24 okt 06, 04:23:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 124 125 [126] 127 128 ... 204
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vita topic (kulturáltan vili?)  (Megtekintve 471798 alkalommal)
0 Felhasználó és 34 vendég van a témában
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #1875 Dátum: 12 aug 12, 11:41:36 »

Érdekes elképzelés, tisztára mint egy Robin Cook regény alapötlete. Nevet
Szerintem a fenti légkör túl hideg, vagy éppenséggel túl meleg egy ilyesfajta élet kialakulásához, ráadásul ismereteim szerint a Föld légköre nem túl sűrű ahhoz, hogy egy ilyen élőlény megmaradjon benne.

Persze az nincs kizárva, hogy élnek olyan lények, amelyek a jelenlegi érzékszerveinkkel felfoghatatlanok és az ismereteink is kevesek ahhoz, hogy megállapítsuk egy ilyen világ létezését. Egy ilyesfajta kérdésre nyitott vagyok, de így a leírt formájában az a cikk szerintem fake.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 12, 11:45:56 írta Cartnecker » Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1876 Dátum: 12 aug 12, 11:51:47 »

Ja, de hogy ilyen rája meg bálna nagyságú cuccok lennének fenn, az azért elég valószerűtlen. Ahhoz eleve túl nagyok, az utasszállítók meg túl sűrűn járnak a fellegekben, hogy valakinek ne tűnjön fel, amint egy csapat ház méretű zselé felhőről felhőre leng pár száz méterre tőlük. Nevet
Viszont ez a "idegen életforma a földön" eszembe juttatta, hogy ha az atmoszférában nem is, de máshol valóban vannak olyan élőlények, amelyek DNS-e nem csak azt a hat biogén elemet tartalmazza, amelyet eddig gondoltak a tudósok, hanem egy hetediket is, arzént, vannak a Mono tóban ezek a fura baktériumok, de ez nem új felfedezés, szóval biztosan sokan ismeritek már. Csak arra akarok kilyukadni, hogy emiatt még tágabban kutathatjuk az idegen életformákat az űrben, de az is igaz, hogy előbb a saját házunk táján is illik alaposan szétnézni. Bár nekem még mindig olyan hihetetlen, hogy.. hm, elég régóta itt vagyunk már ezen a bolygón, és még mindig számtalan, temérdek olyan növény-állatfaj van, amiket felfedezhetünk, sőt, nem is biztos, hogy felfedezzük őket, mielőtt eltűnnek, mintha nem is lettek volna soha. És néha emiatt se értem, mi az istennek kell annyi pénzt meg energiát fordítani a Földön kívüli élet kutatására, mikor jobbra nézek, balra nézek, és mindenhol felfedeznivalóság vesz körül. Nevet

Ja, és ja, ez a cikk tényleg fake szagú szerintem is. Nevet
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1877 Dátum: 12 aug 12, 12:20:06 »

A cikk gagyi, nyelvtani és tartalmi szempontból is. A képek többsége eléggé hasonlít az USA X szériás gépeihez és pár ballonhoz meg kísérleti landoló szerkezetekhez, mint például a Mars járóé.

A lények létezését nem zárom ki, lehetnek óriásiak is. Teszem azt az aprók összeállnak, mint egy halraj. Ha valaki talál, akkor én is vevő vagyok egy falatra. Bár elképzelni sem tudom, hogy mi bírja ki azt a sugárzást, statikus töltést, mágneses vihart amik ott vannak. Azért még érdekes téma.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1878 Dátum: 12 aug 12, 13:26:07 »

Hát, kapásból a medveállatkákat említeném, akiknek az ilyesmi meg sem kottyan, és egyes példányok akár több mm-eres hihetetlen nagyságot is elérhetnek, de az alacsonyabb rendű lények közt is akad jópár ami kibírná. Amúgy ezek az atmoszferikus lények érdekesek, érdekesek, de azok közül a képek közül az egyik sem meggyőző, pár fura beszámoló meg még édeskevés. Szerintem még az égből hullott zselé a legfontosabb "bizonyíték" a témában. De azt meg véletlenül sem vizsgálták meg rendesen, és annak a hitelessége is erősen vitatható Nevet
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1879 Dátum: 12 aug 12, 13:46:04 »

Nahát, akár több mm is? Nem aprózzák el a dolgot.

Ez a zselé is olyan nekem, mint a csillaggyermek koponyája. Van, van nekünk olyan, képünk is van róla, de senki ember fia nem nézheti vizsgálhatja meg.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1880 Dátum: 12 aug 12, 14:40:57 »

Szerintem nem is sokan akarják. AKik hiszenk benne, inkább egy elektromos szerzetessel vizsgálttatnák meg, megbizonyosodva arról, hogy földönkívüli, vagy részben az, akik meg nem, azok letudják anynival, hogy valami torzszülötté, és nem fecsérelnek rá időt meg energiát. AKi mégis megtenné a szkeptikusok közül, az meg nem kapja a kezébe, nehogy ne értsen egyet.
Az a  baj, hogy egyik oldalt sem az igazság érdekli iylen kérdésekben, csak idiótán hajtják az igazukat. A video érdekes votl, bár már régebben is láttam, és msot is sok mindent érzek elég bizonytalannak, vagy megkérdőjelezhetőnek benne... a kommentekbe beleolvasva alatta pedig... hát, mindegy.
Midnenestre a dns-vizsgálat körülményei elég zavarosak,  és az, hogy nem találtak egyezést vele valami gagyi adatbázisban, nem sok mindnet jelent. Arra is kíváncsi avgyok, meddig fognak még gyűjteni, és mire megy amjd el az a pénz. Valahogy az egészet a stílusa és a krédés kezelése miatt nem is tudom annyira komoylan venni. AZt meg már csak futólag teszem hozzá, hogy a mutáció nevű jelenség elég extrém mértéket is ölthet, úgyhogy a természet ilyet is tud, itt a földön is.
Amúgy avn még pár érdekes koponya. AZ ördögét is megtalálták valamikor Mexikóban, van a csilalggyermekéhez haosnló is még, vagy az alianbeli "utód-hoz hasonló dologé  is fellelhető valahol.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 12, 14:43:09 írta STM » Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1881 Dátum: 12 aug 12, 14:55:15 »

Elvileg megvolt a vizsgálat, de a beígért videó még számomra ismeretlen, legalábbis én nem találom. Amúgy: folytatás. Elvileg az előző videóban is ezt jelölik meg folytatásnak. Mindenesetre nincs benne semmi új.

Engem az zavar a legjobban, hogy mindig csak replika koponyákat mutatnak. Miért nem lehet megmutatni az eredetit és bevizsgáltatni? Valós időben. Ettől kézzelfoghatóbb bizonyíték nem is kellhet. De ezek szerint egyszerűbb évtizedekig szívni a semmivel.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #1882 Dátum: 12 aug 31, 20:23:56 »

Felvetek egy új témát. Vannak itt sokan iskolások és olyanok is, akik már dolgoznak, kíváncsi vagyok, kinek mi a véleménye:
http://index.hu/belfold/2012/08/30/komcsi_szemetseg_az_iskolakopeny/
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1883 Dátum: 12 szep 01, 01:20:42 »

Beteg, perverz állat. Nekünk is azt mondják a rendőrtisztin, hogy tök jó ez a formaruha, nem kell törődni azzal, hogy mit veszünk fel reggel (Nem? Akkor talán meztelenül megyek keresztül a fél városon egy egy órás út keretében bazd?) és nem fognak megítélni anyagi különbségek miatt. Ítéljenek meg, ha valaki ez alapján ítél, akkor csak örülök, hogy nem vesztegetem arra az időt, hogy a társaságában legyek.

Jó, annyi legyen a javunkra mondva, hogy egy bevetési rendőr formaruha azért menő, nem pedig egy gyökér iskolaköpeny. De így is rettentő kényelmetlen. De az iskolaköpenynek az egyetlen jó tulajdonsága, hogy azért mégsem vasszűz: http://static.fotoalbum.hu/picturezoom/2009/04-17/benczekovitsbeatrix/44._Kinzokamra_a_vasszuz_123309.JPG
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 01, 02:26:11 írta Gdat88 » Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1884 Dátum: 12 szep 01, 09:00:36 »

Nem iskolaköpeny kéne, hanem valami iskolai formaruha...
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1885 Dátum: 12 szep 01, 11:16:28 »

Ugyanolyan rossz lenne, csak talán kevésbé ízléstelen.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1886 Dátum: 12 szep 01, 11:32:57 »

Szerintem a mai iskolarendszerben így is túlnyomóan nem demokratikus viszonyok állnak fenn, hogyha még bevezetnék a kötelező egyenruhát, köpenyt, uniformist, nos, a maradék egyéniség és szabadság is azzal együtt szállna el. Az indexes cikk sem tudott ésszerű, épkézláb érvet felhozni a "köpeny jó" bekezdésben, bár szerintem nem is nagyon igyekeztek, de teljesen érthető, mert nincs is érv azon az oldalon. Amúgy is nehéz nem beleolvadni a nagy masszába, olykor-olykor kitűnni belőle, de ha még a színeket, a formákat és vele együtt a kreativitást is elvennék a diákoktól (mert ugyebár vannak, akik abban, az öltözködésben élik ki a fantáziájukat, például Gdat indiai hercegnője), akkor mi marad? Szürkeség, monotonitás, fásultság, egyhangúság. Nem, nem, ez egyértelműen egy szar ötlet Rózsika nénitől meg az egész bandától a parlamentben.

De ez meg már megint olyan téma, amibe nem lehet belemenni anélkül, hogy el ne kezdene kőkeményen politizálni az ember érvelés, kontraérvelés közben. Sajnos. :/
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 01, 11:35:05 írta Nikuccia » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1887 Dátum: 12 szep 01, 11:45:01 »

Miért nem demokratikus? Hogyan lehetne ennél is demokratikusabb? Miért is jó a demokrácia?
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1888 Dátum: 12 szep 01, 12:02:13 »

Ilyen szemantikai útvesztőbe hülyeség lenne Nikucciának belemenni. Nevet
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #1889 Dátum: 12 szep 01, 12:11:20 »

Mit gondoltok erről az örmény-azeri-magyar(USA,izrael) cirkuszról?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 124 125 [126] 127 128 ... 204
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!