24 szep 21, 06:31:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 20
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Yamato  (Megtekintve 71699 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #210 Dátum: 09 márc 24, 19:50:50 »

vissza tudta, de: Naruto kicsit összetörte a nyakláncot, szóval már nemhiszem hogy menne neki
de amúgy miért kell állnevet adni az ANBU-k nak ha úgyis ott díszeleg a vállukon a tetkó? (ez már lehet hogy kicsit az ANBU topicba való, de mind1 )
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
dani519
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84


« Válasz #211 Dátum: 09 márc 24, 20:56:57 »

A tetkóból "csak" az derül ki, hogy ANBU. Az nem hogy ki is.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #212 Dátum: 09 márc 25, 19:35:44 »

Lásd ANBU téma. Hányszor láttad Yamaton a tetkót, amikor civilben volt?  smirksweat
Naplózva


 
yamashita_chiaki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57

Sana/Chiaki/Gill


« Válasz #213 Dátum: 09 ápr 11, 10:07:35 »

Drága jó Fanyűvő és az ilyesztő szemei <3 xD
A tetkót nem nagyon láttuk eddig sztem, 1általán tetkó az? Mert a fürdőben én nem láttam vagy csak rosszul emlékszem?
Álneve csak először volt mostmár sztem nem kéne használnia csak rá ragadt a név Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 11, 10:08:08 írta yamashita_chiaki » Naplózva

^.|/ hm <- Dei
@ hihi <- Tobi xD
E^|^3 <- Zetsu
=°,,,°= <- Kisame
=^_^= <- Naruto?


Which Final Fantasy Character Are You?
Final Fantasy 7
Azt se tudom ki ez de nem baj, aranyos xD
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #214 Dátum: 09 ápr 13, 01:23:25 »

Hát nemtom... ameddig Tsunade-sama nem mondja, addig szerintem Yamato marad, hisz már a 'közelebb kerülünk Sasuke megtalálásához ha kivallatjuk a Sasori által Orochimarunál dolgozó kémet kivallatjuk' című küldetés alatt kiderült, hogy ki Ő és miért lett a 7-es csapat kapitánya... És Kakashit is figyelmeztette arra, hogy ne Tenzounak, hanem Yamatonak hívja. Talán ennyire komolyan veszi amit Godaime-sama mondott neki, hogy arra az időre, amíg a 7-es csapat kapitánya Yamatonak hívják...
Naplózva
Sesshoumaru
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 59

Mizukage


« Válasz #215 Dátum: 09 máj 04, 15:16:49 »

Szerintem Sai tudja róla az igazat

Ja, és nekem eddig úgy tunt lehet ,hogy csak azért mer Shodaimét nem lehetet sokat látni de sztem Yamato jobban nyomja a Mokutont
Rendesen megformázza és nem csak fákat nőveszt ( Úgy értem hogy Yamato tud "gerendákat" csinálni)
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Hiei D. Legend) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #216 Dátum: 09 máj 04, 15:22:05 »

Hát lol,yamato mondja hogy az ereje a shodaime hokagéének egy része,és az első nem csak fákat növeszteni tudott,az csak az egyik erős jutsuja volt!

Ja de látom hogy ez/ezek a hozzászólások csak hsznövelésként szolgálnak,azért írtál bele ilyen baromságot,na mindegy...  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 04, 15:23:14 írta con » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #217 Dátum: 09 máj 04, 16:12:42 »

Yamato nem tud élő fát csinálni. A Shodaime igen. Szerintem ne írjuk le az elsőt.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Sesshoumaru
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 59

Mizukage


« Válasz #218 Dátum: 09 máj 04, 17:05:45 »

Miért ne tudna
Mikor Naruto tanulta a Rasen Shurikent akkor Yamato mutogadta neki az elemi fúziót
és ott használta a Doton; Doryuu Juuhekki-t és a Suiton; Takitsubo-t és utánna fákat növesztett a fal oldalából
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Hiei D. Legend) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Pikkon
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #219 Dátum: 09 jún 01, 18:15:35 »

Igen simán tud ő is élő fát nyomatni, hiszen mindig felbukkannak a fölből, vagy bárhonnan.
Yamato érdekes karakter, szinpatikus volt, amikor behozták Kakashi helyetteseként, de végső soron nem sok vizet kavart, és nem is lett olyan kifejlett jellem. Remélem egyszer még lesz egy nagy egyedüli szerepe, mint ahogy az lenni szokott sokakkal.
Naplózva

Believe in the Will of Fire inside you!
Ruby
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 173


« Válasz #220 Dátum: 09 jún 11, 13:52:03 »

Én nagyon szeretem őt, mert különleges figura. Nem a technikája fogott meg, nem azért gondolom, hogy különleges, hanem a viselkedése tetszik. Például, amikor összeismertette Sait Narutóékkal, az a vacsora, meg fürdőzés. Emellett van benne valami rejtélyes, például az, hogy Kakashi valamilyen más nével szólította, mire ő mondta, hogy ne hívja így...  smirksweat
Naplózva
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #221 Dátum: 09 jún 11, 17:10:25 »

Azért mert a valódi neve Tenzou, a Yamato nevet, arra az időre kapta, amég a 7-es csapat vezetője
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 11, 17:10:56 írta atka94 » Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
Ruby
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 173


« Válasz #222 Dátum: 09 jún 11, 17:34:46 »

Igen, azt tudtam, hogy a Yamatót csak arra a küldetésre kapta. De szerintem akkor is van benne valami...  smirksweat
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #223 Dátum: 09 jún 13, 13:46:08 »

Mi lenne benne...? ^^"
Ő egy ANBU és nem szereti ha hangoztatják a valódi nevét, főleg, hogy kapott egy másik nevet a Hokagétól. És ha egy ANBU kap egy másik nevet a Hokagétól, akkor azt _kell_ használnia. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #224 Dátum: 09 jún 20, 16:42:38 »

Szerintem Sai tudja róla az igazat

Ja, és nekem eddig úgy tunt lehet ,hogy csak azért mer Shodaimét nem lehetet sokat látni de sztem Yamato jobban nyomja a Mokutont
Rendesen megformázza és nem csak fákat nőveszt ( Úgy értem hogy Yamato tud "gerendákat" csinálni)

Mondjuk ha visszagondolsz az Oro vs. Sandaime harcra, azért feltűnhet, mennyire imba volt a Shodaime Yamatohoz képest. Azért neki - mármint Yamatonak - sokkal kisebb fa dolgokat előidézni sokkal több kakaót fogyaszt, míg az első kisujjból kirittyentett egy kisebb vadasparkot, és meg se izzadt bele. Szerintem lényeges beleszámolni azt a tényezőt, kinek mennyi erejét veszi el a dolog, hiszen a gyakorlatban ez nagyon lényeges. Mosolyog
Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 20
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!