24 szep 21, 08:28:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 20
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Yamato  (Megtekintve 71735 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #150 Dátum: 08 aug 10, 16:03:56 »

Nem különleges, hogy erősebb Kakashi, mint Yamato. Azért 'különleges', de inkább érdekes, mert Yamato Kakashi-SENPAI-nak hívja Őt. És egyébként nem sok olyan ninja van, aki el tudna bírni egy akatsukis taggal egyedül, főleg úgy, hogy Ők pedig mindig párban járnak. De azért Yamatot, vagy Tanzout sem olyan könnyő legyűrni...
Naplózva
Lion
Vendég
« Válasz #151 Dátum: 08 aug 10, 21:17:42 »

nem értem mi abban a különleges hogy kakashi erősebb mint yamato.... hát azért yamato se eget rengetően erős.. szentem semeik akatsuki taggal se bírna el egyedül, tudja irányítani a bijuukat ez ne igaz... narutót azért tudja féken tartani mert a nyakában van a nyaklánc

Hm...Ez igen érdekes...Mivel az Akatsuki tényleg párban járnak így nem tudna el bánni velük! De ha 1 vs. 1 lenne akkor lehet hogy Yamatonak lenne esélyse...Bár ez attól függ hogy kivel kéne kiállnia... Mellesleg Yamatot ne írjuk már le! Azt se tudjuk hogy milyen technikái vannak... És szerintem Yamato eget rengetően erősebb mint ahogy most le szóltad szegény csávót Nevet
Naplózva
Kaktusz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #152 Dátum: 08 aug 10, 21:22:15 »

Lionnak igaza van, nem szabad lebecsülnünk Yamatot. Biztos van még 1-2 jó trükk a tarsolyában, ha nem több.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #153 Dátum: 08 aug 10, 22:00:19 »

Nos Yamato bár nem tudja 100%-ig uralni a mokutont ( úgy ahogy Kakashi sem a Sharingant..) erős ninja, az egyik legjobb Konohában és szerintem neki is van egy két S szintű jutsuja amit nem mutatott meg Nyelvesít
Naplózva


 
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #154 Dátum: 08 aug 10, 22:03:33 »

... hát azért yamato se eget rengetően erős.. szentem semeik akatsuki taggal se bírna el egyedül, tudja irányítani a bijuukat ez ne igaz... narutót azért tudja féken tartani mert a nyakában van a nyaklánc

Picit (nagyon) figyelmesebben is szemlélhetnéd az animét/mangát (meg persze visszaolvashatnál ebben a témában). Ha így tennél, akkor tudnád, hogy Yamato nem a semmiért ANBU kapitány és mellesleg minimum jounin szintű.
Azért az Első Hokagééhoz ne hasonlítsuk a képességeit, mert maga Yamato mondta, hogy ő csak a Shodai erejének töredékével rendelkezik.
De még így is simán elintézte a négyfarkú Kyuubit. Ja, hogy nem ment olyan könnyen...? Talán pont azért mert nem akart ártani Narutónak.
Ja, hogy Sasuke ellen sem remekelt? Oda sem azért mentek, hogy megöljék. Ha úgy áll hozzá alapból, hogy "végképp eltörölni", akkor bizony elég nagy harc lett volna belőle.

Úgyhogy mielőtt leírjuk Yamatót, egy kicsit a dolgok mögé is kellene nézni. ^^
Szerintem. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #155 Dátum: 08 aug 11, 07:56:07 »

de a 4 farkú kyuubit a nyaklánc miatt tudja elzárni! mondta is hogy nem tudom sorából elzárni a kyuubit mert kell az első hokage nyaklánca
Naplózva

So troublesome....
Kaktusz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #156 Dátum: 08 aug 11, 11:01:23 »

Valamit ki kellett találni a fillerben, hogy Yamato ne tudja 5 másodperc alatt leverni Sorát Nevet
Mangában speciel nem emlékszem ilyenre, hogy csak a nyaklánc miatt tudja elfolytani a kyubi csakráját. Ami a fillerben van az nem mérvadó.
Naplózva
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #157 Dátum: 08 aug 11, 12:08:03 »

nem csak a fillerben tudja a nyaklánccal elszívni a kyuubi erejét hanem a hidas részeknél is mondja... ha teljesen megkapja az első erejét akkor nyaklánc se kellene neki
Naplózva

So troublesome....
Lion
Vendég
« Válasz #158 Dátum: 08 aug 11, 12:30:05 »

Persze...Teljesen...Yamato csak egy kisérleti nyúl és ezt meg mondta ő is! Egyáltalán nem olyanerős mint az Első...De viszont szerintem akkor az egyik legerősebb Ninja Konohában!
Naplózva
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #159 Dátum: 08 aug 11, 17:55:17 »

jaja! kakashi,neji,shika,gai és yamato a legerősebbek konohában! őket követi naruto,kiba.
Naplózva

So troublesome....
Lion
Vendég
« Válasz #160 Dátum: 08 aug 11, 18:54:29 »

Shikamaru csak okos...És ez miatt tud csak nyerni! És azt vitathatnánk hogy ki milyen erős Konohában....
Naplózva
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #161 Dátum: 08 aug 11, 19:24:17 »

okos azért is erős tehát erős... yamato meg az elsó hokage dns-ei miatt erős, kakashi meg a sharingan miatt neji meg a byakugan... mindenki másért erős, és shikamaru simán van yamato szintjén SŐT.... Mosolyog
Naplózva

So troublesome....
Lion
Vendég
« Válasz #162 Dátum: 08 aug 11, 19:29:04 »

okos azért is erős tehát erős... yamato meg az elsó hokage dns-ei miatt erős, kakashi meg a sharingan miatt neji meg a byakugan... mindenki másért erős, és shikamaru simán van yamato szintjén SŐT.... Mosolyog

Ne haragudj de téged látott már orvos??? Nem érdekel ha ki bannolnak de ez az egyik legnagyobb ökörség amit életmbe olvastam ezen az oldalon!!! Kakashi nem csak azért erős mert van neki Mangekyo Sharingan-ja hanem mert olyan okos mint Shikamaru! Mellesleg az hogy Shikamaru van olyan szinten mint Yamato...Hát gratulálok...Félre ne értsed én nem akarlak téged sértegetni de ez tényleg lol...
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 11, 19:36:28 írta Lion » Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #163 Dátum: 08 aug 12, 17:43:56 »

okos azért is erős tehát erős... yamato meg az elsó hokage dns-ei miatt erős, kakashi meg a sharingan miatt neji meg a byakugan... mindenki másért erős, és shikamaru simán van yamato szintjén SŐT.... Mosolyog

VALESHIKA!!!! Csak azért nem sértegetlek, mert a szabályzat és a hozzászólásod olvasása után bevett 5 karton nyugtató korlátoz benne! Te nagyon-nagyon buta!!! Yamato nem azért erős, mert okos, vagy mert birtokolja bizonyos mértékben az első erejét. Biztosra veheted, hogy tud mást is, mint fa-elemű ninjutsukat, ráadásul biztos rohadt erős technikákat is ismer. Nem véletlenül lett ANBU tag. Egy kis tévedésben vagy, ha azt hiszed, hogy Kakashi azért erős, mert van Sharinganja, már akkor Jounin volt, mikor megkapta a szemet. Az nem garantálja, hogy erős valaki, mert okos. Akkor van jelentősége az észnek ha van kit irányítani, vagy megvan(nak) hozzá a kellő erős technika/technikák. Shikamaru kétségtelenül jó stratéga, de nincs ereje, vagy legalábbis nem láttam még Nyelvesít. Szép, hogy rajongsz Shikamaruért és, hogy isteníted, de attól még nem lesz Ő az anime/manga legerősebb karija. És még valami: attól, hogy nem szereted Yamatot, még nem kell valótlanokat állítanod.

U.I.: OLVASS MANGÁT, VAGY, HA NEM TUDSZ VALAMIT KÉRDEZD MEG!!!
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #164 Dátum: 08 aug 13, 00:37:37 »

Nos Yamato erős tényleg.... Nem tudom rám is azt mondják okos vagyok de Hidan it jönne be az ablakon nem hinném hogy nyernék ikszdé Kakashi is nagyon erős Gai szénfekete szempillái ölnek míg kiba az ázott kutya no jutsuval hódit.... De akkor Tsunade nagyi nagy csöcs no jutsuja a nyerő...

Yamato erős! ( hogy ne csak off legyen xd )
Naplózva


 
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 20
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!