24 szep 25, 16:10:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Én legtöbbször...
rémálmot álmodok. - 50 (12.8%)
nem álmodok. - 60 (15.4%)
mangával álmodok. - 57 (14.6%)
csak simát álmodok. - 115 (29.5%)
állatokkal álmodok. - 1 (0.3%)
nem emléxem az álmaimra. >.< - 107 (27.4%)
Összes szavazó: 383

Oldalak: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 66
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Álmaid  (Megtekintve 213667 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #825 Dátum: 14 ápr 15, 15:13:55 »



Áh.. Nevet
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #826 Dátum: 14 ápr 15, 15:29:36 »

A szándékos, a tévedésből elkövetett szóelírás más, bár én sose értettem az iróniát, csak magamban, de néha később rájövök hogy akkor sem sikerült ironikusan. Gondolkozik
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #827 Dátum: 14 ápr 15, 15:35:45 »

Dehunter. Inkább ezt told, több értelme van. Nekem már 30 billiárd dogecoinom van.
http://dogeminer.se/
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 15, 15:36:52 írta Gdat88 » Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #828 Dátum: 14 ápr 15, 16:40:40 »

wow, such an interesting.. Nevet

Amúgy ha nevemen szólítasz, akkor nem kell pontot tenni, hanem elég egy vesző. Faceg
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #829 Dátum: 14 ápr 15, 16:42:12 »

Nem mindegy hogy pontot tesz utána vagy vesszőt?  Nevet

Mostanában nem emlékszek az álmaimra.  Szomorú
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
KetZee
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 83



« Válasz #830 Dátum: 14 ápr 15, 16:43:28 »

Amúgy ha nevemen szólítasz, akkor nem kell pontot tenni, hanem elég egy vesző. Faceg
Amúgy a vessző két sz. Faceg
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #831 Dátum: 14 ápr 15, 16:46:24 »

Totál direkt volt, csak kíváncsi voltam valaki észre veszi-e, tehát szándékosan nem is fogom javítani. Durci  Nevet
Naplózva

KetZee
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 83



« Válasz #832 Dátum: 14 ápr 15, 16:55:43 »

Hát persze, ne is próbálkozz Ms Trágárnak sem jött össze Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #833 Dátum: 14 ápr 15, 17:25:16 »

Offolás vége.

Moderátor
Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #834 Dátum: 14 ápr 18, 19:35:49 »

Ez mozgalmas álom volt... de felpezsdített.

Egy elmegyógyintézetben ébredtem, valami gumiszobába és mindenhova vérrel volt írva (igen, meg sem lepődöm a helyszínen, ti sem gondolom). Azt hittem, be vagyok zárva, de nem, az ajtó csak kilincsre volt csukva így kimentem. Ahogy haladtam végig a folyosón kezdtem felismerni a hangokat a betegektől, az osztálytársaim voltak. Pillanatnyilag boldog voltam, végül is a napirend, a koszt és a viselkedés nem igen illett egy iskolába, amit hozzájuk tudok kötni. (Hatás szünet következett, erre a részre nem emlékszem, szóval folytatom ahonnan ismét kapcsoltam...) kiszabadítottam párat, és elindultunk felfedezni a környéket, de nem tudtunk kijutni az épületből, az emeleten voltunk. Hallottunk valamit, olyasmit mondott egy beteg, nagyon fura, elcsukló hangon (és érdekes módon angolul, de én valami ilyesmit értettem belőle):
- 10 év után ismét tinédzserek...
- Aha, régen ettem.
 Egyszóval kiéhezett elmebetegek valahogy szabadon rohangáltak, noha nem mind és nem is mindegyik volt agresszív, de nem is mindegyikkel mentünk volna el vacsorázni szívesen. Találtunk egy térképet a padlóra taposva. Vagyis nem térkép volt, inkább valami vészkijáratot ábrázoló plakát, amit manapság is felragasztanak, kiszögeznek a falra. Tudtuk, hogy hogy lehet lejutni, így már tudtuk. (újabb hatás szünet) ... Kétségbeesetten próbáltunk kimászni az ablakon, amikor egy ajtó hangos recsegéssel és ropogással zúzódott szét. Valahogy megtaláltak. De senki nem mert ugrani és a tétovázásunknak az lett az ára, hogy minket is elkaptak. Akkor mondjuk valószínűleg csak mi éltünk már.
Valami mély verembe dobtak minket. Kétségbeesettek voltunk de utána eszünkbe jutott, hogy hoppá. Ha pince, akkor nem is vagyunk olyan messze a földszinttől, hisz alatta vagyunk, csak volt egy probléma. Őrködtek, keményen őrködtek. Viszont a pince bizonyos része szét volt már rohadva, tépve (nyilván azok által lett megtépázva a csempe, a fapadló, akiknek nem volt sikeres a menekülési akciójuk). Újabb hatásszünet következett, már egyedül voltam. Minden hatásszünet után kevesebben voltunk de most egyedül. Valami mély gödörbe eshettem, hullákra. Fény világított meg felülről. Végre kijutottam! Átéreztem a helyzetet de elég lelombozó volt, amikor kiderült, hogy nem napfény volt hanem zseblámpa, amivel a foglyul ejtők világítottak meg a pincében. smirksweat

Ritka hogy ennyi mindenre emlékszem az ilyen típusú álmaimból, de olyan mintha valami regényben vagy horrorfilmben szerepeltem volna. Kíváncsi lennék a kimaradt jelenetekre... de nem hiszem, hogy eszembe jut.
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #835 Dátum: 14 ápr 19, 19:26:58 »

Egyszer azt gondoltam, beleneznek a fejedbe. De utana rajottem, hogy nem akarok. Siman elmehetnel horror film rendezonek.
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #836 Dátum: 14 ápr 19, 19:32:15 »

2 év múlva a forgatókönyvírás és rendező szakmákba kezdünk bele, szóval valószínű, ha összejön, lesznek filmjeim. És milyenek...

Horror, sci-fi és thriller témába akarok amúgy is, de már terveztem olyat is amibe nyomokban saját tapasztalatok lesznek beékelve.

Mindenesetre ez az álmom is beleillene egy horrorfilmbe. Hm... Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 19, 19:35:37 írta Ms. Trager » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #837 Dátum: 14 ápr 19, 19:37:51 »

Jó neked hogy ilyen tisztán emlékszel.  Nevet
Én általában csap pár részletre emlékszek ilyen katyvasz az egész.   >.<#
Lehet azért mert alapból szétszórt vagyok és a káosz uralja az elmém.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #838 Dátum: 14 ápr 19, 19:48:23 »

Bár nem hiszem hogy "hiszel" ebben, de a meditáció segít nagyobb eséllyel emlékezni az álmokra is.

Bár manapság nem igen csinálom, de anno több mindenre emlékeztem, most is emlékszem erre-arra, de nem mindenre. Vagy nem arra ami érdekelne...

Sőt még néha egész jó zenéket hallok az álmaimba. Csak kár hogy a címüket sose találom meg. Amúgy az egyik zenét megálmodtam, mielőtt megismertem volna. Hmm?

Mondjuk ez már hol meglepő... annyi minden után. Nevet
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #839 Dátum: 14 ápr 19, 20:04:27 »

Olyan érdekes szokott lenni, hogy álmomban járok helyeken (amik itt vannak Miskolcon, de a valóságban nincsenek), és ott történik maga az esemény amit épp álmodok, azután x idő (nap, hónap, év) múlva mást álmodok  de ugyan ezen az alternatív városrészen.
Vagyis több különböző álmomban játszódik ugyanott (ami csak a "fejemben" létező helyen) az esemény.  Hmm?
Van több ilyen hely.
Az egyik ilyen, 1 fodrászat és kastély vagy villa keveréke ami álmomban a Tapolcai elágazásnál van.
Van egy Diósgyőr környéki hegy de nem Lillafüred, hanem ott van pont és spirál alakban megy fel rá a busz és ez valami vulkán.
A város határán (Hejőcsabai) van egy furcsa országúti rész.
Van egy furcsa "pusztaság" ami a város felől a Reptérhez vezet.
Az Avasnak is van egy bizarr változata úgy hogy a kilátó felé egy nagyon meredek és vékony út vezet aminek az egyik oldalán egy szakadék van ott az Avasi gimi környékén és egy falura emlékeztet a táj.
Van egy fura lakás (ami nem tudom hol van) de bérházi és 2-t tesz ki méretben.
A régi házunknak (kertes) van egy alternatív változata ami majdnem üres belülről (bútorok tekintetben).
És amikor álmomban ezeken a helyeknek egy részén vagyok (a Reptéri, az Avasi, a régi házunk) akkor mindig sötét (éjszaka) van álmomban.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 19, 20:11:43 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 66
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!