24 szep 25, 20:20:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Én legtöbbször...
rémálmot álmodok. - 50 (12.8%)
nem álmodok. - 60 (15.4%)
mangával álmodok. - 57 (14.6%)
csak simát álmodok. - 115 (29.5%)
állatokkal álmodok. - 1 (0.3%)
nem emléxem az álmaimra. >.< - 107 (27.4%)
Összes szavazó: 383

Oldalak: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 66
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Álmaid  (Megtekintve 214018 alkalommal)
0 Felhasználó és 86 vendég van a témában
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #810 Dátum: 14 feb 19, 20:59:02 »

Ayumichan és is mindig rándulok egyet. ikszdé Mondjuk a "kedvencem" az, amikor álmomban valaki tépi kifelé a lelkem, felriadok és majd beszakad a mellkasom.  smirksweat
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #811 Dátum: 14 feb 19, 21:00:16 »

Na olyat én még nem éreztem, és remélem hogy nem is fogok.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #812 Dátum: 14 feb 19, 21:03:47 »

Igen, ez mindenkivel megtörténik néha.

Mindenfélét mondanak hogy miért. Van aki azt, hogy stressz, vagy a túlzott kávé ivás az oka... vagy a vérkeringésedet elnyomod valahogy... stb... O.o Nem tudom én sem pontosan miért van, csak ezeket olvastam anno.
Naplózva


zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #813 Dátum: 14 feb 19, 22:14:25 »

Néha velem is megszokott történni hasonló.

Párnapja azt álmodtam, hogy a Doktorral (Matt Smith doki) vagyok és épp hazajöttünk, mikor iderült, hogy a házamban autonok vannak. Elbújtak a ruháim közt és a Doktort elkapták. Valami kajából jöttek létre és egy Doki klón is jött és próbált elkapni. Gyorsan megragadtam a fazekat és a z ajtóhoz mentem, kimentem és rájuk zártam a házat kulccsal, a kaját meg odadtama kutyának. Az igazi Doktor megjelent és a sonikus csavarhuzóval valamit beindított a házban, amitől az autonok elpusztultak.

Ezzel együtt már 3 DW-s álmom volt és mindegyikben Matt Smith volt benne. Ezek szerint ő lenne a kedvenc dokim?
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #814 Dátum: 14 feb 19, 22:27:03 »

Nálam Matt Smith féle Doktor gonosz tudósként jelent meg álmomban aki a Torcwoodban végzett ilyen Frankenstein féle  kísérleteket.
Nem tudom miért jelent meg gonoszként pedig kedvelem az inkarnációt.  Nevet
Attól nem biztos hogy a kedvenced (ezt csak te tudhatod hogy az e), hanem annyira őt azonosítod a karakterrel (mivel a mostani évadokban ő volt) hogy álmodban az agyad vele azonosítja a karaktert.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #815 Dátum: 14 feb 19, 22:39:34 »

Mondjuk igaz, hogy legtöbbször ő jelenik meg, mikor a Doktorra gondolok, de azért a többi Dokit is szeretem. Furcsa az elmém.

Gonosz tudós? Nem igazán tudom ezt kinézni belőle. Tény, hogy ő sem normális, de nem gonosz tudós.

Amúgy észrevettem némi összefüggést a három álmom között. Mindháromban ismertük egymást már igen jól és utaztunk is együtt. A suli alatt lévő szörnyest vagy az elejére vagy a végére tudnám rakni, mert akkor nem mentem vele, az idegen bolygóst azután és aztán ezt az autonost.

Ennek fanfic szaga van.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #816 Dátum: 14 feb 19, 22:44:23 »

Néha az álmokban is van kreativítás.
Régen sokat rajzoltam és egy az egyik rajzomon levő ruhát álmomban láttam.  Nevet
Egyszer meg beugrott egy pillanatkép álmomban egy teljesen ismeretlen szoba (de tetszett a bútorok elrendezése és emlékszek is rá)
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #817 Dátum: 14 márc 08, 19:56:49 »

Ma 2 rémálmom is volt, de csak az elsőre emlékszem. Hasonló volt a Walking Dead világához és néhány túléővel voltam egy panellakásban (talán a 6. vagy 7. emeleten) és épp ellenem fordult mindenki. Közben egy zombi (legalábbis szerintem az volt, de volt neki egy zöld űrlény feje nagy fekete szemekkel) betört a szobába, de senkit nem érdekelte és az erkélyig hátráltam. Elkezdtem lemászni, de ők próbáltak elkapni és a többi erkélynél is voltak zombik meg lent is. Pont elkapott az egyik zombi, mikor felébredtem hajnali 3-kor és nem mertem visszaaludni egy jó ideig és a következő álom sem segített túlsokat. Egyszóval nem aludtam sokat.

Valahogy mindig rémálmaim vannak, mikor keresztanyámnál alszok. Már tavaly is ott álmodtam azt a űrhajós dolgot a minden elpusztító rovarokkal és az sem volt túl jó. Lehet a belváros miatt vagy mert nem otthon vagyok?
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #818 Dátum: 14 márc 08, 20:55:49 »

Azt álmodtam hogy bemegyek a szobába és lekapcsolom a villanyt, de hiába kapcsolom le a kapcsolót a villany tovább világít.  smirksweat Azután meglátok egy szétberhelt (az átlagosnál nagyobb) kávéfőzőt, amiről úgy gondoltam hogy mindjárt felrobban nem volt bedugva a konnektorba de áram alatt volt (tudtam hogy abba jó sok áram van) és nem bírtam sehogy se azt már nem emlékszek hogy mit csináltam volna vele de nem tudtam áramtalanítani.
Álmomban hadi lábon álltam az áramos dolgokkal.  smirksweat  ikszdé
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #819 Dátum: 14 ápr 14, 16:42:06 »

Ma elég érdekes álmom volt...

Épp egy sötét utcán bolyongtunk, amikor hirtelen kiesett az összes fogam, nem tudom, hogy. Aztán megjelent előttünk egy NPC, aki feje felett az volt írva angolul, hogy keressem meg a fogorvost és ültessek be helyette acél fogakat, hogy erősebb lehessek. De takarjam el az arcom, mert nem láthatja senki, hogy nincs fogam. Betértünk egy sötét labirintusba, ahol a termek mély vízben álltak. Kis, fekete manók, piros és narancssárga szemekkel rohangáltak ide-oda, és a vízben is volt valami. Aztán egy szeméttelepre teleportáltak, ahol összenyomott két fal.

Ennél már csak az a durvább álmom, amikor meg akartam menteni egy pandát, ezért felrohantunk én, öcsi meg mama egy felhőkarcoló tetejére, mire bekerítettek az állatvédők, és mondtam hogy:
- Jaj ne! Meg kell menteni a pandát, mit tegyünk?
Erre mama:
- Hát repülj! [vagy hasonlót mondott...]
És lelökött egy pandával a kezemben. Szomorú
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #820 Dátum: 14 ápr 14, 22:32:11 »

Nekem volt többször is olyan álmom hogy megyek (sietnék vagy futnék) az utcán ahol lakok de nem haladok előre rendesen.  Gondolkozik
Alig bírok menni mintha valami akadályozna a haladásban, de nem esek össze vagy ilyesmi csak nem bírok előre haladni rendesen.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #821 Dátum: 14 ápr 15, 09:43:33 »

Én még 2 hónapja körülbelül, hogy beteg lettem, és másnap mentünk volna a dokihoz. A tályékoztató a táskámban volt, senki nem vette ki. Én pedig azt álmodtam hogy kivettem, letettem az asztalra, majd oda adtam anyának. Aztán reggel, amikor felkeltem, indultunk volna, mikor szólt, hogy adjam oda. Kérdeztem, hogy de nem oda adtam már? Mire ő, nem, nem adtam oda. Néztem a táskámban, gondolván álom volt, de a tályékoztató tényleg nem volt a táskában, hanem az asztalon. De nem tudom, hogy került oda, mikor se én nem mentem ki tudtommal a szobából addig, de bejönni se jött senki.
Naplózva
KetZee
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 83



« Válasz #822 Dátum: 14 ápr 15, 10:43:22 »

A tályékoztató a táskámban volt, senki nem vette ki.
Azért látom te sem tudsz írni:D
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #823 Dátum: 14 ápr 15, 14:10:23 »

Jajj, ez még rosszabb, mint az ékezethiba.
Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #824 Dátum: 14 ápr 15, 15:10:33 »

Néha ezt is kell. Tályékozódni a neten.

Kíváncsi voltam, észbe kap-e valaki. Azt hiszem igen. Bár a magyarországos elírás még durvább volt...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 66
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!