24 szep 25, 20:17:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Én legtöbbször...
rémálmot álmodok. - 50 (12.8%)
nem álmodok. - 60 (15.4%)
mangával álmodok. - 57 (14.6%)
csak simát álmodok. - 115 (29.5%)
állatokkal álmodok. - 1 (0.3%)
nem emléxem az álmaimra. >.< - 107 (27.4%)
Összes szavazó: 383

Oldalak: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 66
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Álmaid  (Megtekintve 213985 alkalommal)
0 Felhasználó és 56 vendég van a témában
TalkNoJutsu Wins the Wars
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121



« Válasz #795 Dátum: 14 jan 27, 10:23:35 »

Egy osztályban voltam, ahol a barátom barátnője Rin volt, akit meggyilkoltak három éve, mi meg azóta próbáljuk megoldani a rejtélyt, hogy ki volt, és miért, de minden útmutatásunk egy furcsa fejtörő, és egy kódolt üzenet volt.

Ezt mégis hogy álmodtam, és miért???
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #796 Dátum: 14 feb 03, 22:38:04 »

Az emberi agy néha (vagy inkább sűrűn?) érdekes vizuális élményben részesíti éjjelenként azt aki álmodja az aktuális  képtelenséget.  Nevet

A műszakvezetőm (egy Julika becenévre hallgató nő) megjelent álmomban.
Volt egy csíkos (szabályos vízszintes csíkos) kutyája, amit éjszaka (legalábbis sötét volt) sétáltatott munkaruhában hajhálóban (mármint Julika volt abban), és amikor megkérdeztem hogy hívják azt mondta hogy "Ő a mindig csíkos kutya".  smirksweat

Aztán valami másik álom töredékére emlékszek, volt egy csaj aki valaki elől menekült és sportcipőjét kötötte be aminek a cipőfűzője piros hajszalag volt.  ikszdé


Aztán pár napja azt álmodtam hogy egy fura épületben voltam, ahol volt lépcső ami mellett volt egy másik ami olyan volt mintha fel lenne fordulva (vagyis a falon volt merőlegesen a másikra), aztán valaki felugrott a falra és mondta hogy akkor már máshonnan hat a gravitáció de nem mertem ugrani mert tériszonyom volt.  Technikai KO
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #797 Dátum: 14 feb 03, 22:41:14 »

Nekem is fura álmom volt, nem sokra emlékszem belőle, csak, hogy az egyik ismerősöm szerepelt benne, de aztán kiderült, hogy sok példány van belőle. Lehet ez még a BSG nézés utóhatása lehet, de bementem egy hegy tetején valami barlangba (követtem ezt az ismerősömet vmiért) és ott még volt belőle egy csomó másik, mind ugyanolyan ruhában is voltak, stb. xD De aztán ki is derült, hogy mi ez, de arra már nem emlékszem, de nem számítottak gonosznak.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #798 Dátum: 14 feb 03, 22:52:57 »

Klónokkal/alteregókkal még sose álmodtam.
Viszont a csokigyárral kapcsolatosan nem ez az első.
Pár hónapja azt álmodtam hogy bent voltam a gyárban a kiszerelőben ahol volt egy jó nagy tükör. Na abba láttam a saját tükörképemet, és a szemem fekete volt (a golyó is és a fehér része is) és üres volt a tekintete a tükörképemnek.   smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #799 Dátum: 14 feb 03, 23:14:41 »

Az én álmomban tök menő volt a világ. Ilyen nagyon szép zöld természetes stb., de hi-tech cuccok is voltak benne. ikszdé
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #800 Dátum: 14 feb 03, 23:22:21 »

Mert biztos szereted a természetet, és a modern technikát/scifit.  Nevet

Az én "tájaim" (helyszíneim) mindig "darabosak" (részletekre emlékszek meg olyan homályos) és káosz az egész mindenség.  smirksweat

Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #801 Dátum: 14 feb 09, 09:03:05 »

Valamilyen árvaházban voltam Győrben akaratom ellenére. Volt egy őrült férfi, aki mindenki apja akart lenni, a testvéreim anyja, és pár idegen, akik szintén az árvaházban voltak, de ők már voltak 30 évesek is, csak tinédzser testekkel. Próbáltam kijutni, de a férfi nem hagyta és elég keményen büntetett. Hívtam anyát, hátha ő tudna segíteni, de ő meg Olaszországban volt és nekem kellett megoldani ezt (na ilyet sem igazán tenne). Telik az idő én meg nem tudom, hogy mi lesz, mikor a nő belépet és tanácsot adott. Kicsit meglepett, mire ő csak azt válaszolta, hogy valami múltbéli esemény miatt segít.

Pakoltam és próbáltam kiosonni, de folyamatosan bejött a férfi. Végül nagy helyszín váltás történt és valamilyen plázában leszek (még az álom kinézete is változik: rajzfilmessé válik az egész. Valamilyen géppel (mikrofon) átvette mindenki elmén az irányítást és elhitette velük, hogy ő az apjuk. Ezt nem akartam hagyni és ellöktem onnan és elmondtam az igazat. A férfit elvitték és jött valamilyen öreg ember (nekem kisértetiesen hasonlított Phineas és Ferb nagyapjára) és valamilyen papírt adott, hogy fordítsam le. "Hát itt vagy, Kerry"-nek fordítottam (a lapon valami más volt angolul) és ennek megörült és elő is került a kacsacsőrű.

A végét leszámítva, valamennyire értem, hogy miért ezt álmodtam (a helyszín, a férfi viselkedése), de remélem nem lesz több hasonló.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #802 Dátum: 14 feb 12, 16:40:22 »

Ma azt álmodtam,hogy egy haldokló ember mellett ücsörgök,és a "semmi" fogalmáról magyarázok neki ahelyett,hogy megmenteném. Mondtam neki mindenfélét,hogy a semmi is valami,mert különben hogy tudnánk róla beszélni,és hogy a semmi tulajdonképpen nem is létezik így hát ez a szó sem,ki kéne törölni a szótárakból,aztán rájöttem,hogy mégiscsak létezik,mert ha megkérdeznek valakit,hogy történt-e vele valami és ez a válasza végülis lehet igazan van... ikszdé Aztán szegénykém meghalt én meg ezen töprengtem még egy darabig amíg fel nem keltem.
Nem tudom mi volt a gyógyszeremben de tuti belecsempésztek valamit...   ööööö
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 12, 16:43:04 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #803 Dátum: 14 feb 12, 16:56:05 »

Bedzsináztak mint gangstát! Én azt álmodtam, hogy elkések.... fel is keltem készülődni 3körül....... T_T
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #804 Dátum: 14 feb 12, 17:03:01 »

Jó pár éve álmodtam olyat hogy csengetnek az ajtón és nem hagyták abba, aztán felkeltem és kiderült hogy az ébresztőóra.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #805 Dátum: 14 feb 12, 17:05:05 »

Nem élek ilyen szerekkel,tiszta vagyok mint a hó!  Durci

Amúgy az nem baj ha korábban kelsz,akkor lett volna ha tényleg el is késel. xD

Másik álom,de ezt osztálytársam mesélte tegnap,mivelhogy én is benne voltam: Bent voltunk egy kórházban valami boncoláson,erre odajött valaki hogy ő akarja megcsinálni de mégse tette meg,ezért mi fogtuk magunkat és levittük a hullát egy fekete zsákban a földszintre mondván,hogy biztos elviszi majd valaki mert fent útban volt. Csomóan elmentek mellette de senki nem vette észre,aztán amikor elkezdték keresni mondtuk hogy tegyük bele egy kukába (egy ilyen sima nagy udvari kukába mint ami a kertesházaknál van) és vigyük el a rendőrség elé. Aztán belebotlottunk a főorvosba,kérdezte hova visszük a kukát,mi meg mondtuk hogy tele van, és végig attól féltünk hogy le fognak csukni és nem fogjál elhinni hogy mi nagyon sajnáljuk de mi csak féltünk hogy lecsesznek hogy nem adtuk át a hullát.
Jó ilyen osztálytársakkal járni egy osztályba,pedig csak fél éve ismerjük egymást. Nevet

Ayumi az se rossz.  Hmm?
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 12, 17:06:55 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #806 Dátum: 14 feb 13, 16:02:08 »

Csomószor álmodom azt, hogy még gimis vagyok. Ma is azt álmodtam, hogy évközben alig jártam be suliba és megkérdeztem anyámat, vajon aznap bemenjek-e végre. Erre mondta, hogy eszembe se jusson, már rég elvégeztem a sulit.  ikszdé
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #807 Dátum: 14 feb 19, 20:31:08 »

Valakivel itt (rajtam kívül) szokott olyan történni alvás közben hogy olyan mintha zuhanna aztán rándul egyet és felriad? Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #808 Dátum: 14 feb 19, 20:52:32 »

Szokott, bár nekem inkább olyan érzés, mintha kirúgnák a lábamat és elesnék.
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #809 Dátum: 14 feb 19, 20:58:18 »

Nekem ilyen zuhanásszerű és kezdek rájönni hogy az ágyon vagyok (magyarul eszméletemhez térek) akkor rándulok egyet mintha földet érnék a zuhanásból.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 66
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!