24 szep 25, 20:17:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Én legtöbbször...
rémálmot álmodok. - 50 (12.8%)
nem álmodok. - 60 (15.4%)
mangával álmodok. - 57 (14.6%)
csak simát álmodok. - 115 (29.5%)
állatokkal álmodok. - 1 (0.3%)
nem emléxem az álmaimra. >.< - 107 (27.4%)
Összes szavazó: 383

Oldalak: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 66
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Álmaid  (Megtekintve 213988 alkalommal)
0 Felhasználó és 59 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #765 Dátum: 13 okt 13, 19:49:20 »

Az már biztos mai több részből állt össze.1 még visszaalvás után is.
Arra emlékszem hogy az elején hogy volt egy olyan hullámvasút féle is ami a vízen keresztül is ment.
Nem kupolával vagy hasonló,hanem időközönként alámerült egy nagyobb folyóban.Arra még emlékszem hogy voltak rejtélyes fényszerű eltűnések mellettem is.Ami a legfurább üdítővel éltem túl smirksweat
Meg hogy egy pajzs félét véletlen odaadtam valakinek és eltűnt.Ami még furcsa volt,hogy egy részénél rájöttem hogy álom,de később ismét elvesztettem a fonalat. Nevet
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #766 Dátum: 13 okt 13, 19:53:19 »

Neked is eléggé élénk a fantáziád. Nevet
Mai időben volt, vagy inkább sci-fis vagy fantasys volt?
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #767 Dátum: 13 okt 13, 20:13:34 »

Olyan keveréknek nevezném de nem volt nagyon messze a jelentől.Még egy tanár is felbukkant 1kis időre. Nevet

Kösz ezt már többen is mondták nekem Mosolyog
Tanáraim,ismerőseim egy része is tudja hogy nem lassú gondolkodású vagyok.Egyszerűen nehéz a sok gondolatom közül a megfelelőt/épp oda illőt kiválasztani.Bár már fejlődök ezen a téren is.  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 13, 20:18:45 írta K ichigo » Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #768 Dátum: 13 okt 13, 20:20:05 »

Szóval ilyen nagy zagyvaság lehetett szabályok nélkül. Nevet Kár, hogy többre nem emlékszel belőle. Biztos nagyon érdekes álom volt. Mosolyog

Én csak emlékszem, hogy álmodtam, de nem emlékszek magára az álomra. Csak annyira emlékszem, hogy igen hosszú volt és fantasy elemek voltak benne a mi időnkben.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #769 Dátum: 13 okt 13, 20:23:56 »

Arra emlékszem hogy azért volt értelme és valamennyire kapcsolódottak egymáshoz.
Amúgy az időhöz képest tényleg meglepően fejlett volt,de azért nem teljesen elrugaszkodott az egész.
Ez olyan legjobb jelenetek féle memória volt ma. Nevet
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #770 Dátum: 13 nov 17, 16:49:31 »

Nem tudom, hogy mi van megint velem mostanában. Zombik hada támad folyamatosan az elmúlt időkben.

Az egyikben Walking Dead-féle álmom volt, csak itthon voltam anyámmal és néhány barátunkkal. Környékünkön sok zombi nem volt, de azért óvatosan kellett járkálnunk és mindig bezárni mindent. A végén az volt, hogy valamelyikünk nem tért vissza és engem akartak elküldeni én meg féltem kimenni.

A másik meg inkább egy paródia volt. Voltak zombik, de konkrétan le se ....tam, annyira nem érdekelt. Valami játéknak gondoltam és az is volt. Az emberek félig meddig zombikká váltak, de egy idő után vissza is változtak.
Na szóval este volt és valaki kopogott az ajtónál. Kinyitottam és egy zombisodó fiú volt ott. Mondta, hogy engedjem be, mert jöttek utána a zombik. Én mondtam, hogy nem, mert nem érdekelt az egész. Később persze folyamatosan jöttek rám a zombik kisebb nagyobb sikerrel. Egyik megharapott, de nem maradt annak semmi nyoma. A fiút később az orvosok elvitték és engem otthagytak, de nem változtam át és nappalra már nem volt egy zombi sem.

Komolyan ilyen hülyeségeket, hogy vagyok képes álmodni. Nevet Konkrétan semmi zombis dolgot nem néztem már nem tudom mióta.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #771 Dátum: 13 nov 17, 17:28:06 »

Lehet hogy éppen ez az oka.Az elméd már vágyakozik egy zombis történetre.
Gyors nézz meg 1et vagy 2őt és már "jól is lakhatsz".
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #772 Dátum: 13 nov 17, 18:37:54 »

De nem érdekelnek a zombis filmek. Egyedül a walking dead videojáték folytatását várom a karakterek miatt. Furcsa az elmém. smirksweat
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #773 Dátum: 13 nov 17, 20:18:48 »

Akkor meg a TWD folytatódása iránti vágyakozásod vezetett el ide. Egyébként meg ha a Narutot nézed abban mostanában vannak zombik egy jó ideje.  Pojén
Mostanában nem emlékszek az álmaimra. Pedig biztos hogy álmodok mert valami emlékképfélék derengenek reggel, de nem ugrik be semmi.  smirksweat
Illetve most valami olyasmit álmodtam hogy volt egy pali akit a valóságban nem is ismerek de álmomba elmentem vele valahova (többre nem emlékszek).  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #774 Dátum: 13 nov 17, 20:37:14 »

Csak kicsit várom, de azért érdekel az. Narutót meg olvasok, de azokat nem lehet igazi zombiknak nevezni.

Most így visszanézve elég sokféle zombik voltak már az álmaimban:
rendes, még félig tudatánál lévő, visszaváltozó, vérfarkaszombi, táncoló zombi, teljesen tudatánál lévő stb. és ezek úgy mind idén jöttek elő.

Mi lesz a következő? Nevet
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #775 Dátum: 13 nov 17, 21:00:29 »

Egyszerű.M.J. Thrillerében már résztvevő táncos leszel ikszdé

Tegnap is láttam táncoló/és challeder Élőhalottakat.
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #776 Dátum: 13 dec 07, 10:17:55 »

Rég volt ilyen rémisztő álmom. Elfelejtettem, hogy van egy tantárgyam. Egész évben fel se tűnt és valami borzasztóan nehéz anatóimás-biokémiás-szerveskémiás vacak volt és holnap van belőle a pót-pót ZH.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #777 Dátum: 13 dec 07, 10:19:23 »

Nekem meg olyan volt, hogy azt álmodtam, hogy megajánlott jegyet kaptam belőle, sunshine happiness volt, amikor meg felkeltem, utána rájöttem, hogy menni kell vizsgázni belőle.  Szomorú
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #778 Dátum: 13 dec 25, 01:41:43 »

Hát a mostani álmaim mindenfélék voltak, csak nem karácsonyi.

Az elsőben a környéken voltam és nem olyan messze volt egy vulkán. Kicsit füstölgött,mire elkezdett rengeni a föld. Na a többiekkel emiatt hazamentünk (nyugodtan) és pont mikor beértünk kitört a vulkán. Becsuktuk az ajtót, hogy ne legyen kosz és simán elnéztük a kitörést. Még jó hogy én szívrohamot kapnék az ilyentől. smirksweat

A másik meg egy zombis volt. Régi suliban voltam és próbáltam túlélni az egészet. A tülélőkkel bemenekültünk egy terembe,mire a tanár elkezd osztályfőnöki órát tartani. Az ajtót áttörik és mi inkább meghalunk harapás nélkül, szóval leugrottunk az emeletről. Kiderül, hogy ez sak egy álom volt, viszont tényleg elkezd néhány ember zombivá válni és megint kezdődik a menekülés. Itt igen hamar meghaltam.

Mindkét álom komolytalan volt, de nem voltak annyira rosszak.

Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #779 Dátum: 13 dec 31, 00:13:32 »

Most lehet, hogy a sok kisgyerekezés miatt álmodtam ezeket, de nem értem az elmémet.

Első téli szünet után játszódott. Töri óra következett én meg pánikoltam, mivel nem tanultam semmit. Bementem a terembe, bejött a tanár és elkezdünk valami történetről tanulni. A történetben benne volt Scoobydoo és bandája és valami tudóst akartak elkapni, aki mutáns zombikat és vámpírokat hozott létre. Persze teljesen komolytalan volt.

A másik valami múzeum szerű helyen játszódott. Pár ismerőssel voltam. A múzeumban mindenféle rajzfilm karakterekről volt szó. Egy terem be volt csukva. Gondoltam benézek és kinyitottam. A teremben Vízipókot láttamm, ahogy magában beszélt és gyorsan be is csuktam az ajtót. Később kiderült, hogy ő az egyik igazgató a múzeumnak.

Nem tudom, hogy ezek miként jöttek elő. Egyiket sem láttam már nem is tudom mióta. smirksweat
Komolyan mi lesz a követkző?
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 31, 01:17:46 írta zitagirl » Naplózva
Oldalak: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 66
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!