24 szep 25, 20:15:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Én legtöbbször...
rémálmot álmodok. - 50 (12.8%)
nem álmodok. - 60 (15.4%)
mangával álmodok. - 57 (14.6%)
csak simát álmodok. - 115 (29.5%)
állatokkal álmodok. - 1 (0.3%)
nem emléxem az álmaimra. >.< - 107 (27.4%)
Összes szavazó: 383

Oldalak: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 66
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Álmaid  (Megtekintve 213953 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #750 Dátum: 13 aug 30, 11:16:36 »

Én rengeteget álmodtam ezen az éjjeleen, de sajnos nem emlékszem mindenre.

Volt valamilyen családi viszály ami kb egyelő a barátaimmal és a szerelmemmel, a vér szerinti családom nem volt benne, de ezekkel az emberekkel együtt éltem így családként gondoltam rájuk.
Egyébként konkrét személyekre nem emlékszem.

Az udvaron el kellett bújnom egy apró lény elől ami tudtam, hogy veszélyt jelent rám ha megtudja hogy tudom amit tesz vagy amit tud..  szerencsésen el is bújtam illetve csak lebuktam egy autó platója mögé.
Voltak valamilyen lejáratok a föld alá volt amelyiknek az oldalait tűzcsóvák nyaldosták arra nem emlékszem hogy lemásztam volna de a következő jelenetben a föld alatt voltam vagyis voltunk azt hiszem négyen két fiú és velem együtt két lány. keskeny sötét folyosón mentünk és nem szabadott rálépni a vizes területekre mert néhol vizes volt a padló ha ráléptél valamilyen szellemek kinyúltak érted és elkezdtek berángatni az ő világukba.. a két srác elől ment nekik sikerült kijutniuk, minket azonban megtámadott valami mert a cipőm orra egy kis nyirkos részt érintett, a lány  aki velem volt megsérült nem is kicsit konkrétan a hasa nagyon vérzett  én meg azt hiszem próbáltam magammal vinni de erősen húzott vissza valami miközben még mindig arra gondoltam hogy csak száraz területre szabad lépnem és futnom, egyszer csak felnéztem és láttam hogy egy nagyon ijesztő démonszerű szobor szájából vér ömlik.. Egyre több áttetsző szürke lény  csimpaszkodott belém de valahogy sikerült tovább haladnom, a fiúk visszanéztek egy ajtón át tudtam hogy odáig kell eljutnom, egy nagy lendülettel bevetettem magam az ajtón a lánnyal együtt és többre nem emlékszem.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 30, 11:19:36 írta Éjfél » Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #751 Dátum: 13 aug 31, 00:59:29 »

Én is álmodtam most, mármint, még tegnap délben felkelésem után. Arra emlékszem csak, hogy 2 sráccal összehaverkodtunk, aztán ki akartak rabolni, de végül nem sikerült nekik. Viszont szerintem a végén elpatkolhattam, mert arra emlékszem, hogy volt egy olyan jelenet, amikor panelházakat láttam, és felettük voltam.
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #752 Dátum: 13 szep 09, 17:46:52 »

A mai össz-vissz két-hórom órahosszas alvásomban álmodtam jó néhány marhaságot.
Volt valami 200 kilós ember (álmomban ismertem, jó viszonyban voltam vele de nem "úgy"), és beszélgettem vele a súlyáról, és kiderült hogy lefogyott de én kövérnek láttam, de ekkor rájöttem hogy álom és itt jön a lényeg: beleavatkoztam tudatosan.  >.<#
Azt mondtam neki hogy mutassa meg nekem hogy hogyan néz ki most, mert ez csak egy álom és képes rá, azt mondta hogy jó, erre hirtelen sovány (mármint olyan normális testű) lett. Furi.  Nevet
Ezután helyszínváltás: a Nestlében voltam bent az üzemben és valami hatalmas tükör volt ott előtte ládákkal, de nem üveg tükör volt hanem csiszolt fém, és abban láttam magam egy pillanatra a munkaruhában hajhálóval.  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #753 Dátum: 13 szep 10, 21:27:25 »

Az az egyik legjobb, mikor rájössz, hogy éppen álmodsz.  Mosolyog

Nekem csak egyszer volt olyan, hogy rájöttem, hogy álmodom.
Nappal volt és az egyik barátommal bicikliztünk egy park mellet, majd letettük a bringákat, eltávoldodtunk tőlük, olyan 5 méterre és elkezdtünk beszélgetni. Mellettünk volt egy anyuka a kisbabájával, aki a fűben játszott, míg az anyja telefonált. Oda kúszott a biciklimhez és elgurult vele. Futottunk utána egy ideig de túl gyors volt és mondtam neki, hogy milyen abszurd, hogy egy kisbaba lopja el a bringámat és ekkor ezt mondta "Akkor álmodj valami mást!' Hümm-hümm Az az érzés, mikor rájössz, hogy álmodsz, hogy álmodsz és bármit megtehetsz az nagyon durva. Le is teszteltem: A park helyére homokos tengerpart, még egy haver, aki épp napfürdőzik és vörös szőnyeg egy nyitott edzőteremhez. Nevet Csöngött az óra, de nagyon kipihenten ébredtem fel.^^

Ma pedig ilyen bölcsességet mondtam az álmomban magamnak:
"A halál zaklatása az, ami életben tart." Mondtam, miután egy egy elhagyatott épület egyik emeletén az ujjamba lőtt két tüskét egy nyílméregbéka és kijutottam az utcára és átkaroltam egy rendőrt. Nevet Ekkor felébredtem és az a kézfejem, amibe a tüskék álltak el volt zsibbadva mert a fejem alatt volt. Most vagy azért álmodtam ezt mert elkezdett zsibbadni a kezem, mialatt aludtam, vagy mert az álmomban megsebesültem és ez kihatott a kezemre. Gondolkozik Még jó, hogy álmodban nem halhatsz meg.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #754 Dátum: 13 szep 10, 22:04:12 »

Na az kéne még. Akkor már tucatszor meghaltam volna többféleképpen.

Én csak egy álmomra emlékszem (a terminátor videojátékos), ahol tudtam, hogy álom és ki is használtam azt. Volt még néhány, ahol tudtam a vége felé, hogy csak egy álom, de nem tudtam megállítani.

Már megint nem álmodok, mióta elkezdődött a suli. Unalmasak a reggelek. Szomorú
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #755 Dátum: 13 szep 11, 19:36:02 »

Mindig álmodsz, csak nem mindig emlékszel rá.  Gondolkozik
Én már napok óta (hétfő óta) nem álmodtam semmit (nem emlékszek álomra).
Pedig valami jó kis álomnak azért örülnék, álmodni kéne valami szépet.  Pirul  Hümm-hümm
De aztán sajnálnám hogy csak álom lenne amikor felkelek.  smirksweat (hajnali 4kor  Technikai KO )
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
naranor88
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 19



« Válasz #756 Dátum: 13 szep 13, 19:08:50 »

Egyik nap bementem Sárkány Centerbe, kiváncsiságból. Mondták, h ott kiveszik a szerveket(és olcsók a cuccok) meg minden de nem naon hittem el.Igazából az egészet egy csili.vili pláza féleségnek képzeltem.Na szóval oda menetm és egy lepukkant raktár épületekből álló helyet találtam.Gondoltam biztoseltévedtem v vmi.De nagy betűkkel ki volt írva h Sárkány Center ( több mint piac aha).Nem volt nagy kedvem bemenni de ha már ott vok...Mindenütt csupa mogorva kis kínai akik a vesémre pályáznak. 10 perc alatt körbe jártam és menekültem haza.
A kis kínaiakkal álmodtam.Ott üldöztek és a vesémet akarták!Aztán jött az öcsém és ő fél testtel magasabb náluk.Fordult a kocka.Utána már én kergettem az öcsém segítségével a kis kínaiakat.ezek kis részletekbe vilanatk be a nap folyamán.Olyan gyávának érzem magam. de szerintetek nem ijesztőek a kínaiak?
Naplózva

„Mindennek ellen tudok állni, kivéve a kísértést.”
                                                      Oscar Wilde
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #757 Dátum: 13 szep 17, 20:53:59 »

Asszem én bekattantam. ikszdé Egyre többször álmodom Luffy-val.
Pl.: Volt amikor Enel-lel harcolt.
De volt már Impel Down is. Plussz Naruto-val is össze haverkodott a fejemben.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #758 Dátum: 13 szep 17, 21:06:32 »

A múltkor azt álmodtam, hogy úgy egy négy vagy öt éves kislány voltam és a szüleimnek anyagi gondja támadt, ezért el kellett hagyni a házunkat. Volt három bátyám is, két nagyobb és egy kisebb. Kérdeztem, hogy velük mi fog történni. Mondták, hogy a nagyobbak a felnőtt otthonba mennek és a legkisebb az meg gyerek otthonba. Azután kérdeztem, hogy velem mi lesz és erre már nem válaszoltak. Végül ott hagytak engem egy kiló kenyérrel együtt, hogy boldoguljak el.
Aztán megismerkedtem egy nővel, aki nagyon kedves volt velem és folyamatosan a családjáról meg a házáról mesélt és egyszer követtem őt hazáig, ahol kiderült, hogy nincs is családja, mert mindenki meghalt és a háza is tiszta lepusztult, de mondtam neki, hogy én szívesen maradok vele, de ő nem engedte, hanem elküldött, mert ő megvolt győződve arról, hogy a családja igen is é és a háza is szép és ilyenek. Szóval haza kellett mennem egyedül, ahol az egyik sarokba volt ilyen rongyokból ágyam és nagyon rossz volt.

Ti önmagatok vagytok álmaitokban? Én nagyon nagyon ritkán. Régen még inkább, de szerintem évek óta nem álmodtam olyat, amiben saját magamat alakítottam.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #759 Dátum: 13 szep 17, 21:30:58 »

Én legtöbbször önmagam vagyok. Még Morgianaként is szinte ugyanúgy viselkedtem, mint ahogy szoktam. Velem inkább azt szokott előfordulni, hogy mások máshogyan viselkednek vagy egy olyan oldalukat mutatják, amit nem sokszor mutatnak, de nagyon ritkán van ilyen.

Volt egy álmom, de nem emlékszem belőle sokra. Valami vidámparkban voltam (talán Disneyland) és velem volt Tücsök Tihamér és így járkáltunk ott. Egyszer ránéztünk az időre és 5:40 volt és elmentünk a kastélyhoz. Az egyik tornyában voltunk és néztünk ki. Már kezdtem ébredezni és mondtam magamban, hogy biztos már 4:44 van. Fölébredtem és megnéztem az időt és valóban annyi volt.

Ebből nekem az jött le, hogy kicsikét gyerekes lehetek, és hogy elég jól mükszik a belsőórám.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #760 Dátum: 13 szep 22, 08:57:53 »

Ma azt álmodtam, hogy világszerte földönkívülik jelentek meg.
Épp este volt és én kimentem a kertbe anyát várni. Hirtelen a fejem felett nem olyan magasan elrepül egy csészealj. Zöld volt és volt neki egy nagyobb alja, de eléggé furcsán mozgott.
Már kezdek nyugtalankodni, mire megérkezik anya a kapu elé. Kinyitja és erre megjelenik négy földönkívüli anya tudta nélkül. Beosonnak és elég közel kerülnek hozzám, de nem támadtak meg. Úgy néztek ki, mint a Támad a Marsban lévő űrlények, de a bőrük szürke volt és folt volt a szemüknél. Az űrruhájuk is hasonló volt. Mikor anya beállt a kertbe ők elbújtak én meg azon nyomban felébredtem, tudván hogy mi fog következni, ha tényleg olyanok, mint a filmben.

Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #761 Dátum: 13 szep 23, 00:00:49 »

Egyszer (nem olyan régen) azt álmodtam hogy egy jókora barnás színű bolygó közeledett a Földhöz (beterítette a fél égboltot) és azon aggódtam hogy mi lesz a macskával ha én meghalok (arra már nem gondoltam hogy akkor mások is).
De semmi nem volt a látványon kívül nem éreztem a gravitációját sem.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #762 Dátum: 13 okt 10, 18:32:13 »

Hétfőn azt álmodtam, hogy a matek tanárnő volt a tesi tanár és jól kifárasztott minket az órán. A végén mondta, hogy játszatunk kötelezően és pont kicsengettek mikor kezdtük volna. Nem engedett minket el, pedig nekünk kellett volna menni, hisz irodalom óra következett dolgozattal. Többre nem emlékszem, csak arra, hogy direkt csinálta azt és élvezte is.

A másikat ma álmodtam. Az igazgató meghalt, de csináltak belőle egy klónt és volt valami rendezvény aznap az iskolában. Valami olyasmi volt, hogy így lehetett választani, hogy ki milyen kultúrát akar tanulni és akkor azt fogja tanulni (volt benne még valami cserediákos program féleség is, de ez már homályos). Én is nézegettem egypárat (volt asszem kínai meg görög tán) ilyen érdekes számítógépeken (kicsit modernebbek voltak, mint a mai gépek). Az igazgató klón még beszélt néhány emberrel, majd miután csak én és ő volt ott megkérdeztem tőle, hogy ez hogyan lehetséges. Ő csak mosolygott rám, s valami ilyesmit mondott: "Ma már ezek is lehetségesek, de nem maradt sok időm hátra." Kicsit néztem, hogy mi van, de szomorú is lettem a mondat második végétől. Még mielőtt elkezdtem volna sírni az ébresztőm fölébresztett.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #763 Dátum: 13 okt 10, 18:39:55 »

A jó múltkorában azt álmodtam hogy "villamossal" (nem véletlenül raktam idézőjelbe eme álombeli járgányt) megyek Diósgyőrbe, állok a megállóba és egy rendőrruhás nő húz maga után egy hatalmas táblát ami nem más mint a villamos. (vagyis álmomba ez volt a villamospótló) amire csak fel kell állni, aztán futott vele és aztt mondta hogy a következő megállóban le kell szállni műszaki hiba miatt mert eltört a tábla.  smirksweat
Ennél nagyobb zöldséget már nem lehet álmodni.  ikszdé
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #764 Dátum: 13 okt 10, 19:01:09 »

Azt csak hiszed. Az emberi hülyeség/képzelet határtalan (szerencsére). smirksweat
Naplózva
Oldalak: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 66
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!