24 szep 25, 18:09:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Én legtöbbször...
rémálmot álmodok. - 50 (12.8%)
nem álmodok. - 60 (15.4%)
mangával álmodok. - 57 (14.6%)
csak simát álmodok. - 115 (29.5%)
állatokkal álmodok. - 1 (0.3%)
nem emléxem az álmaimra. >.< - 107 (27.4%)
Összes szavazó: 383

Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 66
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Álmaid  (Megtekintve 213701 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #465 Dátum: 12 márc 12, 16:01:31 »

Az animékből nem lehet kinőni. Nevet Az egyik haverom papája is szereti őket. ikszdé

Viszont ebből a "sztár vagyok" dologból ki fogsz nőni. Én 10 évesen akartam nagy sztár lenni, most annyi vagyok kb. mint te, és eszem ágában sincs Lady Gaga szerűségnek lenni. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #466 Dátum: 12 márc 12, 16:01:50 »

Most olyanokat álmodok hogy egy sztár vagyok aki se énekelni nem tud se pedig jól nem néz ki, de azért még Lady Gagánál is jobban szeretik. Bár csak így menne ez a valóságban is. Mosolyog
Így, megy, ha nem így menne, az a liba sem lenne ekkora celeb.
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #467 Dátum: 12 márc 12, 16:17:17 »

Egy kicsit ez OFF de ehhez annyit fűznék hozzá STM, hogy Gaga igenis tehetséges, még apu is elismeri,
( elég nagy szó! ikszdé ) az meg hogy ilyen a stílusa...
Ne nézd a klipjeit, csak hallgasd a zenéjét és akkor lehet hogy tetszeni fog!  kacsint
( még egyszer elnézést az OFF-ért )

ON: Én már 2x is azt álmodtam, hogy matek órán ülök valamelyik osztálytársammal, és egy teljesen lehetetlen feladatot kell megoldanunk alig pár perc alatt, mert ha nem, akkor 1-est kapunk!  >.<#
Az egyik ilyen egy térbeli alakzat volt, de semmi más nem volt előttünk, csak néhány tangram kő. Na abból rakj ki térbeli alakzatot! ikszdé

Igen MasiMasi, ezt már tudjuk. ikszdé De azért szeretünk!  Pirul

Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #468 Dátum: 12 márc 12, 16:44:26 »

Már komolyan hiányoltalak, Masashi-chan ikszdé

Aes: hát ez az álom kész xD Fura, én szeretek ilyeneket álmodni, mert ha felébredtem, tökre örülök, hogy 'ja, nem is történt meg'. Ezért már szine azt szeretem, ha ilyeneket álmodok. Meg amikor éppen történnek az események, akor sincs akkora súlyuk, és tök vicces, teszem azt, megölni úgy valakit, hogy nincs lelkiismeret-furdalás, sem félelem a lebulkás miatt xD
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #469 Dátum: 12 márc 22, 18:33:47 »

Régen sokszor álmodtam olyat, h leesek vhonnan, de nem annyira gáz magasságból, aztán mikor majnem leestem lelassulok és szépen érek földet xDDDD
Animével xtem én még nem álmodtam, de asszem talán 1szer. Viszont ilywn wow szerű nekem is volt csak caballal, h dropoltam 1 SEHH-et xD
Furcsa álmaim is voltak, de minato, aki asztalos hát én ezen megszakadtam xDDDD

Viszont én 1szer 1 olyanon goldolkoztam, h valyon aki már vakon született, és sose látta a világot, az egyrészt h képzeli el, másrészt valyon hogyan álmodhat??


Off: Lady gagával az a baj, h a dragon ballba a cell saga elején mikor a tojást mutogatták, de még nem tudtuk ki jött ki belőle, én azt hittem, h lady gaga volt... Tudjátok egyszer úgy jelent meg vhol, h 1 tojásból mászott elő. Bár igaz, h míg nem láttam a klippjeit, addig jó énekesnek gondoltam, tetszettek a számai is, de miután egyszer megnéztem 1 klippjét, azóta nemtok elvonatkoztatni tőle.

Szerk.:
Masashi ez nagyon nagy xDDDD Az álmoskönyvbe ilyenkor nem nézed meg, h jelent-e vmi belőle vmit? ikszdé PL.: most a sok kígyó, arró tuti írnak vmit.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 24, 17:13:25 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #470 Dátum: 12 márc 24, 21:57:28 »

Olyan badarságot álmodtam.
A tvbe dargon ballt néztem álmomba és vmi nagy zagyvalék volt. Vegita + aza másik csillagharcos akivel a földre jött leléptek innen, vmi kísérleti laborba és ott vitatkoztak vmi csajjal aki lelécelt onnan (de vmi földönkívüli volt az is), aztán vmi másik csaj kiosztotta vegitát az+ csak vigyorgott. (+ voltak Bulma + nemtom h kik olyan furák voltak a földön), aztán hírtelen odakerültek ahol Vegita volt de már nemvolt ott, senki.
Aztán Son Gokuék elővettek pár rekeszt, amiben ilyen kommersz italok voltak, mindenféle vodka+ pálesz, ilyen kis féldecis üvegekbe (amit lehet kapni ilyen kisboltokba is), és akkor 1 Avasi keserűs üvegre (a papírra) rávolt írva filccel h vigyázzatok Vegitával, és álmomba tudtam h  aza csaj írta rá aki kiosztotta vegitát.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #471 Dátum: 12 ápr 03, 20:24:49 »

Engem mostanában álmaimban kísértenek a dolgozatok T_T tegnap éjjel is írtam egy nyelvtan dolgozatot, és nem készültem, ráadásul az a tanár volt bent, akitől a legjobban félek itt :S és ott bujkáltam hátul a szekrények között, de megtalált és meg kellett írnom TT_TT
Naplózva

Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #472 Dátum: 12 ápr 07, 20:56:16 »

Én meg már kb egy hónapja próbálkozok a "lucid dreaming" dologgal amit 9gagon láttam,de sose jön össze xD Viszont az érdekelne,hogy a tudatos álmodás dolgot vajon fel lehet-e használni tanuláshoz,mert ha igen,az szerintem nagyon durva lenne Nevet
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #473 Dátum: 12 ápr 07, 21:37:34 »

Érdekes, de én legtöbbször tudatosan álmodok. Egy adott pillanatban rájövök, hogy ez csak egy álom és ezt követően szabadon tudom befolyásolni. Nagyon király tud lenni!  Amikor kisebb voltam, azt hittem ez természetes, amikor meg megtudtam, hogy nem teljesen az, nagyon ledöbbentem.
(tanulásra használni még nem próbáltam, de nem is rossz ötlet)
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 07, 21:39:10 írta TsunadeHime » Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #474 Dátum: 12 ápr 07, 21:40:14 »

Hogy lehetne? Sehogy, szóval nem. Nevet
Ami nincs a fejedben, ahhoz ott sem férsz hozzá, álmodhatod, hogy tanulsz valamit, de az csak oylan, mitn mikor idegen nyelvet beszélsz álmodban. Kamu. Bár, a meditációhoz, vagy önhipnózishoz hasonlóan segíthet előszedni az emlékeket, meg ilyesmi, de akkor már ez a két (egy) dolog alkalmasabb rá.

Én mindig tudatosan álmodok, nem egy pillanattól, foylamatosan tudom, hogy álom. Nagyon ritkán vannak kivételek, de akkor áltlaában iylen kamu ébredésekkel szívatom magam. Viszont ettől függetlenül befoylásolni csak kismértékben tudom, csak sodródom az eseményekkel, meg felébredhetek, ha akarok. Pedig miylen királyság lenne, ha teljes mértékben íráyníthatnám a dolgot, de annyira nem érdekel azért.
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 07, 21:40:47 írta STM » Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #475 Dátum: 12 ápr 07, 21:43:11 »

Régen én is íggyvolta vele, általában rájöttem, ha az álom, és ha akartam fel is tudtam ébredni belőle.
De már elpuhultam ikszdé, vagy nem tudom, de mostanába ha álmodok, akkor már nem jövök rá.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #476 Dátum: 12 ápr 07, 21:45:24 »

Azt gondoltam hogy amit életedbe nem láttál azt nem tudod megtanulni,de mondjuk amit olvastál azt gyakorlod sokszor álmodban,és ha sokat gyakorlod akkor megtanulod,nem? Nevet
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #477 Dátum: 12 ápr 07, 21:46:00 »

Örülök, hogy még vannak hozzám hasonló csodabogarak. Sokan nem is akartak hinni nekem, gondolták csak kamuzok.
Egyébként volt már olyan veletek, hogy úgy éreztétek álmotokban, hogy fel vagytok ébredve de nem tudtatok mozogni? Velem volt már ilyen párszor, eléggé fura élmény. Olyan érzés, mintha le lennél bénulva.
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #478 Dátum: 12 ápr 07, 21:47:55 »

Ne ijedj meg, de le vagy. aA dolog neve alvásparalízis, és természetes, csak néha lehetnek vele kis bugok. Ha érdekel, keress rá, most lusta vagyok kifejteni Mosolyog
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #479 Dátum: 12 ápr 07, 21:51:05 »

ikszdé STM te tényleg mindent tudsz, ez már szinte hihetetlen.
NEkem meg néha olyan van, hogy még nem vagyok teljesen elaludva, azthiszem, és hirtelen olyan érzésem van, mintha nem is tudom jól pofánvágtak volna, és olyankor megugrok picit. ikszdé Ilyesztő. Mosolyog
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 66
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!