24 szep 25, 18:19:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Én legtöbbször...
rémálmot álmodok. - 50 (12.8%)
nem álmodok. - 60 (15.4%)
mangával álmodok. - 57 (14.6%)
csak simát álmodok. - 115 (29.5%)
állatokkal álmodok. - 1 (0.3%)
nem emléxem az álmaimra. >.< - 107 (27.4%)
Összes szavazó: 383

Oldalak: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 66
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Álmaid  (Megtekintve 213852 alkalommal)
0 Felhasználó és 129 vendég van a témában
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #495 Dátum: 12 ápr 10, 21:42:52 »

Én még régen olyanokat álmodtam, hogy sétálok az utcán osztálytársakkal vagy egyedül és egyszercsak eltűnik rólam a nadrágom és ott van a kezemben. Megpróbálom felvenni, és mire sikerül megint nincs rajtam.>.<# De rajtam kívül ezt senki sem veszi észre.>.<#

NEkem meg néha olyan van, hogy még nem vagyok teljesen elaludva, azthiszem, és hirtelen olyan érzésem van, mintha nem is tudom jól pofánvágtak volna, és olyankor megugrok picit.

Ez velem is megtörtént a múltkor, és én ilyenkor még hangot is adok ki, olyat mintha lent lennék a víz alatt és amikor feljövök veszek egy nagy lélegzetet. Nagyon rossz.
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #496 Dátum: 12 ápr 11, 00:33:18 »

Én+ azt álmodtam (pár éve) h a nővérem összeveszett a férjével és nálunk lakik (kb ennyi az álom), de az a fura h arra keltem fel reggel h jön 1 nagy táskával mert hazaköltözik (persze kibékültek pár 7re rá)
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #497 Dátum: 12 ápr 11, 07:45:27 »

Én olyat álmodtam tegnap, azt hittem lepadlózok. Kiröhög
Valami háború folyt így a sulinkban (gyakran álmodok ilyet..) és közben a barátnőm csilis cukkinit hozott magával a suliba. Ott mindenki megkóstolta, és hirtelen nekik is csilis cukkini lett az ebédjük. Aztán a kémiatanárunkkal felvonultunk a felső szintre, ahol nem volt háború, és egy nagy ebédlőt találtunk ott. (Pedig nálunk nem a legfelső emeleten van az ebédlő.) És mindenki leült egy asztalhoz, ahogy barátnőm és én is. Aztán a tanárnő fogta a cukkininket és rákente az asztalra, hogy onnan együk, és az én részemet még be is nyálazta. WTF? Aztán a barátnőm csak ette a cukkinit, a tanárnő próbált velünk haverkodni, hogy "Na mi újság?" én meg csak néztem és nem ettem egy falatot se a nyálas cukkiniból. smirksweat Aztán az asztal helyett hirtelen egy kutya állt előttünk, és a szájába vette a tanárnőt (nem tudom hogy fért bele) és elfutott vele..
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #498 Dátum: 12 ápr 13, 09:30:34 »

Túl sok Doktor House-t nézek mostanság, rá kellett jönnöm. Azt álmodtam, hogy van nálam egy kisbaba, aki nem is az enyém, csak egy kisbaba. A baba hirtelen rohamot kapott. Kórházba akartuk vinni, de apumnak épp akkor járt le a jogsija, szal mentőt kellett hívni, de a mentő helyett két bajszos román jött el egy sötétkék ladával. Én viszont akkor rájöttem, hogy nincs rajtam zokni és zokni nélkül nem vihetem be a babát a kórházba, úgyhogy elszaladtam zokniért és természetesen egy normális párt nem találtam. Viszont mire visszaértem, a románok elmentek, merthogy ők nem várják meg még én zoknit veszek. Ekkor mondtam apumnak, hogy vigyen be ő. De mivel neki lejárt a jogsija, azt akarta, hogy én vezessek, de nekem még nincsen jogsim. Így elkezdtünk azon vitázni hogy melyik a súlyosabb, ha lejárt vagy ha nem létező jogsival vezet az ember. Hát valami ilyesmi xD
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #499 Dátum: 12 ápr 13, 09:43:45 »

Morita, ez aztán az álom. Nevet Érdekes lehetett belőle felébredni. xD Szegény kisbabával mi lett az nem derült ki?
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #500 Dátum: 12 ápr 13, 09:59:51 »

Morita. :'D
Én is elég érdekeset álmodtam, és az enyémben is szerepelt egy kisbaba meg kórház. :'3 Valami olyasmi volt, hogy pár rokonommal Olaszországba mentünk, és hozzánk került egy baba, de az is lehet hogy valamelyik rokonomé, már nem tudom. A lényeg, hogy úgy jutottunk Olaszba, hogy a kézilabda csapatunkkal 3 várost keresztülfutottunk és már ott is voltunk. smirksweat Aztán bementünk egy olasz moziba, majd amikor kimentünk, akkor észrevettük hogy valaki hiányzik. Hát a baba. Kérdezem hol van, erre jön egy nővérke és közli, hogy a babának 2 veséje van és ki kell venni az egyiket. Mondom..nem az a normális ha 2 vesénk van? Erre mindenki ilyen wtf fejjel néz rám. Aztán pár perc múlva a kórházból kisétál egy kb. 2-3 éves gyerek. Kiderült hogy eltelt pár év... xD Aztán valahogy ilyen fagylaltoshoz kerültünk, ahol az volt a feladatom hogy valami olyan 2 gombócos fagyit kell összeállítanom a kisfiúnak, ami ízlik neki. És így körbe-körbe kellett mennem egy stégen, mert körben voltak a fagylaltok, közben a darazsak elől menekültem. ikszdé Hát itt vége lett, mert hívtak telefonon. x'D
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #501 Dátum: 12 ápr 13, 10:03:49 »

Gyerekek, ti mit szívtok? Adjatok nekem is belőle. xD
Naplózva
shidori93
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 142

A 7 Tűz Démona


WWW
« Válasz #502 Dátum: 12 ápr 13, 10:49:06 »

xDD engem se hagyjatok ki a körből.
Naplózva

<Mesterem: heo>
Sunny
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 240


« Válasz #503 Dátum: 12 máj 10, 15:55:18 »

Itt nem az éjszakai álmaimra gondoltam először, hanem amit az életben szeretnék elérni kacsint Éjszakai rémálom, mikor engem akarnak megölni Mosolyog
Naplózva
Pacee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 247

Warning! This animal is dangerous!


WWW
« Válasz #504 Dátum: 12 máj 10, 20:24:13 »

Nevet most vettem észre, hogy van ilyen topik Nevet Húú Nevet legutóbb azt álmodtam hogy megházasodok ikszdé de nem ilyen templomi esküvő Nevet csak így sunyiban Nevet alá kellett írni a házassági szerződést és meg is volt Nevet de azt már nem mondom el hogy kivel Nevet
Naplózva

\\\"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását.\"\\
Hiname Shion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 145


« Válasz #505 Dátum: 12 máj 19, 20:54:58 »

É nemrég azt álmodtam hogy megölt a Zeref, elég para volt  Technikai KO
Naplózva


Mesterem:hanii
Gazdim: mugen^^Az én kis tanítványom: Kirito Vallás:mugen
Sasuke 97
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 191



« Válasz #506 Dátum: 12 máj 28, 18:02:13 »

Nekem pl. rémálmom hogy betörő bejön a házunkba és elkezd lövöldözni... borzasztó átélni sokszor mert már nem egyszer volt Nevet
Naplózva

\If you are a guild, take care of your friends. That is all I have to say.\- Natsu Dragneel
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #507 Dátum: 12 máj 28, 19:42:46 »

Nekem meg mostanában visszatért gyerekkorom egyik legborzasztóbb rémálma. ikszdé
Elég rövid, de annál félelmetesebb: ülünk a nappaliban a cáláddal, aztán látjuk, hogy jönnek a raptorok. Ilyen izé... velociraptorok. Nevet Olyanok, mint amik a Jurassic Parkban is vannak. Anyuékat megeszik, én meg elbújok egy kabátban, ami fel van akasztva a falra, és engem sose vesznek észre. De én látom, hogy ott mászkálnak, és... váá, kiráz a hideg, mikor ezt álmodom. Nevet
Bár azt már előre tudom, ma miről fogok álmodni, és szerencsére nem elfuserált dinókról. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 28, 19:43:23 írta Nikuccia » Naplózva
Sasuke 97
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 191



« Válasz #508 Dátum: 12 máj 28, 19:58:49 »

Velociraptorok?  Mosolyog) Furcsák ezek az álmok Mosolyog) bár amikor én egy házból kerültem 1 mp alatt egy mocsárba.... én nem csodálkozok a velociraptorokon Nevet
Naplózva

\If you are a guild, take care of your friends. That is all I have to say.\- Natsu Dragneel
Hiname Shion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 145


« Válasz #509 Dátum: 12 máj 28, 21:36:40 »

Hátén a legjobb barátom meghalása után már semmin sem lepődöm meg ikszdé
Naplózva


Mesterem:hanii
Gazdim: mugen^^Az én kis tanítványom: Kirito Vallás:mugen
Oldalak: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 66
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!