24 szep 25, 18:14:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Én legtöbbször...
rémálmot álmodok. - 50 (12.8%)
nem álmodok. - 60 (15.4%)
mangával álmodok. - 57 (14.6%)
csak simát álmodok. - 115 (29.5%)
állatokkal álmodok. - 1 (0.3%)
nem emléxem az álmaimra. >.< - 107 (27.4%)
Összes szavazó: 383

Oldalak: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 66
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Álmaid  (Megtekintve 213748 alkalommal)
0 Felhasználó és 50 vendég van a témában
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #405 Dátum: 11 júl 11, 07:40:12 »

Köszi Minagi,szerencsére már nem érzek iránta "úgy" de a régi kapcsolatunk nem jött még helyre sajnos...Szomorú

Egyébként nem vagyok az a típus,aki látásból könnyen beleesik valakibe,(egy osztálytársnőm bárkibe belezúg,ha jól néz ki) nekem előbb meg kell ismernem az illetőt,mert félek a pofára eséstől.Na ennyit erről, OFF vége Mosolyog
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #406 Dátum: 11 júl 24, 14:02:19 »

Ez a második alkalom hogy azt álmodom hogy modellkedek.
Bár most egy helyes orvost is megismertem. Azért a tudatalattim mozog rendesen.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #407 Dátum: 11 aug 05, 12:15:03 »

Az vajon miért van.. hogy sosem (ritkán) álmodok olyan emberekkel akiket ismerek is?
Komolyan megkérdeznék egy álomszakértőt vagy egy pszichológust vagy valami. Nem mintha hinnék az álmoskönyvekben/nek, mert azt gondolom hogy mindenki saját maga jöjjön rá hogy mi az álma jelentése.. de efölött nem térek napi rendre.
Naplózva
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #408 Dátum: 11 aug 05, 12:59:46 »

Nem csak te vagy az egyetlen, aki nem érti meg az álmait. Én például nagyon ritkán álmodok a barátommal, pedig lassan már 10 hónapja együtt vagyunk, plusz tényleg szeretjük egymást. Viszont mindenki más sráccal, aki exem volt, vagy jó hapsinak tartok, azokkal mindig álmodok valamit. Ráadásul van egy srác, aki nagyon különleges számomra, és amikor nagyon nagyon jó a kapcsolatom a barátommal, akkor szinte csak vele álmodok, ha pedig veszekszünk meg ilyenek, akkor a barátommal. Na ezeket fejtsd meg...
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #409 Dátum: 11 aug 05, 14:38:49 »

Hm.. talán a tudatalattid mozgolódik azzal kapcsolatban hogy milyen lenne együtt lenni a számodra különleges illetővel és ha jól érzed magad a pároddal, talán a háttérben összehasonlítod azt a jó érzést azzal az érzéssel amit akkor élsz meg ha a "különleges" sráccal vagy.

A veszekedésről meg annyit, hogy valószínűleg annyira kattog rajta az agyad, hogy az álmaid révén próbálod feldolgozni azt amit az éber agyalás alatt nem sikerült.

Ezek legalább konkrétumok.. lehet miből kiindulni. Mosolyog Én nem írtam le konkrét dolgokat. kacsint
Naplózva
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #410 Dátum: 11 aug 08, 14:21:54 »

Végül is, igazad lehet. Ezeken még sose gondolkoztam. Talán közelebb kerültem az igazsághoz. : D
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #411 Dátum: 11 aug 09, 00:51:03 »

Én azon derengtem mostanság, hogy azt hallottam, hogy elvileg, aki úgy álmodik, hogy felkel álmában, aztán megint, aztán megint, az többé nem ébred fel.Nevet Vicces, de vajon tényleg így volna? Mindenesetre ilyen vicces teóriára álmokkal kapcsolatban kíváncsi volnék.Nevet
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #412 Dátum: 11 aug 09, 01:12:30 »

A vicces álmokról nekem az jut eszembe hogy minap azt álmodtam hogy anyám elküldött a vegyes boltba teke golyót venni! Nevet Ugye milyen abszurd? Teke golyó a vegyesboltban, mikor elmeséltem anyámnak csak jót röhögtünk rajta!:D
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #413 Dátum: 11 aug 09, 13:34:58 »

Az én nagyim is úgy halt meg hogy aludt, reggel meg már hiába keltették nem volt hajlandó felkelni! Mondjuk ő nem a rosszat álmodott hanem szívroham, de hát majdnem! Lesütöttszemek
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #414 Dátum: 11 aug 09, 13:35:49 »

Hát inkább úgy... Mintsem hogy balesetet szenvedjen, és nagy kínok között haljon meg. Vagy hogy a családdal ülnek és éppen mondja a búcsúbeszédét. Hümm-hümm

Én ma valami orbitális nagy hülyeséget álmodtam. xD
Apa egyik haverjának volt egy üzlete, és apa odament valami buldózerrel és lerombolta. xD Aztán leöntötte benzinnel, majd meggyújtotta. xD Aztán megkért minket hogy fényképezzük le őt, a nagy tűzzel a háttérben. smirksweat ikszdé

Ritkán álmodok ekkora marhaságot. >.<#
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #415 Dátum: 11 aug 10, 08:10:24 »

Dawe, én a múltkor azt álmodtam, hogy felébredtem az álmomból, pedig nem... És nem a szellemem irkál ide. Nevet
Én olyat hallottam, hogyha valaki azt álmodja, hogy zuhan egy szakadékba, és ha leér, akkor többet már nem fog felébredni. Szerintetek, mekkora a valóságalapja?
Hanii, gratulálok, ez aztán a fantáziadús álom. Morause, neked is gratula. Én is szoktam ilyen kaliberűt álmodni. ikszdé
Pl ma is azt álmodtam, hogy az exem postás lett, hozott egy levelet, és amikor átvettem, megfogott és elrepültünk. XDDDDDDDDDD
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #416 Dátum: 11 aug 10, 09:11:53 »

Nekem az az álmom hogy én legyek a hokage ... =D
Naplózva


Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #417 Dátum: 11 aug 10, 11:28:54 »

lol, de lökött vagy :Đ

Én azt álmodtam hogy hosszú idő után hazamentem, és.. áh a részletek nem számítanak viszont amin fennakadtam, és azt részletezem is, hogy öcsém évekkel fiatalabb volt. Elmentünk együtt boltba.. kavartunk valamit a jégkrémek között, befele menet még nem volt jégkrémes doboz a kezünkben, viszont kifele megmondtuk hogy nálunk volt befele jövet is. A jégkrémes dobozban volt egy fém kanál, és már csak egy kevés volt benne ami olvadozott. Aztán vettünk egy újat de lényegében csak azért vettem meg mert az öcsém belekóstolt, ami után el kellett neki magyaráznom hogy ilyet nem csinálunk mert azt mások megakarják venni, és nem szép dolog előtte beleenni.
Aztán miközben beszéltem az eladókkal öcsém még valamit ügyködött és kiment, viszont.. volt ott egy anyuka és fia, ők is távoztak, és mire visszafordultam az a nagyrészt üres jégkrémes doboz amit mi bevittünk nem volt ott.. viszont egy másik igen. Arra jutottunk hogy az anya-fia duóé lehetett. Vissza is jöttek érte és cseréltünk, ami érdekes volt hogy hozták magukkal öcsémet, akinek a kezében, télapó csoki figurák voltak, kiderült hogy a nagy kavarodás közepette öntörvényűen elvette. Visszatetették vele (hozzáteszem az idegen vevő nőnek a fia) aztán számon kértem hogy mégis mit képzel, és még ő volt megsértődve hogy fogalmam sincs róla hogy ő abból mennyit profitál mikor eladja...
Na ne.. ez nem az én öcsém, mi történt vele hogy így viselkedik, egyébként a reakcióm az volt hogy felpofoztam és megmondtam neki hogy soha többet nem csinálhat ilyet mert ez szégyenteljes.. stb. Tudnátok milyen nehezemre esett, teljesen lassan mozgott a kezem.
Igaz ami igaz, egyszer pofoztam fel régebben, akkor nem kicsit meglepődött... rám az ilyesmi nem jellemző, nem verés útján oldom meg a dolgokat. Mellesleg már erősebb nálam, ha birkózunk vagy ilyesmi simán lenyom és tekintélyem se sok, simán lehugiz, bár amilyen emlékek kötnek össze, biztos vagyok benne hogy igazából a nővérének tekint..

Nos, ritka pillanatok egyike hogy valós személlyel álmodtam. Az utóbbi időszakban becsúszott egy két ilyen.
Bátyám hazajön Angliából egy év után, hétvégén kicsit összeverődik a család, gondolom öcsém is ott lesz... majd kap ezért az álomért. :Đ
Naplózva
Rossen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 250


Monsieur


« Válasz #418 Dátum: 11 szep 19, 13:44:08 »

Sikerült! Úristen ez valami eszméletlen! A tudatos álom létező dolog, és hatalmas élmény! Nézzetek utána, nagyon bevagyok most zsongva, ez hatalmas volt:D
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #419 Dátum: 11 szep 19, 14:03:01 »

Ezen mi olyan hú de nagy szám? Nekem kb. 15 éve mindig ilyenem van Mosolyog.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 66
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!