24 szep 25, 18:20:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Én legtöbbször...
rémálmot álmodok. - 50 (12.8%)
nem álmodok. - 60 (15.4%)
mangával álmodok. - 57 (14.6%)
csak simát álmodok. - 115 (29.5%)
állatokkal álmodok. - 1 (0.3%)
nem emléxem az álmaimra. >.< - 107 (27.4%)
Összes szavazó: 383

Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 66
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Álmaid  (Megtekintve 213879 alkalommal)
0 Felhasználó és 149 vendég van a témában
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #300 Dátum: 10 dec 05, 17:28:58 »

Hát az szép lehetett Nevet Én álmodtam már olyat is, hogy mentem az utcán és eltűnt rólam a nadrág :O És ahányszor visszavettem mindig eltűnt >.<#
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #301 Dátum: 10 dec 05, 19:40:18 »

én olyat álmodtam egyszer, hogy megyek a suliba, tanulok, tök uncsi minden.... aztán reggel felébredek, és rájövök hogy csak álom volt >.> olyan xar érzésem volt aznap a suliban mintha egymás után 2 napnyit tanultam volna Nevet
Naplózva

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #302 Dátum: 10 dec 05, 19:43:21 »

Nekem a legutóbbi sulis álmom olyan volt, hogy angolból 1-est irtam. Aztán mikor reggel mentem suliba, akkor is irtunk, és megirtam 5ösre. Nevet
Naplózva

Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #303 Dátum: 10 dec 05, 21:13:44 »

hú hát sulival kapcsolatos nekem is van! xD:

mentem suliba és azt mondták, hogy elkéstem, pedig még csak háromnegyed 8 volt smirksweat. első órán irodalomban mindenki elmondta kívűlről a Pál utcai Fiúkat csak én nem tudtam kivűlről, pedig nem is adta fel a tanár és megbuktatott  smirksweat Nevet

olyan is volt, hogy valóságban az őszi szünet előtt feladta a tanár a témazáróra tanulnivalókat és hát első nap nem is tanultam, hanem gépeztem és tévéztem. azon a napon este álmodtam, hogy már írjuk a témazárót! hú de rossz lett volna valóságban XDD
Naplózva
Leni-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 272



« Válasz #304 Dátum: 10 dec 06, 09:47:23 »

Hát.. nekem van magammal egy olyan sztorim hogy azt hinnétek elmebeteg vagyok pedig nem is!! xD

Reggel felkelek és nem emlékeztem hogy mit álmodtam. Elmentem megreggelizni utána mentem a fürdibe. Mikor hajtom hátra a fejem hogy eltűzzem a hajam látom hogy a nyakamon vérfoltok vannak Ohh My God . Másnap reggel ugyan úgy mint amit az előbb leírtam csak nem a nyakam volt véres hanem a nagy német focipólómon voltak vércseppek amiben alszom.  Megnéztem az ágyam és rajtam kívül semmi nem volt véres. Meg ha az orrom vérzett volna az az arcomon is látszott volna.
Remélem nem ijesztettelek meg titeket.  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 06, 10:04:56 írta Leni-chan » Naplózva

Pesszimista kisdémon, ki Disney Drakula
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #305 Dátum: 10 dec 06, 12:27:24 »

Én néha, általában fürdés közben, karcolásokat szoktam észre venni magamon, meg kisebb sebeket, de fogalmam sincs, mikor kerültek rám. Lehet álmomban szadizom magam, vagy nem tudom. Pojén
Naplózva

Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #306 Dátum: 10 dec 06, 12:35:33 »

Velem történt már nem egyszer olyan, hogy rágtam a nyelvem álmomban. Ez most is megtörtént. >.<# Arról ugyan fogalmam sincs, hogy mit álmodtam, de az evéshez nem volt köze Hmm? És amikor reggel reggeliztem, annyira fájt :S
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #307 Dátum: 10 dec 06, 14:32:25 »

Én vagy elfelejtem vagy egy kis részére emlékszem az álmaimnak xD
De egyszer sikerült alvajárnom xDD Semmire nem emlékeztem belőle, aztán húgom mesélte, h megkérdeztem tőle este, h mért nem indul a játék... xd Hát majnem ott haltam meg.

Amúgy Leni-chan ez elég érdekes O.O
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #308 Dátum: 10 dec 06, 17:24:30 »

háde nekem olyan is volt (szintén gyerekkoromban) hogy megütött a szörny, felébredtem és ahova megütött ott fájt >.<# Gondolkozik

Leni sztem a körmöddel vágtad meg. hosszú?
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #309 Dátum: 10 dec 06, 18:38:39 »

Fájt? Nekem olyan volt még csak, hogy ott elvolt zsibbadva, biztos rossz pózban aludtam. Nevet
Naplózva

CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #310 Dátum: 10 dec 06, 19:01:05 »

Én egyszer úgy ébredtem, hogy nem tudtam mozgatni a jobb karom. Egész éjszaka úgy aludtam, hogy át volt vetve a karom a mellemen, nem jutott bele elég vér. De nem pánikoltam be, hogy úristen nem működik a karom. Egyből levágtam, hogy mi a szitu, pedig be voltam kábulva. Bal karommal a helyére dobtam és aludtam tovább. Nevet
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #311 Dátum: 10 dec 06, 19:30:15 »

Én néha, általában fürdés közben, karcolásokat szoktam észre venni magamon, meg kisebb sebeket, de fogalmam sincs, mikor kerültek rám. Lehet álmomban szadizom magam, vagy nem tudom. Pojén

Hehe, uygan ez van nálam, csak én a lila foltokat számolgatom. Nevet Elég érzékeny a böröm így néha tele vagyok lila foltokkal. Múltkor a lábamon 7-9-et számolgattam össze, plusz még az arcomon is volt meg a karomon, és ezek nem tudom honnan jöttek össze, mert nem bunyoztam senkivel. >_< Kiskoromban anyukám mondta, meg én is emlékszem néha hogy elég vadul aludtam. ha valaki mellettem aludt azt én szétvertem álmomban ikszdé lehet megint vissza tért ez csak most már magamat verem be mindenhova alvás közben... -.-
Ez a zsibbadás velem is elöfőrdul néha. Pont ma reggel >_< például. Elég fura pózban aludtam és nem jutott annyi vér a karomba, az elején elég irritáló és zavaró mikor felkelsz, de utána könnyen vissza tudok aludni. Viszont álmodni nem tudom mit álmodtam mostanában. O.o
Naplózva


Leni-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 272



« Válasz #312 Dátum: 10 dec 06, 21:07:33 »

Nem egyáltalán nem hosszú a körmöm. Semmi vágás nem volt rajtam... mintha más vére lett volna....júj félek magamtól >.<# xD
Én ahogy elalszom képes vagyok reggelig úgy maradni de a vállam kicsit szokott fájni.. smirksweat
Naplózva

Pesszimista kisdémon, ki Disney Drakula
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #313 Dátum: 10 dec 07, 10:46:10 »

Én szinte már "táncolok" az ágyamban Nevet sosem bírtam egy helyben aludni, mindig forgolódtam, és ez most is így van. Kiskoromban egyszer arra ébredtem, hogy iszonyatosan fázom. De amikor kinyitottam a szemem, semmit sem láttam, mert a takaró egy az egyben a fejemen volt.xD
Tényleg ti estetek már le az ágyatokról álmotokban?
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #314 Dátum: 10 dec 07, 12:54:03 »

Egyszer arra ébredtem reggel, hogy a földön fekszem, és fájt a hátsó felem. Nevet Még is végig aludtam az egész éjszakát, de persze azóta is a falhoz húzódok, hogy nehogy leessek.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 66
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!