24 szep 25, 20:22:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Én legtöbbször...
rémálmot álmodok. - 50 (12.8%)
nem álmodok. - 60 (15.4%)
mangával álmodok. - 57 (14.6%)
csak simát álmodok. - 115 (29.5%)
állatokkal álmodok. - 1 (0.3%)
nem emléxem az álmaimra. >.< - 107 (27.4%)
Összes szavazó: 383

Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 66
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Álmaid  (Megtekintve 214040 alkalommal)
0 Felhasználó és 100 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #180 Dátum: 09 dec 13, 14:00:53 »

Nekem régebben volt olyan hogy tudtam hogy álmodok és valahogyan én írányítottam az álmot mint valami belső világot , nagyrészt tudatosan cselekedtem az álmokban xD  Most meg azt álmodtam hogy megvan az Anasztázia mese megtaláltam a szobában xD ( biztos azért mert már 2 hete tervezem megnézni )
Naplózva
Palidy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6



WWW
« Válasz #181 Dátum: 09 dec 15, 18:49:05 »

Hát én nagyon ritkán emlékszem csak az álmomra ikszdé

És am tudtommal nincs olyan hogy nem álmodik az ember maximum csak nem emlékszik rá ikszdé
Már nem vagyok benne biztos de mintha az rémlene hogy egy alvás alatt 7-8at álmodik az ember de csak a legutolsóra szoktam emlékezni, én spec arra is csak naon ritkán ikszdé

De ha nem így van nem kell megkövezni, csak mintha valahol így halottam volna szal egyáltalán nem biztos ikszdé

Na de én pl, ha rosszat álmodok akkor rendszerint elkezdem írányítani az álmom és vmi legyözhetetlen szupererős emberré változok és mindenkit legyőzök stb. stb. , szal úgy álltalában a rémálomkezdetből mindig úgy jövök ki hogy én vok a hős ikszdé, szal ien szempontból mondhatom hogy rémálmom még nem naon volt ikszdé

De legutolsó álmomra amire emlékszem ami kb 2 hete volt, azt pl. nem írányítottam, de mégis nagyon jó volt, csak megszólalt az órám a legjobb részkor ikszdé
Naplózva
kornel1992
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339


koronás udvari csimpokomon mester


« Válasz #182 Dátum: 09 dec 29, 11:47:10 »

sokszor azért van hogy a legjobb részkor szólal meg az ébresztő mert az álom alig 1-2 másodperces ezt persze te nem így érzékeled és azért is emlékszel rá mert ébredés előtt zajlik le benned
és itt jönne az hogy ha rosszat álmodsz akkor mért az éjszaka közepén ébredsz fel?....hát ezt nem tudom.... valószínű hogy az éjszaka fojamán töbször is álmodsz ez lehet nagyon sok álom mivel dolgozik a tudat alattid de legtöbbször amire emlékszel az ébredés előtt zajlik le és mindössze 1-2 másodperc kacsint
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #183 Dátum: 09 dec 29, 15:04:02 »

Csak 1-2 s? De ha tudatosan irányítod az álmod és tovább "gondolod", vagyis tovább álmodsz ugyanarról akkor csak tovább tart, mint 1-2 s (sztem).  Nevet
Naplózva

....................................................................................................................
kornel1992
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339


koronás udvari csimpokomon mester


« Válasz #184 Dátum: 09 dec 29, 23:18:59 »

ezt nem tudom pontosan
nekem is a Szakmai előkészítős tanárom mondta és az öreg elég sokmindent tud szóval onnan merítettem de ha többet akarsz tudni akkor googléz rá kacsint
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #185 Dátum: 09 dec 30, 01:17:02 »

Skócia felséges tájain jártunk egy barátommal, szép zöld fű, egy ódon vár és a dombos rétek szolgáltak környezetként. Sétáltunk a vár felé, majd azt látom, hogy a barátom elkezd repülni. Elég különös módon, ugyanis a talajtól csak 20 centire volt és úszott. Mondom neki:
- Te KGY, ezt miért csinálod?
- Sokkal megerőltetőbb mint a séta, de nagyon élvezetes.
- Hmm. Oké, akkor csinálom én is.

És szépen lassan repültünk tova a vár felé. Majd felébredtem. Életem egyik leghülyébb álma.
Naplózva
Saku
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 193



« Válasz #186 Dátum: 09 dec 30, 09:54:12 »

Én most azt álmodtam, hogy volt egy nagyon nagy Naruto-kun buli, és ott voltam rajta X).
Igaz hazavittek, mielőtt lett volna gofri osztás ikszdé ( álmomban is kajálni akarok ikszdé ).
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #187 Dátum: 09 dec 30, 20:58:29 »

... ha többet akarsz tudni akkor googléz rá kacsint

Megtettem, és az ész osztás érdekében megosztom veletek:

Az álomlátó periódus egy egészséges alvási folyamatban éjszaka négy-öt alkalommal következik be, körülbelül másfél óránként. Időtartama egyre hosszabbodik, és a későbbi álmok hatására a korábbiak gyakran elfelejtődnek (kivéve, ha különösen rémes, és emiatt az éjszaka közepén felriadunk belőle). Emiatt rendszerint a legutolsó, hajnali álomra emlékezünk, sőt, esetleg négy-öt különálló álomjelenetre is.     http://remalom.b13.hu/

Mást (értelmeset, amit ide tartozik) nem találtam (lehet béna vagyok  Nevet), a többi oldalon is csak ugyan ez van.....


Naplózva

....................................................................................................................
Ravengoth
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 87


« Válasz #188 Dátum: 10 jan 04, 16:40:09 »

Én általában vagy egy lánnyal álmodom Nevet vagy vmi jó cuccot kapok de megesik néha egy-egy rém álom is de ebben az a legrosszabb hogy 3-4x megismétlődik ugyanaz az álom.
Naplózva

Fear of the dark!
FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #189 Dátum: 10 jan 20, 16:53:35 »

fúúú basszus valamelyik nap nagyon durva volt! Tesóm bejött a szobámba, és elkezdett kutakodni. Én meg félig felébredtem, és valahogy magam mellé álmodtam Hyourinmarut! DE közben ébren is voltam, mert láttam hogy tesóm ott van, az ágynemű is stimmelt! Még jó hogy nem kezdtem el vele hadonászni ^^'
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #190 Dátum: 10 júl 03, 00:20:26 »

Uhh mekkora baromságot álmodtam  smirksweat
A Marson voltunk, én + 1-2 ismerős (sztem túl sok discovery tv-t nézek), voltak még sokan idegenek (mármint olyan emberek akiket nemismerek) vmi tudósfélék.  >.<# Én + azon csodálkoztam h ottvok szkafander nélkül (mások is anélkül) és lélegzek, de tudtam h a levegőbe szinte csak CO2 van,  Technikai KO  és reggel nemértettem h mérálmodok ilyeneket...  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #191 Dátum: 10 júl 03, 17:15:55 »

Sztem túl sokat beszéltünk a Mars-utazásról a trollbarlangban és ez az utóhatása xD
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #192 Dátum: 10 júl 11, 11:23:49 »

Én ritkán emlékszem az álmaimra, de azok között, amire emlékszem, van pár érdekes. Azok maradnak meg leginkább, amikben az érzelmek dominálnak Nevet Pl. nemrég azt álmodtam, hogy már felnőtt, családos nő voltam, és volt egy kisfiam. Vele sétáltunk az utcán, és egy sarkon előreszaladt, ahol belefutott egy bokorba, és ő maga egy bokor ágává változott. Belegabalyodott a bokorba, nem tudott kimászni, és sírva könyörgött, hogy "Anyu, szabadíts ki"... Én meg kiszabadítottam és magamhoz öleltem... olyan jó érzés volt^^ És úgy sajnáltam, amikor megijedt  Szomorú
na, én ilyeneket álmodok xDDD
Naplózva

Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #193 Dátum: 10 júl 11, 20:31:22 »

Hát igen,a női agy rejtelmei x'D Én nagyon furákat szoktam álmodni...Mindig fekete-fehérbe,és mintha nem mindig lenne 3D-s xD Csak asszem egyszer-kétszer álmodtam szinesbe meg 3D-be...Egyszer meg amikor az I"s mangát olvastam,annyira tudni akartam a végét,de ugye aludni csak kell,és hát annyira érdekelt h mivel folytatódik h alig tudtam elaludni,és mikor már aludtam olyan volt mintha el se aludtam volna...De olyan jót még életemben nem aludtam... Gondolkozik x'DDDD
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #194 Dátum: 10 júl 12, 08:26:03 »

most hallottam valahol h mikor alszunk akkor minden izmunk ellazult állapotban van és csak a szemeink mozognak az okát nem tudom h miért de azok a szemhéjak alatt mozognak fura

szerk: nekem legtöbsözr ismétlödő álmom van
mindig ugyanaz a cselekmény és egyszerűen nem tudom abba hagyni
múltkori olyan volt h a metroba a kezem elkezdett körözni és nem birtam leállítani
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 12, 08:30:13 írta Genesis_16 » Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 66
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!