24 szep 29, 00:38:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 22
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A legrosszabb játék, amivel játszottál...  (Megtekintve 89891 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #270 Dátum: 12 aug 14, 10:34:22 »

Ez az MoonTiger változik a világ mi még comodor 64-en, régi nintendokon, kazettás cuccokon nőttünk fel na meg a GTA és a Mortal Combat. Ők meg már másért élnek, bár én rossz játékoknak azokat a flashgameket tartom aminek nincsen semmi értelme csak 1 gombra kattintgatsz és csak annyit látsz hogy  történik vmi a képen.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 14, 10:36:03 írta Morause » Naplózva
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #271 Dátum: 12 aug 14, 10:47:40 »

Én is régen mindig nintendóztam, de nekem a Mario jobban tetszik, mint a mortal kombat. Magával a játékkal nincs bajom, csak azzal, hogy ilyen hiperagrasszív, például hogy az emberke visszahajlítja a másik emberke lábát, de úgy, hogy a térdkalácsa ott pattan ki, meg hogy kitépi a másik gerincét. Szerintem ez egy kicsit túlzás... Amúgy GTA-val semmi bajom.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #272 Dátum: 12 aug 14, 11:56:11 »

A legroszabb játék amivel játszottam, az a Gta -volt. A grafika egyáltalán nem szép, és a története sem tetszett. Gyakorlatilag: rossz volt.
És melyikkel játszottál életedben, hogy ezt szűrted le?

Mit is válasszak? Hát... legyen a Mortal Kombat. Olyan nagy hülyeségnek tartom, hogy visszahajlítja a lábszárát.
Na a másik... Melyik részével játszottál, hogy ilyet állítasz a (szerintem) világ legnagyobb kultusszal rendelkező verekedős játékáról?

Wow, a gyerekek iszonyatosan el lehetnek kényeztetve ha a legrosszabb játék kategóriába már a klasszikusok bekerülnek náluk, lásd GTA és Mortal Kombat o_O
Köszönöm Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 14, 12:00:54 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #273 Dátum: 12 aug 14, 14:25:05 »

A 4-el. Szerintem a Tekken sokkal jobb.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #274 Dátum: 12 aug 14, 14:52:51 »

He, még hogy szar a Mortal... Meg a GTA... Az ilyenek Barbie öltöztetőn nőttek fel?
Még jó, hogy nem a Baldur's Gate és a Starcraft címe került elő... Mert ennyi erővel ezekre is mondhatjuk, hogy szar(...).

Nekem a Street Fighter 4 nem tetszik... Konzolon játszottam vele kb. 30 percet aztán meguntam... Maradjunk inkább a 2-nél, vagy az EX 2 Plus-nál (már, ha így kell írni a nevét Mosolyog).
Naplózva

Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #275 Dátum: 12 aug 14, 14:56:03 »

Én a Street fighter-t bírom, ez mutatja, hogy nem tetszhet minden játék mindenkinek.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #276 Dátum: 12 aug 14, 15:00:45 »

A Mortal Kombat, mint legrosszabb? Na jó, ezt nem hagyhatom szó nélkül. Meg kell cáfolnom.

1.) A Mortal Kombat védjegye éppen a brutalitás. Ugyan mit várnál el egy dark fantasy világra épülő játéktól, ha nem ezt? Egyetlen verekedős játék sem jelent meg azóta a sorozat óta, ami ennél brutálisabb lenne. A FATALITY szót ez a sorozat emelte be a gamerszlengbe. De...
2.) A Mortal Kombat brutalitása egyben a humora is. Az általad említett gerincoszlopos kitépés pedig azért van, mert még a készítők is tudják, hogy fizikai képtelenség. Ez benne a vicc. Én például a mai napig elnevetem magam, mikor felidézem azt a jelenetet, mikor az egyik karakter kitépi a másik lábát, és azzal üti agyon. ikszdé Mindenki tudja, hogy ez vicc, hogy ez lehetetlen. Az ilyen mozdulatok a humor mellett a karakterek erejét is kifejezik, kimutatva ezzel, hogy mennyi mindenre képesek, amire a mi világunkban ilyen módszerekkel nem lenne esély. Elvégre ez egy fantasy világ. Akármi megtörténhet. ikszdé
3.) A Mortal Kombat sosem spórolt a vérrel. A Tekkenben például sosem láttam, hogy véreznének a karakterek az ütésektől és rúgásoktól (igaz, csak a második, harmadik és negyedik résszel játszottam). Itt viszont véreznek, nem is kicsit.  

(A Street Fighterről ne is beszéljünk, én a mai napig nem szeretem magát a játékot, csak a karaktereit. De szinte bármelyik Mortal Kombat kari felülmúlja bármelyik Tekken vagy Street Fighter karaktert.)  
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 14, 15:02:24 írta rondár » Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #277 Dátum: 12 aug 14, 15:04:32 »

Milyen nehéz Mortal kombat fanokkal arról beszélni, hogy nekem nem tetszik a játék... De mindegy, nem mindenkiinek ugyanolyan az ízlése.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #278 Dátum: 12 aug 14, 15:14:41 »

Nem azzal van a baj, hogy neked nem tetszett. Hanem azzal, ahogy ezt kifejezted. Emiatt legrosszabb játéknak titulálni egy - ahogy samdav is mondta - kultikus verekedős játék franchise-t, merő ostobaság. Ez olyan, mintha a Sonic játékokra mondtad volna azt, hogy nem tetszik az eszeveszett gyorsaságuk, vagy a Mario játékokra, hogy ugrálni kell benne, és ezért fárasztó. Az, hogy neked nem tetszik az egyébként érezhetően, szándékosan eltúlzott brutalitás, az a te jogod. De a védjegye miatt legrosszabbnak nevezni erős túlzás. Ha a pocsék irányítás, vagy a bugosság, esetleg az érthetetlen sztori és az unszimpatikus karakterek miatt neveznéd annak, akkor azt mondom, okés, mert így érthető. De a Mortal Kombatben ezek a hibák nem fordulnak elő, ezért objektív mércével mérve nem lehet rájuk azt mondani, hogy rosszak lennének.      
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 14, 15:15:46 írta rondár » Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #279 Dátum: 12 aug 15, 06:23:28 »

A 4-el. Szerintem a Tekken sokkal jobb.

4. rész a leggyengébb....az tény, a csúcs a 2 MK volt tökéletes balance, látványos kivégzések, élvezetes játékmenet.
Naplózva
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #280 Dátum: 12 aug 15, 08:04:23 »

Akkor kipróbálom a kettőt, hátha csak az a baj, hogy csak a négyet nyomtam.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #281 Dátum: 12 aug 22, 11:27:33 »

A legrosszabb talán az SCP.087 ,hú de ritka k4ki..Jó mondjuk csak lekell tölteni torrentre és elinditani ennyi az egész játék bonyolultsága,olyan:- hogy full sötétbe mész egy lépcsőházban,ha valamit meglátsz elkell futnod onnan vagy föl a lépcsőn vagy le a lépcsőn ha leesel,vagy ha valami elkap meghalsz,de 1 órát kell menni azon a szaros lépcsőn mire valami történjen is ,ha meg megtörtént a baleset ,elpirosodik a képernyő és meghaltál..Kezdheted újra a gamet,és az idődet parazolod vele.Sztem ez egy olyan játék hogy nem lehet a végére érni,vagy nem tudom...
Naplózva

Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #282 Dátum: 12 szep 10, 05:34:32 »

Első hangzásra ritka xarnak tűnik, úgyhogy ki sem fogom próbálni. Nekem amúgy nem nagyon jutnak eszembe olyan játékok, amik rosszak voltak, de biztos van valami. Például a funny chewer. Ismeri valaki? Olyan, mint egy 3D-s pacman. Szerintem a 2D-s sokkal jobb.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #283 Dátum: 12 szep 21, 18:17:47 »

A legszarabb fizetős játék, amivel valaha játszottam az a ricochet volt. Steames, multiplayeres és van kb 4szeró, amiből 1üzemel, ekkora agyalágyult játékot még soha az életben nem láttam, mint a ricochet.
Ingyenesből meg olyan sok rossz volt, hogy nem tudnék legrosszabbat mondani Nevet
Naplózva

Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #284 Dátum: 13 jan 22, 18:30:11 »

Na kipróbáltam az SCP-087-et és ezzel elvesztegettem 20 értékes percet az életemből, mert lementem 51 emeletet és odaspawnolt a szörny és elkapott, úgyhogy lehetett előröl kezdeni, így hipersebességgel repült a lomtárba.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 22
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!