24 szep 29, 00:38:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 22
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A legrosszabb játék, amivel játszottál...  (Megtekintve 89887 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #255 Dátum: 12 máj 09, 14:42:26 »

Nekem az Aion ingyenes verziója el sem indult... -.- Törtön meg kábé játszottam vele 2 órát? Aztán meghalt a szerver. Nevet ezután utáltam meg... (tipikusan amikor ennyi baj van egy játékkal én már feladom a vele való játszást)
Nekem ismerőseim játszanak az Aion ingyenes verziójával, engem is hívogatnak állandóan, azt mondták sima ügy feltenni, meg elindítani O.o
Naplózva


Sunny
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 240


« Válasz #256 Dátum: 12 máj 19, 07:45:29 »

Így nem nagyon emlékszem, hogy volt ilyen, de biztos volt, de talán az a legrosszabb amiben kudarcom van. Nem tudom átvinni a pályát, vagy egyszerűen mindig "kikapok".
Naplózva
ZakuroMaiAyame
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #257 Dátum: 12 jún 04, 17:26:57 »

A WoW nem is értem, miért lett olyan népszerű. Talán a sikeres marketing miatt.

Azért lett népszerű a WoW mert jó a története, jó a grafikája, rengeteg lehetőség van benne, jók a küldetések, jók az insták, izgalmas a pvp (szerintem). És az egész szórakoztat... lehet hogy havonta "sok" pénzt kell kiadni rá de megéri és minden héten tartanak egy karbantartást ezért elég kevés hiba van benne. A történet jól ki van dolgozva, nem sablonos és még mindig nincs vége... Nem vagyok megszállott WoW rajongó, sokszor nem fizetem elő, de amikor mégis, akkor kifejezetten élvezem a küldetéseket, még a legegyszerűbbeket is.
Naplózva

"Ha még a kapitányodat sem tudod megmenteni, akkor a célod értéktelen! Luffy lesz a következő kalózkirály!"
/Zoro/
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #258 Dátum: 12 jún 04, 17:52:40 »

A történet eredetiségére kapásból rácáfol az, hogy a Blizzardra két univerzum volt nagy hatással, mikor megalkották a Warcraft univerzumot. Ebből az egyik a tolkien-i elemekkel kevert Dungeons and Dragons-által érintett  Forgotten Realms világ, a másik pedig a Warhammer történetek. Valamint találhatóak rá utalások H. P. Lovecraft Cthulhu-mítoszára is, és így tovább, és így tovább. A történet pedig csak akkor hangzik eredetinek, ha korábban még nem volt dolgod fantasy klasszikusokkal. A probléma persze nem ezzel van, hisz a meglévő klisékből is lehet újszerűt létrehozni, de sajna a Blizzard túlságosan is sokszor bejátszotta már ezt. A WoW sikere tehát a marketingben rejlik, és hogy ott áll mögötte a Blizzard logo.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #259 Dátum: 12 jún 04, 18:40:22 »

mert jó a grafikája.. wait.. what? A WoWnak minden, csak nem jó a grafikája. Elavult, mint a fene. Én is szeretem, de szálljunk le a földre, nagyon nem jó. A PvP meg annyira izgalmas, hogy ihaj. Corpse camp miatt feléledsz -> Meghalsz. Ezt gond nélkül bgk-ben is el lehet játszani, csak ott graveyard camp néven fut. Félreértés ne essék, én is szeret(t)em a WoWot, de azért a hibáit be kell ismerni, mert van, nem is kevés.
Naplózva

P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #260 Dátum: 12 jún 07, 05:33:10 »

Szerintem izgalmas PvP alatt az 1vs1 duelekre és az arénákra gondolt... a BGk sose voltak valami jók szerintem, world pvpben meg a corpse camp gyakran előfordul (sajnos). Na meg maga a pvp rendszer is rendben van, kell egy kis tudás, hogy jó legyél benne, láttam olyan játékokat ahol annyiból áll a pvp hogy nyomod a skilljeid ezerrel, a többit a karaktered megcsinálja magától. Kb az győz aki előbb támad vagy akinek egy kicsivel jobb cucca van.
A grafika tényleg lehetne jobb, de azért nem vészes. Már így is 20GB felett van ha jól tudom, jobb grafikával kicsit megnőne a mérete =)
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 07, 05:34:11 írta P4ndora » Naplózva

fafelyjonny
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 12


« Válasz #261 Dátum: 12 júl 27, 16:06:22 »

cursed crusade Figyelmeztetés
nálam ez a két szó káromkodásnak minősül...
és még én voltam a h....e hogy nem halgattam a Pcgurura ahol pedig figyelmeztették az olvasot hogy a játék enyhén mondva agy leolvadást okoz...
Naplózva

Az élet egy sz@r játék,de a grafikálya az nagyon odavág!

egy kalandtörténet folytatásokban. Ha érdekel kattints a linkre! http://riseofthecrystal.blogspot.hu/
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #262 Dátum: 12 júl 28, 11:18:57 »

Azért írom az aiont, mert bár nagyon jó játék, nagyon fel is húz. Nem elég, hogy mióta ingyenes, csak 1 letöltő forrás van, az olyan szinten fos, hogy a 18 v mennyi gigát egy életen keresztül szedi. Aztán 60%nál gondol egyet és lemegy 0ra a letöltési sebesség. És nem nettel van baj... Annak jó csak, aki anno is játszott vele, mert csak rápatchelt. Sőt ők megkülönböztető rangot is kapnak sok sok kiváltsággal. Bár ez vmilyen szinten érthető.

Egyébként a legrosszabb a gates of adaron, remélem jól írom a nevét. Bár ez magyar nyelvű, olyan bugos, hogy sírni kell rajta. Ha 3 méterre van tőleg az NPC akihez menni kéne, ajánl egy útvonalat, ami még véletlenül sem egyenes. 8 méter kitérővel ballag oda hozzá...
Naplózva
Fujii
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 267


Emerarudo no me hiryuu tenma


« Válasz #263 Dátum: 12 aug 08, 10:11:39 »

GoÁ-ban szerintem a bugok a legjobbak, tök vicces, el lehet szórakozni velük. Nevet Ami már rossz, az az állandó lagg, és a sok oda nem illő ember.
Legrosszabb játék? Gondolkozik Nem sok játékkal játszottam életem során, és egyik sem volt rossz. Talán valami régi Segás játék, valami autos.  >.<#
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 08, 10:15:11 írta Fujii » Naplózva

[/center]
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #264 Dátum: 12 aug 08, 12:49:58 »

Én elég sokat toltam a gates of andaront. Nagyon jó volt. Dea utsó kieggel bug halmaz lett . Nem beszélve hogy annyira nem ersz semmit már ha nem ölsz bele sok forintot. Ésa régi jofej emberek is eltüntek. Mára csak a noobok maradtak.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #265 Dátum: 12 aug 09, 18:06:17 »

Ezzel teljesen egyet értek ^^ A GoA régen jó volt mert voltak segítőkész emberek és állandóan volt fent legalább 1 gm aki tényleg tudta mi a dolga és segítette a playereket de ez már a múlté  bye bye A GoA most ugyan olyan mint az M2M csak a pénzesek maradnak életben akik abban lelik örömüket hogy a havi fizetésük felét (van aki még többet is) feltölt a játékra összes fegyverét és páncélját felhúzza +24-re megveszi a legdrágább hátasokat és bebaktat a tf kellős közepére ahol lealáz mindenkit :S A másik meg a küldetések ... Minden szinten kapsz 1-2 küldit azt megcsinálod és semmit nem fejlődsz ... igaz vannak ezek a pecsétes küldik de ha azt naponta 30x meg kell csinálnom hogy szintet lépjek akkor ott már valami nagyon el van rontva. Am szerintetek megéri befektetni a GW2-be?
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #266 Dátum: 12 aug 09, 18:58:21 »

szerintem jah.ha nem havi fizetős lesz, akkor tuti meg veszem.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #267 Dátum: 12 aug 09, 19:24:14 »

 A legroszabb játék amivel játszottam, az a Gta -volt. A grafika egyáltalán nem szép, és a története sem tetszett. Gyakorlatilag: rossz volt.
Naplózva
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #268 Dátum: 12 aug 14, 09:40:39 »

Mit is válasszak? Hát... legyen a Mortal Kombat. Olyan nagy hülyeségnek tartom, hogy visszahajlítja a lábszárát.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #269 Dátum: 12 aug 14, 10:29:25 »

Wow, a gyerekek iszonyatosan el lehetnek kényeztetve ha a legrosszabb játék kategóriába már a klasszikusok bekerülnek náluk, lásd GTA és Mortal Kombat o_O
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 14, 10:30:35 írta MoonTiger » Naplózva

Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 22
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!