24 szep 29, 00:32:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 22
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A legrosszabb játék, amivel játszottál...  (Megtekintve 89874 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #240 Dátum: 12 márc 28, 18:09:38 »

Amiket felsoroltál azok közül talán a DC Universe Online ami jó, a Rune of Magic meg 120% Wow copy  smirksweat

A Gates of Andaron meg... az jobb a metinnél? Esetleg a Paint nem jobb? Pojén
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #241 Dátum: 12 márc 28, 19:24:33 »

És igen, még egyszer köszönöm, hogy még valaki úgy hiszi, hogy rossz játék a sims, az egész sorozat úgy ahogy van időlopó játék ikszdé Szerintem is a legrosszabb játékok közé tartozik Mosolyog Van saját életem, minek játszani egy olyan "játékkal", ami arról szól, hogy irányítod pár ember életét? Az ilyen "játékokat" nem szabadna kirakni a polcokra és eladni, meg egyáltalán kiadni se. Úgyhogy ja még egyszer köszi Yamael, hogy te is így gondolod Mosolyog

Az ilyen jellegű játékokat szokták felhozni példaként "békés" játékra, amikor arról megy a vita, hogy "Agresszív-e a videojáték, vagy csak kreatív szórakoztatótermék?". A Sims nem csak abból áll, hogy emberek életét irányítod. Én kiéltem benne az építészeti vágyaimat, és olyan épületeket emelhettem, majd aztán romboltattam le, amelyeket a valóságban aligha lehetne lehetőségem megcsinálni. A szereplőim olyan munkahelyeken dolgoztak, ahol én nem fogok dolgozni, és olyan szappanoperákba illő életet élhettek, amelyeket én akkor se élnék, ha fegyverrel fenyegetnének.

Számomra kifejezetten izgalmas élmény megszemélyesíteni egy olyan fazont, aki sorba cserélgeti a nőit, dugig van pénzzel és drága helyeken vacsorázik, mert hozzám nagyon nem illene ez az életmód. Itt is - mint egy RPG-ben - szerepet játszhatok, alakíthatok valaki mást. Hisz ez a videojátékok egyik legfontosabb tulajdonsága: legyél az, aki nem lehetsz, vagy pont az, aki lenni szeretnél. A Sims ebben nagyon jó, és ehhez jön még az, hogy a "sztorit" teljesen te irányítod. A szereplőid az általad írt forgatókönyv szerint élik le életüket. A valóságnál pedig sokkal kevésbé problémásabb, sőt, talán még lazítóbb is.

Persze nem tökéletes játék, mert vannak tagadhatatlan hibái is, de csak a zsánere miatt rossz játéknak titulálni nem jó ötlet. Mert nem rossz játék. Hosszútávon lehet monoton, idegesítő, de rossz semmiképpen sem.
Talán a Medieval Sims amibe láttam valami jó dolgot, de csak annyi, hogy középkorban játszódik, azt csá a többi játékrendszer, meg minden sims-es, úgyhogy nem akartam felrakni.
Ja a szappanopera élet nem érdekel, utálom a szappanoperákat bocsi.
A ház építős dolog viszont igaz, de a tényen az nem változtat, hogy élned kell az életed...
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #242 Dátum: 12 márc 28, 19:54:23 »

Amiket felsoroltál azok közül talán a DC Universe Online ami jó, a Rune of Magic meg 120% Wow copy  smirksweat

Sehol sem mondtam, hogy nem wow copy, kezdésként bőven az volt, azóta szépen fejlődik, és kiemelkedő F2P játék ha valakinek nem telik WoWra. Nekem pl. a felsoroltaim közül pont, hogy a DCUo jött be legkevésbé. Az emberek különböznek.

A GoA meg valóban megosztja a játékosközösséget, ha valakinek nem tetszik, az húzza ki nyugodtan a listáról, talán másfél éve játszottam én is utoljára vele Mosolyog
Naplózva

kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #243 Dátum: 12 márc 29, 06:26:27 »

Srácok jó f2p MMO Rpg a Vinidctus, az usa szerveren (ami a legjobb) kicsit macerás játszani az ip block miatt, de az Eur szerver mindenkinek elérhető.
Leveri az összes csodát amit felsoroltatok. Aki nem hisze küzdjön meg egyszer Glas Ghaibhleann-el és meg fogja érteni miről beszélek.
Remek harcrendszer (rpg és hack n slash kereveréke), jó grafika, jó társaság.

Hogy ne legyen off teljesen és mondjak egy igen jó játékot is: 92-93 kis kornel megrohanja a komputer karácsonyt új amiga játékokat keresve talál is sokat és hazavisz egy párat, nagyon kiráyl cím Rise of the Robots wow.
Otthon kislemez bekerül az A500-ba és, megtalálta talán a leggyengébb játékot amit kiadtak a jó öreg Amigo-ra.
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #244 Dátum: 12 márc 29, 09:15:24 »

A Sims szerintem se rossz játék. Bár nem is szeretem, de azért elismerem amit tud. Nevet Bár játszottam vele régebben, de inkább az építkezésben éltem ki magam. :3 Meg egy kicsit irányítgattam a simek sorsát is, de az sajna egy idő után tényleg unalmassá válik. Nem tartom hú de jó játéknak de azért rossznak sem. Akinek beletartozik az érdeklődési körébe mindenképp jó. Az meg, hogy valakinek más az ízlése nem jelenti hogy rossz játék lenne. Nevet Én is mondhatom, hogy az összes világháborús fps egy sz*r, a világ legrosszabb játékai, csak azért mert én speciel utálom őket, nem lesznek azok. ikszdé

Ingyenes MMO-k. Hmm hát én bevallom a Metint mindig olyan rossznak találtam már ránézésre és (ne sértődjön meg senki aki tolja ikszdé) annyi kis gyökér játszik vele, hogy meg se mertem próbálni... De van sok jó ingyen MMO tényleg. Runes of Magic lehet, hogy másolás de nekem tetszett, nem volt rossz játék. Lotro szintén nagyon jó, játszanék is vele ezerrel de vicc ez a "küldi megvétel". smirksweat Ami nekem még tetszett mint ingyenes mmo az a Forsaken World volt. Élvezetes volt a küldizés, eljártam instázni, stb. Kellemes volt a világa és a kinézete. Mosolyog
Persze ez is copy mint valljuk be, minden mmo. Van olyan egyáltalán amire azt lehet mondani, hogy nem wow klón? Őszintén, lehet olyan mmo-t csinálni ami nem az? NEM. Mindenképp wowos lesz valamilyen szinten szóval én manapság már nevetségesnek is tartom azt felhozni, hogy egy játék wow klón... Minden játékra mondjátok akkor azt légyszives. ikszdé Minden stratégia klón, minden fps klón (Bocs nem tudom hirtelen egyikből se melyik a nagy úttörő). Minden játék egy műfajon belül teljesen ugyanarra épül. Nézzetek már meg két stratégiát. Ugyanaz. Csak más a kinézet.... smirksweat
Szóval elég a wow klónozásból, úgyis az összes az lesz, mivel a wow hozta be azokat a nélkülözhetetlen elemeket amik egy mmo-hoz kellenek és ez nem is lesz másképp. Ha egy játék meg újít valamit, akkor megy a süllyesztőbe mert az meg úgy "sz*r" mindenki szerint. Mindig fikázzák a wow klónokat de ha valami eltér akkor meg azt fikázzák, hogy miért nem olyan mint a wow... Pff...
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Bencu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 923



« Válasz #245 Dátum: 12 márc 29, 11:12:05 »

Biztos nem mondok ezzel újat, hiszen aki ismeri a RPCJ-at, annak be fog ugrani, de szerintem az egyik legrosszabb az Airborne Hero. Azért mondom ezt, mert én kipróbáltam. Sőt. Meg is vettem, egész pontosan 150 forintnyi megfizethetetlen áron a Tescóban és kb. annyit is ér. Nevet Azóta öcsém elhagyta valahol, bár nem nagyon sajnálom. Nevet
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #246 Dátum: 12 márc 29, 14:10:50 »

Ha már az RPCJ sorozatnál tartunk, az abban bemutatott játékok mindegyike is kész műremek  >.<# Bár amíg nem láttam a Mesterlövészes bemutatóját, észre sem vettem (annyi) hibát benne. Ettől függetlenül számomra még az élvezhető kategóriába esett.
Naplózva

hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #247 Dátum: 12 márc 29, 14:38:18 »

Ritli:Persze, van ott egy csomó 10 éves kövér emos kocka, akik a való életben kis csírák a játékban meg van 3 barátnöje ikszdé
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #248 Dátum: 12 márc 29, 15:18:43 »

ikszdé Lehet nem tudom. De a legnagyobb gyökér láma ismerőseim metineznek. ikszdé Meg bárhol látom, hogy valaki írja a metint annak az írásából árad, hogy mekkora idióta. smirksweat Mondjuk itt nem olvasok metin témát, szóval tényleg nem akarok senkit elítélni a fórumon, de eddig ez a benyomásom. ikszdé (meg gondolom nem az összes metines gyök. Hmm? csak a nagy részük ikszdé Pirul)
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
ZakuroMaiAyame
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #249 Dátum: 12 márc 29, 15:30:03 »

Metin témában (mivel szerintem is az mmo piac legalja) azt nem értem, hogy azok, akik f2p mmora vágynak miért pont a metint nyomják? Annyi értelmes free to play mmo van már, csak hogy párat említsek: Lord of the Rings Online, Aion, Champions Online, DC Universe Online, Lineage 2, Gates of Andaron, Runes of Magic, és még lehetne napestig sorolni. A Metinnél még a 9Dragonst (ami tényleg level grind, de legalább élvezetes) is többre tartom, azzal legalább jól el tudok szórakozni Nevet Mondjuk aláírom, amiket felsoroltam, az mind eredeti szerver, és nem lehet csak úgy 1 -> 600 szintet ugrani, és gm haver sem fog maxos felszerelést hozzádvágni..
Hát én is játszottam a Gates of Andaronnal (fél órát) de azért rögtön észrevettem pár hibát. Az 1. küldi amit felvettem tele volt helyesírási hibával. Az úszásnál nagyon gagyi a mozgás. Eléggé WoW kinézetű az a hely ahol kezdtem (teljesen a night elfekre emlékeztetett). Amikor ráléptem egy virágra kopogott a cipőm (mondjuk ez elég apró hiba). Egyszóval szerintem rosszabb mint a metin de ez izlés kérdése.
Az eddigi ingyenes MMO-k közül nekem a Runes of Magic tetszett legjobban (lehet hogy ez is WoW copy de legalább ez jó copy szerintem).
Naplózva

"Ha még a kapitányodat sem tudod megmenteni, akkor a célod értéktelen! Luffy lesz a következő kalózkirály!"
/Zoro/
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #250 Dátum: 12 ápr 03, 01:50:07 »

Metinben azt nem szeretem, hogy maga a játék nem ér semmit. Társakkal el lehet benne bohóckodni, esküvő miegyéb de mint mmo háááááááát a leggyengébb. ^^ (kábé azóta nem vagyok metin párti mióta kipróbáltam a WoWot... ).  Nekem az Aion ingyenes verziója el sem indult... -.- Törtön meg kábé játszottam vele 2 órát? Aztán meghalt a szerver. Nevet ezután utáltam meg... (tipikusan amikor ennyi baj van egy játékkal én már feladom a vele való játszást)
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 03, 01:56:09 írta Lilus » Naplózva
Pacee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 247

Warning! This animal is dangerous!


WWW
« Válasz #251 Dátum: 12 ápr 25, 06:43:26 »

Én (sajnos) játszottam a metinnel... És igen elég fos már így utólag visszagondolva, de azért haverokkal jó volt hülyülni Nevet amúgy nem csak az a baj vele, hogy alapból nem valami jó hanem amit ritli is mondott, hogy tényleg őszintén állíthatom hogy tele van gyökerekkel (tisztelet a kivételnek) de kb a pályán nem mehetsz úgy keresztül hogy bele ne botolj legalább 5 ilyen szerencsétlenbe...
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 25, 06:44:09 írta Pacee » Naplózva

\\\"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását.\"\\
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #252 Dátum: 12 máj 06, 16:39:31 »

Van olyan egyáltalán amire azt lehet mondani, hogy nem wow klón? Őszintén, lehet olyan mmo-t csinálni ami nem az? NEM. Mindenképp wowos lesz valamilyen szinten szóval én manapság már nevetségesnek is tartom azt felhozni, hogy egy játék wow klón... Minden játékra mondjátok akkor azt légyszives. ikszdé Minden stratégia klón, minden fps klón (Bocs nem tudom hirtelen egyikből se melyik a nagy úttörő). Minden játék egy műfajon belül teljesen ugyanarra épül. Nézzetek már meg két stratégiát. Ugyanaz. Csak más a kinézet.... smirksweat
Szóval elég a wow klónozásból, úgyis az összes az lesz, mivel a wow hozta be azokat a nélkülözhetetlen elemeket amik egy mmo-hoz kellenek és ez nem is lesz másképp. Ha egy játék meg újít valamit, akkor megy a süllyesztőbe mert az meg úgy "sz*r" mindenki szerint. Mindig fikázzák a wow klónokat de ha valami eltér akkor meg azt fikázzák, hogy miért nem olyan mint a wow... Pff...

Ezzel teljesen egyetértek =) Nem értem, hogy az emberek miből gondolják hogy mmorpg=wow. Persze, vannak mmok amik nagyon hasonlítanak WoW-ra, de nagyon sokban van valami eredeti. Abban viszont nem vagyok biztos, hogy wow volt a legelső mmo, sokan azt mondják hogy a Lineage (első) előbb volt, bár ebbe nem mennék bele mert nem néztem utána. Több játék is indult abban időben, többek között pl a Runescape is. Tény viszont, hogy a WoW lett a leghíresebb közülük.

ingyenes mmokról... hát őszintén nem nagyon próbáltam őket... Silkroad volt a kedvencem, open beta óta játszottam rajta, és nagyon tetszett a kereskedős része (a kereskedők városról városra járnak, adják-veszik az árukat, a tolvajok megpróbálják kirabolni őket viszont a vadászok megvédik a karavánt, stb). De sajnos elkezdték frissíteni a játékot, ami többet ártott neki mint használt, ma már szinte játszhatatlan.
Metint én is próbáltam, hát kb 1 óra után fel is adtam xD valami olyasmire emlékszem hogy level 20ig kb 3 féle állatot lehetett ölni, ugyanúgy néztek ki csak más volt a nevük Nevet bár régen volt így nem nagyon emlékszem.

amelyik mmo-t nagyon várom az a Guild Wars 2 ^^ Blizzardnak fel kell majd kötnie a gatyáját ha versenytársa szeretne maradni Mosolyog (jah a GW2 nem lesz ingyenes, viszont elég 1x megvenni és nem kell havonta fizetni, remélem jól tudom  Gondolkozik)
Naplózva

MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #253 Dátum: 12 máj 07, 14:47:42 »

"Abban viszont nem vagyok biztos, hogy wow volt a legelső mmo"

Remélem csak viccelsz.. rengeteg mmo volt már a WoW előtt. Csak hogy a nagyobbakat említsem: Everquest, Lineage 1-2, Star Wars Galaxies.
A Blizzardnak meg nem kell felkötnie a gatyáját, mivel ahogy említetted, GW2-t egyszer veszed meg, utána pedig mellette elfér egy fizetős mmo is, ha továbbra is együtt akar valaki játszani azzal a társasággal, akikkel eddig tette kacsint Sokan így fogják tolni..
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 07, 14:49:46 írta MoonTiger » Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #254 Dátum: 12 máj 09, 14:24:41 »

MoonTiger:

Kihagytad a Neocront és az Anarchy Online-t. Azok is régebb óta működtek.

A WoW nem is értem, miért lett olyan népszerű. Talán a sikeres marketing miatt.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 22
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!