24 júl 01, 13:27:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 22
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A legrosszabb játék, amivel játszottál...  (Megtekintve 86775 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #210 Dátum: 11 nov 18, 16:54:35 »

3. Dead Rising - 2. Pokoli Szomszédok 3 - 1. Prince Of Persia 4: Forgotten Sands.
Hogy egyesek mennyire el lettek kényeztetve, Jézusoooom... A felsorolt játékok mindegyikét sok pozitív kritika érte, a Pokoli szomszédok meg nagyon poén egy ügyességi játék. Mi azon a rossz, mikor tök egyszerű?
Az 1. meg a 2. rész azok nagyon jók, de a 3. meg az azt követő többi orosz változat egy kalap kakit sem ér.  Elseggel
A dead risinggel egyetértek.. azt kicsit elhamarkodták. Rávágok a zombi fejére és leesik a lába, vagy a karja.. meg a sztori is elég gázos
A pop 4 jó játék végülis, az előtte lévő részekhez semmi köze nincs (nem is értem miért prince of persia a címe Nevet) de el lehet vele szórakozni.. Én egy külön játéknak fogtam fel.  Pókember
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 18, 16:55:08 írta Suigetsu » Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #211 Dátum: 11 nov 18, 18:56:44 »

Itt valami keverés lesz szerintem... Nem létezik hivatalosan negyedik epizód, de ez most mellékes. A lényeg, hogy szerintem a Forgotten Sands-et összekeveritek ezzel. A Forgotten Sands a Sands of Time és a Warrior Within között játszódik, a 2008-as Prince of Persia pedig új fejezetet nyitott a sorozat történetében.

A PSZ 3. részével nem játszottam, mert nem is tudtam, hogy létezik. Elég kicsi reklámot kaphatott. Nevet 
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #212 Dátum: 11 nov 18, 19:37:25 »

Szerk: Értem hol a kavarás. 4 =/= Forgotten Sands. A szimplán "prince of persia"-nak nevezett Prince játékot hívja 4-nek a játékosközösség, mivel ha annyit mondanánk, hogy "A Prince of Persia egy rakás.." akkor lényegében kapnánk a hurkot a nyakunkba, hogy hogy merjük a sorozatot lehordani. És mivel ugye ennek a játéknak nincs alcíme (míg az összes többinek van, érdekes..) így a játékosközösség hozzá kell tegye a 4 utótagot, ami ugye egészen elfogadható is, mivel a Sands of Time (1), Warrior Within (2), The Two Thrones (3) után következik. És nem, én se tartom Prince of Persia játéknak, egyszerűen annyival másabb, mint az összes többi, annyival gyerekbarátabb, könnyebb, és akciómentesebb, hogy az hihetetlen. Messze a legrosszabb játék a sorozatban számomra. Ha valakinek tetszik, szíve joga, nem szólom le, de számomra bizony egy rossz játék.
A fogadtatása meg elég felemás volt tudtommal, így nem is lepett meg, hogy a Forgotten Sands-re vissza is tért a megszokott Prince játékérzet.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 18, 19:40:43 írta MoonTiger » Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #213 Dátum: 11 nov 18, 20:05:18 »

A Sands of Time volt a valósi negyedik rész. A Prince of Persia sorozat így néz ki:

-Prince of Persia
-Prince of Persia 2: The Shadow and the Flame
-Prince of Persia 3D

Ezután jött az ismert Sands of Time-trilógia, és a hozzá megjelenő Forgotten Sands. A 2008-as Prince of Persia egy teljesen különálló epizód, mellyel Ubiék szerintem új trilógiát akartak kezdeni,a mi egy másik sztorit mesél el, felemás eredménnyel. 
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #214 Dátum: 11 nov 18, 21:09:11 »

3. Dead Rising - 2. Pokoli Szomszédok 3 - 1. Prince Of Persia 4: Forgotten Sands.
Hogy egyesek mennyire el lettek kényeztetve, Jézusoooom... A felsorolt játékok mindegyikét sok pozitív kritika érte, a Pokoli szomszédok meg nagyon poén egy ügyességi játék. Mi azon a rossz, mikor tök egyszerű?

Szerintem semmi köze az elkényeztetettséghez mivel mindenkinek megvan a saját véleménye szerintem. Példa erre hogy te mondjuk szereted a call of duty-t én meg nem de én meg a star wars-t szeretem te meg azt nem és ez nem ide illik szerintem de mind1 már.

Még 1-2 játékot most játszottam ki és megmondom melyik az meg miért nem tetszik. Gta 4 xbox-os verzióba mivel nincs szabad célzás hanem koncentrál 1 személyre de más merre nem lehet. Még a Call Of Duty Mw 2 aminek a grafikája lett szar xbox-ra.
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #215 Dátum: 11 nov 18, 21:35:04 »

Utálom a Call of Dutyt és Star Wars fan voltam régebben. Nevet Én általában úgy írom le a játékok iránti kritikákat, hogy több beszámolót nézek meg, adatokat ellenőrzök, stb. Pl. ezek a játékok népszerű sorozatok darabjai, és nem volt túl negatíva fogadtatásuk. Én csupán a te kritikád hiányát sajnáltam, mert nem írtad le, konkrétan miért nem tetszettek. A GTAIV nekem pl. abszolút nem tetszett, a Rockstar olyan bakikat lőtt el benne, amiken csak hüledeztem, hogy "ezt most komolyan gondoltátok?". De például ha valaki egy játék grafikáját veszi elő, mint nagyon hibás elemet, azt ki szoktam röhögni, mert a játéknak a grafikája csupán egy külső máza. Én sosem vettem figyelembe. Ezért tudnak rám a klasszikusok is az újdonság varázsával hatni.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 18, 21:35:46 írta rondár » Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #216 Dátum: 11 nov 20, 12:41:06 »

Battlefield 3. Az év legrosszabb játéka. Sőt szerintem minden idők legrosszabb battlefieldje ez.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #217 Dátum: 11 nov 20, 21:22:18 »

Hiei, hol élsz? Nekem eddig bejött, bár nagyon nagy copy. Sztem meg az év legjobb játéka várományos...Vagy ha nem is az évé, akkor az év fps játéka.
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #218 Dátum: 11 nov 21, 00:58:47 »

Szerintem Hiei arra gondolt, hogy nem olyan Battlefieldes, mint az elődjei. A könyv állítólag nagyon jó, már várom, hogy megjelenjen. Nevet
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Minato10
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 41



« Válasz #219 Dátum: 12 jan 07, 17:23:10 »

Na neeeeeee a legrosszabb a Alien Anarchy fuuuuuj   WTF?
Naplózva



B.U.E.K Mindenkinek
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #220 Dátum: 12 jan 22, 20:05:02 »

A legroszabb amit mostanában próbáltam? NFs run! borzasztó játék... már eleve az hogy cirka 2-3 óra alatt végig tudod vinni.. ,autót is versenyközbe a benzinkúton tudsz változtani...és stb és stb.Kegyetlen szintre sűllyeddt az nfs,széria(egyedül  shift,1-2, mert azok nagyon jók)Ideje egy undergound 3 at a népnek! vagy semmit ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 22, 20:05:48 írta batai15 » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #221 Dátum: 12 jan 24, 20:12:52 »

Nálam a legrosszabb egyértelműen a Gothic 3 volt...Utáltam...Mosolyog Az 1 és a 2. zseniális volt, de a 3.-ról pozitívumot nem igazán tudnék mondani azon kívül, hogy nem kötelező megvenni...
Naplózva

Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #222 Dátum: 12 feb 12, 14:18:53 »

A Ghotic 4 is borzalmas ... Olyan bugok vannak benne hogy csak na xd Nem is vittem túl sokáig mert még unalom űzőnek sem volt jó :S Am Steel Beasts volt eddigi legrosszabb játék amivel játszottam
Naplózva

ZakuroMaiAyame
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #223 Dátum: 12 márc 24, 16:47:03 »

A legrosszabb egyértelműen a Metin 2 volt. Mondjuk a Gates of Andaront is beírhatnám de azzal fél órát játszottam (addig bírtam) ikszdé
Naplózva

"Ha még a kapitányodat sem tudod megmenteni, akkor a célod értéktelen! Luffy lesz a következő kalózkirály!"
/Zoro/
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #224 Dátum: 12 márc 24, 17:43:57 »

A Mass Effect 3 utolsó küldetése volt a legnegatívabb játékélmény életemben
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 22
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!