24 jún 29, 09:47:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 22
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A legrosszabb játék, amivel játszottál...  (Megtekintve 86719 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #225 Dátum: 12 márc 25, 09:50:27 »

A legrosszabb egyértelműen a Metin 2 volt.
A Metin 2? Na, ilyen embert sem hallottam még, aki nem szereti a Metint. xD
Egyébként mi nem tetszik benne?
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #226 Dátum: 12 márc 25, 10:48:19 »

A Metin2 nekem se volt a kedvencem, de azért durva kijelentés lenne, ha azt mondanám, hogy a legrosszabb  Nevet Van annál rosszabb  is, nem is kevés.
A múltkor még nem írtam le néhány (szerintem) borzalmasra sikerült játékot:

A Heroes of Might and Magic IV , a Dexter (aki ismeri a sorozatot és látta a játékot, az tudja miről beszélek) , a Gothic 4 (nem tudom a múltkor miért nem írtam).   Gondolkozik
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #227 Dátum: 12 márc 25, 10:56:58 »

Köszönöm szépen, van még valaki aki szerint rossz játék a Heroes 4, szerintem a legrosszabb volt a sorozatból.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #228 Dátum: 12 márc 25, 10:59:15 »

Szerintem is az volt a legrosszabb a sorozatból. Nem tudom te hogy vagy vele, de nekem még mindig a hármas a kedvencem  Nevet
Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #229 Dátum: 12 márc 25, 11:02:09 »

Azért azt mondani hogy a legrosszabb játék a heroes 4 azt nem szabad mert azért vannak annál sokkal szarabbak is. Nevet
Én a heroes sorozatból a 5-öt tartom a leggyengébbnek.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #230 Dátum: 12 márc 25, 11:04:15 »

Érdekes, nekem az bejött. A hármas után az volt a kedvencem. És nem azt mondtam, hogy a Heroes IV a legrosszabb játék, hanem azt, hogy a Heroes sorozatból, illetve az egyik legrosszabb játék azok közül, amelyekkel játszottam.  Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 25, 11:07:56 írta TsunadeHime » Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #231 Dátum: 12 márc 25, 11:05:22 »

TsunadeHime: igen a 3. a legjobb még mindig Nevet
Putir: Pedig az 5 még egész jó volt, az új grafika persze dobott rajta egy kicsikét, az egységek, meg az átalakított fajok, meg a törp faj is jó volt, ja és hogy 3D-ben forgatni lehetett a várat, mikor bent voltál az valami fenomenális volt Mosolyog Egyetlen hátránya az egésznek, hogy nem lehet pályát csinálni és kevés a pálya, meg azért kicsik a pályák.
Szó, ami szó még mindig a Heroes 4 a leggyengébb.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
N
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 22



WWW
« Válasz #232 Dátum: 12 márc 25, 18:51:55 »

hunting unlimited .. csúnya, unalmas, állattal csak néha néha elvétve lehet találkozni... szerencsére csak letöltöttem de ettől függetlenül büntetni lehetne vele. amit sajnos egyszer megvettem az az X3 Reunion nevű dolog. szépnek szép de kegyetlen unalmas... az is a baj egyrészt hogy egy szót nem értek belőle, de sajnos magyarosítás után se lett sokkal izgalmasabb ...
Naplózva

"Az emberek úgy nézik a dolgokat ahogy vannak és azt kérdezik: miért ?
Én úgy nézem a dolgokat ahogy lenniük kell és azt kérdezem: miért ne ?"
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #233 Dátum: 12 márc 26, 06:24:31 »

Asura's Wrath

Nem is igazán nevezhető játéknak, sokkal inkább QTE gyűjtemény, vagy interaktív rajzfilm (aki erre vágyik annak biztos jó).
A játékmenet a kb a kapanyél egyszerűségén van vadul nyomod az x és y gombokat, hogy egy csík felmenjen na akkor tudsz nyomni egy RT-ét itt kezdődik valami video egy QTE-vel, a játék 95%-ban ebből áll. Igazi pozitívumot nem hiszem, hogy tudnék rá mondani, talán kinectel vagy move-al szórakoztató tudna lenni (ha támogatná ezeket a kiegészítőket, mint ahogyan nem teszi)
Ellenfelek, ha jól emlékszem kevesebb mint 10 féle van, ezen kívül persze a bossok.
Egy igazi remekmű ajánlom mindenkinek kacsint
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #234 Dátum: 12 márc 27, 21:12:47 »

Kb nekem minden játék tetszett amivel gameltem, egyetlen egy fajta amit meguntam kb 1perc alatt  az a sims, bár elfunoltam hogy bezárom őket a medencébe, házakba majd rágyújtom, vagy kiéheztetve meghalnak majd kísértenek, összességébe maga a játékmenet nem tetszik. minden egyes eltöltött perc veszteség a drága időnkből.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #235 Dátum: 12 márc 27, 22:24:25 »

És igen, még egyszer köszönöm, hogy még valaki úgy hiszi, hogy rossz játék a sims, az egész sorozat úgy ahogy van időlopó játék ikszdé Szerintem is a legrosszabb játékok közé tartozik Mosolyog Van saját életem, minek játszani egy olyan "játékkal", ami arról szól, hogy irányítod pár ember életét? Az ilyen "játékokat" nem szabadna kirakni a polcokra és eladni, meg egyáltalán kiadni se. Úgyhogy ja még egyszer köszi Yamael, hogy te is így gondolod Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
ZakuroMaiAyame
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #236 Dátum: 12 márc 28, 08:04:04 »

A Metin 2? Na, ilyen embert sem hallottam még, aki nem szereti a Metint. xD
Egyébként mi nem tetszik benne?
Az nem tetszett benne hogy állandóan beakadtam valamibe. Vagy az asztalba vagy egy fába ami 10 méterre volt tőlem. Másrészt tele volt hibás küldetésekkel. A küldetések nem voltak valami változatosak, unalmasak voltak. Ezen kívül a táj nagyon egyhangú volt, egyszerű sík terület ami tele volt szörnyekkel. Nem láttam még vadon élő medvét de biztos hogy nem falkákba tömörülve vadásznak. A grafika sem volt valami szép mondjuk ez nem nagyon számít mivel nem attól lesz jó egy játék hogy jó a grafija (Gondoljunk a Minecraftra). Másrészt van összehasonlítási alapom más MMORPG-vel és messze lemarad a Metin. Nem hinném hogy a világ legrosszabb játéka de nem volt még egy olyan játék amire ennyire sajnáltam volna az időt. Rengeteg dolgot tudnék még írni de szerintem ennyi elég.
Naplózva

"Ha még a kapitányodat sem tudod megmenteni, akkor a célod értéktelen! Luffy lesz a következő kalózkirály!"
/Zoro/
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #237 Dátum: 12 márc 28, 16:32:19 »

És igen, még egyszer köszönöm, hogy még valaki úgy hiszi, hogy rossz játék a sims, az egész sorozat úgy ahogy van időlopó játék ikszdé Szerintem is a legrosszabb játékok közé tartozik Mosolyog Van saját életem, minek játszani egy olyan "játékkal", ami arról szól, hogy irányítod pár ember életét? Az ilyen "játékokat" nem szabadna kirakni a polcokra és eladni, meg egyáltalán kiadni se. Úgyhogy ja még egyszer köszi Yamael, hogy te is így gondolod Mosolyog

Az ilyen jellegű játékokat szokták felhozni példaként "békés" játékra, amikor arról megy a vita, hogy "Agresszív-e a videojáték, vagy csak kreatív szórakoztatótermék?". A Sims nem csak abból áll, hogy emberek életét irányítod. Én kiéltem benne az építészeti vágyaimat, és olyan épületeket emelhettem, majd aztán romboltattam le, amelyeket a valóságban aligha lehetne lehetőségem megcsinálni. A szereplőim olyan munkahelyeken dolgoztak, ahol én nem fogok dolgozni, és olyan szappanoperákba illő életet élhettek, amelyeket én akkor se élnék, ha fegyverrel fenyegetnének.

Számomra kifejezetten izgalmas élmény megszemélyesíteni egy olyan fazont, aki sorba cserélgeti a nőit, dugig van pénzzel és drága helyeken vacsorázik, mert hozzám nagyon nem illene ez az életmód. Itt is - mint egy RPG-ben - szerepet játszhatok, alakíthatok valaki mást. Hisz ez a videojátékok egyik legfontosabb tulajdonsága: legyél az, aki nem lehetsz, vagy pont az, aki lenni szeretnél. A Sims ebben nagyon jó, és ehhez jön még az, hogy a "sztorit" teljesen te irányítod. A szereplőid az általad írt forgatókönyv szerint élik le életüket. A valóságnál pedig sokkal kevésbé problémásabb, sőt, talán még lazítóbb is.

Persze nem tökéletes játék, mert vannak tagadhatatlan hibái is, de csak a zsánere miatt rossz játéknak titulálni nem jó ötlet. Mert nem rossz játék. Hosszútávon lehet monoton, idegesítő, de rossz semmiképpen sem.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #238 Dátum: 12 márc 28, 16:49:34 »

Azzal, hogy a sims rossz játék nem értek egyet. Az egyik kedvenc játékom.. Egyátalán nem időlopó. (ilyen elven az egész számítógép az szóval szerintem ez minden játékra elmondható tény Nyelvesít )

A metin viszont tényleg az az MMORGP aminél minden más MMORGP sokkal jobb. Metin az nagyon le van maradva.. Küldik? az a szeró ahol én játszottam hát nem sok értelmük volt. Aztán ki is vették belőle. Az egész játék nem ér semmit, csak arra mennek ki, hogy ölj bele sok pénzt Nyelvesít (ezeket úgy mondom, hogy nyáron nagy metin-kocka voltam tehát eléggé tisztában vagyok előnyeivel hátrányaival.)
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #239 Dátum: 12 márc 28, 17:33:10 »

Metin témában (mivel szerintem is az mmo piac legalja) azt nem értem, hogy azok, akik f2p mmora vágynak miért pont a metint nyomják? Annyi értelmes free to play mmo van már, csak hogy párat említsek: Lord of the Rings Online, Aion, Champions Online, DC Universe Online, Lineage 2, Gates of Andaron, Runes of Magic, és még lehetne napestig sorolni. A Metinnél még a 9Dragonst (ami tényleg level grind, de legalább élvezetes) is többre tartom, azzal legalább jól el tudok szórakozni Nevet Mondjuk aláírom, amiket felsoroltam, az mind eredeti szerver, és nem lehet csak úgy 1 -> 600 szintet ugrani, és gm haver sem fog maxos felszerelést hozzádvágni..
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 28, 17:34:02 írta MoonTiger » Naplózva

Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 22
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!