24 okt 01, 23:44:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 22
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A legrosszabb játék, amivel játszottál...  (Megtekintve 90121 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #165 Dátum: 11 márc 13, 10:25:45 »

a játék annak idején 2 azaz 2 db DS-DD kislemezen jelent meg amigára ami egy azaz 1db normál lemeznek értsd 1,5MB adatmennyiségnek felel meg, most őszintén hány óra játékidőt vársz ezek után.
Az Another world a Flashback és a Blackthorne mind kiváló játék volt a maga idejében, de egy 1991-ben kiadott történettel bevezető intróval ellátott játékot ami nem több mint (két fél) egy flopilemez ne várj 100
 óra játékidőt.
Ugyan abba a hibába estél mint amit próbáltunk leírni a régi jó játékok topikban, ne mai szemmel nézd ezeket a klasszikusokat, hogy az ember feljfogja és átérezze, hogy mitől nagyok ezek a játékok akkor kellett velük találkozni, mostanra már messze nem nyújtják azt.
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 13, 10:26:48 írta kornel » Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #166 Dátum: 11 márc 13, 17:12:36 »

Idézetet írta: kornel
Ugyan abba a hibába estél mint amit próbáltunk leírni a régi jó játékok topikban, ne mai szemmel nézd ezeket a klasszikusokat, hogy az ember feljfogja és átérezze, hogy mitől nagyok ezek a játékok akkor kellett velük találkozni, mostanra már messze nem nyújtják azt.

Nem estem bele semmilyen hibába. Én úgy készültem erre a játékra, hogy ez nagy klasszikus, mely később kultuszjátékká vált. Ebből arra következtettem, hogy akkor nekem tetszeni fog, mert szeretem a régi játékokat is. Én is Prince of Persián, Pac Manen meg Super Marión nőttem fel, szóval tudom mit jelent az amikor egy játék régi és szórakoztató. De mivel régi, ezért leadtam két igényt vele szemben. Ez pedig a regénybeillő történet elvárása, a grafikus igények elvárása, úgyhogy maradt a szórakoztatás. Elvégre ennek az a dolga.

A kezdő szituáció és úgy maga az egész kivitelezés nagyon érdekes volt, és ez egészen a játék végéig maradt is. A pajzsharc és a tankos rész kiemelendő, és akkor rá is csodálkoztam hogy ilyesmi valakinek 1991-ben már eszébe jutott. Aztán mikor a végére értem, több hatalmas kérdés is felmerült bennem a játékkal kapcsolatban. A cselekmény ugye az, hogy Lester átkerül egy párhuzamos (?) világba, amit furcsa teremtmények laknak. Ezután elfogják, és elviszik egy bázisszerű erődítménybe, ahol rabszolgamunkát végeztetnek a világban élő - feltehetően csúcs - civilizáció tagjaival megegyező küllemű lényekkel. Okés. De a játék azzal végződik, hogy elhagyjuk haverunk társaságában a környéket, talán magát a várost is. És nagyon sajnáltam, hogy nem derült ki, pontosan mi is ez az egész? Tehát miért nem szabadítottuk föl a népét, amikor egyedül elég sok őrt tettünk ártalmatlanná, és egy csomó vezetéket szétrobbantottunk? Vagy miért nem repültek utánunk rögtön, amint elhagytuk a területet egy sárkány hátán? Nem az volt a gond, hogy a játék befejezése nyitva hagyja a szálakat. Hanem hogy ebbe sokkal több minden belefért volna, mint amit Chahi végül benne hagyott, ezért is éreztem a játékot olyan iszonyatosan rövidnek.           
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #167 Dátum: 11 ápr 02, 00:03:37 »

football generation.nagy focirajongó révén undorítónak találom hogy félpályáról lehet gólt fejelni vagy 65 méterről úgy belőni a labdát hogy épp hogy csak begurul és ezt vagy 10 szrer eljáccod hát szánalmas egy jtáék
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #168 Dátum: 11 máj 04, 15:45:55 »

Megváltozott a véleményem,legrosszabb játék: Brütal Legend...
Gitáros rock játékként vettem,erre kiderült,hogy valami fos mászkűálós,öldöklős...
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #169 Dátum: 11 máj 04, 15:54:35 »

Brütal Legend sosem volt úgy reklámozva mint gitáros játék. Elvégre egy akció/statégia játékról van szó. Az hogy erősen körbelengi a rock légkör, az nem jelenti azt hogy gitárral kontrollálsz xD. Úgyhogy a te tájékozatlanságod a vétkes, nem maga a játék.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #170 Dátum: 11 máj 04, 15:59:26 »

Jogos,de akkor is....Eléggé furcsa,hogy akció játék. Szerintem a grafika is elég rossz,az ütések ugyanazok...Fos game Nevet
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #171 Dátum: 11 máj 04, 16:14:24 »

Akkor neked elég magas lehet az ízlésed, szó ami szó.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #172 Dátum: 11 máj 04, 16:22:29 »

Magas ízlés kedvenc gameként Cs1.6 meg Half-Life 1? Nevet Nemhiszem
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #173 Dátum: 11 máj 04, 16:30:47 »

ezeket énis nagyon kedvelem Nevet
de am én még a ford racinget is azok közé sorolnám ami vel nem játszanák többet Nyelvesít
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #174 Dátum: 11 máj 04, 18:11:12 »

Mielőtt megveszel egy játékot nézz utána egy kicsit... a Brütal Legendben Jack Black által szinkronizált karakterrel mész és aprítod az ellenfeleket. Eszetlen szórakozás, ennyi, SOHA nem volt gitáros játékként, vagy akár rock játékként meghírdetve.
Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #175 Dátum: 11 máj 04, 18:31:21 »

De a zenék között akadnak nagyon jók is, amik elhangzanak a játék alatt. Nevet
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #176 Dátum: 11 máj 05, 19:23:22 »

Az eredeti téma mintha nem ez lenne... magyarul offoltok.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #177 Dátum: 11 máj 14, 07:23:41 »

Metin fan!!!! támadjuk meg! Nevet csak vicceltem... Bár nekem nem tetszett a metin. De a legrosszabb talán a Diablo 1
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #178 Dátum: 11 máj 21, 16:36:39 »

Mikor játszottál Diablo 1-el? Az rpg mekkája... gratulálok ehhez a megállapításhoz. Tudom, hogy mindenki alkothat szabadon véleményt, de azért a hülyeségnek is van határa.
Mikkel játszottál eddig?
Komolyan lehidalok. Sír a blizzardxDDD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #179 Dátum: 11 máj 21, 16:39:51 »

hehe...a skac 16 éves nyílván akkor tolta a diablot amikor kijött kb 1996-ban bár akkor sokat nem értett belőle, a csattogós lepke érdekesebb volt:D
Naplózva
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 22
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!