24 szep 29, 00:35:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 22
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A legrosszabb játék, amivel játszottál...  (Megtekintve 89879 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #120 Dátum: 10 feb 27, 22:37:28 »

Nekem is így ment, csak mondtam egy példát. Mosolyog Nem az zaavr hogy a billentyűk hogy vannak elhelyezve, hanem hogy használhatatlanok voltak.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
hoszy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 89

-=![HoSzY]!=-


« Válasz #121 Dátum: 10 márc 29, 17:23:47 »

Mesterlövész hmm nincs jobb nála ^^ A RosszPcJatekok.Blog.Hu-n keressetek rá.. xĐ
Naplózva
Atomkoponya
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172

msn: n.adam97@hotmail.com


WWW
« Válasz #122 Dátum: 10 márc 31, 17:14:43 »

a legrosszab az egész wilágon , és mégis mindenki tolja az a METIN 2 F00000000s ennyit tudok rá mondani...
Naplózva

[/url]
[img]
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #123 Dátum: 10 ápr 01, 19:43:07 »

a legrosszab az egész wilágon , és mégis mindenki tolja az a METIN 2 F00000000s ennyit tudok rá mondani...


100%-ig egyetértek. semmi értelme, mert mindig valami kis nyomi beleszól a játékba, és teljesen el van cseszve -.-


ja, és a sajátom, amit a legrosszabbnak mondok: nem tudom mi a neve xD most meg akartam keresni, hogy hol van, de nincs kedvem, mindenhol megnézni. de valami vámpirós játék, amit a születésnapomra kaptam 1 éve, és amikor fel akartam telepíteni, nem sikerül. valami ilyet ír: rakja be az eredeti lemezt. hát ennél eredetibb CD-t az az egész játék 1 átverés -.-
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Zurani
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 62

The shadow thief


« Válasz #124 Dátum: 10 ápr 26, 14:32:05 »

vámpíros? talán BloodRayne?...más ilyen játékot nem nagyon ismerek...am nekem eddig nincs nagy bajom a mostani gamekkel:P
Naplózva

Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #125 Dátum: 10 máj 05, 18:49:01 »

Talán a Rainbow six vegas 2 lenne az új top fos játék, a textura olyan mint a hányás, a játékmenet tipikusan "menj azt lőj (mint a többi ilyen) szóval érdekes játék, 5 perc játékidő után hányingerem lett a grafikától és uninstaláltam...
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #126 Dátum: 10 júl 11, 19:10:43 »

Én lájkolom a Rainbow six vegas 2-t, mivel ott taktikázni is kell. Ennyi erővel a Quake; Modern Warfare 2 is sz*r, mivel annyi, hogy mész azt lősz. Legalább ott nem kell egész nap a gép előtt ülnöd, hogy elérj valamit (WoW, Metin2), csak leülsz és szórakozol egy picit.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 11, 19:38:49 írta Stance » Naplózva



Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #127 Dátum: 10 júl 11, 19:27:08 »

Legrosszabb játék amivel játszottam az a Knight Online volt. Borzalmas grafika , igénytelen mozgás kultúra Nevet tipikusan több időbe telt leszedni , mint játszani vele Nevet 10-15p után letettem róla. Rainbow Six szerintem nem rossz.
Az , hogy hibás lemezt kaptál nem a játék hanem a kiadó hibája >.< BloodRayne igenis faszájos game. Konzolon kitoltam párszor.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 11, 19:27:43 írta Ishida » Naplózva
Zergi0
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175



« Válasz #128 Dátum: 10 júl 11, 19:43:51 »

Euroofighter Typhoon Nagyod fos ne próbáljátok ki ! Neeem
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #129 Dátum: 10 júl 14, 14:11:49 »

Stance nemtudom mennyire ismered a wowot de pont hogy lich king óta van az hogy ha napi 1-2 óráz játszol akkor is el tudsz érni dolgokat mert egyszerüsitve lett a játék. Persze a legjobb cuccukért még most is vért kell ízzadni de azok a cuccok sem sokkal jobbak mint amit egyszerü megszerezni.

A Metin 2 télleg egy rakás sz*r haver mondta probáljam ki hát 10 percet játszottam vele aztán delete.

Naplózva


Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #130 Dátum: 10 júl 15, 02:35:36 »

Ez szerintem azért van, mert elöbb a Metinnel játszottam, de nekem tetszik. A WoW-ot meg lusta vagyok tölteni, igy marad a metin. xD Én a Mu online-al voltam igy mostanság. Install, és kb 10 percel utánna uninstall. xD
Naplózva

Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #131 Dátum: 10 júl 19, 13:38:57 »

a metin2-öt én is megbántam hogy játszottam 62-es kariig jutottam de rengeteg időm energiám rá ment és nagyon megbántam főleg a magyar kultura miatt smirksweat a sok kispistik am voltak jo társaságok is
meg semmi értelme mi lesz ha eléred a 99-es szintet .. semmi  smirksweat csak az időd meg aki költ rá annak a pénze megy el
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
dabal
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 113



« Válasz #132 Dátum: 10 júl 19, 17:01:40 »

Eggyet éertek.Volt idő amikor még én is kipróbáltam és meg is bántam csak időpazarlás és méghülyeség mert értelme semmi.
Naplózva
Matetsu.
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 553


1 :)


« Válasz #133 Dátum: 10 júl 19, 17:06:48 »

Metin 2 háát. Én WoWozom, és miután letöltöttem kb  beléptem odamentem egy emberhez, magyar. oké, kb ez úgy 25 mpvolt, töröltem is le xD
Naplózva

\\\"Ha nem értem hogy mit mondasz, szimplán mosolygok és remélem nem egy kérdés volt.\"\\
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #134 Dátum: 10 júl 19, 18:08:02 »

jah de am más szeroknál pl németeknél tök normálisak meg segitőkészek ott nem hátráltattnak téged sőt segitenek
am a metin2 megutáltatta velem az összes online mmorpg-s (remélem jol irtam Nevet) játékot
csak függőséget okoz én pl a metin2 miatt soakt rontottam a suliban és elvett az életemből 3 honapot Gyáááá
akkor jöttem rá hogy igaz az a mondás hogy maga kárán tanul az ember
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 22
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!