24 jún 29, 09:14:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 22
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A legrosszabb játék, amivel játszottál...  (Megtekintve 86718 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #60 Dátum: 09 máj 18, 12:40:22 »

Devil May Cry nem volt rossz, még pc-n is tudtam vele "kalimpálni". Nevet
Naplózva
kazuma89
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 145



« Válasz #61 Dátum: 09 jún 22, 21:34:11 »

X-Men Origins :Wolverine (PS2):
röviden:sz*r,unalmas,mégunalmasabb,5perces pályák, ja és a grafikja iszonyat szar:2002es ICO-nak avgy GT3nak jobb van.... smirksweat(amugy a filmet szeretem)
Még jó hogy csak 1 üres dvd-be került Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 22, 21:35:39 írta kazuma89 » Naplózva

http://neyusatsu.hu/
<---Győri Anime Klubb nézz be!
sallaid15
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Válasz #62 Dátum: 09 jún 29, 21:29:17 »

Hu. A legroszabb játék amivel játszottam az a The lord of the rings: The war of the ring az egész  Warcraft 3 kompintás dög unalom az egész és még nem is a story-n megy végig
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #63 Dátum: 09 júl 15, 22:16:49 »

Én legeslegjobban a Sims 3-at utáltam meg, grafikája súrolja apadlót, unalmas, mindent neked kell csinni, 5 perc a rekordom benne....
Naplózva
kazuma89
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 145



« Válasz #64 Dátum: 09 júl 16, 09:15:12 »

Én legeslegjobban a Sims 3-at utáltam meg, grafikája súrolja apadlót, unalmas, mindent neked kell csinni, 5 perc a rekordom benne....
Hosszab időre engem se kötött le nekem a Sims2 sokkal jobban teccik.Mikor elösször ránéztem grafikailag a  2 játék között nem láttam semmi külömbséget ,pedig 4 év telt el a 2 játéklközött.E a szerény véleményem Pontosan
Naplózva

http://neyusatsu.hu/
<---Győri Anime Klubb nézz be!
Ixion
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1073

Csak 1 Célunk van: El fogjuk pusztítani Konohát!


« Válasz #65 Dátum: 09 júl 20, 22:43:17 »

én is egyetértek kazuma89-el Nevet
a Sims 2 télleg sokkal jobb kacsint
nekem a legrosszabb játék a Pokemon egyik része már nem is nagyon emléxem rá mert kicsi voltam még, de az bennem maradt h nagyon szar volt.... >.<#
Naplózva

Az igaz barát az, aki akkor jön, amikor mindenki más megy.
Úgy élj a jelenben, hogy megbánás nélkül gondolhass a múltra.
A boldogsághoz hozzátartozik a küzdelem, a tudás, a teljesítmény.
Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanunljunk belőle valamit.
Tobi-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72

Rosszvér Robi


« Válasz #66 Dátum: 09 aug 15, 18:50:54 »

Még nagyon régen játszottam egy Kings Quest nevű játékkal, hát a karakter fej kb hat pixelből állt, rendkivűl szórakoztató volt  >.<#
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #67 Dátum: 09 aug 15, 18:59:09 »

Hát,nehéz kérdés...Pl. egyszer vettünk egy állítólagos magyar Naruto Ultimate Ninja 2-játékot PS2-re,de megérte me' 200 ér adta a csávó(kawaii szemem segítségével Ördögi )Ok,elindítom,erre feljön valami japán felirat,aztán 10 perc múlva rohadt hangosan elkezd valami Naruto zene szólni,aztán hangok és kijött a menü(uhh,fekete háttér és japán betük) rámentem az elsőre,erre beadta a kari választékot,ami erről szólt:
?????????????????? ?????????????????????????
????????????????? ????????????????????????
????????????????????????????????????????
Ekkor dobtam ki az ablakon Hümm-hümm

Még régebben játszottam még a Neverwinter Nights-vagy mivel,a játékélmény megvolt,deeee a grafika....Kb az is pixelekből állt,némi 3D bevitellel...A fegyvereknek kinézete nem volt,annyit vettem ki h hosszú,gondolom vmi kard lehet...Az ami kiakaszt,tudod szerkeszteni mások felszerelését...Hát istenem Yoruichi ments meg!Ien baromság?!A szörnyekről ne is beszéljünk,a pályaszerk. ben betettem két sárkányt,fighteltek egymással,hondolkodtak,nekemrontottak,menekülök,erre megjelenik előtemm vmi nagy zöld zselé benne csontokkal,ami beszívott és meghaltam....Ráadás még a karakterek káromkodnak is...
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 15, 19:03:54 írta RenIchigo » Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #68 Dátum: 09 aug 18, 11:14:30 »

hmm nekem a wow (tauri szerver  Hümm-hümm) lett mostanában az amit nagyon meg utáltam :
1. napi 8 szerver leállás (1 órás szokott lenni 1 leállás)
2. criticalis fatális error (egy kis bugal fűszerezve -> http://kepfeltoltes.hu/090818/WoWScrnShot_081809_120058_www.kepfeltoltes.hu_.jpg  Mosolyog)
3. lefagyás
4. újra indul a gép
5. gyér grafika...
Naplózva
Csirguz
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 202



« Válasz #69 Dátum: 09 aug 18, 21:47:49 »

RenIchigo, a Neverwinter Nights egy rohadt jó játék oltári grafikával! Arról, hogy vak vagy nem tehet a játék, pl. a fullos fegyverek eléggé szépen néznek ki, és a simákkal sincs semmi baj. Az megint más dolog, hogy a szerepjátékok nem 10 éves gyerekeknek valók (nem tudom mennyi voltál mikor kipróbáltad...).
Naplózva


Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #70 Dátum: 09 aug 18, 21:57:38 »

Így igaz, a Newerwinter Nights, egy klasszikus.
Naplózva

Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #71 Dátum: 09 aug 18, 22:01:07 »

Hát talán a legrosszabb amivel jáccotam az a Crusader Kings nevü "stratégiai" játék.Akkora szutyok hogy már fáj pedig én nagyon komálom ám a strat játékokat Pontosan .Az egész játék leginkább arról szólt hogy az uralkodó gyermekeit meg a sok szutyok földesúr gyerekeit kellet összeházasítani Lehánylak  
Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #72 Dátum: 09 aug 18, 22:11:43 »

Hát,nekem amikor csinálni kellett egy karaktert,csak azt vettem ki hogy kövér vagy dagadt,hosszú,rövid vagy felálló haja van,és a ruháját.És miből veszed hogy a szerepjátékok nem 10 éveseknek valók...Az internet meg nem 4 éveseknek,én akkor kezdtem netezni(ha hiszitek ha nem)
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #73 Dátum: 09 aug 18, 22:57:22 »

Hm... Látszik ikszdé...
De mit vársz egy ma már 7 éves játéktól? ^^".
Élményben nagyon jó, épp úgy mint a 2. rész Nevet Haveroknál játszottam még anno ^^
Naplózva

MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #74 Dátum: 09 aug 18, 23:13:26 »

"És miből veszed hogy a szerepjátékok nem 10 éveseknek valók"
Onnan, hogy ott nem mész oszt bumm bumm. Erős taktikai érzék kell ahhoz, hogy a harcok sikerüljenek, hogy a csapatnak megfelelő védelmező varázslatai legyenek, hogy melyik ellenfelet kell leölni először, és még napestig sorolhatnám. Ezt egy 10 éves nem fogja fel teljes mértékben. Én kb. 13 éves korom óta játszok rpg-kel, és máig meg tud néhány csata szivatni, főleg ha Baldur's Gate 2 sárkányait, esetleg Jon Irenicus-t nézem..
Elnézést az offért
Naplózva

Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 22
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!