24 jún 01, 11:14:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 22
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A legrosszabb játék, amivel játszottál...  (Megtekintve 84670 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #30 Dátum: 09 márc 15, 21:27:40 »

Igen, pontosan erre a játékra gondolok.
Nos, ahogy írtam a képi világ az akkori technikához képest borzalmas volt. Gyatra grafika, gyatra hangok, minden gyatra volt a játékban, egyedül a kezelőfelülettel voltam kibékülve.
Favágós story:
ugyebár a favágód oda megy fát vágni, ahova jónak találja és egyszer elkóborolt az egyik a váron kívülre. szemben volt haver bástyája, benne egy katapulttal. nosza rajta, érzékelte a favágót, tüzelt is rá, mint az őrült, de nem találta el.
Hogy jobban el tudd képzelni, mondom, hogy a fal, ami mentén haladt a favágó és a haver várának fala, ezzel együtt a bástya is párhuzamosan helyezkedtek el
Azért programhiba, kérlek, mert magától akkor lép működésbe egy egység, ha az ellenséges erő hatótávján belülre érkezik. Ez megtörtént a katapult esetében, mégis a favágó sértetlen juthatott el egy bizonyos pontig, azon a ponton viszont soha nem jutott túl
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #31 Dátum: 09 márc 16, 06:12:21 »

A vártoronyba helyezhető katapult 5-6 kisebb követ, mint pl a mozgatható katapult (de elárulom, az se mindig pontos..sőt..) és általában az sose pontos. Az a katapultnak a nagyobb létszámú seregeket tudja aprítani, és nemegyszem favágókat.
Még az, ami kimaradt csak annyi, h a katapult céloz, lő..A favágó megy..A lőszer, jelen esetben katapult oda megy, ahhol a favágó volt a célzás kezdeténél.

De úgy gondolom ez a valóságban is így volt..

(Am a favágó nem a legtetszőlegesebb fához megy, hanem ahhoz, ami a legközelebb van.)
Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #32 Dátum: 09 márc 16, 18:33:19 »

Igen, tudtam, hogí be fogok fürödni a katapulttal Mosolyog Szal van egy olyan egység, mint a katapult, csak épp nyilakat lő ki...erre gondoltam Mosolyog
Mindegy, szerintem túltárgyaltuk a kérdést ^^
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
peti93
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 232


« Válasz #33 Dátum: 09 márc 16, 18:42:53 »

én 1 fizetsz 2 vihetsz akciós játékot vettem, a címe Ultra Fighters (repülőgépes szimulációs), elég annyi róla, h azóta nem játszok ilyen szimus gamekkel
látom már, h nem csak én dobtam ki 1 ezrest ezért a "játékért"
és Ritka sztem a hajítógépre gondolsz és sztem a Stronghold egy egész jó játék én mindig azzal szórakoztam h az ellenség várkapuja(i) elé beraktam favágó(ka)t és olyan jó volt nézni hogy lerombolja a várát  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 márc 16, 18:53:56 írta peti93 » Naplózva

Sensei: pintermate */_\*
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #34 Dátum: 09 márc 16, 18:56:50 »

Van egy német autopályán játszódó autóversenyjátékom. Boltban 500 Ft volt. Megvettem poénból. Nagyon ratyi.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #35 Dátum: 09 márc 16, 19:08:13 »

Az én legrosszab játékom az Anarchy ami egy olyan játék amire illik a neve is. Röviden annyit róla hogy egy elbarmolt pixeles sz*r,értelmetlen buta történetel(bár lehet története sincs mivel akkora káosz az egész hogy nem igazán lehet kivenni), és ráadásul másodpercenként pár agysejtett is elpusztít, egy szóval f*s.
De egy előnye még is van a játéknak hogy nem foglalja a helyet hisz fel se kell telepíteni közvetlenül lehet indítani a CD-ről.
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #36 Dátum: 09 márc 17, 16:06:55 »

Valamint utálom a Bioware yátékokat mert annyit p*fáznak, hogy az vmi irdatlan..sehol semmi akcio..yo tom cselekmény is kell, de ez a teszetosza haladás...A yátékaik közül csak az a Star Wars-os volt, ami egy kicsit is le tudott kötni.

Bazd+, nem zavar, hogy a Bioware régebbi játékai, mind körökre osztott rpg-k.... RPG-k... Roleplaying gamek... Magyarul szerepjátékok, ahol a cselekmény a legfontosabb -.-.
Naplózva

MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #37 Dátum: 09 márc 17, 16:26:22 »

Örülök, hogy nem csak az én csőröm b*ta hogy RPG-ktől várja a nagy akciót ^^ Szerepjáték = beleéled a karaktered bőrébe magad, mindennapjait átéled. Általában nem rambó style játékok. De hát ugye nem kedvelhetjük mindannyian a párbeszédekkel, cselekménnyel teli, gondolkodtató játékokat kis akcióval fűszerezve Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 márc 17, 23:47:50 írta MoonTiger » Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #38 Dátum: 09 márc 17, 22:43:52 »

OFF: És a BioWare a nyugati Szerepjátékok talán legnagyobb mai mestere. ^^ Olyan sztorikat írnak hogy az valami mesebeli. Amit te leírtál az sok helyen lett Év Játéka díjas. Mosolyog

ON: Az én legnagyobb csalódásom egy űrszimulátorhoz kötődik, az X2-höz. A grafika rendben volt, de az irányítás nagyon pocsék... az egér célzás katasztrofális, ha nem csinálod végig a tutorialokat, és még a tutorialok sem egyszerűek ám. Mikor pedig felrobbansz, beúszik a képernyő sarkából a The End űrhajó. Mikor megláttam, aszittem szívbajt kapok O_o és az az idegesítő zene ami alatta meg. Tesz még egy lapáttal arra hogy felhúzd magad. Második legnagyobb csalódásom a Sudeki volt. Mangás beütésű játék... lenne, ha nem bukkanna mindig ugyanott rád az ellenfél, ráadásul a sztori is összecsapott. Az egész játék potionok vásárlásáról szól, mivel sokszor kell magunkat gyógyítani.   
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Black Saibot
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89

Dragon Ball MEGA PACK!


WWW
« Válasz #39 Dátum: 09 márc 30, 16:01:59 »

Egyszer azt a Mesterlövészt tuti, hogy megveszem, arról annyian meséltek, hogy szar, hogy azt már nekem is kéne tapasztalni Nevet Egyszer biztos kapni fog vmilyen díjat:D Am vki nem tudja, hogy ki a játék készítője?
Naplózva

Csatlakozz a Darkwork Production FB csoportjához!

http://www.facebook.com/DarkworkProduction
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #40 Dátum: 09 ápr 06, 13:40:56 »

Sokak szemében szentségtörő leszek, de számomra a legrosszabb játék eddig a Starcraft volt. Az egészet teljesen unalmasnak találtam, béna játékmenet, ötlettelen küldetések, stb.
Naplózva
Csirguz
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 202



« Válasz #41 Dátum: 09 ápr 06, 13:52:52 »

Starcraft?! Nevet Az egy legenda... nem várhatod el tőle ugyanazt a játékélményt mint a mai stratégiai játékoktól. Mosolyog Ez olyan mintha a GTA 1-2-re mondanád ezt. Ráadásul Blizzardos, az a cég csak jó játékokat gyárt. Kúl Hidd el, a maga idejében a legjobb stratégiai játékok közé tartozott.
Naplózva


Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #42 Dátum: 09 ápr 06, 14:10:25 »

Bocsi, egy valamit kifelejtettem. A maga korában játszottam vele és úgy nem tetszett. Akkor volt kb. új a Red Alert 1 is, és hát a különbség nagy volt. Mosolyog
Naplózva
Csirguz
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 202



« Válasz #43 Dátum: 09 ápr 06, 14:42:34 »

Értem, akkor nem szóltam. Mosolyog Szerintem jó játék még ma is, dehát kinek a pap kinek a papsajt... smirksweat
Naplózva


Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com
Zsombee-kun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 294

Saját szemem!:o


WWW
« Válasz #44 Dátum: 09 ápr 18, 22:47:34 »

Nekem a legroszab játék amivel jászottam ,1 monster truck-os jték volt,de nem akármilyen...Tesco gazdaságos PC játék xD
és most nem viccelek,ez halál komoly xD.Nagyon szar volt,1 sivatagos pálya volt és lehette meni,de semi ugrató vagy valami 1-2 bucka és kész.nemis volt vége a játéknak sehogy,csak mentél asemmibe...
Naplózva

Kedvenc Sasuke idézeteim:] :
\"I am an Avenger!\"
\"I more special than you!\"

Sexrabszolgája vagyok:Kletta x)
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 22
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!