24 jún 09, 20:28:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Hogy tetszik a fórum
Határozottan tetszik! - 256 (75.3%)
Egész jó - 51 (15%)
Elmegy - 9 (2.6%)
Van még mit változtatni - 11 (3.2%)
Nem tetszik - 13 (3.8%)
Összes szavazó: 309

Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 21
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hogy tetszik a Fórum?  (Megtekintve 82573 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #195 Dátum: 09 dec 24, 15:05:54 »

Duplaposzt duplaposzt! Bannolni, de azonnal. xDD  Pojén
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #196 Dátum: 09 dec 24, 15:07:27 »

Nem dupla, csak skizofrén vagyok Nyelvesít

Egyébként majd a fórum újításnál kiderül, hogy mit tervezünk fórumrang helyett... vagy milyen fórumrangot tervezünk... vagy miért nem tervezünk fórumrangot ;P
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #197 Dátum: 09 dec 24, 15:08:07 »

Ebből a 2HSZ-ből azt veszem le , h magad is akarsz rangot újrabevezetni , de így , h nincs rang kevesebb hülyét kell moderálni , mert nincs indíttatásuk arra ,h szétszemeteljék a fórumot. Talán akik a HSZ számra mennek csak , azoknak figyelmeztető jelleggel egy Troll rangot lehetne adni xD
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #198 Dátum: 09 dec 24, 15:09:23 »

Cart' látom még te sem döntötted el, hogy mi legyen. Nevet
Naplózva

Hiei
Vendég
« Válasz #199 Dátum: 09 dec 24, 15:11:03 »

Én mint szakértő vérbeli pszihópata...xDD. Két személyiséget ismrek meg abban a hozzá szólásban az első Cartnigger polgári nevén Judit. A másik Aya polgári nevén Márta.xDD
Ebből bizony családi hború lesz ami kihat az egész posztapokaliptikus világraxD. Éwsésésés jön a nagy bada bummxDDD.
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #200 Dátum: 09 dec 24, 16:08:27 »

És az egyszerűség kedvéért nem lehetne olyan rangokat kitalálni, amik a Fórumon eltöltött idő alapján kerülnek kiosztásra? Azzal, az is megoldódna, hogy egyesek, csak a rangok miatt OFF-olnak szét mindent, és azok is elégedettek lennének, akik szeretnének rangokat...
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #201 Dátum: 09 dec 28, 11:34:53 »

Szerintem ne legyenek rangok, mert egy csomóan csak azért regisztrálnak, hogy minél magasabb pozícióba kerüljenek a ranglétrán. Vannak olyanok, akik tudatosan nem figyelik a hozzászólás szám növekedését, de fontos nekik a rang. (mint pl. patrick) És ugye... a sok ranggyűjtő több munkát okoz a moderátornak. Nagyobb a káosz, nagyobb a feszültség a fórumon. Nincsenek rangok, így legalább nyugi van =)

Ennek elég egyszerű megoldása van: fel kell venni még kettő vagy három moderátort. Ha többen dolgoznak valamin az hamarabb elkészül. Nem nagy találmány.  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 28, 11:35:34 írta Slane » Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #202 Dátum: 09 dec 28, 13:06:14 »

És mi lenne ha tartanánk/tartanátok egy szavazást, ahol az lenne a kérdés, hogy legyen vagy ne legyen rang? Aztán ha arra szavaznak többen, hogy legyen akkor utána meg jöhetnek az ötletek, hogy milyen legyen...
De ha ez az egész már megtörtént és én maradtam le róla akkor bocs  bow
Naplózva

....................................................................................................................
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #203 Dátum: 09 dec 28, 14:16:14 »

Megkérném a tisztelt fórumozókat, hogy fejezzék be a kombinálást a fórum-rangokról!
A rangok nem azért lettek törölve, hogy később, a fórumozók könyörgésére visszaállítsuk!
Ha meg bevezessük a Troll rangot, akkor meg az illetőnek az lesz a baja, ha megkapja, hogy egy botlás miatt megbélyegezzük...

Pár vacak rang miatt meg semmi szükség több modit állítani minden fórumozó mellé, hogy nem-e HSZ vadász...
A múltban is megbirkóztunk a feladattal,  jelenleg meg kevesebb a troll... Nem a rangok miatt kell itt fórumozni... Hümm-hümm

Ha meg a Főadmin úgy dönt, hogy majd egyszer talán bevezet valami rangot, akkor lessz rang... De addig is érjétek be azzal ami van! További jó fórumozást!
Naplózva
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #204 Dátum: 09 dec 28, 19:02:18 »

Én általánosságban értettem a több moderátor felvételét. Plusz ezt nem igazán értem: "semmi szükség több modit állítani minden fórumozó mellé" --> mintha nem csak két kattintásból állna egy moderátorrá való kinevezés. Jah tényleg előtte talán még 5 percet konzultálni kell a felvételéről, hogy alkalmas-e. Hümm-hümm
De nekem aztán mindegy, nem ütöm tovább az izzó vasat, csak annyit, hogy legalább ellenérveket kérnék a felvetésekre, és nem mellébeszélést.  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 28, 19:08:01 írta Slane » Naplózva
Nauzika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120


« Válasz #205 Dátum: 09 dec 30, 21:42:08 »

Én épp azért jöttem, hogy megköszönjem hogy nincsenek rangok meg, hogy eltüntettétek és betettétek az üres kockák helyett ezt a színes csíkot Mosolyog tök jó lett
Naplózva

Ha meg tudtad álmodni, meg is tudod tenni!
Walt Disney

Amíg nem adod fel, addig legyőzhetetlen vagy.
Andrew Matthews
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #206 Dátum: 10 jan 20, 23:02:55 »

Hát, mit is mondjak... Nem voltam egy ideig, és mikor visszajöttem erősen meglepődtem... Persze, vhol megértem, hogy ez a rangkiosztás a hsz gyűjtők miatt gáz volt, viszont erősen meglepett, hogy az oldal tematikájához erősen kötődő topik bezárása után majdnem születés közben elhunyt rangot kapott a profilom, mert "jógyerek voltam", és nem mászkáltam mindenféle off faluba. Szóval kicsit ezt büntetésnek éreztem, de a rangok elvételének viszont örültem.  Ettől eltekintve, és hogy nekem is a szivárványról az jutott eszembe, mint STM-nek...  Nevet
Naplózva

Imagination more important than knowledge
supernarutochanxxx
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2


WWW
« Válasz #207 Dátum: 10 nov 12, 18:19:22 »

Sziasztok!

Miért kerül törlésre a témám, ha azt mondom, hogy a Naruto szerintem egy nem jó anime?
Há' milyen dolog ez már?!

Egyáltalán nem vagyok megelégedve ezzel a korrupt moderátor csapattal!  Hmm? Hmm? Hmm?
Naplózva

"Rejtett falu"?
Mi bajod van?
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #208 Dátum: 10 nov 12, 18:44:14 »

Korrupt. xD
Talán azért törlődött, mert felesleges volt? Valószínű. :D Csak mert nem szereted a Narutót, felesleges neki új témát nyitni.
________________________________________________________________________________________________

Fórumról: én maximálisan meg vagyok elégedve vele, jó kinézet, fellelhető témák (sajnos ezt ki kell emelni manapság :D). Nekem a moderátorokkal sincs bajom. Nem láttam még olyat, hogy jogtalanul tettek volna valamit. Valamint, ha szabad így fogalmaznom "jó fejek". Ezeknek valószínűleg alap dolognak kellene lennie minden fórumon, de sajnos közel sem mindenhol az. :D
[Igen, biztos vagyok benne, hogy jó s*gget nyalok. xD]
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #209 Dátum: 10 nov 12, 19:08:56 »

Miért kerül törlésre a témám, ha azt mondom, hogy a Naruto szerintem egy nem jó anime?
Há' milyen dolog ez már?!

Az X-faktorban is így estek ki a nyomorékok az elején, hogy "De nekem jó hangom van... mi az h kiejtettek???".

Én sem nyitok annak témát, hogy mekkora gyökér vagy, pedig megtehetném, de mégse... és miért? Mert jó fej vagyok. xDDD Vili? Tartozz te is a jó fejek közé és tartsd be szépen a szabályzatot. Ha maradsz a sötét oldalon, akkor sajnos azt kell hogy mondjam: Nincs meg benned az X-faktor... kiestél. Szomorú Van még egy esélyed bizonyítani. A Moderátorok, jó mentorok. ikszdé
Nah pussz.

A többieknek köszi a kulturált véleményt Nevet Érezzétek jól magatokat a továbbiakban is. ^_^
Naplózva
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 21
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!