24 jún 09, 10:44:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Hogy tetszik a fórum
Határozottan tetszik! - 256 (75.3%)
Egész jó - 51 (15%)
Elmegy - 9 (2.6%)
Van még mit változtatni - 11 (3.2%)
Nem tetszik - 13 (3.8%)
Összes szavazó: 309

Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 21
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hogy tetszik a Fórum?  (Megtekintve 82541 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #180 Dátum: 09 dec 22, 14:28:07 »

Húúú Ritka ez iszonyat jó ötlet! Nekem nagyon tetszik!  Nevet Ez tök jó lenne. Én tutira Homok falusi lennék. <3
Egyébként a mostanival sincs bajom csak ez az ötlet nagyon megtetszett. De majd meglátjuk Cart-ék mivel kedveskednek nekünk.  Mosolyog
Hogy ne legyek teljesen OFF, nekem nagyon tetszik a fórum. Főleg az, hogy szigorúan betartatjátok a szabályokat és nincs káosz. Ugyanakkor jó a hangulat és emberségesek a moderátorok, tehát örökös rettegésben sem kell élniük a fórumozóknak.  Nevet


Naplózva


Zsukinalag
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



« Válasz #181 Dátum: 09 dec 24, 14:04:28 »

Nekem az tetszik a fórumban, hogy kiírja az itt eltöltött összes időt. Nyelvesít Így legalább tudom, hogy 9 napom, 11 órám és 6 percem ment el hasztalanul az életemből. Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #182 Dátum: 09 dec 24, 14:07:25 »

Jah ez tényleg jó. Nevet Mondjuk nekem 61 nap, 23 óra és 18 perc, ami nemtoom h jött össze. xD
Naplózva
Zsukinalag
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



« Válasz #183 Dátum: 09 dec 24, 14:14:20 »

Úgy, hogy kocka vagy. XDDD (Nem sértésnek szántam Nyelvesít)
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #184 Dátum: 09 dec 24, 14:16:37 »

Mintha egy páran mondták volna, hogy kocka vagyok. Nevet De nincs igazuk, mert a monitorom nem is kocka, hanem téglatest alakú!! Szal én se kockulok, hanem téglásodok, vagy mi. Nevet Nevet xDDD
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #185 Dátum: 09 dec 24, 14:23:13 »

A fórum rang nem véletlen lett kivéve. Kaptunk érte hideget meleget. Ha egy téma be lett zárva és törölve lett elvesztek a hsz számok a sok retardált pedig jött verni az ajtót. Hát az én muterom nem fog csuklani senki miattxD.
Bár Ritka ötlete nekem is tetszik csak kérdés a fórum "Narutos" része,hogy reagálná le...
Milyen szépen fogalmaztam "Narutos" fele...
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #186 Dátum: 09 dec 24, 14:39:42 »

Hát Hiei, gondolkozz logikusan, mi értelme van egy ilyen rangsornak, ha állandóan elveszik a HSZ- szám, szóval akik ezt szóvá tették azoknak valahol igazuk van. xDD

Ellenben a rangokat nem kellett volna törölni, elég lett volna megfelezni a rangokhoz szükséges HSZ számokat vagy ilyesmi.  Gondolkozik
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #187 Dátum: 09 dec 24, 14:43:10 »

Határozottan tetszik nekem a fórum diseignja. Fórum légköréről még jelenleg nincs véleményem , de nem egy beszóllással üdvözölnek , mint sok egyéb fórumon. Úgy tűnik normális emberek vannak itt Többségben.
Látom itt nagy gondok lehettek a "rangokkal" . Nem megoldható , h offtopicban ne számoljon HSZ-t? Nyelvesít Így nem lenne gond a gyerekeknek , h eltűnik a HSZ száma.
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #188 Dátum: 09 dec 24, 14:54:59 »

Hát ez jó ötlet, csak az a baj, hogy a legtöbb reklamáció olyanoktól jött, ahogy láttam, akik nem OFF topicokba írnak, erre a legjobb példa éppen lonelypatrik, aki elmondta az oldalt meg a Team-et mindennek, amiért eltűntek a HSZ-ei meg a rangja, egy olyan topic törlése miatt, amit egyébként a forum kb 2 és fél éves pályafutása során egyszer se kellett még törölni. :/
Naplózva

Hiei
Vendég
« Válasz #189 Dátum: 09 dec 24, 14:56:43 »

Hát Hiei, gondolkozz logikusan, mi értelme van egy ilyen rangsornak, ha állandóan elveszik a HSZ- szám, szóval akik ezt szóvá tették azoknak valahol igazuk van. xDD

Ellenben a rangokat nem kellett volna törölni, elég lett volna megfelezni a rangokhoz szükséges HSZ számokat vagy ilyesmi.  Gondolkozik

Hát nem tom milyen alapon szól ő be nekem?ikszdé Mi teszünk neki szívességet nem pedig fordítva. Szóval mennyen és fórumozzon. Ha lázadni akar mennyen ki a Kossuth térre.
Érdekes sok éven át senki nem problémázott ezen. Erre egy retardált miatt ez lett:D. Játékban ha meghalsz elveszik valmennyi xp... itt ha meghal egy topic a hsz számod csökken. Ennyi az egész.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #190 Dátum: 09 dec 24, 14:59:21 »

A fórumrangokért szerintem kár. Ha valaki hozzászólásvadász és értelmetlen dolgokat ír azért, hogy több legyen a hsz-e, azt bannolni kell.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #191 Dátum: 09 dec 24, 15:01:24 »

Lol, úgy tűnik nem csak nekem jutott eszembe ez a fórumrang - játékban xp hasonlat. Nevet Nekem egyébként nagyon tetszettek a rangok, és tényleg sajnálom h eltűntek, de hát ez van. xD A hsz vadászok meg általában alapból is trollok, vagy legalábbis félig azok, szal hamar utoléri őket a bann. Mosolyog
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #192 Dátum: 09 dec 24, 15:03:01 »

Jó persze igazad van Hiei dono, de ez minden alkalommal 500 vagy akár 1000HSZ-t jelent az aktívabb forumozóknál és még ha nem is a HSZ-ek száma a lényeg, akkor is bosszantó tud lenni a dolog. Nevet

De a szóban forgó embert én nem védem, mert egy sznob f***, csak mondtam, hogy valahol igaza van. xDD
Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #193 Dátum: 09 dec 24, 15:03:46 »

Szerintem ne legyenek rangok, mert egy csomóan csak azért regisztrálnak, hogy minél magasabb pozícióba kerüljenek a ranglétrán. Vannak olyanok, akik tudatosan nem figyelik a hozzászólás szám növekedését, de fontos nekik a rang. (mint pl. patrick) És ugye... a sok ranggyűjtő több munkát okoz a moderátornak. Nagyobb a káosz, nagyobb a feszültség a fórumon. Nincsenek rangok, így legalább nyugi van =)
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #194 Dátum: 09 dec 24, 15:04:06 »

Szerintem meg pont az ellenkezője, hogy legyenek rangok, mert egyedi. Feldobja a fórum hangulatát, meg lehet figyelni, hogy ki-milyen aktivitással fórumozik. A rang egy tekintélyt ad azoknak, akik már régóta jelen vannak. Azok akik hozzászólás-vadászok, azokat a moderátor úgyis pár pillanat alatt kiszűri és kitiltásra kerülnek, ha nem változtatnak fórumozási szokásukon. Szerintem legyenek rangok!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 21
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!