24 ápr 29, 13:27:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Hogy tetszik a fórum
Határozottan tetszik! - 256 (75.3%)
Egész jó - 51 (15%)
Elmegy - 9 (2.6%)
Van még mit változtatni - 11 (3.2%)
Nem tetszik - 13 (3.8%)
Összes szavazó: 309

Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hogy tetszik a Fórum?  (Megtekintve 81115 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #285 Dátum: 12 szep 22, 05:10:15 »

Chakra az ilyen kommentek elkerülése végett már igazán bevezethetnél egy 13éves korhatárt a fórumba.

13 is kevés, de amúgy is ellenőrizhetetlen. Egyébként szerintem is főleg ez a hibája a fórumoknak (nem csak ennek).
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #286 Dátum: 12 szep 22, 07:01:28 »

Nem a kor a baj, hanem az intelligencia. IQ teszt kéne a regisztráláshoz... viszont akkor néhány 10 ember beszélgetne itt. ikszdé
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #287 Dátum: 12 szep 22, 16:36:28 »

Winter is coming... Kertész ként az egész telem szabad. Sok vér lefolyik majd a Dunán Ördögi. Alig várom, hogy újra aktiválhassam magam:D Nem a lelkesedés fogyott el, hanem az erő és az energia:D Télen viszont energia telén sok felesleggel rendelkezem majd:D
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 22, 16:37:07 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #288 Dátum: 12 szep 22, 18:30:39 »

Valahogy nem tudlak elképzelni kertészkedés közben... max machetevel
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #289 Dátum: 12 szep 22, 19:01:16 »

Á, pedig Hiei előszeretettel írtja a sövényt Tapion fanszőréről.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #290 Dátum: 12 szep 22, 20:28:08 »

Elveszem az írásjogod:P
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #291 Dátum: 12 szep 22, 23:13:26 »

Valaki nem engedélyezni a szavazat megváltoztatását? Zöldségként a 'határozottan tetszik'-re tettem, de mostmár kezdem érzékelni az egy főre eső IQ hiányát:DD
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #292 Dátum: 12 szep 22, 23:57:06 »

Az egy főre eső IQ hiánya
nem a fórum hibája.
Ha a gógyit mérnénk,
létszám bánná tényét. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #293 Dátum: 12 szep 23, 00:05:58 »

Szerintem egy fórum élvezeti faktorát majdnem teljesen az határozza meg, hogy mennyi rajta az értelmes ember. Itt jelenleg egy kezemen meg tudom számolni az olyanokat, akik értelmesek, aktívak, és nincsenek moderátori rangban:DD
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #294 Dátum: 12 szep 23, 14:18:07 »

Viszont, ha kitiltanám vagy nem engedném be az összes olyan embert, aki nem felel meg az "értelmességi szintednek", akkor nem lenne értelme továbbra is fórumról beszélni. Ahogy fentebb Cartnecker is írta.
Szal ezt itt zárjuk is le. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #295 Dátum: 12 szep 23, 17:10:05 »

Tudom, hogy nem lehet azért lebannolni az embert, mert hülye. Nem lenne éppen etikus a dolog, ráadásul ki dönti el, ki számít annak? Lehet X nem kedveli, Y meg igen. Ez ellen moderátori ezközökkel semmit nem lehet tenni. Régen mikor még többet jártak föl a régebbi, okos arcok, akkor ők az újaknak még tudtak példát mutatni arról, hogy kell itt viselkedni, és arányaiban kevesebb is volt a hülye (nekem is ég a pofám, ha egy egy évvel ezelőtti hsz-emet meglátom). De aztán ez a réteg 'kiöregedett' vagy megunta a fórumozást/társaságot, stb., így elvadultak a trollok, amiért meg még kevesebb a normális ember. Ez egyfajta öngerjesztő folyamat. Lehet pár év múlva a jelenlegi gyökér réteg magától is felnő, de addig is csak elviselni lehet őket.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #296 Dátum: 12 szep 23, 17:24:37 »

Sok helyen megfordultam már legyen az animés, vagy ettől eltérő témájú fórum. Trollok mindenhol vannak.
Nem kell tudomást venni róluk, beszélgess azokkal akikkel egy hullámhosszon vagy, aztán a trollok vagy felnőnek a feladathoz és normálisan bekapcsolódnak a beszélgetésbe, vagy lemorzsolódnak (elmegy, kitiltják a modik, stb.).
Ha azt nézném, hogy hol vannak a trollok, akkor már lemondtam volna netelőfizetést... ráadásul a lakásból se mozdulnék ki mert IRL még több troll van, akiket nem lehet olyan könnyen ignorálni mint a neten. Nevet
Naplózva
Natsu-san
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 7



« Válasz #297 Dátum: 13 jan 10, 21:37:24 »

Nekem mióta rátaláltam erre az oldalra nagyon bejön ez a fórum.Örülök hogy vannak ilyen Mangaolvasó csoportok is. Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #298 Dátum: 13 aug 29, 14:45:22 »

Valaki nem engedélyezni a szavazat megváltoztatását?
Erre nem jött érdemleges válasz, pedig a kérdés jogos és ezt nektek moderátoroknak, be kellene vallanotok. Vegyük ezt a topicot példának. Valaki feljön, tölt itt egy kis időt, látja hogy "Jé itt lehet szavazni" majd valamire leteszi a voksát. Viszont eltelik x év, mondjuk 2 s változtatni szeretne a véleményén, mert az a szavazat, amire anno voksolt már nem tükrözi azt amit most gondol a fórumról.

Szóval értitek. Vagy vehetjük példának  akkor ezt http://naruto-kun.hu/forum/index.php?board=14.0 .Mikor még ez készült, nagyon-nagyon sok szereplőről nem tudtak az emberek és még anno mikor letették a voksukat, nem tudták, hogy változni fog a véleményük.
Szóval, én is azok közé tartozom, akik úgy gondolják, hogy ne csak eltüntetni lehessen a szavazatokat, hanem megváltoztatni is. Nem tudom, hogy ez mennyire lehetséges. Nehéz-e beállítani az oldalon, vagy egyébként egyszerű lenne? Stb. Mosolyog

Szeretem ezt a fórumot, hihetetlen munkákat raktatok már le az asztalra és erre büszkék lehettek, viszont néha, elszomorít mi megy itt. A trollok, a felesleges, értelmetlen hozzászólások egyre jobban kezdenek elterjedni és ennek az az oka, hogy látják, nincs "vas szigor" mint amit néha mutattok. Elhiszem, hogy sok a dolgotok,elhiszem hogy sokszor unalmas, kiakasztó és agyzsibbasztó lehet olvasni néhány hozzászólást, főleg, mert minden moderátornak tudtommal el kell olvasnia az összes hozzászólást a területén, de egy ilyen "munkánál" sajnos ez nem lehet kifogás.

Nem IQ kell ide, jó az is, hanem csak annyi, hogy az alapvető Fórumszabályzatot jó lenne, ha betartanák. Nem azt mondom, hogy a szabályok mindig jók, hanem azt, hogy egy fórumon vagyunk, ahol értelmes kommunikációnak, eszmecseréknek kellene mennie, de az elmúlt időkben ez nem mindig megy.


És elismerésem megint a moderátoroknak, ugyan is látom hogy mennyire próbálnak rendet rakni/tartani itt. Néha csak a  "Moderátori figyelmeztetések" témát olvasgatom el, jól elnevetgélek hogy miket írtok.
Szóval elismerésem. ^.^
Ez máig nem változott, kivéve annyit, hogy már nem lehet annyi mókát olvasni a Moderátori Figyelmeztetésekben. Nevet  Izé José...
Minden évben van uborka szezon, amit most is láthatunk a fórumon, ezt tudom jól.

Nade,amiért írtam ezt a hozzászólást, az az első bekezdésem miatt van. Remélem elfogtok gondolkozni rajta. Pirul

Ui.: Mielőtt kiakadnátok esetleg, nem kritizáltam titeket, ha annak tűnt, nem ez volt a célom.
Naplózva


Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #299 Dátum: 13 aug 29, 15:06:31 »

Nem az a baj, hogy nem vállaljuk be, valszeg egyszerűen el lett felejtve, miután reagáltunk a hsz tartalmasabb részére. Mosolyog Egyébként most beállítottam, meg lehet változtatni a szavazatot ebben a témában. A többi témában mindig a téma nyitója dönti el, hogy "mit akar". Nekünk elég macerás lenne átnyálazni sok-sok szavazós topicot és egyenként átállítgatni, főleg ha a téma nyitója eleve azt szerette volna hogy csak egyszer lehessen szavazni.

Ez a fórum még mindig a legjobban karbantartott fórumok közé tartozik az országban, persze ettől függetlenül mindig van hova fejlődni. Máshol is meg szoktam fordulni, de úgymond ami itt megy az semmi ahhoz képest, amit máshol lehet tapasztalni a trollok és retardáltak terén, főleg a facebookon. Az alapvető fórumszabályzat megértéséhez kell némi IQ, igaz kevés, de az a kevés is hiányzik sok emberből és ezzel nem lehet mit csinálni.
Ha túl szigorúak vagyunk, akkor a fórumozók nagy része kihullana, kevesebb lenne a látogató, kisebb, unalmasabb lenne a "közösség". Ha pedig nem vagyunk túl szigorúak, akkor többen jönnek, viszont benne van a pakliban hogy az értelmesebb fele távozik. Ez egy kétélű dolog és nagyon nehéz egyensúlyozni a két megoldás között, főleg hogy a facebook előretörésével nagyon sok hazai fórum aktivitása megcsappant és mindenki próbálja megtartani a látogatóit ahogy tudja.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!