24 szep 28, 04:13:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Káros szenvedélyek  (Megtekintve 320246 alkalommal)
0 Felhasználó és 86 vendég van a témában
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #1200 Dátum: 12 dec 16, 22:55:46 »

Nemadok. Csak kettő van. kell reggelre xD
Vagy fekete Döghill, vagy aranyMarkoló.
Naplózva



 
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #1201 Dátum: 12 dec 16, 23:00:21 »

Nem baj, reggelig kibírom  >.<# Most úgy se tudnék cigizni, apám kinyírna. Pedig gondoltam ha már egyetenre járok szabad cigiznem, de nem  smirksweat
Naplózva

Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #1202 Dátum: 12 dec 16, 23:08:52 »

gondoltam, majd ha elmúltam 18.
1-még nem múltam el
2-ha elmúltam volna is eltörné a kezem ikszdé
Naplózva



 
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1203 Dátum: 12 dec 16, 23:54:06 »

Milyen márkás cigikkel dobálóztok ti itt.. Elég sokféle cigit szívtam már ahhoz, hogy azt tudjam mondani, hogy a legolcsóbb dohány töltve, és csá...
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1204 Dátum: 12 dec 17, 10:31:09 »

De mondjátok már el légyszi, hogy miért akartok rászokni?  Hümm-hümm
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1205 Dátum: 12 dec 17, 13:48:38 »

Milyen márkás cigikkel dobálóztok ti itt.. Elég sokféle cigit szívtam már ahhoz, hogy azt tudjam mondani, hogy a legolcsóbb dohány töltve, és csá...

Jó is az =) Amikor már olyan száraz hogy betölteni alig lehet Nevet Ilyenkor jön a jó öreg negyed almát bevágok mellé és pár óra múlva ismét lehet szívni =D

200 db-os papír ( Silverado ) 300 Ft  1 csomag 40 grammos Sophie dohány 760 és ha jól csinálod kijön belőle 2 doboz. Kolis vagyok én tudom hogy kell spórolni =D
Naplózva


mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #1206 Dátum: 12 dec 17, 14:46:21 »

Primus dohány srácok ....viszonylag olcsó es jó...
Mondjuk en a vizipipát,pipat,szivart pártolom (sorrendben)(nem rendszeres)(már) ikszdé
Am káros szenvedélyem az élet ,de meg van rá a gyógymód ,21en mindenki meggyógyult volna belőle ,erre meg elcseszik:(
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1207 Dátum: 12 dec 17, 16:39:31 »

A 200 db-os club az csak 200 ft, és a 120 grammos sophanie 2500 pénz, és sokáig elég.. kacsint
Naplózva
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #1208 Dátum: 12 dec 17, 18:34:20 »

"Számoljuk ki, hogy egy dohányos, aki napi egy doboz cigit szív (legolcsóbb 500 Ft-ost), az húsz év alatt mennyi pénztől esik el (feltételezve, hogy a cigire szánt pénzt rendszeresen befektette volna éves 8% kamatláb mellett)? (Az egyszerűség miatt most eltekintünk az inflációtól.) Egy év alatt dohányosunk a fentiek alapján évente 180.000 Ft-ot költ. 20 év alatt ez 3.600.000 Ft kiadás. Viszont ha ezt az összeget rendszeresen befektetné:

FV(a)= 180.000 * 1,08*((1+0,08)20-1)/0,08 = 8.896.126 Ft az eredmény, ami ugye megdöbbentő, 20 év alatt egy lakás ára megy füstbe…"


Ezt úgy azért itt hagynám a dohányosoknak, főleg azoknak, akik mondjuk szeretnének gyereket.  Mosolyog
Naplózva


Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1209 Dátum: 12 dec 17, 19:04:07 »

Nem olyan egyszerű ez.
Én közös kasszán vagyok anyámmal aki cigizik (tölti, legolcsóbb 40g-os most 700-750ft). ha most tegyük fel hó vége van, és van (most a hasamra ütök) 1500ft-unk, és elfogy a cigije (kb 3-4 napig elég neki) azt akkor is meg kell venni neki, én hiába nem cigizek, pénzt mindenképpen kell rá költeni. (annyi ha én is pöfékelnék [amit akkor se tennék ha 500ezrem lenne havonta] akkor hamarabb elfogyna)  smirksweat

Szerk.: ez az (L-menről van szó) avatár jobb mint az előzőek.  Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 17, 19:10:34 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #1210 Dátum: 12 dec 17, 19:11:49 »

De pont ilyen egyszerű ez.
Naplózva


Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #1211 Dátum: 12 dec 17, 19:12:27 »

Mi nem olyan egyszerű ezen? Kifejtette hogy mennyi pénztől esik el egy személy húsz év alatt.
Függetlenül attól hogy ki van kivel közös kasszán.
Pofon egyszerű... ebbe csak egy kicsit kellene bele gondolni és máris kevésbé kívánná az ember, bár függőségről beszélünk az meg egy kényes téma.

Anyám is rengeteget költött mindig cigire, hármunkat egyedül nevelt.. lehet hogy alig jöttünk ki de cigi az mindig volt..
Egy: büdös
Kettő: drága
Három: nem higiénikus

Nem akarok én lenni a gonosz.. aljas dög, de amikor az embernek kajára sincs pénze de a cigit megveszi mert az kell nah az már szánalmas.
Arról meg nem mondok semmit, hogy egészségtelen mert azzal mindig képesek az emberek vitába szállni halál fölöslegesen.

u.i.: aki leakar szokni csak járjon át hozzám.. nálunk cigizni nem lehet.. a közelemben cigizni nem lehet.. hozzám lennétek kötve pár hétig egyből redukáló hatása lenne.. Nevet

S egyébként hajrá mindenki éljetek a mának, élvezzétek az életet, no para. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 17, 19:16:36 írta Éjfél » Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1212 Dátum: 12 dec 17, 19:16:26 »

Hú, azt az almás tanácsot majd kipróbálom én is, Lew. Tényleg beválik? Tesómnak én szoktam tölteni a cigijét, nagyon imádom, tök szórakoztató tevékenység. Nevet Amúgy itt horrorisztikus ára van a legegyszerűbb cigarettának is, olyan 3-4 € körül mozog az átlagár, a jobbfélék meg megvannak olykor 5-ben is. Ja, és nem 19 szál van benne. Nem tudom, pontosan mennyi, de kevesebb valamivel, kb 12-15.
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1213 Dátum: 12 dec 17, 19:17:45 »

Idézet
azt akkor is meg kell venni neki, én hiába nem cigizek, pénzt mindenképpen kell rá költeni.
Ha eléggé fontos lenne neked, akkor egyszerűen azt mondhatnád, hogy nem vesztek cigit a közös pénzetekből.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1214 Dátum: 12 dec 17, 19:24:14 »

Hát ez a nem egyszerű benne. Megmondani valakinek h nem vehet cigit hó végén, amikor az ő pénze is benne van a közösbe, ráadásul szenvedélybeteg, és olyan (időskori) betegsége is van (idegi)  h az elvonási tünetek arra igen csak negatív hatást gyakorolnának.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!