24 szep 28, 04:14:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Káros szenvedélyek  (Megtekintve 320257 alkalommal)
0 Felhasználó és 91 vendég van a témában
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #570 Dátum: 08 dec 27, 19:42:03 »

Nekem is tudják igazából nem szólnak érte semmit ma szívtam fekete Marbi slimet szerintem nagyon jó a doboza meg egyszerűen szép
Naplózva
dani025
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15



« Válasz #571 Dátum: 08 dec 27, 21:11:28 »

ti hol szoktátok venni?én  az újságosnál vagy háznál vagy a sörözőkből (itt jóformán mindenhol kiadják) , a tesóim ad egy karton viceroy ,next vagy "kínai betűst" ahogy kedvük tartja (egy kartonba 10 doboz van csak azért írom ki aki nem vesz ilyet) ezt igaz háznál lehet kapni.én most szívtam el  az utolsó tartalékaimat ami a kedvencem a viceroy volt.amúgy én már szívtam amit előbb felsoroltam még a kék,sárga,piris pall mall,kék,zöld,világoszöld sopianaet.
Naplózva

"Szerintem az a gyenge aki menőnek tartja azzal magát,hogy bunkónak teteti magát."
Zsukinalag
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



« Válasz #572 Dátum: 08 dec 27, 21:56:59 »

Hmm...Viceroy-t nagyon sok ismerősöm szív, főleg az "olcsósága" miatt. 2 hónapja bepróbáltam egy dobozzal, de megfájdult tőle a fejem. Azonnal visszatértem a Pall Mall-hoz. ^^
Naplózva
Dorci
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 717



« Válasz #573 Dátum: 08 dec 30, 23:19:24 »

hát gyerekek akár ki akár mit mond akkor is a kék philip morris a legjobb Nyelvesít
Naplózva

SALVO
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84

(YOU'LL GET PWNED!!)


« Válasz #574 Dátum: 09 jan 02, 22:22:30 »

Ott a pont  Pontosan én még a pirosat is szeretem. Ha már cigi akkor ezek.
De viszont a vízippipa minden téren jobb imádom!!!  Pirul
Fehérszőlős Al Fakher POWAA!!
Naplózva


     RAWR!!
Én nem félek a haláltól, csak nem szeretnék ott lenni, amikor megjön. Mosolyog
Dorci
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 717



« Válasz #575 Dátum: 09 jan 03, 15:12:24 »

pirosat nem szivtam de a vizipipábol epres the best!! Nyelvesít
Naplózva

Zato-7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 251


« Válasz #576 Dátum: 09 jan 14, 00:19:38 »

pfuj! A múlt héten adtak egy fekete cigit, és szegfűszeges volt xP 1 slukk után ledobtam a földre, és agyon tapostam a francba. xP Ritka sz_r. :S
Naplózva
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #577 Dátum: 09 jan 14, 01:02:24 »

asszem  fekete  malbi  a  szegfűszeges  Gondolkozik
énutállom az ilyen cigiket xDD bár 1 X  szivtam  valami meggyeset meg  ananászosat..  Gondolkozik aztmár  netmoom mien márka volt.. xDD de abba  a  márkába csak ien  gyümölcs ízű  cuccok vannak Nevet nemrossz Nyelvesít
de azért  maradok  a  hagyománynál.. msotanság eléggé  rászoktam   h inkább pallmallt  szívok Nevet kéket v  pirosat Nevet szal mondhatom h az lett az "alap" Nevet
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #578 Dátum: 09 jan 14, 02:06:35 »

Nem tudtam, hogy van kóla ízű dohány, de volt hozzá szerencsém (ó, a jégen Hümm-hümm ) és essszméletlen fincsi:D Asszem valamivel kevertük. Menta, talán.
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #579 Dátum: 09 jan 14, 02:10:37 »

hátezt énis  mosthallom elősször  xDDDD
de egyébként  minnél  "extrásabb" annál mérgezőbb :S
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 14, 02:13:53 írta Adachi » Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #580 Dátum: 09 jan 14, 02:14:01 »

Annyira le van... amennyit én szívok xP 3 szívás minden 2. körben és megszédülök xP És havi 1alkalommal 1-3 pipa. Ez nem sok. Nem halok meg:D
((((Ellenben olvastam egy cikket, miszerint a kevés alvás emeli a infarktus kockázatát. ; ) igaz ez itt off^^ ))))
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #581 Dátum: 09 jan 14, 02:20:01 »

ez sosem menyiségtől függöt... aki hajlamsorá h  a  cigitől  száj,gége v tüdőrákot  kapjon az  fog  kevesebb vagy több dozistol is kapni... mertugye van sok idős ember  aki egész életében szívta  és vannak már 30-40 évesen olyanok akik  tüfőbetegségben szenvednek..  ezis hajlamosság  kérdése..
hmm.. anyum szerint  nekem pl elkéne  állni  a cigivel xD mert  miota tényleg  rendszeresen szivok minden nap holtöbbet  hol kevesebbet azota rendszeresen köhögök.. még  éjszaka alvásbol is  arra  kelek fel h fulladok...
de sztem ezcsak valami kissebb allergiás dolog  lehet.. nemkell mingyárt  a  legrosszabbra gondolni Nyelvesít
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #582 Dátum: 09 jan 14, 02:22:47 »

Cöh, persze-persze... én anyum se azért krihál folyton az utóbbi 2 évben. neeem.

Én viszont örökéletű vagyok és nem hajlamos ilyesmire Pojén Csak egy nagypapám halt meg tüdőrákban ... ((( szal neeeem :p )))

Szal óvatosan mindenki^^
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #583 Dátum: 09 jan 14, 02:29:40 »

1X ű... kevesebb adag..kevés  köhögés..nagyobb adag több köhögés  Pojén persze  a  nyilvánvalo akkor  lenne  az allergiás dolog  hogyha  leállnék és akk elmulna..  de  ahhoz  nemigazán lenne  kedvem  xDDD
én nemtudok sem tüdörákos sem egyéb rágos  hajdani családtagomrol sem  Gondolkozik
Naplózva
Dorci
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 717



« Válasz #584 Dátum: 09 jan 14, 18:05:00 »

asszem  fekete  malbi  a  szegfűszeges  Gondolkozik
énutállom az ilyen cigiket xDD bár 1 X  szivtam  valami meggyeset meg  ananászosat..  Gondolkozik aztmár  netmoom mien márka volt.. xDD de abba  a  márkába csak ien  gyümölcs ízű  cuccok vannak Nevet nemrossz Nyelvesít
de azért  maradok  a  hagyománynál.. msotanság eléggé  rászoktam   h inkább pallmallt  szívok Nevet kéket v  pirosat Nevet szal mondhatom h az lett az "alap" Nevet

Nem Marlboro hanem Dajrum Black és 1250 ft egy doboz és van belöle cseresznyés is
Naplózva

Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!