24 szep 28, 00:15:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Káros szenvedélyek  (Megtekintve 320081 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #300 Dátum: 08 júl 29, 17:35:21 »

gmaemy: dettó... én is rosszúl vagyok tőle... 1x úgy beszédültem, hogy még álni is alig tudtam... az a baj, hogy az animes barátik körömet (meetesek) leszámítva a többi bnőm 95%-ban cigiznek. Általában azért figyelnek és elfújják előlem, de van hogy megfeletkeznek rólam... bár olyankor szólok:)

Amúgy furcsa, hogy rosszúl vok a füsttől, de cigiztem már (összesen kb. 2 szálatXD). Egyszer egy egész szálat elszívtam, amikor úgy felhúzták az agyamat, hogy szó szerint remegtem az idegtől... na akkor kértem egy szálat és közben lehigadtam... de egyébként nem tervezek rászokni:)

 Az h valaki cigizik, az ő dolga/baja vagy ki minek nevezi, de én gondolom, hogy elvárhatom azt, hogy akinekm akar cigizni vagy nem bírja a füstöt azt ne készítsék ki vele és a csikket se dobálják szét...

Gabesz: nem tudom hova valósi vagy... én debreceni vagyok és az utóbbi kb. fél évben tettek ki az egész város területére ilyen jó kis kukákat, de ennek ellenére is  mindenki eldobja mindenhova csak a kukába nem... Amit "imádok" nézni, hogy a csikkgyűjtős (!!!) kuka körül 2-3 méretben van a legtöbb csikk minden egyes buszmegállóban... Szal sztem ez a legkissebb akadály lenne... Ha mér vki cigizik a keze úgyis cigiszagu tőle, ha meg úgyis úton van akkor goja a kis kezében míg nem talál egy kukát...
De eldobja olyan alapon, hogy egy ide vagy ida úgyis mind1... az a baj, h mindenki így gondolja és ha 100 ember gondolja így, akkor már mindjárt nem mind1, hogy 1 csikk vagy 101 van eldobvaXD
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #301 Dátum: 08 júl 29, 18:45:20 »

Télleg nem tudom, hogy Debrecenben milyen kuka van, de megnyugtatlak 4 évig cigiztem, és gyakran elpöcköltem csak én is a cigit... Általában a kuka irányába... Hogy bele-e ment, az más kérdés... De megnyugtatlak jól célzok...
Egyébként sem fog az ember 1 csikk miatt cikk-cakkban szaladgálni az utcán...
És tényleg... Én leszoktam... De akik nem bagóznak azok ne akarják már a bagózókat leszoktatni...  :/
Mert szennyezi a környezetet? Mert mi nem szennyezi? Gyakorlatilag minden...
Mert rontja az emberek egészségét? És könyörgöm mi nem rontja?
Felsorolhatok 1500 érvet, de semmi értelme...
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 29, 18:46:29 írta Gabesz » Naplózva
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #302 Dátum: 08 júl 29, 19:08:31 »

Gabesz: Én nem akarok leszoktatni senkit... mindenki azt csinál amit akar, nekem mégcsak jogom se lenne megmondani, hogy ki mit tegyen...

A környezetszennyezés nem tudom, most miért jött fel, a cigi az ami a legkevésbé szennyezi... legalábbis az autókhoz és a gyárakhoz mérve... Ami az emberek emberek egészségét illeti... a passzív dohányzás jobban rontja, mint az aktívXD De egyébként ez is mindenki magánügye, de aki nem cigizik arra akkor sem kéne """ráeröltetni"""...

Az, hogy cikk-cakkban rohangáljon az utcán, lehet egy kicsit túlzás volt a részemről, elragadott a héd, de ha egyszer ott a kuka miért nem lehet beledobni???? Egyszerűen nem fér a fejembe... Most lehet, hogy ha cigiznék akkor nem ezen a véleményen vagyok, de mivel nem cigizek így gondolom és ki is állok mellete, akárki akármit gondol rólem emiatt...
De sztem azt Te is én sztem mindeni elismeri, hogy mennyivel szedd egy olyan város, ország ahol az utca szép tiszta, mint egy olyan ahol minden m2-en van legalább 53 csikk eldobva. Megaztán... miért van az, hogy elmegyek külföldre Európán belül és km2-enként látok egy csikket (megjegyzem, sztem azt is túrista dobta elXD)...

Most én nem akarok veszekedni se Veled, se mással, se ezen, se máson, de én ezen a véleményen vagyok és mivel ide vélemények is kellenek ezért leírtam. Most lehet van aki egyet ért velem, lehet, hogy senki, de ettől én nem fogok rajta változtatni.

Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #303 Dátum: 08 júl 31, 00:26:37 »

Nah ez fura lesz kcisit.. de megprobalok leszokni ikszdé.. Hihetetlen képességeket adnak a nők nekünk nem ? Pojén
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #304 Dátum: 08 júl 31, 00:32:43 »

Hm nincs is szebb dolog annál ha valaki miatt szokunk le Hümm-hümm
am télleg nagyon tud ám motiválni..nekem bejött sok sikert x''D
na azért mondjuk a szivart még nem vetem meg..
Naplózva
[Martin-san]
Vendég
« Válasz #305 Dátum: 08 júl 31, 02:19:30 »

Hát mostanság a töltött cigin élek  Pirul De még mindig jobb mint a semmi, de azért hiányolom a 100-as viceroy-okat  Nyelvesít
Naplózva
Zato-7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 251


« Válasz #306 Dátum: 08 júl 31, 18:44:15 »

Mit mondjak erre. Mostanság ez a káros szenvedély az életem részévé vált, és már nem töltött cigin élek. Jelenleg most Kék BOND-ot szívok
Naplózva
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #307 Dátum: 08 júl 31, 19:59:13 »

mit takar az hogy töltött cigi?
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #308 Dátum: 08 júl 31, 20:16:37 »

Egyszerű... A nevében is benne van... Külön veszed meg a dohányt, és a cigaretta papírt, és otthon egy kézi töltő berendezés segítségével csinálod magadnak a cigiszálat... Sokkal olcsóbb, mintha készen vennéd meg a cigarettát! Mosolyog
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #309 Dátum: 08 júl 31, 21:23:42 »

Való igaz és olykor jobb az íze (nem azt mondom h mindig) mint a sima cigarettának
Naplózva
Zato-7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 251


« Válasz #310 Dátum: 08 aug 01, 17:03:30 »

Ma is azon fogok élni. De azért jó móka töltögetni, így nem lesz túlzott a szabad időm x'D
Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #311 Dátum: 08 aug 01, 17:07:39 »

Nah ez fura lesz kcisit.. de megprobalok leszokni ikszdé.. Hihetetlen képességeket adnak a nők nekünk nem ? Pojén

először is: ...

másodszor pedigeza cigiseket neitéljük el mer az ődolguk blabla ez tiszta hülyeség...tökmenő h ők jajde nagyon felválalják hogy eldobják ezért az egészségüket de gondoljanakmárbele hogy a mássik pármillió emberke nemvéletlen nemvállalja fel és tökjó hogy tudatában van annak hogy mennyi embert mérgez aző kedvenc hobbijával...fasza
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #312 Dátum: 08 aug 01, 17:16:19 »

de nóri engedd meg h elmondjam azaz leírjam mint azt már leírtam vala h természetessen hogy nem jó neked hogyha beszívod valaki más füstjét de gondolj bele h rádnézve mennyi negatív dolog van ebben a világban és ezen kívül még mennyi minden mérgezi körülötted a levegőt mennyi minden mérgez téged blablablabla ez már csak egy kis tényező persze ok h mondjuk legalább valamivel kevesebb lenne stb...de most nincs mit tenni....

Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #313 Dátum: 08 aug 01, 17:22:06 »

én ezt nagyon jól tudom de azért ezzel tényleg tudatosan mérgezzük egymást és azért nemolyan kicsi a városban a szmog hogy az csak kipufogófüstbőlmegijenekbőllegyen szalsztem amennyi cigit elszivunkmanapság....hát eléggé betesz....ésnemtom mérhasználok többesszám elsőszemélyt mert én nem cigizek ikszdé
Naplózva

Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #314 Dátum: 08 aug 01, 19:16:45 »

Hát... hát..... ha ezt megveszi nekem valaki:Öngyújtó
Akkor rászokok a dohányzásra......
Érzem a fanatikusságom, kezd már tényleges Otakuságba törni...
Naplózva

Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!