24 jún 18, 03:21:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 64
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Hentai (18+)  (Megtekintve 499900 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #240 Dátum: 08 máj 31, 11:12:10 »

Nem tudom, hogy itt megemlíthetem-e vagy sem, de olvasta valaki a Hinata's darkened desires-t?
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Tem
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 392


« Válasz #241 Dátum: 08 máj 31, 12:10:42 »

Nem-Nem! Mi az, mi az? Én is akarom tudni!  Nevet
Naplózva
alics
Vendég
« Válasz #242 Dátum: 08 máj 31, 12:23:45 »

Olvastatok már hentai fanficceket? Mert vannak án nagyon jó!!! Az http://anime-fanfiction.animehq.hu/fanfic/index.php -on nagyon jók vannak. A szerzők közül ajánlom baktimit, Netnorit és Midot.  olvas  kacsint
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #243 Dátum: 08 máj 31, 16:58:53 »

PuSsyCat: csak írd be a Google-ba, a Fanfictions oldalon van. NAGYON jó, hosszú sztori (és még nincs vége)!
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #244 Dátum: 08 jún 05, 21:12:29 »

Nem tudom hogy ezt ismeritek-e hogyha nem akkor mázlim van Mosolyog

http://www.youtube.com/watch?v=5kmdrEUHZFY&feature=related
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Lapi88
Vendég
« Válasz #245 Dátum: 08 jún 10, 22:59:51 »

Hát ezen behaltam xD
http://rule34.paheal.net/post/view/70761?search=Sakura_Haruno
Naplózva
Mr.Uchiha Sasuke
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 50

Gonosz Bosszúálló Ninja


« Válasz #246 Dátum: 08 jún 11, 14:50:06 »

 Wátdöfákk  Nemsemmi hogy vannak olyanok akik mindenkinek azt mondják hogy utálják a hentait itt meg mégis ájuldoznak tőle. Az ilyet totál hülye alaknak ítélem.  Technikai KO na de ez van. Vannak ilyen alakok is. Bele kell törődni.
Nekik nehéz kimondani azt amit nekem könnyű: HENTAI 4EVER!!!  Be van tépve ikszdé
Naplózva

Uchiha Sasuke,a bosszúálló.
Ha bárkin bosszút kell állni,szólj nekem.
Profin végzem a munkámat.
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #247 Dátum: 08 jún 11, 15:17:47 »

Én speciel szeretem a Hentait. És miért? Mert szeretem az animegörlöket.  Pirul  Nevet

A Naruto Hentai Doujinishik szerintem pár ponton hibásak, de ez a műfaj hibája: nem hinném hogy mindössze tíz másodperc orális kielégítés után vagy fél liter "leves" távozna az ember fiából. De végülis ez költői túlzásnak is nevezhető.  Mosolyog

Plusz néha nem bírom a Doujinokban azt, hogy gyakorlatilag MEGERŐSZAKOLJÁK a lányokat. Amikor egy Kiba x Hina ilyet láttam, aszittem deletézem az egész lapot. EZEK MÉG KISKORÚAK! Ilyen fajta megerőszakolások szerintem undorítóak és koraiak. Amikben van egy kis szerelmes előjáték az jó, meg amiben nem erőszakolás megy. A Doujin-moe-n olvasható Hinata's fight pont ilyen (amit el is kezdtem magamnak lefordítani xD). Nem erőszakos és van humora, mint ahogy a valódi Naruto sorozatnak is, csak naruto kissé rámenős, de ez jó.  Mosolyog A vége meg LOL xD Az egész manga kibővíti Naruto és Hinata találkozását a Shippuudenben. Avagy mi lett volna ha Hinata nem ájul el.  Nevet
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Lapi88
Vendég
« Válasz #248 Dátum: 08 jún 11, 18:11:03 »

A Doujin-moe-n olvasható Hinata's fight pont ilyen (amit el is kezdtem magamnak lefordítani xD). Nem erőszakos és van humora, mint ahogy a valódi Naruto sorozatnak is, csak naruto kissé rámenős, de ez jó.  Mosolyog A vége meg LOL xD Az egész manga kibővíti Naruto és Hinata találkozását a Shippuudenben. Avagy mi lett volna ha Hinata nem ájul el.  Nevet

Nekem főleg az eleje tetszett. Nevet
Naruto: Sok idő eltelt mióta utoljára láttalak. Nos, egészen megnőttél. Különösen, ezen a tájon. *rábök Hinata mellére a mutató újával*
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 11, 18:28:18 írta Lapi88 » Naplózva
Tem
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 392


« Válasz #249 Dátum: 08 jún 11, 19:51:49 »

Ezt én is ismerem! Nekem is tetszett ez a rész. Meg az is tök vicces mikor a 16. képnél Hinata terpeszt és eltakarja Naruto elöl a nemiszervét. xD Hát azon a képen szakadtam.  Kiröhög
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #250 Dátum: 08 jún 11, 21:18:00 »

A végén kijönnek a hotelből, Kiba és Sakura meg néz döbbenten, na az nagy.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Lapi88
Vendég
« Válasz #251 Dátum: 08 jún 11, 21:33:49 »

Jah az is nagy volt, amit Pussy mond xDD Amikor Hinata eltakarta a *köhöm*ját Naruto elől xD Az olyan aranyos ^^

rondar, ha kész a magyar verzió megoszthatnád velünk kacsint
Naplózva
énvagyok
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #252 Dátum: 08 jún 12, 11:39:53 »

mi? mi? dobjatok liket mert le vagyok maradva
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #253 Dátum: 08 jún 12, 15:02:31 »

Lapi 88: Háát talán majd hévégén nekiülök és megcsinálom a maradék 24 oldalt. Nem valami könnyű fordítani ha a hugom és anyám nagyon hirtelen benyithatnak.  Nevet De amúgy egyszerű a nyelvezete, azonban annyira cenzurázva volt néhány rész, hogy azokon újra be kellett húznoma körvonalakat, ami néha elég *khm* vastagnak mutatja Naruto férfiasságát. ikszdé Hölgyek előnyben. Nyelvesít (Ha szabad ezt mondanom.  Pirul) De mivel az elejére leírtam, hogy ez kinek a tulajdonát képezi (saját oldalam), így nem hinném hogy nyilvánosan megjelenik itt.  Hümm-hümm
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Mr.Uchiha Sasuke
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 50

Gonosz Bosszúálló Ninja


« Válasz #254 Dátum: 08 jún 12, 17:40:07 »

Most monja meg nekem valaki hogy magyarázzam el egy nagyon hülye embernek hogy a hentai nem egyenlő a yaoival!!! ( Már a legegyszerűbb dolgot is próbáltam de az a válasza hogy lényegében ugyanaz)
Ami részben igaz. de akkor sem kéne keverni a két témát. Most nem??????
Naplózva

Uchiha Sasuke,a bosszúálló.
Ha bárkin bosszút kell állni,szólj nekem.
Profin végzem a munkámat.
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 64
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!