24 szep 20, 16:22:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 328 329 [330] 331 332 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1081462 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4935 Dátum: 14 jan 19, 14:07:55 »

Tükörrel se megy, nemhogy a nélkül. Valami családi vonás. Anyum se tudott sohase megtanulni szépen parkettába fonni. Tesóm se tud.
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #4936 Dátum: 14 jan 19, 15:26:32 »

Az én hajam meg nem nagyon lehet fonni, mert hiába hosszú, menetelesre van vágva, az meg úgy nem mutat jól. A menetel viszont kell, mert anélkül a hullámos hajam sehogy sem néz ki. Én büszke vagyok rá! Pirul
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Kurohi-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 165



« Válasz #4937 Dátum: 14 jan 19, 22:25:31 »

Utálom ha befonják a hajam, ráadásul nem is áll jól. T.T De vannak olyan fiúk, akiknek tök jól áll.
Naplózva

Dare datte shippai wa suru nda
Hazukashii koto janai
Kono kizu o muda ni shinai de
Waratte arukereba ii

~~~~~~~~~~~~~~~

Raiko: Alive (Naruto Ending 4)
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #4938 Dátum: 14 jan 19, 22:42:44 »

Fiúk? Nevet Olyat még nem láttam, csak négereknél, akiknek a befont haj jól állt volna, de ott is csak ugye az az egész fejes dolog... amit fogalmam sincs, hogy hívnak. Nevet
Naplózva
Kurohi-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 165



« Válasz #4939 Dátum: 14 jan 19, 22:47:18 »

Igen, én is csak feketéknél láttam.  Nevet Hát az biztos, hogy valamilyen fonás.. azt passzolom, hogy milyen.  ikszdé
Naplózva

Dare datte shippai wa suru nda
Hazukashii koto janai
Kono kizu o muda ni shinai de
Waratte arukereba ii

~~~~~~~~~~~~~~~

Raiko: Alive (Naruto Ending 4)
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4940 Dátum: 14 jan 19, 22:58:05 »

Jaj, az annyira édes. *-* Ha lesz egy nigga pasim, tuti megkérem, hogy csináljon magának olyan hajat. ikszdé Nyáron Görögben spanoltam egy olyan hajú csokival, jófej volt, csak rá 2 napra indultunk haza, nem volt esélyem jobban megismerni. Szomorú Meg amúgyis karkötőket készített a parton, 3-at is csináltattam vele, darabonként 2 euroért. smirksweat Najó, a 3.-at ingyen kaptam. :"3 Olyan aranyosak. Folyton azt mondogatták, hogy "don't worry, be happy", meg hogy "Jamaica, good people, sexy mama". ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4941 Dátum: 14 jan 19, 23:16:41 »

Az afrofonásra gondoltok?

én szeretem, parkettában hordani a hajam, többféleképp is, most már mondjuk a 2 copfot kinőttem, de néha még azt is csinálok. Mondjuk nem olyan hosszú még a hajam, de befont hajjal olyan Lara Croftosan érzem magam ő pedig menő (mondjuk azért mert sokat hordok én is trikót, ha be van fonva a hajam ikszdé).

A kalász fonást viszont nem tudom megtanulni. Pedig lehet nem lenne rossz az sem.

Amúgy nekem is fokozatos, azaz, inkább tépett hajam van, és mégis könnyen fonható.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4942 Dátum: 14 jan 20, 22:25:58 »

Hinnye. Ahelyett hogy szerkeszteném az előző hsz-em inkább írok egy újat és itt javítom a hibám =D

http://www.scarlettjohanssonfans.co.uk/cached/?version=photos/scarlettjohansson/scarlett-johansson-hot-photos-hot-2052906839.jpg
Még mindig rossz te troll. -.-
Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4943 Dátum: 14 jan 25, 16:20:25 »

Ez akkora poén, hogy meg kell nektek mutatnom. Mit szóltok?
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #4944 Dátum: 14 jan 25, 16:22:38 »

Érdekes,mondjuk ha az utca közepén jön rá a romantikus hangulat a nőre és kikapcsolódik... azért az elég mókás lenne. Nevet
Pasik biztos örülnének,lenne egy jó napjuk. :")
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 25, 16:23:47 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4945 Dátum: 14 jan 25, 16:35:55 »

H "csak" ezek a "romantikus" ingerek hatására kapcsolódik ki, akkor az alany hogy veszi le pl fürdéshez?  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4946 Dátum: 14 jan 25, 18:26:40 »

Japánok. ikszdé Erre is csak ezek a ritka beteg népek képesek, mint arra a fura tinilánybugyi-automatára, ami kiadja a tinilányok használt bugyiját, hogy a perverz, beteg japánok szagolgathatni tudják, blöee. 
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 25, 18:27:12 írta Nikuccia » Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #4947 Dátum: 14 jan 25, 18:41:36 »

Fuj nemár,ez most komoly,hogy van ilyen automata? o.O Mondjuk...őket "ismerve" ez miért lep meg? Nevet

Engem az egyik,ha nem a legjobb barátom tegnap megkérdezett,hogy nekünk nőknek milyen érzés,ha mellbe vágnak minket,lévén engem a kézilabdázás során anno sokszor ért ilyen esemény... Aztán amikor leírtam,hogy körülbelül olyan mintha betonfalnak ütköznénk közölte,hogy szerinte ez király dolog. Látszik,hogy férfiból van,csak ők gondolhatják így. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 25, 18:46:46 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4948 Dátum: 14 jan 25, 20:25:56 »

Erről nem is hallottam Niki, ez elég... áh meg se lepődöm.

Viir, barátnőm is kézizett sokáig, mindig büszkén mutogatta a lila foltjait...
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #4949 Dátum: 14 jan 25, 20:40:28 »

Jó is ez a sport,csak nem olyanoknak való,akik ijedősek. Évfolyamtársam szegényt nagyon sajnáltuk,félt a labdától,de kötelezően be kellett állni tesiórákon amikor mi készültünk meccsre,hogy ők is gyakoroljanak... Én meg 8 évig csináltam,csak szerencsétlenségemre kiment a bokám az egyik edzésen és meg is lett az eredménye...
Lila foltokkal kapcsolatban még nekem szerencsém volt,mert rajtam annyira nem látszódtak meg,csak szenvedtem a fájdalomtól,de azt is megszoktam egy idő után. Mosolyog Csak azért hiányzik,kár,hogy nincs időm suli mellett folytatni.

http://www.bien.hu/33-vicces-teny-a-nokrol/vicces/ferfiak-es-nok/113084
Ez a 33 tény meg még a mai napig megmosolyogtat. Legalább ez nem beteges perverz,mint a bugyiautomata. xD
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Oldalak: 1 ... 328 329 [330] 331 332 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!