24 szep 20, 09:40:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 324 325 [326] 327 328 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1081051 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #4875 Dátum: 13 dec 12, 19:29:15 »

*o* Fel tévedek ide, és miket látok. ^w^ Tomért én is oda vagyok, noemi az a videó meg... barátnőmmel a rossz koleszos internet ellenére is élveztük. Mosolyog Benen viszont nem értem, hogy mit esztek, szerintem kifejezetten csúnya a pali. >.< Nála biztos sokat számítanak az általa eljátszott szerepek... vagy nem tudom, annyira nem érdekelt sosem. (Elijah meg nagyon durva, hogy nem öregszik xD)
Ha már Bent leszóltam, hadd szóljam le Scarletet is srácok. Nyelvesít Ha a testét nem nézzük ^^(ez fontos dolog), akkor tök átlagos, szerintem neki sincsenek kifejezetten szép vonásai. A szeme meg... eléggé snassz, az enyém messze kenterbe veri. xD (ezt nem a túlzott egoizmus mondatja velem bármily' hihetetlen is) Micsudinak viszont jó az ízlése, ez a csaj tényleg szép (és ezt nem a melleivel érte el Pojén), és neki tényleg szépek a szemei. Mosolyog
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4876 Dátum: 13 dec 12, 21:24:37 »

Egy érdekesség Tomról amit csak most tudtam meg:
"A 2012-es Glamour díjátadón megkapta az Év férfija díjat,a Total Film magazin olvasói pedig megválasztották 2013 legszexibb férfijának."
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #4877 Dátum: 13 dec 13, 11:50:32 »

Megérdemelte, az biztos. ;D
Hát fiúk tessék, remélem ennyivel is megelégedtek. http://i.imgur.com/4ujI5Pa.jpg?1
Higgyétek csak el, hogy a másik szemem is ilyen, azt meg bocsássátok meg, hogy nem ugrottam el a kép előtt profi sminkeshez, hogy megcsinálja a szemem, mint Scarlettnek. :'D Valamint leszögezném, hogy ezek nem műszempillák, és valóban ilyen színű a szemem, mielőtt még bárki is megkérdőjelezné. ^^ (ezeket nem igazán szokták elhinni nekem xD)
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4878 Dátum: 13 dec 13, 12:34:43 »

Sosem értettem, ki az az elvetemült, aki star trekes vörös ruhával cosplayez. Nevet

Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4879 Dátum: 13 dec 14, 21:37:49 »

https://www.youtube.com/watch?v=OmJMJ41Wi3s

1:25-nél a macska vicces, de nyilván más miatt néztem végig.
Ez a macska, hihetetlen. Nevet Egyébként ez egy nagyon durva "sport", a rúdtánc olyan gyönyörű hasat képes csinálni többek között. O.o
Bátyám mikor néztük ezt a videót mondja hogy: "Én mondtam a barátnőmnek, hogy kezdje el csinálni." ikszdé Úgy is szép hasat szeretne, így ezt ajánlotta neki. Nyelvesít
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4880 Dátum: 13 dec 15, 23:29:12 »

Sok szeretettel küldöm a jobboldalit Saphinak, a bal oldalit viszont megtartom magamnak:
http://tomhiddleston-gifs.tumblr.com/post/69887149337
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #4881 Dátum: 13 dec 27, 12:16:14 »

Ezt a képet már hónapok óta kerestem, és ma végre véletlenül rábukkantam face-en. Az eredeti, 9gag-es verzióban Alan Rickman még nem volt rajta. Fekete (/sötét) haj + kék szem még mindig a kedvencem. Pirul

http://dailyoftheday.com/wp-content/uploads/2013/07/uUe1qTz.jpg
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #4882 Dátum: 13 dec 27, 13:27:27 »

Hu de jo kep. *.* Es milyen igaz.  Pirul Kiveve Tomot, mert o szoken 1000-szer helyesebb. :3 Alan Rickman nagyon jo pasi szerintem ugyhogy en orulok hogy rajta van o is. Nevet
Naplózva


vikcy96
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 22



« Válasz #4883 Dátum: 13 dec 27, 14:43:56 »

. :3 Alan Rickman nagyon jo pasi szerintem ugyhogy en orulok hogy rajta van o is. Nevet
ikszdé
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4884 Dátum: 13 dec 27, 19:29:40 »

Nem értem Seva kijelentésén mit találtál viccesnek Durci

Tom mindenféleképpen jó pasi Durci

Kíváncsi vagyok már a filmre (Only lovers left alive).

Am Tom akkor a legjobb pasi mikor Shakespearet szaval:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=UgyLl062b4g" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=UgyLl062b4g</a>

(nem tudok választani a vidik közül Szomorú)

Talán ez a legjobb:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=MM0Qs_kMU9U" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=MM0Qs_kMU9U</a>

Tom elvonóra kéne mennem.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 27, 19:41:33 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #4885 Dátum: 13 dec 27, 21:55:26 »

Vannak emberek, akiknek sem ízlésük nincs, sem a fórumszabályzatot nem ismerik. Ők hamar elmennek.  Durci
Ezek a Tomos videók tényleg nagyon jók. *.* Ha a Sherlockot végignéztem ezt is meg kéne.  Nevet
Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4886 Dátum: 13 dec 28, 08:34:08 »

Igen, vikcy96, ezt lehet meg kellene magyaráznod, mert most lényegében Sevanna arcának a közepébe röhögtél. És ezután már joggal gondolhatjuk, hogy te vagy gman otthoni unatkozásának az itteni inkarnációja. Vagy csak kissé túlzottan is paranoid alkat vagyok, és mindenhol szövetkezéseket látok. Nevet

Azért kíváncsi vagyok, mit csinálnátok ezzel a férfival, ha egyszer valami úton-módon a kezeitek közé kerülne. Persze külön-külön mindenkinek. Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4887 Dátum: 13 dec 28, 11:11:16 »

Mit csinálnék vele?
Semmit mivel abban a pillanatban, hogy a közelembe kerül megkukulnék Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4888 Dátum: 13 dec 28, 11:52:41 »

Hú, de nagyon idétlen lennék... nem vagyok jó a váratlan helyzetek kezelésében.
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #4889 Dátum: 13 dec 28, 11:56:03 »

Niki, szerintem vikcy csak siman egy ostoba vki nem gman kivetulese. Keves ahhoz. Nevet
Amit csinalnek az nem publikus Pirul
Naplózva


Oldalak: 1 ... 324 325 [326] 327 328 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!