24 okt 08, 23:18:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1094308 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #165 Dátum: 07 júl 03, 12:33:41 »

Váov! Az tök király inkább:D De gondolom ilyenkor nyáron nem hordod... ismerek egy srácot, aki még ilyenkor is és hát....
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Arisa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 202


« Válasz #166 Dátum: 07 júl 03, 12:40:42 »

nem ikszdé nem hordom, belesűlne a lábam, és elég magasszárú ( 20 lyukas ) ezért néha nincs türelmem befűzni
itt a kis kedvenc:
http://darkshop.hu/termek.jsp?id=140506
 :ninjaboldog:
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #167 Dátum: 07 júl 03, 12:48:14 »

Vov, ez tényleg szép. Egyik gimis oszttársamnak volt méregzöld és rövidebb szárú. Na az is klassz volt:D
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Arisa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 202


« Válasz #168 Dátum: 07 júl 03, 12:50:19 »

Méregzöld? Woww az nagyon szupi :ninjaboldog: most én is egy zöldet szeretnék  Nevet
Naplózva
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #169 Dátum: 07 júl 03, 13:03:37 »

wow, ez nagyon jól néz ki. Bár nem az és stílusom, de azért bejön Nevet
Naplózva
annee
Vendég
« Válasz #170 Dátum: 07 júl 03, 14:24:16 »

cipőmániáról..... izé...... :-X :-X Háátt, én az vagyok... De csak egy kicsit :-[ A másik meg a vásárlás :-X :-[
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #171 Dátum: 07 júl 03, 14:42:42 »

Én utálok vásárolni... egyszerűen megunom, elfáradok és zsémbes leszek, mint egy öregasszony...
No meg velem amúgy sem lehet jó ízűen, mert ránézek vmire és lefikázom... Mindenben találok hibát:D
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
annee
Vendég
« Válasz #172 Dátum: 07 júl 03, 14:45:17 »

Az igen! Mennyit spórolna rajtam a család, ha én se szeretnék vásárolni Nevet Nevet
Naplózva
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #173 Dátum: 07 júl 03, 15:29:07 »

Vásárolni én is szeretek, kirakatot nézegetni pénz nélkül viszont nálam felér egy kínzással... :-X :-[
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #174 Dátum: 07 júl 03, 15:47:47 »

Én utálok vásárolni... egyszerűen megunom, elfáradok és zsémbes leszek, mint egy öregasszony...
No meg velem amúgy sem lehet jó ízűen, mert ránézek vmire és lefikázom... Mindenben találok hibát:D

jéé, énis pont ien vok. xD
Naplózva
Datti
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 845


« Válasz #175 Dátum: 07 júl 03, 18:00:47 »

én is imádok vásárolni. csak az a baj h nincs a világon annyi pénz amiből meg tudnék venni minden jó holmit.
Naplózva
Pandy
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 484


« Válasz #176 Dátum: 07 júl 03, 18:08:58 »

nekem a vásárlás részel nincs nagybajom de anyira nehezen találok nekem tetszó és jól is álló ruhákat h azért nme igazán a kedvenc időtöltésem...mert há tugye a kettőt nehéz öszepárosítnai(tetszik és jó is)és ezért néha kb sírá skörnyékez a próafülkéeb tehát nem járok el sűrűn vásárolgatni
Naplózva
annee
Vendég
« Válasz #177 Dátum: 07 júl 03, 18:10:03 »

Jaaaj, ez meg a másik. Én is alig találok ilyen ruhákat és ezért járok annyira gyakran vásárolni... Van, amikor semmit se veszek Szomorú ;D
Naplózva
Pandy
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 484


« Válasz #178 Dátum: 07 júl 03, 18:18:08 »

na én éppen ezért rászoktam arra ha sétálok látok valamit bemegyek megnézem jó jó nemjó nemjó..kimonoddtan na most megyek shoppingolni nemjárok.ma pl aranyos cipőt láttam éppen csak nem vagyok ithon 2 napig de utánna szem mek megvenni:)
« Utoljára szerkesztve: 07 júl 03, 18:19:08 írta Pandy » Naplózva
Arisa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 202


« Válasz #179 Dátum: 07 júl 03, 20:19:20 »

Én nem szeretek vásárolni =.= egyszerűen nincs türelmem hozzá =.=
Naplózva
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!