24 szep 20, 09:32:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 321 322 [323] 324 325 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1081039 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4830 Dátum: 13 nov 06, 23:06:36 »

Igen, én is ezen akadtam fenn Saphi. Vannak nagyon jó cuccok,amik kinézetre tetszenek, de félek, hogy minőségben nem az igazi.
Naplózva


Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #4831 Dátum: 13 nov 06, 23:25:07 »

Köszi, Saphi! Én nem vettem észre ezt a részletes leírást.  Pirul
A minőséget illetően az utolsó mondat alapos gyanúra ad okot... Factory South-east China.
De legalább már értem miért ázsiai a modellek 90%-a.  Nevet Csak ajj annyira csábítóak a cuccok. :/
Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4832 Dátum: 13 nov 07, 16:40:03 »

Ha bementek egy New Yorkerbe, egy H&M-be, Takkoba, meg ki tudja hány társa van ezeknek a "nívós" üzleteknek, majd megnézitek a hol készült cimkét, láthatjátok, hogy az összes, minőségi cuccot kicsi, kínai kezek varrták össze, vagy kicsi törökök, vagy kicsi bangladesiek. És mellesleg még szállítással együtt is közép mezőny alsó határa ár szempontjából ez a sok csini kabát, cipő, miegyéb, mert azt nem tudom észrevette-e valaki, de ezeknek a ruháknak elég egyedi a stílusuk, és biztos szinte, hogy nem fogod meglátni idehaza máson a saját ruhád. És van, akinek ez fontos. Mosolyog Mondjuk nekem pont nem, nekem csak az egész stílusvilága, tömény nőiessége miatt jönnek be ezek a cuccok. Nevet
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #4833 Dátum: 13 nov 07, 16:54:48 »

Engem különösebben nem zavar, hogy kínai, sok ruhám van onnan. Mosolyog Az amit meg a H&M,C&A ilyen helyeken lehet venni, néha kacatabb  a minőség, mint a kínai boltos termékeké. A ruhák pedig annyira fantasztikusak és az én ízlésemre lettek tervezve! Csak itt Magyarországon nem nagyon lehet ilyen stílusú holmit venni, max. ha irtózatosan drága. Nagyon tetszik az egyediségük és a színviláguk is. Egy nap biztos bevásárolok onnan. Nevet

Én inkább attól félnék, hogy nem jön meg az áru. Apa is 2X rendelt Kínából, egyszer sem jött meg, mert valami gebasz akadt az átutalással. Valamilyen plusz köröket kellett fusson a bankkártyájával, ami mondjuk amerikai rendelés esetén nem jellemző. Lehet ezzel is az lenne a gond...
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #4834 Dátum: 13 nov 07, 21:00:55 »

Kínaiból is ki lehet fogni olyat, ami tartós csak kicsit szerencsejáték szerű.  Nevet De ahogy Nikuccia is írta mindenhol kb ezt árulják és a minőség sem jobb. Megnéztem egyébként a facebook oldalát a cégnek, hogy miket írnak és szinte csak panasz van. Rengetegen írják, hogy nem kapták meg még mindig meg visszajelzést sem. Volt, aki meg megkapta de azonnal tönkrement és máshogy is nézett ki. :S A megbízhatóság tehát nem erős oldaluk...
Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4835 Dátum: 13 nov 07, 22:27:43 »

Ez elég sajnálatos. Egy ideje keresek egy táskát magamnak, mert nem vagyok túl jóban a mostanival, nem is szeretem annyira, bár nagyon sok mindent kibír az biztos, szóval, nem panaszkodom, csak nem az igazi. Ott meg találtam egyet, vagyis nem biztos, hogy olyat amit megvettem volna sőt, de tudjátok, mikor bennetek van, hogy ez egész jó kinézetre. Nevet De kutatok még, csak na... kezdem feladni, főleg mert nem vagyok az a fajta aki oda van a shopingolásért.  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 07, 22:29:29 írta Minagi » Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4836 Dátum: 13 nov 07, 22:37:36 »

Amúgy, én nem tudom, ki hogy van vele, de online ruhát-cipőt-kiegészítőizéket soha nem vennék, és nem a minőségbeni megkérdőjelezhetőség miatt, vagy a drága kiszállítás miatt, hanem azért, mert virtuálisan ruhát venni az olyan... olyan mint az amerikai süti fél kiló csoki nélkül.   Ohh My God Szóval nem az igazi. Ha ruhát veszek magamnak, azt gondosan és igényesen teszem, és nem gondolom, hogy azért, mert finnyás, kényes sznob lennék, inkább amolyan király pillanatokat okozó tevékenység, mint mondjuk megenni 10 db amerikai sütit egymás után egy kis fincsi tejjel vagy kakaóval. Nevet Menni a végeláthatatlan sorok között, megérinteni a különböző selymes blúzokat, érdesebb anyagú szövetkabátokat, a cipők bőrillata, huu... Vagy épp vadul turkálni egy angol-ausztrál turiban, mielőtt a velem szemben levő banya észrevenne egy király rucit. :DD Szépek, egyenesen gyönyörűek ezek a ruhák azon a fura oldalon (bár Seva legutóbbi hsz-e óta teljesen érdektelen vagyok már irántuk), de nem kárpótolhatják az élményt, amit ruhavásárlás közben szerzek.
Kedves Naplóm! Az imént túl sok dolog utalt arra, hogy boltkóros vagyok. Pedig nem vagyok. Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4837 Dátum: 13 nov 07, 23:16:15 »

Nem baj, megszoktuk, hogy ilyen fura vagy!  Vígasztal Szeretet Amúgy, venni én se vennék, pedig vannak elég jók. Szomorú
Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4838 Dátum: 13 nov 08, 07:10:04 »

Hát, ha az is vagyok, ebben a közegben, ezen a fórumon semmiképp sem kirívóan, mert van itt rengeteg nagyon fura, furcsán fura arc rajtam kívül. Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4839 Dátum: 13 nov 08, 07:19:12 »

Azt nem mondtam, hogy emiatt kitűnsz, vagy különleges vagy. Nevet De csak kíváncsiságból... pár példát ki is fura még itt? Hümm-hümm >_<
Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4840 Dátum: 13 nov 08, 08:08:51 »

Ohohó, azok után, hogy kijelented, nem vagyok különleges, még ilyen titkos titkokat is ki akarsz belőlem szedni, hát azt már nem!!! :DD
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4841 Dátum: 13 nov 08, 08:21:56 »

"Emiatt" drága tündér bogaram! Nem sértegetni akartalak.  Johhny Depi  Így mivel félre értetted, elmondhatod már boldogan!  Be van tépve
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 08, 08:24:16 írta Minagi » Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4842 Dátum: 13 nov 08, 08:46:03 »

Értelmezés kérdése. Nevet Na jó, a tündér szó miatt mondok egyet: te! Soha nem gondoltad volna, mi? Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4843 Dátum: 13 nov 08, 09:30:59 »

Most nem tudom, hogy bóknak vegyem-e ezt. Nevet Igazából, mondták már páran, de miért is vagyok fura?  Hümm-hümm >_<
Azt hiszem ez kicsit off, de kíváncsi vagyok.

----
Icipicit mást (de attól még tessék válaszolni.Nevet). Annyira nem is csajos téma, inkább ovis.
Vigyáztam pár éve egy kislányra, akkor még 2-3- éves volt, most már 4 lassan 5, vagyis óvodába jár. Van egy "barátnője" aki egyszerűen nem tudom miért a barátnője. Iszonyat gonosz, ahoz képest, hogy 4 éves. T_T Mind a kettőjüket Borókának hívják, az "én" Borókám elég óvatos és félős, ennek a másik lánynak, meg nincs egy szép szava. Kb csak azt mondja: "Milyen hülye ruhád van. Miért van két copfod? De csúnya vagy." stb.
Emlékeztek esetleg az Oviból ezekre a "klikkekre"? Pl, ki volt mindig akár hercegnő, kinek osztatták állandóan a kutya szerepelt stb.?Nevet Persze, ez nem mindenhol van meg, de amiket hallok itt-ott, sok helyen elég gyakori.
Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4844 Dátum: 13 nov 08, 10:17:13 »

Hát, a furasághoz jelen helyzetben elég az is, hogy itt nyomulsz, itt ismerkedsz, itt barátkozol, és teszed ezt évek óta és sikeresen. És a fura bizony, jót jelent, veheted bóknak nyugodt szívvel. Mosolyog

Az ovi? Gonosz gyerekek? Hát, gyerekekhez abszolút nem értek, csak azóta vagyok egy most 9 éves kisfiúhoz közelebbi kapcsolatban, mióta soproni lettem, soha előtte nem volt szorosabb viszonyom kisebbel, vagy picit nagyobbal. Az ovira meg nem nagyon emlékszem, túl kicsi voltam még akkoriban. Nevet De ez azért érdekes, mármint ez a klikkesedés, ebből azért rémlik valami, például az, hogy világ életemben gyűlöltem emiatt emberi közösségekben lenni, mert ez annyira divat mindig, hogy hú, klikkesedjünk, osztódjunk bandákra, ha nem vagy elég menő, vagy éppen túl menő vagy, ebbe a klikkbe nem jöhetsz, vagy ha túl szőke vagy, vagy túl alacsony, vagy túl duci. Szomorú Igen, kicsit dundi kislány voltam, meg kicsit különcebb is a megszokottnál, szóval én általában egyedül nyomultam. Persze így volt a legjobb, és ha olyan kedvem volt, néha odacsapódtam az emberekhez, de klikktag szerintem soha nem voltam. Hm, talán nem is ez lett volna a kérdésed lényege, de kicsit eltévelyedtem, bocsi. Mosolyog Akkor viszont már más is mesélhetne ebbéli tapasztalatairól.

Uuuh, és DW fangirlöknek kötelező gif, a 10th Doctor így riszálja, és aztaa, milyen jó segge van, nem? :DDD
Naplózva
Oldalak: 1 ... 321 322 [323] 324 325 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!