24 szep 20, 15:22:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 315 316 [317] 318 319 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1081415 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4740 Dátum: 13 aug 13, 22:59:04 »

tényleg.. nem akarok megsérteni senkit de miért tartják a vöröshajúakat szebbeknek/szexibbeknek? Nevet
én barna fan vagyok :3
Ahoogy látod embere válogatja, de van egy elméletem.
A vörös a vadság és a tűz színe, meleg szín, és tüzességet vadságot szenvedélyt tükröz egyes férfiak szemében.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #4741 Dátum: 13 aug 13, 23:06:15 »

Bár nem mindegy, hogy milyen vörös. Nevet Na meg, hogy kinek olyan színű a haja. Rajtam javított a hajfestés, de ismerek olyat akin kifejezetten rontott.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4742 Dátum: 13 aug 13, 23:16:21 »

A vörösnek nekem az egész színskálája megvolt már világostól a sötétig meg mindenféle rikító változata.
A legtöbb ember szerint jól állt, viszont amikor fekete hajam volt arra már azt mondták hogy olyan sápadt vagyok hogy úgy nézek ki mint egy vámpír.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4743 Dátum: 13 aug 15, 20:42:58 »

A mai társadalomban felnőtté válsz, amikor végleg elszakadsz a szüleidtől, és teljesen képes vagy ellátni önerőből a családod és önmagad. Nem szorulsz apa-anya segítségére, és családot alapítasz. Sokszor ez nagyobb próbatétel, mint az a tízperces fájdalom.

Aki meg még harminc évesen is gyereknek gondolja magát, az önértékelési problémákkal küzd, vagy anyuci nyakán maradt. Az ember viszonya önmagához nem változik egy-egy hirtelen jött fordulópont után. A 18. születésnapja után sem érzi magát senki többnek, vagy felnőttebbnek. Nagy cucc, vehetsz vigit meg italt, de egyébként ugyanúgy van suli, otthon meg a szülők parancsolnak. Hiába lenne a mi társadalmunkban is egy ilyen beavatás, másnap minden kezdődne elölről, nem válnál egyáltalán felnőttesebbé. A törzsi társadalmakban ez más, mert ott is az ezen túleső férfiak megházasodnak és családot alapítanak. Ez gyakorlatilag a családalapítás "küszöbe".
Naplózva

Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #4744 Dátum: 13 aug 28, 17:18:11 »

Túlzottan könnyűvérű nő, aki majdnem annyi f.szt fog, mint kilincset.

Én másképp látom. Szerintem inkább a viselkedésétől lesz valaki ribanc, attól, hogy hogyan kezeli a helyzetét, és hogyan viselkedik nyilvánosan. Akinek az esik jól, hogy minden nap/héten másik pasival bújik ágyba, az hadd csinálja, ha nem veregeti nyilvánosan büszkén a mellét, hogy ő ilyen életvitelt folytat. Attól még nappal, emberek között lehet teljesen normális.

Ellenben az már inkább idegesít, amikor a sok kis hülye picsa, kb. 3 hónapja nemi érett, felvesz olyan rövidnadrágot, amiből kint van a fél segge, és kelleti magát az összes pasi ismerősének. Aztán persze ha meglátják a brét, sikítva rohannak, mert azt sem tudják, mit kell vele csinálni. Vagy már ténylegesen túl jól ismerik, az meg a másik véglet.

Meg amikor ilyen semmi csajoknak, akik nem is kifejezetten szép arcúak, annyira nem is hű de csinosak, akkora az arcuk, és olyan nagy a szájuk, hogy én olyat még nem láttam. És az a megvetés, ami mindig, minden indok nélkül ott van a tekintetükben. Á, de gyűlölöm. Nevet


Ellenkező esetben férfi is lehet ribanc (mármint ha nem f.szt fog)? Nevet

Erre hirtelen azt akartam írni, hogy nem, mert valamelyest egyetértek azért a kulcs-lakat hasonlattal, bár talán nem olyan szélsőséges mértékben, de aztán elgondolkodtam a dolgon, és ha megtudnám valakiről, hogy "kismillió" nővel volt már együtt, az az érzésem lenne, hogy elhasználódott a pasi. Nevet
Meg mivel gondolom nem egy hét alatt gyűlt össze a tetemes csajmennyiség, elfilóznék azon is, hogy vajon mi állhat ennek az egésznek a hátterében, hogy miért nem volt képes néha-néha egy-egy tartósabb kapcsolatra, tehát leragadni egy nőnél bizonyos időre. Persze van, aki simán ilyen típus, szóval ezen agyalni lehet, hogy nem sok értelme lenne.


Ja, és Micsudi, inkább kiskutyákról linkelj képet, hagyd már ezt a ribanc témát minden szinten. Nevet Lehet, hogy téged se zavarnának annyira, ha a te farkadat szopnák.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 28, 17:21:58 írta Nikkie » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4745 Dátum: 13 aug 29, 14:43:59 »

Ha valaki "ribisen" viselkedik/öltözik azzal inkább az a baj hogy veszélyes.  Gondolkozik

Az én szememben úgymond az a "ribanc" (és ez a pasikra is érvényes  csak hogy ne érezzék magukat különbözőnek) aki megcsalást követ el (főleg akkor ha többször is) és tudatosan.

Ja és a kulcsos téma. Erről már én is hallottam, és nem szőrszálhasogatásnak mondom de ha valakinek van egy kulcsa ami minden zárat nyit azért azzal szépen vissza is lehet élni, mert az illető azt hiheti hogy bármit megtehet.  Nyelvesít
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4746 Dátum: 13 aug 29, 15:13:31 »

Ja, és Micsudi, inkább kiskutyákról linkelj képet, hagyd már ezt a ribanc témát minden szinten. Nevet Lehet, hogy téged se zavarnának annyira, ha a te farkadat szopnák.

Háh, az év beszólása, Nikkie! Nevet Nem tudom, Micsudival mi a helyzet, de valószínűleg a legtöbb közönséges pasi, márpedig a legtöbb pasi közönséges, nos ők így vannak vele. Ééééés ez annyira szánalmas... Szomorú

Most eljutottál oda amit Micsudi állít, csak nőben. Nevet
Hát nem jutottam el oda éppenséggel, mert míg őt -amennyire én tudom- sok csalfa leánnyal hozta össze a sors, s alakult ki benne ez a felfogás, hogy a legtöbb nő egy közönséges, olcsó lotyó, az tuti, addig én pusztán arra alapozok, amilyen embereket látok nap mint nap az utcán, internetes oldalakon, fórumokon, meg igazából bárhol, ahol megfordulok. És ha te nem örülnél annak, amit Nikkie is írt Micsudinak szánva, akkor nem vagy férfiból. Nevet Bár szerintem, én legalábbis ha férfinak születtem volna, inkább mennék a minőségre, mint a mennyiségre. Inkább egy dögös szőke, mint hat olcsó barna, teszem azt. Nevet Haj, de örülök amúgy mellesleg, hogy lánynak születtem, így a társadalom nem várja el tőlem, hogy minél több nőt megdöngessek, ha azt akarom, hogy igazi férfiállatnak gondoljanak az emberek.Nevet Mármint ha férfi lennék, akkor várnák el, lányként gondolom nincs így. xD
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 29, 16:53:58 írta Nikuccia » Naplózva
Shiro_Chidori
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 53



« Válasz #4747 Dátum: 13 aug 29, 19:13:12 »

olyan sápadt vagyok hogy úgy nézek ki mint egy vámpír.  smirksweat

Pedig a fekete hajúaknak és világos bőrűeknek ajánlják a vöröset, hogy ne legyenek vámpírok. Akkor te miért váltottál? Meguntad?
Naplózva

Lányom: Riel---chan Nevet
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4748 Dátum: 13 aug 30, 17:11:50 »

Idézet
nem éltem vissza én semmivel. (legalábbis ő nem nyújtott átt semmi informáciot sem Nevet ) a mail cimét tudtam a jelszót meg véletlenül kitaláltam Nevet (komolyan ne használjátok jeszónak a neveteket a lakcímetekkel Nevet )

De ez igenis visszaélés a bizalmával.
Csak a legundorítóbb férgek csinálnak ilyet, te is közéjük akarsz tartozni? Most komolyan leültél a gép elé, és azt próbálgattad, milyen jelszóval tudsz belépni a facebookjára/skype-jára/bárhová? Vagy lelested, mit ír be? És mindezek után, még van pofád kiröhögni, és mindezt elújságolni a férfi topicban, mintha mi sem történt volna, és a melledet döngetve írogatni, hogy még ezen kívül miket írt?

Hát elég nagy szégyen, mondhatom. Örülök, hogy sosem volt ilyen szobatársam vagy barátom. Mosolyog
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4749 Dátum: 13 aug 30, 17:36:24 »

olyan sápadt vagyok hogy úgy nézek ki mint egy vámpír.  smirksweat

Pedig a fekete hajúaknak és világos bőrűeknek ajánlják a vöröset, hogy ne legyenek vámpírok. Akkor te miért váltottál? Meguntad?
Mondhatjuk úgy is. Amúgy barna a természetes hajam csak a fekete valahogy sápasztott, de az az érdekes hogy a sötétkék már nem sápasztott.  Gondolkozik
Akkoriban gyakrabban váltottam hajszínt mint most.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4750 Dátum: 13 aug 30, 21:22:43 »

egyébként az alapján amit olvastam nem volt még mással...
Mit képzelsz magadról? Ennyi erővel ülj le vele szembe és mond el neki, hogy mit olvastál, hol olvastad el a cuccait és mit gondolsz róla. Vagy szemtől szembe semmire sem vagy képes, csak a háta mögött olvasod el az embereknek a cuccait?

Saphinak igaza van, ne hitegesd magad, igenis vissza éltél a bizalmával...
Naplózva


Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #4751 Dátum: 13 aug 30, 22:09:39 »

Egyet értek.

Ez elég gerinctelen dolog. Érdekes ám az arctalanság és az internet.. kár hogy neki ilyen lazán nem mondod el..
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4752 Dátum: 13 aug 31, 00:16:13 »

Ez az, kiskakas egy gerinctelen kis ember... áh, bocs, a cicám sokkal érdekesebb ennél. :DDD
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4753 Dátum: 13 aug 31, 14:38:49 »

Idézet
...gerinctelen...
Arról nem is beszélve hogy illegális.
Ha a szobatársad helyében lennék (feltéve hogy megtudja) akkor elég pipa lennék rád. 
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #4754 Dátum: 13 aug 31, 23:30:57 »

edit: gerinctelen vagy  Pirul
a gerincem köszöni kérdésed jólvan.  Pirul
(egyébként tisztában vagyok vele hogy genyóság volt de: 90% megcsinálna ugyanezt. (mármint hogy bejelentkezne a másik profiljára) persze most mindenki azt írna hogy ő nem, de igen ő is.

Ishida az első mondat szép de a gyakorlatban nem működik és a 2. smiley csak az bizonyítja amit már írtam.
.. szóval ha a szépet mutatom és hazudok akkor szeretni fognak.. ha viszont az igazat mondom és a valósagot mutatom akkor utálnak....

Szeretem azokt az az embereket akik őszinték mivel én is rendszerint őszinte vagyok.

Persze többet számít ha egymással szemben őszinték az emberek és nem online arctalan tagok felé, akár egy blogon ami mit sem számít azon kívül hogy kiírod magadból az érzéseidet vagy a tapasztalataidat.

Szóval részben szerethető jellem vagy számomra kiskakas attól függően, hogy hogyan kezeled ezt a dolgot, ha elmondod neki és megbeszéled vele akkor keblemre.. de egyéb iránt egy gyerekes idióta mások magánéletébe beférkőző gerinctelen valaki vagy, aki azt hiszi magáról hogy okos mert megtudta más jelszavát.

Bocs, kicsit illuminált állapotban vagyok de nem gondolom, hogy veszítettem volna az eddigi gondolataimból vagy véleményemből.

Ha kell valami pmben megtalálsz de nem gondolom, hogy fogsz keresni, mivel nem érdekel mások véleménye, csak úgy ütöd a karaktereket az éterben egy érdekes ámdebár csendes anime fórumon.

Jah és igen ,nem ítéltünk meg téged, csupán egy cselekedeted jól mondta az a valaki. Attól még lehetsz jó fiú. :* <3
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 31, 23:31:41 írta Éjfél » Naplózva
Oldalak: 1 ... 315 316 [317] 318 319 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!