24 szep 20, 18:31:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 312 313 [314] 315 316 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1081651 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #4695 Dátum: 13 júl 06, 13:00:03 »

http://neon.hu/lelek/csontvazra-aszalta-magat-hogy-orokre-gyerek-maradjon-280325
Látszik az alsó képeken, hogy tök szép nő is lehetett volna ha nem teszi ezt magával. És még egy csomóan panaszkodnak plusz 2-5 kiló miat... Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #4696 Dátum: 13 júl 09, 21:48:34 »

Durva hogy mit csinált magával.

A következőket a fiúknak szánom:

Mila Kunis, Sminkkel és nélküle.

http://humormaffia.hu/wp-content/uploads/2013/05/mila-kunis.jpg

Az elsőn Aryára hasonlít. Nevet


Az első kép címe inkább "Mila Kunis, aki 30 órája nem aludt, influenzás és mindjárt összeesik" lehetne. Nevet
Tény ami tény elég megviselt. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 09, 21:54:26 írta Éjfél » Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #4697 Dátum: 13 júl 09, 22:07:16 »

Én sosem értettem, hogy mit esznek rajta annyira... :/ Oké, oké, tényleg nem egy "átlagos nő", de akkor is... Amúgy piszkosul fáradtnak és kimerültnek kell egy nőnek lennie, hogy így nézzen ki. xD
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4698 Dátum: 13 júl 10, 07:08:57 »

Csak a smink teszi. Biztos mindenkinek van olyan (lehetőleg) csaj ismerőse, aki állandóan elég erősen festi magát. Nem olyan művészien, mint ahogy a hollywood-i celebek megengedhetik maguknak, de azért a vakolat rajta van az arcukon. Mégis mindenki tudja, hogy a festék nélkül borzasztóan fest a legtöbbjük, vagy a lehető legegyszerűbbek és átlagosabbak valójában, stb. Mila Kunis egyébként pont nem egy ilyen nő, és valószínűleg tényleg elég készen lehet azon a képen. Vannak olyan, sminkben szép sztárok, akik nélküle, de szimplán a smink nélkül valóban rondák és jellegtelenek.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #4699 Dátum: 13 júl 11, 15:55:43 »


Éjfél ne haragudj de rólad még soha nem készült előnytelen kép? Látszik rajta hogy hulla fáradt, náthás és éppen ásít, szuszog.

Annyi a különbség hogy amikor rólad készül szar kép, az nem járja be az internetet =)

Mila Kunis meg egy k*rv@ jó nő =D

Nem is egy...

Látszik hogy nyúzott, de te is tudod hogy a két kép közötti különbség nem csak emiatt van. Mosolyog

Tőlem.

Rád nem lehet haragudni.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4700 Dátum: 13 júl 12, 07:29:07 »

http://www.life.hu/szeress/parkapcsolat/20130711-szerelem-parkapcsolat-a-nyitott-hazassag-megmentheti-a-kapcsolatot.html

Hölgyek és urak! Nevet eléggé b.ssza a csőrömet, hogy mennyire próbálkozik ez a tipikusan nyugati, szörnyen civilizált, szörnyen modernnek látszani akaró gondolkozás elfogadni ezt a kérdést, értelmezni, de egyszerűen sehogy sem megy neki, sorra jönnek ki a szörnyűbbnél szörnyűbb megoldások, miért is jó ez, miért tud működni, hogyan, kinél, stb.

Szóval érdekelne, ti mit gondoltok erről. Szerintem érdekes, megvitatásra pedig érdemes téma.
Naplózva
Sasuke 97
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 191



« Válasz #4701 Dátum: 13 júl 12, 10:38:26 »

Szerintem ez eléggé szánalmas...alapjában véve miért az lenne az normális hogy egy párból az egyik félnek van még egy társa? mint a 16. századi törökök lassan itt is hárem lesz...
Naplózva

\If you are a guild, take care of your friends. That is all I have to say.\- Natsu Dragneel
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4702 Dátum: 13 júl 12, 11:00:56 »

Nem másik társa van és az alapelv szerint nem csak az egyiknek... hanem elfogadott a kapcsolatukban, hogy mindketten létesíthetnek mással is szexuális kapcsolatot. Ettől még az alap értelemben vett kapcsolat csak a pár közt áll fenn, az amikor lelkileg egymáshoz kötődnek, de kavarhatnak másokkal is. Szerintem nincs ezzel gond, abban az esetben, ha a pár tagjai tényleg közösen hozzák meg a döntést. Elvégre minden kapcsolat másképp működik, mástól válik jóvá, hiszen minden emberi lény is más és más.

Amúgy szerintem maga a cikk elég gagyi...
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 12, 11:11:53 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4703 Dátum: 13 júl 12, 16:24:30 »

Erről a nyitott házasságos témáról láttam dokumentumfilmet is (a Tabuban a NatGeon).
De ez is inkább emberfüggő, hogy ki mennyire konzervatív vagy nyitott erre, mert ha valaki alapból elítéli és/vagy erős benne a birtoklási vágy akkor ez már alapból nem fog működni.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #4704 Dátum: 13 júl 15, 17:27:47 »

Ez is olyan dolog, hogy embere válogatja. Én mondjuk elég furcsának tarom ezt az egészet. Az az egy azért biztos megnyugtató lehet benne, hogy egy valakid biztosan van, akihez visszamehetsz, és aki -így vagy úgy-, de szeret (és nem haragszik meg, ha mással vagy Nevet). Ezen kívül sok értelme nincsen, hiszen valójában ezen a ""hű"" társon kívül olyan, mintha szingli lennél. Nevet
Húgom mutatta ezt a linket: http://hir.ma/kulfold/szines-hirek/a-21-eves-lany-tulzott-szepsegere-panaszkodik/97748#
Én nagyot nevettem, amikor elolvastam xD, de közben azért elkeserítő is, ha igaz, ha nem. :/
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #4705 Dátum: 13 júl 15, 20:12:17 »

Én mondjuk nem nevezném szépnek a csajt, akárhogy is nézzük szerintem max. egy erős átlagos... a hasa jó (?), a melle fel van pumpálva, így meg is értem, hogy a férfiak csak a testével foglalkoznak, mert nem hiszem, hogy mással tudnának törődni. Akinek meg van egy kis önkritikája, belátja, hogy ez közel sem "túlzott szépség", így kétlem, hogy olyan szerény leányka lenne, aki a jellemével hódít Nevet

A nyitott házasság meg... hát, szerintem elég kiábrándító. Már az is ellentmond ennek, ahogy neveltek engem, hisz anya elég konzervatív párkapcsolat/házasság szempontból. Meg amúgy is elég féltékeny típus vagyok, másfél éve "együtt járok" valakivel, de rossz lenne belegondolni, hogy akár most, akár később más nőre hagyatkozzon... úgy... ehh  smirksweat
Naplózva
Sasuke 97
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 191



« Válasz #4706 Dátum: 13 júl 15, 20:50:32 »

Lehet hogy ez off téma de nem tudja valaki hogy hol szerezhetnék nekos cuccokat? ha off téma akkor sajnálom!  >.<#
Naplózva

\If you are a guild, take care of your friends. That is all I have to say.\- Natsu Dragneel
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4707 Dátum: 13 júl 17, 17:27:36 »

Szerintem Irongirl se nagy szám. To the BatCave!  Nevet
Egyetértek! Nevet

Az viszont durva, Lew, hogy szerinted Gwyneth egy istennő. Értem én, hogy ízlések és pofonok, szubjektív vélemény, meg minden, de én ha ránézek, csak egy csontos, hóka színű, halvérű nőt látok, nulla vonzerővel. Magas is, dekoratív is, meg aranyos a mosolya, de emiatt istennő? o.O
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #4708 Dátum: 13 júl 18, 15:00:19 »



Ő kimaradt a felsorolásból, bár Marx-Engels összes művét azért még miatta sem olvasnám végig. Nevet




Nagyon műnek néz ki ez a nő Nevet Túl barna-túl szőke, plusz mintha még a szája is fel lenne fújva. de ha nem is akkor 'kiment a vonalból' a szájfénnyel. A photoshopot nem is említem meg.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4709 Dátum: 13 júl 18, 15:20:27 »

Igaz, valami eszméleten, mennyire nem tűnik valódinak. Főleg a mellei miatt. Nézzetek rá, olyan... Final Fantasy grafikás a teste, az arca túl van polírozva, és mekkora para már a keze!

Hu, amúgy ez a lány nekem mától kezdve hivatalosan példaképpé vált. Nevet Szerintem iszonyat menő, amit csinál. :DD

Ám az emberek viselkedése annyira, de annyira dühítő, és tipikus. Látják vagy 10-en is, hogy egy igencsak kis termettel megáldott lány püföl egy rosszarcú, nagydarab srácot, de mindenki halál nyugodtan sétál el, még az is, aki az első pár másodpercben talán mutat némi reakciót is, hogy: hé, ezek az emberek verekednek, talán segítenem kellene, hm. Nem, inkább tovább megyek, mint aki nem is látott semmit. Vagy a másik kedvencem ilyenkor, a mami a lépcsőnél, aki tanácstalanul néz maga elé, néz a többi emberre, tőlük várja, hogy valaki avatkozzon már közbe, és mások tétlenségével igazolja a sajátját is. Egyszerűen.. undorító.
Ellenben ez a csaj? Ejha, nem semmi. Imádom. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 18, 15:21:45 írta Nikuccia » Naplózva
Oldalak: 1 ... 312 313 [314] 315 316 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!