24 okt 06, 23:35:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1092294 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Datti
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 845


« Válasz #840 Dátum: 07 dec 27, 22:48:22 »

jesszusom arvael!! xD *struccos mozdulattal bedugja a fejét a földbe* ezek a pasik nagyon.... fázhatnak. nem gondoljátok? :'D
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #841 Dátum: 07 dec 27, 22:51:00 »

Mért?? A legfázósabb testrészüknél biztos eléggé kitömték őket...  kacsint Nevet Nevet
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #842 Dátum: 07 dec 27, 22:53:31 »

Kenshin, nagy igazságot mondtál... a tekintet és a mosoly... nagyon... fontos tényezők egy pasinál Nevet

Gomen, közben kijavítottam, mert láttam, Chakra írta R-nek, hogy csak linkként, szóval gondoltam, ezúttal megspórolom a figyelmeztetést :-X Nevet
Naplózva

Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #843 Dátum: 07 dec 27, 23:11:49 »

Ez még mindig nem az a tekintet, amire gondolok. De itt már elvesztegetnék egy fél hümmöt...  :-[ kacsint

[a csatolmányt egy admin törölte]
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #844 Dátum: 07 dec 27, 23:13:58 »

Ó nem! Szerintem egyre gondolunk Nevet
Ezen képen inkább... mint valami aranyos kiskutya-szemek vagy nemtoménmittoménmi xDD
Az a tekintet... áh, nem hiszem, hogy le lehetne írni... meghatározhatatlan!
Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #845 Dátum: 07 dec 27, 23:16:40 »

Na benézek ide is:D hmm... valami vadabb kellene:D Valami szétszaggatlak tipusúxD
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #846 Dátum: 07 dec 27, 23:21:48 »

Oké én közben keresek, csak olyan mint tű a szénakazalban. Sajnos a netem még nincs ráhangolva a gondolataimra... Nevet Nevet
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #847 Dátum: 07 dec 27, 23:25:03 »

HihihixD Akkor rá kell hangolni 8) Én is keresnék, de most kissé elfoglalt vagyok, így az én kedves nővérkémet bízom meg eme remek feladattal Nevet Had élvezzük a látványt:D

(Z)Úúúúúristen, de nyár érzésem vaaanxD
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #848 Dátum: 07 dec 27, 23:27:31 »

Én közben meg Enya számokat keresgélek, szóval én meg azzal szórakozok, mert nagyon lassan jönnek le és fejbetartani, mit akartam még ezek közül... uh... pedig még az elején leállítottam a keresést :-X :-[
De kíváncsian várom, nagynénim mivel fog előrukkolni^^

Ui.: Zemorinak igaza van... valami vadabb csillogás a szemben... igen... hmm... Nevet
Naplózva

Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #849 Dátum: 07 dec 27, 23:39:52 »

Hú most majdnem gonosz voltam, szal találtam egy képet ahol egy pasi nyalogatja a másik hónalját. Persze ez mind ilyen szexi világításban, na ekkor kezdtem röhögni, h ezt szexinek gondolják... Be is linkelem, de csak saját felelősségre. Lehet, h más nem humorosan fogná fel..  :Mosolyog :Mosolyog Szóval tényleg nem értem, h ezt a nők mért mondanák szexinek...  ??? :Mosolyog De ezen a honlapon felelhető összes képpel eddig így vagyok...

http://kepfeltoltes.hu/071227/szexi_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Végülis szünet van, nem??
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 27, 23:41:09 írta Kenshin » Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #850 Dátum: 07 dec 27, 23:48:45 »

Én inkább nem néznék bele xD
...
Mondjuk ha megszalad a fantáziánk és a yaoiról beszélnénk, hát azt sem teljesen értem, de mivel nincs így, ezért nem arról beszélünk, tehát nem is mondtam semmit Mosolyog

Noh, végre lejött az utsó Enya szám, amit kinéztem magamnak; bár ezeket ma már (12 perc) tuti nem fogom tudni meghallgatni, de talán még holnap se x'D
Naplózva

Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #851 Dátum: 07 dec 27, 23:49:49 »

mwuhaha én pont yaoit olvasgatok éppen :-\ de jófej leszek és megkíméllek tőle nővérkém Nevet

a képet meg megnéztem, és ütött... hát igen, nagyon "sexy"XDD
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #852 Dátum: 07 dec 27, 23:58:44 »

Na jó ez se tudom kihagyni..  huh2 Most tényleg mire gondoltak, mikor ezt fényképezték vagy ez pasiknak készült. Lehet, h vmi homo oldalra tévedtem fel??  :o

http://kepfeltoltes.hu/071227/nyami_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Viszont ahányszor megnyítom, kitör belőlem a röhögés... az a bandzsítás... nyami  Nevet Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 28, 00:00:16 írta Kenshin » Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #853 Dátum: 07 dec 27, 23:58:53 »

Hát ez a kép, tényleg röhej:D
De a yaoi jóóxD Moonie-chan ha jól tom múltkor megörültünk eme közös dolgunknakxD
(Mumyoutou-t ismered? laza érzelemdús kis sztori:p)
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #854 Dátum: 07 dec 28, 00:00:26 »

Igen, hogy nem vagyok/vagyunk egyedül Nevet Sajna nem ismerem, de ha küldesz vmi linket... Nevet Én most SasuNarus doujinshiket olvasgatokXD
Naplózva
Oldalak: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!