24 szep 22, 07:35:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 250 251 [252] 253 254 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1083128 alkalommal)
0 Felhasználó és 33 vendég van a témában
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #3765 Dátum: 11 dec 04, 12:18:36 »

Micsudi, ismerős a szöveg, ugyanez a hirdetés bekerült az én egyik sulis facebook csoportomba is. Nevet

Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #3766 Dátum: 11 dec 04, 12:30:20 »

Noemimi nézz be egy kínaisba Nevet

Kezd piszkosul tele lenni a hócipőm az idióta és értelmetlen hozzászólásaiddal. Ráadásul most a lány topicban.

Na, tisztáttuk a dolgot: még egy, akárcsak apró botlás, és repül egy pár nap bann, vagy akár egy hét is.

Remélem érthető voltam.

Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 04, 15:33:58 írta hamisjoe » Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3767 Dátum: 11 dec 04, 12:32:59 »

Hát eddig nem láttam... mondjuk januárig ráér ilyen keleti stílusú bálba szeretném felvenni...szóval ha hosszabb lenne még inkább bejönne a dolog.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #3768 Dátum: 11 dec 04, 15:33:42 »

Ezt találtam majd nézz el ide ha gondolod Nevet

Budapest 1157 Ázsia Center Szentmihályi utca 167-169.

Multiverse 2002 Kft.

E-mail: multiverse@gusztav.hu

Telefon: +36 30 599 05 09
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #3769 Dátum: 11 dec 13, 15:41:25 »

Csajok, találtam pár frizura ötletet Karácsonyra!
A videókban meg lehet nézni, hogy lehet megalkotni mindet.


http://neon.hu/beauty/unnepi-hajciho-ime-a-legbajosabb-frizurak-karacsonyra-264028
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3770 Dátum: 11 dec 22, 16:07:32 »

Mostanság rákattantam a Dr. Csontra és azt sikerült megállapítanom, hogy Hodgins szerintem tök cuki ikszdé (valamint az ő kapcsolatuk alakulása Angelával sokkal inkább érdekel, mint Dr. Csontéké)...
http://images2.fanpop.com/images/photos/3000000/Fox-So-Fresh-Winter-Campaign-TJ-Thyne-dr-jack-hodgins-3035168-2560-1922.jpg
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3771 Dátum: 11 dec 22, 16:16:52 »

Jaj nagyon szeretem a sorozatot is meg a csávót is, egyszerűen a szeme mindig mosolyog.
Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #3772 Dátum: 11 dec 22, 20:27:40 »

Én is nagyon birom a mániákus fejét. Ő a legjobb karakter az egész sorozatban. Jóindulatúan hülye. Nevet
Naplózva

Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #3773 Dátum: 11 dec 22, 21:59:02 »

Én nagyon szeretem a Dr. Csontot! De sajnos nem tudom nézni már, mert rossz időpontban megy... Szomorú
Hodgins engem néha idegesít, még így is hogy cuki. De a pszichológus csávónál nincs idegesítőbb... Valamiért a szőr feláll a hátamon, ez normális?
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3774 Dátum: 11 dec 22, 22:07:17 »

Nem tudom én sorozat függő vagyok és a fiktív karakterekhez valami perverz oknál fogva felettébb tudok vonzódni. (Ne értsetek félre vonzódom én a húsvér páromhoz is nagyon  Pirul... de a 2 másfajta vonzódás). Most pedig, hogy a legtöbb sorozat ahol a "drágaszágaim" szerepelnek, új drágaszágot kellett találnom magamnak. xD Hiába Hodgins kicsit dilinyós is, de pont ettől lesz olyan "kis édes" ikszdé nyaff Nevet (am a pszihológus csávóval nekem nincs bajom, de ilyen "cukinak" csak Hodginsot tartom xD)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #3775 Dátum: 11 dec 22, 22:12:49 »

Szerintem normális. Mosolyog Néznél egy kis Trónok Harcát... Ott jónéhány emberkétől felállna a szőr a hátadon. ikszdé
noe, tudom, miről beszélsz. Lesütöttszemek A sorozatbeli karakterek személyisége elég ritka, ha egyáltalán megtalálható a mi közegünkben. Szerintem ezért piszkálják ennyire a csőrünket. Nevet


Nem noenak mondtam, hanem Lunának. ikszdé
Tudom, hogy noeval fűggők vagytok... Nyelvesít

______________________________

Miért nem ismerek egy olyan pasit sem (a legjobb barátomon kívül), mint aki ezt írta?
http://9gag.com/gag/1452305?ref=fb-share Vagy az is lehet, hogy csak túl jól leplezik ezt az oldalukat némi parasztsággal. Nevet
(bocsi az angolért... :/)


Sok ilyen pasi van, a baj az amit a szöveg is említ, a legtöbb leányzó leragad egy bunkó mellett és abban reménykedik, hogy érte majd megváltozik, de sajnos nem fog.
A rendes srác meg megint eszi a kefét.

Én aztán nem. Neeem Hiába néz ki egy pasi úgy, mint egy görög isten, ha bunkó paraszt akkor nem foglalkozok vele. Elég talapsztalatot szereztem már az ilyenekről a barátnőim példáján, úgyhogy tudom, nem érik meg a fáradtságot. Lehet, az én hibám, hogy nem találkozok rendes fiúkkal, mert olyan helyekre járok (követem a bandát, mint egy birka), ahova ők nem. :/

A-chan szerintem ilyeneket pofon egyszerű írni, kb. olyan mint lemásolni a nyelvtan vagy matek leckét ikszdé
Nem az a lényeg, hogy leírd, hanem, hogy gondolkodj is így. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 03, 21:36:08 írta A-chan » Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3776 Dátum: 12 jan 07, 20:38:00 »

Idézet
Miért nem szólítottad meg? Ezt akarjuk még tudni.

Talán mert egy 12 éves kisfiú, kiket nem annyira díjaznak a dinnyemellű szőke cicababák.
Naplózva

Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #3777 Dátum: 12 jan 08, 15:55:34 »

Erről a Jóbarátok jutott eszembeXD Mikor az a hülye asszem Chadler ugrál örömébeXD Hogy kihasználta egy nőxD

Ez biztos? Nevet Szégyen, de nem emlékszem rá. Szomorú

LoL. Nekem mondjuk elég rosszul esett. De legalább láttam ilyet is és okosabb lettem.

Hát persze, hogy rosszulesett, mert a fordítottjához vagy hozzászokva, az pedig eszedbe sem jutott, hogy veled is megjátszhatja ezt egy nő. =D
De ahogy ismerlek, hamar túlteszed magad rajta, de azért bosszúból ne használj ki szegény, ártatlan lányokat amiatt az egy miatt. Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3778 Dátum: 12 jan 08, 16:12:02 »

Am meglepően sok ilyen fajta csaj is létezik Nevet Nem csak mi kedves okos aranyosak és a buta cicababák, akik próbálnak már a méznél is édesebbnek látszani, de mindemellett huh de nőiesnek is xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #3779 Dátum: 12 jan 08, 18:16:53 »

Niki: Azért reméltem, hogy te jobban ismersz ennél, mint amilyen hülyeségeket leírtál.  ikszdé

Oké, a túlteszed magad rajta tényleg túlzás volt. Nevet Vagy az egész hülyeség volt? :O Mondjuk kissé magamból indultam ki, szó mi szó. De az is tény, hogy fura volt tőled olyat látni leírva, hogy rosszulesett, elvégre te awesome vagy. Kúl Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 250 251 [252] 253 254 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!