24 szep 22, 10:33:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 247 248 [249] 250 251 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1083278 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #3720 Dátum: 11 júl 20, 11:22:17 »

Manapság már a 60 éves nénikék is lassan úgy öltözködnek, mint mi, úgyhogy egy ilyen beszólásnak inkább le kellene peregnie rólad Luna-san. :3


A gimis ballagásomat inkább elfelejteném, ha lehet... smirksweat

1- ruha: varattuk; eredetileg egy elegáns nadrágot szerettem volna, egy kis kabátkával és blúzzal, amit később még hordhatok -> lett egy buggyos, se mamás, se rendes kosztünöm; az anyag sem kosztümnek való volt; úgy állt rajtam, mint tehénen a gatya... ikszdé
2- cipő: Anyu nem engedte, hogy vegyek egy új cipőt a ballagásra, mert minek, már úgyis van egy három éves topánkám, nagyon jó lesz az is... ikszdé
3- haj: a kedvenc fodrászom megígérte, hogy megcsinálja szépen a hajamat, csak az volt a bibi, hogy a másik városban lakik. Anyuval elmentünk kocsival. Éppen kész lett volna a fejem, tetszett is, de anyu azt mondta, hogy ez kislányom nem te vagy. Mondom kössz... Akkor még 2 félét kipróbált a fodrász, de "egyik sem volt az igazi", úgyhogy elegem lett, és mondtam, hogy csak valalja ki, és hagyjuk a fenébe... ikszdé

Minden lány gyönyörűen fel volt öltözve, mindenük tökéletes volt, én meg... ikszdé

Mostmár csak nevetek rajta, de akkor elég szerencsétlenül éreztem magam. A többiek hiába dícsértek, hogy szép vagyok (ezt a mai nappig nem hiszem el ikszdé). A lényeg, hogy egész este azon agyaltam, hogy mehetnék haza.
Naplózva

Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #3721 Dátum: 11 júl 20, 11:45:27 »

Én szalagavatón jártam úgy h a hajam csúnya lett, kb úgy néztem ki mint mozart xDDDD de átvariáltuk és utána már egész jó lett szal nem volt nagy kiborulás xDDD
Én is szeretem a régi dolgokat, szeretem a vintage ruhákat =) ha megtalálod az egyensúlyt a régi és az új között akkor egyáltalán nem lesz nagyis az öltözeted =)
Amúgy igaz h a mai nénik követik a divatot, de az a durva ha egy 60 éves 220 kilós nénin párducmintán muszlinnadrág van xDDDDDD meg mostanában ugye mindenkinek van ilyen virágmintás is, na azt is gyakran látom ősz hajjal párosítva =/
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 20, 11:46:45 írta Ayaka » Naplózva
vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #3722 Dátum: 11 júl 20, 11:57:01 »

Nekünk középiskola végén a ballagáson talárunk lesz *.*
Haha én már félek fodrásszal csináltatni a hajamat mert sokszor nem tudja megérteni vagy nem tudom jól elmagyarázni h mit is szeretnék -.-" Inkább bnőm csinálja a hajamat, vagy kivasalom xD

Magassarkúhoz zokni???? hát őszintén szólva nkm nem tetszik, főleg rikító színű.. én a vans cipőmhöz hordok rikító zoknikat ikszdé
Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
Leni-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 272



« Válasz #3723 Dátum: 11 júl 20, 14:20:40 »

Évzárókor olyan jó cuccom volt. :3 *egy kis ego*
Én bevetettem a magassarkúhoz zoknit de az combzokni volt és fekete. Egy cuki kockás miniszoknya és egy fodros ing. :DD Bár ebben az volt a vicces hogy magassarkúban 180 voltam ikszdé

Én fordásszal csináltatom a hajam és szerencsére érti mit akarok. De a biztonság kedvéért mindig lerajzolom. Nevet ^^
Naplózva

Pesszimista kisdémon, ki Disney Drakula
Esztii
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 872



« Válasz #3724 Dátum: 11 júl 20, 17:33:24 »

Itt még nem ismert ez a divat, de nem hinném, hogy nagy sikert aratna, ahogy a gumicsizmás se jött be senkinek. Nevet
Leni-chan, nálam is ugyanez a helyzet, ezért nem is nagyon hordok magassarkút, pedig én imádom őket. Nevet  Hümm-hümm Csak alapból is 175 cm körül vagyok, hát ha felvennék egy legalább 10 cm magas cipőt, .... akkor mindenki felnézne rám ikszdé
Naplózva

Nővérkéim: Nikkie és Sabaku no Temari  Kúl
Édes szüleim: Aemy és G-sama  Szeretet
Sógoraim: Szanisz és Dani
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3725 Dátum: 11 júl 20, 18:05:51 »

Én mindig el tudom magyarázni a fodrásznak hogy milyet szeretnék, de van, amikor rábízom magam, csináljon olyat, ami szerinte jól áll nekem. Nevet Mindig beletrafál.<3 Ezért szeretem őt. xD
De most nyárra meg van ritkítva, le van vágva, kb. a vállamig ér elöl, hátul meg a lapockámig, amikor végzett a hajammal, az egész fodrászszalon hajban úszott. ikszdé Nem ártana, ha kicsit kevesebb lenne, mindig sok gondom van vele. :/
De most majd olyan hajat akarok, ami a tecktonikos lányoknak szokott lenni. ikszdé Pirul
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #3726 Dátum: 11 júl 21, 06:57:20 »

Ahhoz a fodrászhoz én sem mentem többé vissza, találtam viszont egy sokkal jobbat, kedvesebbet, ügyesebbet és olcsóbbat =DDD
Nekem is rengeted hajam van, én is szenvedek tőle nyáron, de a hajam legalább egy olyan részem amit szeretek magamon xD sajna én ritkán vágatom kb fél évente megyek fodrászhoz =/ mondjuk az utóbbi 1-1,5 évben azért mert növesztem, és nem akartam h sokat levágjon a végéből, szerencsére szépen nő és úgy tervezem h ősszel elmegyek végre fodrászhoz és mivel nagy változás van folyamatban az életemben ezért magamon is nagyot változtatok =DDD a hajammal fogom kezdeni =)

Tisztelet a kivételnek =D Férfi létemre bármikor összedobok 1 paprikás krumplit vagy palacsintát =D És ne felejtsük hogy igazán jó gulyást csak a férfiak tudnak csinálni =D

ebben igaza van, a legjobb bográcskajákat pasik tudják megcsinálni =DDD
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 21, 07:05:22 írta Ayaka » Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #3727 Dátum: 11 júl 21, 08:43:37 »

Meg pörköltet és sült húst ikszdé
Anyáé sosem ízlik... apáé viszont király! Mosolyog
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #3728 Dátum: 11 júl 21, 09:06:47 »

Nem csoda h a sztárszakácsok 90%a férfi =)
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3729 Dátum: 11 júl 21, 09:26:25 »

A legjobb tojásrántottát is a férfiak csinálják. Apáé és a papáé isteni! Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #3730 Dátum: 11 júl 21, 16:23:58 »

Nekem van ismerősöm aki szakács és férfi és sütött nekünk húst meg minden nem tudom már mit de nagyon fini volt :O és van egy fia és az is tök jól tud főzni:O
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #3731 Dátum: 11 júl 21, 17:10:39 »

Nálunk nagypapi a csodaszakács! Mosolyog Én sajnos még nem állok a helyzet magaslatán ikszdé
De előbb-utóbb úgyis rákényszerülök...
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3732 Dátum: 11 júl 21, 18:31:10 »

Én meg eljutottam odáig, hogy feltegyem azt a képet, ami a sütit ábrázolja, amit asszem kb. 1 hete alkottam. Ha már egyszer itt beszélünk most a sütés-főzésről, akkor ide rakom fel. ^^

Felülnézetből: (a piskóta kicsit már felszívta magát, ezért megrepedt ^^"" )
http://kephost.hu/kep/2011/07/dsc00915.JPG

Ez oldalnézet: (jól látható a puncs, csoki, karamell puding Pirul )
http://kephost.hu/kep/2011/07/dsc00916.JPG

Ez meg teljes egészében Nevet :
http://kephost.hu/kep/2011/07/dsc00917.JPG

És ezt én csináltam teljesen egyedül a 2 kezemmel. ikszdé Kúl  *büszkearc* Neem, dehogyis, elszúrtam, igaz ízre nem volt rossz, de kicsit jobbra akartam volna. Szomorú A karamell meg túl folyós volt. >.<#
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #3733 Dátum: 11 júl 21, 19:19:20 »

Hanii, ha számít a véleményem, én most azonnal felfalnám. ikszdé Ügyes vagy!
Az én szülinapomra is csinálhatsz ilyet! ikszdé
Vagy legalább a receptjét megadod?  Mosolyog Olyan finii...
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3734 Dátum: 11 júl 21, 21:24:30 »

Luna-san küldtem PÜ-t, ha elolvasod, majd tudsz magadnak csinálni. Nevet De attól még én is szívesen bevállalom. =D
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 247 248 [249] 250 251 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!