24 szep 22, 15:17:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 242 243 [244] 245 246 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1083458 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3645 Dátum: 11 júl 02, 19:24:11 »

Ne fikázzuk a nagy mellűeket, mert nem tehetünk róla xD legalábbis nem mind, és ez is általánosítás, szal ne csináld mert te se leszel jobb náluk így. Ez sem feltétlenül előny. 1. nem láthak túl rajta, mintajh fejem meg agayam nem is lenne. 2. igen, emiatt azt hiszik h ribi az ember =/
Amúgy meg ez is olyan dolog h akarni kell, aki normális csajt akar, talál is, aki nem azt akar az nem.
Hehe, nem úgy értettem, hogy a nagymellűekkel van a baj Mosolyog Hanem azokkal a ribikkel akik mindenüket kiteszik Nevet Igen a mellüket is Nevet Meg a seggüket is, meg direkt kilóg a tangájuk 20 centire a gatyájukból, stb. Lesütöttszemek
Azokkal van a baj, akik csak ezt használják arra, hogy hódítsanak, nem pedig a személyiségüket. És pontosan jól írta Lucy-chan. Visszaélnek az adottságaikkal Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 02, 19:24:47 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #3646 Dátum: 11 júl 03, 08:29:31 »

... meg direkt kilóg a tangájuk 20 centire a gatyájukból, stb. Lesütöttszemek

:O ismerik a gatyááát? vagy az átlátszó leggins lenne számukra az? =) ja és ehhez meg h nem értem h tudnak csak legginsben mászkáli amikor átlátszik belőle az egész seggük, sztem ízléstelen =/
Amúgy értettem h nem a nagymellűeket akarod éppen fikázni, csak gondoltam megelőzöm =) ne legyen ien általánosítás
Amúgy erre az egészre magyarázat lehet a párzási ösztön xD azért mennek rossz irányba a pasik, első az ösztönük és csak utána szólal meg az agyuk amikor már mindegy aztán persze panaszkodnak =/
Naplózva
Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #3647 Dátum: 11 júl 03, 13:22:48 »

Pontosan Ayaka Mosolyog sajnos már túl későn esik le nekik h mi lenne az igazán jó döntés és választás:)Mert mire észbe kapnak addigra lesz okunk ugy mond "elitálni" őket h még is milyenekre hajtanak :/ és nem vagyunk benne biztosak h öszinte lenne a nolmáris lányok felé való érdeklődésük :S
Naplózva
Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #3648 Dátum: 11 júl 07, 09:43:37 »

Ugyan már nincs rosszabb egy olyan nőnél aki gondolkozik, tanult és véleménye is van sőt nem is fél megmondani. Mennyivel egyszerűbb egy külsőleg "tökéletes" belül üres lánnyal lötyögni? Nincs vele sok baj. Bocsánat, de egy hím sovinisztába oltott feminista vagyok  smirksweat

Nem tudom, annak idején, mikor még fiatal hús voltam előszeretettel varázsoltam magamnak dekoltázst a sárgadinnyéimből, ám határozottan nem a hímneműek miatt. De értem én miről beszéltek, tényleg visszaélnek a lányok az adottságaikkal, ha meg nincs, akkor plasztikai műtétet kérnek szülinapjukra. És meg is kapják.

Furcsa hogy merre haladunk, nem? Ez lenne a fejlődés, az evolúció? Szerintem a saját farkunkat kergetjük és ha végre elérjük, akkor nagy bajok lesznek.
Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #3649 Dátum: 11 júl 08, 16:04:30 »

Morita: Az a csaj menjen a pokolba a világnézetével.  smirksweat
A barátod gondolom rendes, kedves srác. Ha boldog vagy vele, miért csalnád meg?  Ohh My God
Nem beszélve a saját lelkiismeretedről. Gondolom ha fordítva történne a dolog, akkor tuti kakaparnád a pasid és a vele téged megcsaló nő szemét.  Hümm-hümm Helyesen döntöttél. A majmot meg küldd el a pokolba.  bye bye

A mai srácok félnek ismerkedni, mert a legtöbb lány mindenhova kiteszi az aligruhás képeit. Az ilyenek meg csak arra valók. Amelyik srác meg normális barátnőt szeretne, alig talál. Sajnálom érte őket.
Mondjuk ez visszafelé is igaz.
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3650 Dátum: 11 júl 10, 21:03:13 »

Igen ez vissza felé is igaz.

Képeljétek, Volt itt nálunk ahol lakom egy 4 napos fesztivál, Palotajátékok a neve. Kb 4 napos buli, tele turistákkal és szereplőkkel. A testvér olasz városunkból (mindig elfelejtem a nevét) mindig jönnek olasz szereplők, dobosok és zászló dobálók. A magyar csajok úgy rájuk tapadtak. A 10 olasz közül egy beszélt angolul >_< de azért el voltak. De látszott a lányokon az az egész hogy "d*gj meg a sátradban ma este mert olasz vagy".... vicces volt őket nézni. Nevet


Egyébként nagyon jó volt. Vettünk egy nagyon szép jó sarut nekem, aminek nagyon örülök ^.^
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3651 Dátum: 11 júl 10, 22:09:27 »

Egy kis off, de még talán megengedhetem magamnak:
Tán csaknem visegrádi vagy?
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3652 Dátum: 11 júl 12, 10:16:03 »

Kitaláltad, csak nem jártál már erre fele? Várba érdemes menni, csak a kilátás miatt is. Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 12, 11:31:16 írta Minagi » Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3653 Dátum: 11 júl 12, 23:03:08 »

Nem tudom, melyik topicot kéne megcéloznom, végül úgy döntöttem, hogy elsősorban férfi "bajtársaimhoz" fordulok kérdésemmel. Szóval, az életben úgy van, legalábbis nálam nagyon is, hogy amitől függök, legyen az egy lelki dolog, tárgy, személy, az egyszerűen felemészt... és most ebben a helyzetben vagyok: szerelem. Barátnőmet mindennél jobban szeretem, olyan szeszélyes vagyok néha, hogy megremegek a karjaiban, vagy kiráz a hideg mikor nyakon csókol egy romantikus pillanatban. És bár ezek az "akkori jelenben" felülmúlhatatlan és kifejezhetetlen érzések. Pont ezért függök nagyon tőle... egyszerűen megőrülök nélküle. Megöl ez a sz*r szerelem... az idő csak fokozza a magányom, bánatom. Mert ha mondjuk előző estémet vele töltöttem, akkor egy-két napig még teljes erőbedobással élvezem az életet, de utána már nagyon hiányzik. És nincs meg a lehetőségem hogy gyakran találkozzak vele személyes okaink miatt, mint például a munka, a távolság, a szülői szigor vagy a mostani esetben a menzesze... volt már valaki hasonló cipőben? Mit lehet ellene tenni?

Ha te a férfi topicba írtál remélem, ha itt válaszolok eljut hozzád az irományom.
Én jelenleg másfél éve vagyok hasonló helyzetben, legszívesebben állandó hatállyal csak bújnék és bújnék a páromhoz, de sajnos nem lehet én Esztergom közelében lakom ott is a határ nem jó oldalán ő meg Hajdúböszörményi és habár az év nagy részét Pesten tölti, még azt se mondhatom el, hogy minden hétvégén láthatom =/ Amikor rámjön ez a szenvedés rész nélküle én vagy zargatom MSN-en vagy megpróbálom magam lekötni valahogy, filmmel, könyvvel, zenével, alvással, vagy csak szimplán más emberekkel Nevet

Am azt viszont nem értem, hogy a havi baja miatt mért ne találkozhatnátok...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #3654 Dátum: 11 júl 13, 07:28:54 »

Jah, sajna nem tudsz ellene tenni semmit, ez "sajna" ilyen. A szerelem kb a másik hiánya xD és próbáld a másik irányból is nézni, h amikor nem vagy vele, akkor szeretnél és vágysz utána és pont ezért, amikor vele vagy akkor az sokkal jobban esik, mintha mindig vele lennél =DDDDD sajna jobbat nem is tudsz tenni.
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3655 Dátum: 11 júl 13, 09:41:36 »

Nos... Stance erre annyit tudok mondani, hogy inkább örülj neki Nevet Nem gyakran adatik meg az embernek, hogy igazán szerelmes legyen szóval szerencsés vagy szerintem. Mosolyog Én is hasonló cipőben járok, ritkán tudok találkozni barátommal mivel nagyon messze lakunk egymástól (120 km). Egy oda+haza út akciósan (hétvégi jegy) közel 4000ft és sokszor 2 hetente találkozunk csak. Mégis már majd egy éve kibírjuk ezt a helyzetet. ^^
Szóval bírd ki, amíg szenvedsz míg nem látod, az a jó. Az lenne a gáz, ha nem hiányozna. És minél jobban hiányzik annál jobban örülsz mikor újra látod. Ennyi. Ilyen a szerelem. Fájdalmas. Ez tény. Nevet És kénytelen is vagy kibírni, mivel kétlem, hogy ki akarnád dobni azzal az okkal, hogy imádod ikszdé

Morause ez meg marhaság. Az ember nem tudja irányítani az érzéseit, még akkor se ha akarja. Ha tudja akkor már nagyon nincs valami rendben a fejében. Ha szeretsz valakit szereted, nem mondhatod azt magadban hogy "ezentúl én már nem fogom ennyire szeretni". Ezek a dolgok irányíthatatlanok. Főleg olyan okkal, hogy "lehet hogy vége lesz és rosszul fog esni." Igen lehet, hogy így lesz. De sose lehet tudni. Az élet csalódásokból áll amiken mindenki keresztülmegy és mindenki túléli valahogy. Mert túl kell. Az ember nem védheti meg magát minden kis dologtól. Főleg nem az érzelmi sérülésektől. Ezek olyan dolgok amiken mindenhogy át kell esni. Vagy így, vagy úgy. De nem úgy kell védekezni, hogy elszigeteled magad minden örömforrástól.

A havibajos dologhoz meg még annyit, hogy Stance és a nője nem tudom milyen messze lakik egymástól, de az is fel volt sorolva, hogy távolság. Vagyis ha ritkán találkoznak akkor talán több napra is együtt vannak. Ebből nekem az jön le, hogy valószínűleg azért nem találkoznak ilyenkor, mivel úgyse lehet "semmi" és ilyenkor elég kellemetlen idegen helyen lenni ilyen állapotban, stb. Szóval az ember inkább vár még pár napot és akkor utazgat meg tölti máshol az éjszakát. Nyelvesít
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3656 Dátum: 11 júl 13, 11:16:14 »

Havibajos dolog... tény hogy kellemetlen más helyen lenni, meg hogy nem igazán lehet olyankor "semmi", de szerintem mi nők vagyun oly annyira leleményesek, hogy még ha máshol is töltjük az éjszakát gondoskodjunk magunkról Nevet nekem mindig sikerült megoldani, pedig egy koliban fiúszinten... hát szerintem még kellemetlenebb  smirksweat és ilyenkor ha a barátommal vagyok nekem és neki sem "az" a fontos, hanem a másik társasága Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3657 Dátum: 11 júl 13, 11:28:47 »

Persze, nem is azért mert "az" a legfontosabb Mosolyog Csak ha már úgyis ritkán találkozik az ember a másikkal, meg messze van és hosszú az út és drága, stb. akkor nehogy már ez álljon közéjük Nevet A másik ami még eszembe jutott, hogy netán nagyon fáj olyankor a hasa, stb. és ezért nem taliznak. Mosolyog
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3658 Dátum: 11 júl 13, 12:02:50 »

Stance: Ez mind szép és jó, és talán ijesztő is egy kicsit most hogy így benne vagy, csak egy valamit jegyezz meg a nagy "ragaszkodás közben" hogy szeresd a lány, de ez ne menjen át eszméletlenül nagy féltékenykedésbe, mert az mindent elront.
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3659 Dátum: 11 júl 13, 14:23:56 »

Jó Ritli igazad van, én csak magamból indultam ki, a görcsökre meg ott a görcsoldó, mondjuk az magában rajtam se sokat segített, anno be is lázasodtam a görcsöktől... a görcsoldó nálam csak azóta hat kicsit, hogy már orvos nem tudott mit csinálni és "bogyókat" írt fel =/ szal jah... de még így is hogy fáj a hasam ellehet azt viselni (ráadásul így egy kis ugráltatásra is feljogosítva érezhetem magam ikszdé)
Én pl nyáron eddig ami biztos 3x egyétre találkozom a párommal... ebből 2x meglesz a bajom (ill egyikem már túl vagyok szal akk megvolt végig)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 242 243 [244] 245 246 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!