24 szep 22, 15:23:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 241 242 [243] 244 245 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1083474 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3630 Dátum: 11 jún 10, 13:51:33 »

Morita: Ez nagyon szomorú. Úgy értem mind a férfi aki rád hajt és a szobatársad felfogása is. Micsoda kedves szobatárs aki arra bátorít hogy csald meg a barátodat egy nős férfival akit igaz nem ismerek, de gondolom csak egy kis kalandot szeretne, a netán talán unalmas házaséletébe.
Ayaka, megyek veled emozni a sarokba Nevet

"és attól, hogy lefekszek vele az nem azt jelenti, hogy megcsalom a barátom, hisz attól még szerethetem őt."
Ez a mondat, te jóég. A legtöbb lánynak komolyan ilyen a felfogása? Nem egyszer hallottam lányoktól hogy "attól még hogy orálisan kielégítettem egy fiút a buliban, nem csaltam meg xy-on..."
Naplózva


Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #3631 Dátum: 11 jún 10, 14:21:55 »

Az ien mondatok után verném bele a fejét a  fakírok szöges ágyába =/  sztem már egy csók vagy h a rossz helyen ér máshoz már elég válóok
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #3632 Dátum: 11 jún 10, 23:28:25 »

Tehát summázva a lakótársad egy hlye.

A pasit meg nyilván akkor te is érzed, hogy kerülnöd kell, nekünk nem kell erre felhívnunk a figyelmed:)
A dolgokat te látod jól.

A telefonodban pedig van olyan opció, hogy letilts bizonyos számokról érkező hívásokat. Használd:)
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3633 Dátum: 11 jún 10, 23:54:14 »

Te jó ég na ez szép Rita2 Nevet Szerintem is a lakótársad felfogásával van a baj. Az ilyen ribik miatt hiszik a pasik, hogy a nők álnok kígyók akiknek csak a pénz kell és más nem számít. Meg persze a fickóéval is aki nem elég, hogy megcsalná a feleségét még téged is rá akar venni, hogy csald meg a barátod. Legalább tenné szingli csajjal amit tesz. Az meg a másik, hogy ez már kb zaklatás mivel egyértelműen jelezted neki, hogy nem akarsz tőle semmit. Szerintem is tiltsd le Nevet

Hát az meg egy külön vicc már, hogy nem megcsalás mert attól még a barátodat szereted Nevet Istenem... akkor mi a megcsalás? Nevet Ha együtt vagy a barátoddal, de megtetszik egy másik srác? Akivel mondjuk nem is flörtöltél, nem is értetek egymáshoz egy ujjal se? Gondolom az, mert ha nem a sex a megcsalás akkor csak ez lehet. Hmm?

Ja és én is megyek a sarokba veletek xD (Erről a soul eater egy jelenete jut eszembe, mikor Chrona versét olvasták el és mindenki emozva a sarokba gubbasztott Nevet)
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 10, 23:56:10 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #3634 Dátum: 11 jún 20, 15:25:44 »

Én csak azt az egyet nem értem, hogy ilyenkor mindig csak mi, átlag felfogásúak vagyunk jelen, de könyörgöm hol vannak azok a lányok/nők akik ezeket az elveket vallják, nehogy már egy se legyen jelen fórumon! Most mondanám, hogy bevállalom az ellen oldal szerepét, de mivel egy mocskos, vámpirisztikus kocka vagyok képtelen vagyok így gondolkozni, még az agyam helyén is mátrix kód folyik  Nyelvesít

A "hölgyek" nagy része keményen megdolgozik azért, hogy a fiúk/férfiak lenézzenek bennünket, s mivel általában a többség ilyen, ezért a kivételeket is beleolvasztják a "szabályba". Elkeserítő és gyűlölöm is, amikor könnyű prédának tartanak, csak mert xy meztelenül pózolós képet tölt fel magáról, s mivel nőnemű ebből már rögtön az következik, hogy én is ezt csinálom... istenem, néha úgy szeretnék hapsi lenni. Persze meleg hapsi  ikszdé
Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #3635 Dátum: 11 jún 20, 22:01:57 »

Kinek van időgépe?

Csak mert No. 1:

http://www.thecinemasource.com/moviesdb/images/Bruce_Willis%20-%203%20-%2016_Blocks.jpg
http://files.myopera.com/Sherlock-holmes/albums/864749/younger-bruce-willis-posing.jpg
http://www.pophalo.hu/kepek/szereplok/0/793/brucewillis02.jpg
http://mindenamifilm.files.wordpress.com/2011/01/bruce-willis-4.jpg
http://www.bkvhatra.hu/hirkepek/20090530102331.jpg
http://www.celebmagazin.hu/files/images/Bruce-Willis.jpeg
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #3636 Dátum: 11 jún 21, 08:56:11 »

=) nem is gondoltam Zemo h bírod
De ha van valakinek időgépe akkor én is kölsönkérem, visszamennék akkorra amikor Heath Ledger még élt

Az olyanokat én is szívesen meghallgatnám egyszer h mit tudnak mondani =/ de sztem elbeszélnénk egymás mellett, egyikünk sem értené meg a másikat
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #3637 Dátum: 11 júl 01, 11:51:09 »


Ezzel egyet is értek meg nem is... Az igaz, hogy a gyerekkori sérelmek (amik nem muszály, hogy családiak legyenek) nagyban közrejátszanak abban, hogy az a valaki milyen lesz felnőttként, csak épp ez nem mindenkinél néz ki ugyanúgy. Lehetnek olyanok, akik pont, ahogy mondod visszahúzódóak, nem tudnak a társaikkal kellően viselkedni, félénkek (pl én). És simán haladhat egy ember az elSasukésesedés irányába is (persze az animében ez a viselkedésmód fel van nagyítva, hogy még a hülyék is észrevegyék ^^). Az utóbbi esetben szerintem arról van szó, hogy az alany úgy van vele, ő minek legyen kedves másokkal, ha vele sem volt soha senki sem az... (bár ezt nem tudhatom, hisz a másik véglet vagyok ^^)
Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3638 Dátum: 11 júl 01, 14:47:09 »

Igaz A-chan. Minden ember a környezete hatására fejlődik. Lásd ha egész életedet egy üres szobában töltenéd nem lennél ugyanolyan személyiség, mint így Nyelvesít
Csak ez mindenkinél más, mert minden ember más. Lesütöttszemek Van aki bekattan és pszihogyilkos lesz, meg van aki tök normális életet él ugyanolyan múlttal. Ez mind csak az egyéntől függ, hogy mit hogyan dolgoz fel. Mivel nem vagyunk ugyanolyanok ezért egy adott helyzetet mindenki másként kezel. Valaki verekedős lesz mert anyu verte, valaki meg azért lesz verekedős mert szimplán kö**ög... Vagy szintén környezet hatására azért lesz verekedős mert a haverjai is azok és alkalmazkodik (és talán ha nem tenné, ő lenne a következő áldozat Nyelvesít).
Azért bagózik mert a haverjai is bagóznak (gyakori példa). Valakit meg nem érdekel, hogy a többiek mit csinálnak, pl engem se igazán.
Vagy azért lesz egy lány némely pasik szerint ribi, mert sajnos a csökött agyú pasik figyelmét csak egy ribis csaj kelti fel. Egy normális átlagos lányt észre se vesznek ha ott van egy bögyös aki mindenét kiteszi. Lehet ez ellen lázongani, hogy nem így van de akkor is igaz.
Az meg már engem is külön felháborít, hogy a pasiknál mindig az a téma hogy a nők pénzéhes riherongyok akik csak a szép ruhára meg cipőre mennek, semmi más nem érdekli őket, nincsenek normális nők mert mind ilyen. Aki csóróbb az nem kell a jó csajoknak, stb. Undorító, hogy mindig ezt hozzátok fel, mert annyira nem igaz hogy hihetetlen. Lehet nem a bögyös ribi nőkre kéne rámozdulni, hanem a láthatatlan normális lányokra és akkor talán más tapasztalataitok lennének.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 01, 14:51:27 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #3639 Dátum: 11 júl 01, 15:11:56 »

A számból vetted ki a szavakat Ritli! Olyan bölcs vagy! *-* Nevet
(én nem tudok ilyen szépen fogalmazni, és mire leírom, felét elfelejtem annak, ami eleve az eszemben volt... smirksweat)
Naplózva

Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #3640 Dátum: 11 júl 01, 15:25:59 »

Mondjuk az ilyenek hülyék xD bocs, de aki a saját hibájából nem tanul és mindig ugyanazt a típust nézi még a 100. csalódás után, arra nem tudok mit mondani, aki hülye haljon meg =/ szal azokkal eleve nem is érdemes kezdeni, és ugyanaz vonatkozik a pasikra is. Jó nagy részük csak arra megy és nem feltétlenül azért mert azt hiszik h mindegyik csaj ribi, mondhatják, de direkt azokkal is ismerkednek mert csak arra mennek és arra a ribik is jók. Nem tom ez mennyire érthető xD néha nehezen fogalmazom meg a mondandóm.
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #3641 Dátum: 11 júl 01, 15:37:34 »

Én értem.^^
De akkor meg mi a fenének rinyálnak, hogy manapság RENDES lányt már nem lehet találni? Ha a haverjaim közül valamelyikre ez rájött, akkor mindig az volt a téma, hogy "mert mindegyik csaj ribi, és nekik ribi nem kell"... Némelyek még akkor sem vennék észre a "rendes" lányt, ha hozzájuk vágnák. ^^"
Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3642 Dátum: 11 júl 01, 23:41:41 »

Köszi A-chan Nevet

Én igazából egy dolgot nem értek. Miért nem találnak a pasik normális csajt? Azok akik azért sírnak, hogy normális csajt akarnak? Én rengeteg jófej, vicces, stb lányt ismerek akik nem pénzéhesek, nem ribik, stb. És persze nem is bányarémek, hanem nagyon is csinosak. Több ilyet ismerek, mint ribit. Lehet, hogy csak az én környezetem ennyire "elfajzott", hogy sok a normális csinos lány?
Vagy a férfiak lennének ennyire vakok? Ilyen kis szemellenzőt hordanak mint a lovak? Vagy simán azért nem veszik észre mert eltereli a figyelmüket egy nagy mágnescickó? Ohh My God Ó az élet nagy kérdései Gondolkozik
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #3643 Dátum: 11 júl 02, 15:14:41 »

Ne fikázzuk a nagy mellűeket, mert nem tehetünk róla xD legalábbis nem mind, és ez is általánosítás, szal ne csináld mert te se leszel jobb náluk így. Ez sem feltétlenül előny. 1. nem láthak túl rajta, mintajh fejem meg agayam nem is lenne. 2. igen, emiatt azt hiszik h ribi az ember =/
Amúgy meg ez is olyan dolog h akarni kell, aki normális csajt akar, talál is, aki nem azt akar az nem.
Naplózva
Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #3644 Dátum: 11 júl 02, 18:00:27 »

hát Ritli-chan igazad lehet mert elég sok nomláris lány van akkik nem is foglaltak és valahogy nem találják meg őket a fiuk:S de elég sok a ribi is sajna és ink arra hajtanak a pasik sztem:/
Ayaka-chan igazad van hogy nem minden nagy mellű ribi stb . De az a baj h sok nagy mellű vissza él ezzel az "adotsággal" és hát át mennek ribibe :S de eggyet értek veled ^^ én se fikázok senkit a nagy melle miatt csak tesóm de azt azért mert tudom h milyen Mosolyog
És ja aki akar talál nolmáris csajt mert elég sok van a világon:D csak a pasik nem veszik észre Nevet Technikai KO
Naplózva
Oldalak: 1 ... 241 242 [243] 244 245 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!