24 szep 22, 17:31:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 235 236 [237] 238 239 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1083543 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #3540 Dátum: 11 jan 03, 21:52:49 »

hehehehe:D ez nagyon jó vidike:D még ha nagyon is sztereotíp is:D
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Sassy
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 225


« Válasz #3541 Dátum: 11 jan 05, 18:35:54 »

Az ingyenélő meg az élősködő között hatalmas különbség van kacsint Én ingyenélő vagyok mióta élek, mert relatív nem dolgozom tehát saját munkából nem származik rendszeres jövedelmem (jo az más dolog hogy nyáron van nyári meló) tehát az állam tart el... De ez más mint az hogy megyek és kunyerbálom a pénzt, pláne a pasimtól...

Micsudi: egyrészt egyetértek veled, másrészt nem. Nem feltétlenül azért fut egy srác egy csaj után, mert csak arra kell neki (ez csak egy bizonyos korosztálynál van igy a pasiknál Nevet). Egyszer az életben megeshet az is hogy azért megy a csaj után mert szereti. A szerelem meg mit tudjuk néha picit (nagyon) vak Nyelvesít Szeretném azt mondani, hogy ilyen élősködő nőszemély mellett ugysem marad sokáig a srác, de nem mondom ezt mert családomban is van rá példa hogy még mindig együtt van egy ilyen pár már sok éve. -.-'
És az sem feltétlenül igaz, hogy a férfinak többet KELL keresnie... végülis a 21. században élünk Mosolyog emancipáció tudod.
Naplózva

UT 2004 <3

"Ön és közveszélyes kocka"

-- Boom lay Boom lay Boom -- Ördögi
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #3542 Dátum: 11 jan 18, 23:41:39 »

Kis édi fiúkák amott Nevet
Imádjuk a virágot. De igazatok lehet, hogy kezdetben még nem kell a lányokat elkényeztetni.
Később annál inkább ^^
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #3543 Dátum: 11 jan 20, 19:53:30 »

Szerintetek az normális h egy 14 éves csaj egy 21 éves csávóra nyomul?Egyik o.társam gusztustalansága.Ez most valami divat h mindenki a nála 10 évvel idősebbekre hajt?

Szerintem nincs ebben semmi gusztustalan..x'D Mindig vannak az átlagnál érettebbek-mind szellemileg, mind fizikailag-, ráadásul sok lánynak az idősebb fiúk/férfiak jönnek be. Egyik barátnőmnek is egyetemista barátja van 15 éves létére, mégis nagyon jól működik közöttük a dolog. Mosolyog Itt nem mindig a korral van a gond, minden a HOZZÁLLÁS kérdése. Ha az idősebb fél is úgy áll a kapcsolathoz, ahogy kellene, és tényleg szereti a -jelen esetben. lányt, akkor nem látom akadályát, miért ne lehetnének boldogok.  Mosolyog
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Sassy
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 225


« Válasz #3544 Dátum: 11 jan 20, 20:16:54 »

Szerintem ez fordítva is gyakran megtörténik. Van úgy, hogy a srácok is náluk jóval idősebb nőkkel járnak. Szntem mindkét eset normális, bár elég sokan elítélik a nagy korkülönbséget. Én ezt nem értem miért olyan marha nagy probléma, hogy valaki idősebb társat keres...? A szüleim között is marha nagy volt a korkülönbség, sőt régen még nem is volt olyan meglepő, h a 15-16 éves fiatal lányokat 30-40 éves férfiakhoz adták hozzá...
Naplózva

UT 2004 <3

"Ön és közveszélyes kocka"

-- Boom lay Boom lay Boom -- Ördögi
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3545 Dátum: 11 jan 20, 20:19:59 »

Szerintem nem gusztustalan
viszont ésszerütlen egyáltalán nem tartom okos dolognak egy 14éves kislány legyenszives és maradjon meg kislánynak  Hümm-hümm
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #3546 Dátum: 11 jan 20, 20:53:48 »

Noemimivel egyetértek.
De hozzátennék annyit,h a korkülönbség elvileg nem számít, csak az a kérdés, hogy mikor nem számít. Más az, ha 14-21 a párosítás és más, ha 35-42. A 14 éves még gyerek. A 21 éves meg lassacskán az Életben van tényleg. Munkára készül és aztán csak pár év,h gyerekben is gondolkodjon. A 14 éves meg megszül mire 17 lesz?

Igaz viszont, h vannak izgalmas kivételek. Legjobb barátnőm anyuja 14 volt, amikor apujával megismerkedtek, aki 19 volt. Aztán kivárta a pasi a csajt és házasság majd kisbaba:)
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #3547 Dátum: 11 jan 22, 09:49:22 »

Szerintem meg az is bajos, ha egy 14 éves lány már vágja a szexben a dolgokat. Aztán meg 16 évesen babát vár. Az ilyen lányokat sajnálom. Nem csak a saját és párjuk életét de a születendő baba életét is keresztbe elvágják.  smirksweat

Úgyhogy inkább mindenki max 4-5 évvel idősebb emberrel kezdjen, hogy véletlenül se történjenek ilyenek.

Bár mostanában van olyan is, hogy 12 éves lány szült 13 éves fiútól. Na ez már undorító....

És hogy szépet is írjak:

tényleg elhiszem, hogy angyal a nőm xDDD

Tudtuk Hiei, hogy a hajad alá rejted, mekkora szíved van.  Pirul Puszika kis cuncus!  Nevet
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3548 Dátum: 11 jan 22, 12:21:36 »

Az egyik barátnőm unokatestvérének a barátnője most 17, és 30 valahány éves hapsija van. Asszem 33, de lehet, h több/kevesebb. Erre emléxem. Hát, ez egy kicsit nagyon sok évkülönbség szerintem, de az ilyen 5-6 év is elfogadható, úgy gondolom. Főleg felnőttkorban. De így, hogy mondjuk 13 éves lánynak 19 éves fiúja... smirksweat Ugyanmár. Nem gusztustalan, inkább ésszerűtlen.
Én azon vagyok, hogy inkábba fiú legyen az idősebb, jó, ha a lány 2-3 évvel idősebb nem baj, dehát nem is tudom. Inkább a csajszi legyen a fiatalabbik.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #3549 Dátum: 11 jan 22, 14:45:37 »

fúú nekem már rohattul elegem van abból, hogy honfoglalón beírnak privibe, hogy bevállalós vagyok-e, meg szex gy és úgy Oo még szép hogy letiltom a csávókámat ><
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3550 Dátum: 11 jan 22, 14:47:27 »

Ez az amiből nekem is elegem van. Meg megyek chatelni a bnőmmel és nem beír mindenféle pedofil izé??? Neeem
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #3551 Dátum: 11 jan 22, 15:35:43 »

Akkor miért nem játszol simán, így nem értem, milyen okból kifolyólag használod te is a chat-et.  kacsint Ha nem mész fel többet, nem lesznek ilyen gondjaid.
Engem inkább a való életben zaklatnak. Hidd el, jobb, amíg virtuálisan folyik a dolog,  és nem élőben!  smirksweat

Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3552 Dátum: 11 jan 22, 18:01:23 »

Talán mert szeretnék beszélgetni a barátnőmmel? Hümm-hümm
Velem is volt, hogy igazából zaklattak. De egy idő után lekopott. Mosolyog
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #3553 Dátum: 11 jan 22, 18:18:45 »

Én msn-en szoktam elintézni, vagy élőben. Nevet Egy a gond, hogy több barátom más településen lakik, de akkor jön az msn, ott pedig nem futok bele pedo papókba. kacsint
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 22, 22:34:36 írta Lille17 » Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3554 Dátum: 11 jan 22, 18:24:08 »

Én is inkább msn-eznék vele, de nics msn címe, és azt mondta, nem is akar. smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 235 236 [237] 238 239 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!