24 szep 23, 03:27:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 225 226 [227] 228 229 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1083845 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #3390 Dátum: 10 okt 17, 09:11:13 »

amúúgy most, hogy így visszaolvasok...15 éves vagyok és már mindenen túl vagyok..tavaly részegen voltam suliba.betépve voltam suliba és egyikre se vagyok büszke mert sikeresen kirúgtak egy jó suliból..mondjuk amiota megismertem a mostani barátomat mindkettőt hanyagolom..13 évesen kezdtem el cigizni és nem is akarok róla leszokni.ne értem mit vannak úgy páran fönnakadva ezen mert régebben 18évesen járt el bulizni az ember ez a korhatár lejjebb csúszott ennyi.az embereknek a saját szégyene ha részegen fetreng a város főterén és még büszke is rá.nem kell velük foglalkozni és csá.engem meg gyis elegen néztek lá hát most mármegvan innen sok ember véleménye is (Y)

a rosszoszály témára pedig, nálunk az osztályból, tavaly osztálykirándulásra azok mehettek akiknek nem volt igazgatóijuk vagyis a 35ből 7 ember..ennyit a verekedéses osztályról. amúgy voltak műsorok nálunk is.most meg tásiba..húú..na azt nem is részletezém
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 17, 09:16:21 írta Kletta » Naplózva

memories last forever. <3
Alexa
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 137


« Válasz #3391 Dátum: 10 okt 17, 14:55:26 »

Hát hallod, nem akarlak megbántani, de ezt inkább titokban tartanám... 16 éves vagyok, soha nem ittam alkoholt, komolyan, amit "ittam", azt mind a sportszeletekből, pedig lett volna rá bőven alkamam, összevissza kínálgattak, meg mondogatták, hogy "Áhh, úgyis iszol..", és mégse, 1 szál cigit se szivtam még el, 1x próbáltam, elég is volt, drog és hasonlók pedig messze állnak tőlem. De mindezek ellenére jól érzem magam. Mikor valaki megtudja ezeket, el se hiszi, hogy hogy lehet ilyen a mai világban.. hát így, ez van. Nevet Nem érzem magam kevesebbnek azért, mert ilyenek kimaradtak az életemből. Nevet
Naplózva

Everybody chicken!!
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3392 Dátum: 10 okt 17, 17:00:21 »

Én se szívtam el soha 1 szál cigit se pedig 21 éves vagyok. Az alkohollal is sokat vártam, szerintem úgy 18-19 éves koromig antialkesz voltam. Vagy max 1-2 kortyot ittam mert megkóstoltam valamit. Mosolyog Szerintem eddigi életem során 2-3x voltam csak berúgva amúgy max csak becsípve Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #3393 Dátum: 10 okt 17, 18:26:13 »

Én tavaly nyáron voltam bnőmmel és 3 lánnyal balatonon, akiket nem igazán szívlelek. Ők tukmálták rám a cigit, mert addig egyszerűen nem hagytak békén, de szörnyen bűntudatom lett utána, mert addig büszke voltam magamra, hogy nem cigiztem. Ott ittam először úgy igazán alkoholt családi pezsgő vagy borozgatás mellett. Bár utána kicsit rákaptam a dologra, mert buli előtt itthon barátnőmmel ittunk pálinkát, de amikor kiderült másnap szintén irtó gáznak éreztem anyum előtt...
Amúgy meg szerintem nem az a megoldás, ha nem foglalkozunk a főutcán részegen fetrengő emberekkel, nem lehet a problémák elől elmenekülni, igenis figyelembe kell venni őket. Az pedig, hogy ez a határ lecsúszott nem éppen helyes és normális. :/
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 17, 18:28:35 írta Handy » Naplózva
Leni-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 272



« Válasz #3394 Dátum: 10 okt 17, 18:35:46 »

Amúgy meg szerintem nem az a megoldás, ha nem foglalkozunk a főutcán részegen fetrengő emberekkel, nem lehet a problémák elől elmenekülni, igenis figyelembe kell venni őket. Az pedig, hogy ez a határ lecsúszott nem éppen helyes és normális. :/

Igazad van. Bárkivel megtörténhet hogy a főutcán hempereg részegen mert nem tudja máshogy felülmúlni a bánatát.
Én például még akkor se ittam bort amikor anya megkérdezte hogy megkóstolom-e. Először arra gondoltam hogy oké megpróbálom. És amikor már majdnem a számhoz ért elhúztam a poharat. Egyszerűen nem kívánom. Néha ezt gondolom a piáról  Nyelvetnyújt
Naplózva

Pesszimista kisdémon, ki Disney Drakula
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3395 Dátum: 10 okt 17, 18:45:16 »

Szép meg jó, hogy 12 évesen még így fogod fel a dolgokat, hiszen akkor még ez a rendje xD de X év múlva szerintem a te álláspontod is változni fog...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #3396 Dátum: 10 okt 17, 19:23:42 »

érthetően leírtam, hogy egyikre sem vagyok büszke sőt nem érzem se jobb se roszabb embernek ezek miatt tanultam belőlük.lehet, hogy nem a jó kislány vagyok de ezvan úgy őszintén engem a nővérem vitt magával mindenhova és amit ő megcsinált 17évesen én előbb.. ennyi.
miért mit csinálsz az utcán ha ott oribál részegen a 13éves kiscsaj a társaságával odamész 5évvel idősebb fejjel és beolvasol neki a helyes életről? hol fogja érdekelni őket a te véleményed. ezért nemkell velük foglalkozni a maga élete majd rájön, hogy rossz úton halad ha meg nem 30 évesen kiélt kurva lesz
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 17, 19:25:11 írta Kletta » Naplózva

memories last forever. <3
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3397 Dátum: 10 okt 18, 03:56:56 »

Leni-chan: Még csak 12 éves vagy Mosolyog Nem is kell innod neked, még fiatal vagy ehez. Majd pár év múlva "jól fog esni a pia". Nem csak arra való hogy az ember fú de berugjon. Egyszerűen jó iszogatni mikor egy kis társaság össze gyűl és beszélgettek például. Ha iszol nem az a lényeg hogy sokat igyál és minnél hamarabb berugj, és alig tudj a végén menni, beszélni vagy bármit csinálni... (Bér én a te korodban, már boldogan borozgattam otthon. Nevet)

Én még soha nem rugtam be igazából, csak becsíptem de azt se nagyon, de szerintem jó iszogatni. De a berugást nem tervezem még >.< de már páran tervezik hogy leitattnak... -.-"

Erről jut eszembe, emlékszem mikor az én exosztályom még 7-8-ban svábbálon próbáltak piát becsempészni, mert hogy az dejó buli lesz, de lebuktak, és a tanár haza üldte őket...

naokichan: sportszeketekből. >.< Ez aranyos. Nevet

Handy:
Pedig pálinkázni jó. Én most nyáron kaptam kicsit rá, mikor a városomban volt egy kis fesztivál és a 2 legidősebb testvéremmel pálinkáztam Nevet


Bocs... hajnali 5óra van, gondoltam kicsit hozzá szólok, de gyakorlatilag fél kómás vagyok, így lehet hülyeséget írtam. >.<

Egyébként Klettanak igaza van. Ha beolvasol ilyen helyzetben egy kis csajnak teljesen leszarja. Főleg mert abban a korban él ahol nagyon lázadni akar, amikor nem akar az idősebbrekre hallgatni, amikor csak saját maga érdekli, egy idő után viszont lehetséges hogy megtanulja hogy ez még se olyan jó. De ha egy vadidegen szól neki, nem nagyon fogja föl és teljesen leszarja, ilyenkor otthon kell valakinek helyre rázni a gyereket vagy a barátainak kéne szólni...
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 18, 04:05:09 írta Minagi » Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3398 Dátum: 10 okt 18, 13:37:41 »

Az otthon helyrerázás nemigazán szokott segíteni, viszont ott a barátok akiknek egy tizen x  éves embernél szerintem a legnagyobb jelentősége van.... pont ezért ha valaki olyan társaságba van, hogy úúúh devagányvagy h felválalod, hogy részegen fetrengesz az utcán akkor továbra is ezt fogja csinálni és majd 25ön túl jobb esetben rájön hogy "bár halgattam volna valakire a kevésbé menő emberek közül". Másrészt viszont, ha valakinek olyan barátai vannak, hogy megszólják, ha túlzásokba esik az ember és a társasága is akar valamit az élettől, akkor az adott illetőből is lesz vki, annak ellenére  hogy azért "élt is fiatalon". 
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #3399 Dátum: 10 okt 18, 16:47:54 »

30 évesen lesz kiélt ká?
már 2 év múlva kiélt ká lesz. ő lesz az, akire ránéz más az utcán és azt gondolja,h ez egy 25 éves. aztán, ha kiderül,h csak 15-16. az valahol gáz. 30 évesen örülhet, ha normális életet él.
megtanulja saját maga. meg. aztán azért fog 30 évesen inni a 3 poronty mellett, mert olyan jól elbszta az életét.

igyál még, egészségedre.

bár nem tom, már ki írta. szal ez valahol minden 13 éves felnőtt arcocskának szól.
17 évesen bőven elég elkezdeni. gratulálok a nővérkének, aki elvitte a hugit.
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Hellus-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 215


« Válasz #3400 Dátum: 10 okt 18, 17:10:59 »

Hát belőlem biztos nem lesz egy alkoholista, cigizős, drogozós nyomorék.  smirksweat
Mert a szüleim se olyanok, se a barátaim, meg hát eléggé, úgy nevezett stréber vagyok ikszdé (na jó nem Nevet)
És úgysem próbálnám ki őket, mert nem vagyok az a merész típus.  Hümm-hümm
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3401 Dátum: 10 okt 18, 17:38:42 »

30 évesen lesz kiélt ká?
már 2 év múlva kiélt ká lesz. ő lesz az, akire ránéz más az utcán és azt gondolja,h ez egy 25 éves. aztán, ha kiderül,h csak 15-16. az valahol gáz. 30 évesen örülhet, ha normális életet él.
megtanulja saját maga. meg. aztán azért fog 30 évesen inni a 3 poronty mellett, mert olyan jól elbszta az életét.


Sajnos van rá példa, hogy egy adott illető úgy áll hozzá az egészhez, hogy hát na 14 éves vagyok játszom egy kicsit a nagylányt/nagyfiút itt a 8. vége kikell magam bulizni... Ezek után bekerül (gimibe) szakközépsuliba ott se pont a legjobb társaságot választja mg magának... mondván, hogy aki nem csinálja ezt és ezt mind lúzer... és hogy ugyan ráérek még foglalkozni a tanulással stb. éretségikor.
Csakhogy az idő elég gyorsan elszáll, hipp-hopp itt a 4. akkor lehet belegondol az illető, hogy na mostmár tényleg nem lesz olyan gyerekjáték minden (ez az egyik eset mikor tartja magát ehez, de ott a másik is....) az "ah majd ez is lesz valahogy" eset... nah illetőnk nemigazán jár sikerrel éretségin.... utánna évekig próbálja magát eltartani vmi idény munkákból stb. mikor a szülei aztmondják neki hogy "na kicsim ez igy nemmegy tovább", de mindezek mellett ugyanúgy mint gimiskorában minden hétvégén ott fetreng az illetőnk részegen ugyan abban a koszos kis kocsmában ahol azt tizenévesen tette...
Húszon túl (a 25-öt saccként mondtam) meg rájön, hogy "a francba én vmit nagyon elrontottam... lassan már családot kéne kezdni alapítani én meg még agyilag leragadtam max. egy 16 éves szintjén"
Nemtudom erre felé vannak ilyenek...úgyérzem/látom
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Ayumi7
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 86


« Válasz #3402 Dátum: 10 okt 19, 14:49:18 »

A mi tanáraink is mondják hogy ez az osztály a tanárok réme.  >.<#
A mi iskolánkban a tanárokkal nincs semmi gond, csak a gyerekek tisztára elmefogyatékosok.  smirksweat

Nekünk is folyton beszólnak a tanárok hogy "Ha megyünk az utcán mindenki tudja hogy a 6/D megy." blabla de az a baj hogy nem mi vagyunk a legrosszabb osztály mert a tanárok azt mondják hogy bezzeg az ő osztályuk olyan csendes de amikor meg velük megyünk kirándulni akkor meg még mi vagyunk jó gyerekek vagyunk mer el ismerem hogy hangosak vagyunk de az órák fele a tanárok "beszéde" miatt megy el.

12 éves? Cigizik? Iszik? Drogozik? A kezébe karcolgat?
JÉZUSOM!  Ohh My God
Azt hittem eddig hogy a mi osztályunknál nincs is rosszabb, na tévedtem!  Ohh My God  smirksweat

Én is így voltam vele de azért ez tényleg durva nálunk az a max. hogy kiköpnek az ablakon vagy akkorát vernek a hátadra hogy egy hátig nem tudsz le feküdni de ahhoz képest hogy mit művelt ezek kis csínyek. Ohh My God

érthetően leírtam, hogy egyikre sem vagyok büszke sőt nem érzem se jobb se roszabb embernek ezek miatt tanultam belőlük.lehet, hogy nem a jó kislány vagyok de ezvan úgy őszintén engem a nővérem vitt magával mindenhova és amit ő megcsinált 17évesen én előbb.. ennyi.


Engem is mindenhova a nővérem visz el mivel az én koromban most ő az akire felnézek meg akire biztos számíthatok ezért persze hogy utánozni akarom mert nekem most amit ő csinál az a menő ezért én pl. fiatalabban megyek bulizni mint ő, ez így szokott lenni.
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 19, 15:06:33 írta Ayumi7 » Naplózva

pam-pam
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3403 Dátum: 10 okt 20, 17:18:34 »

Újabb fejlemény: van ennek az én drága osztálytársnőmnek egy barátnője, aki belőve jött suliba. és ez sztem igaz volt, mert tényleg olyan volt a tekintete, nem tudta mit csinál, pl: órán hangosan beszélt, amit nem szokott... Még előtte megkérdeztem tőle, hogy igaz volt-e, hogy az a lány berúgott. Szóval igaza volt annak, aki azt mondta hogy hazudott (elnézést, már nem emlékszem  smirksweat) mert azt mondta hogy abszolút nem igaz, meg az se, hogy van egy 19 éves hapsija (ja igen ezt is mondta). na mindegy.
Én most leszek 13 pár nap múlva, de szerintem finomak a piák... Nevet Ittam már egypárat, Görögországban bort is ihattam (mértékkel persze xD), a barátnőmmel mutyiban a pálinkásszekrényből kóstolgattunk egy kicsit (persze azt is mértékkel) meg anya amikor iszogat, akkor én is kortyolhatok (mértééékel). És minden szülinapkor, névnapkor meg egyéb ilyen ünnepekkor ihatok felnőttpezsgőt. Anya szerint ihatok most, nem sokat, de jó ha tudom, hogy milyen. Ezt mondja a cigire is. De azt nem akarom kipróbálni. persze  a kábítószert nem akarja rámsózni, azt ő se csinálja. Én nem akarok részeges alkoholista állat lenni majd, de nem rossz dolog inni (mértékkel!!!). Üzenem minden korombelinek, akik nem merik megkóstolni ezeket.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Hellus-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 215


« Válasz #3404 Dátum: 10 okt 20, 20:32:37 »

Én csak újévkor iszom. Nevet (kis mértékben fahéjas forralt bort :3 )
Képzeljétek, tegnap volt az egyik fiú oszt.társam szülinapja és meghívta a haverjait, de az anyja nem engedte be őket ezért kimentek az erdőbe és ott piáltak, szipóztak, stb.
Az egyik gyerek meg annyira berúgott hogy ki kellett hívni a mentőt.
És állítólag olyan rossz az állapota hogy csak hétfőn jöhet suliba.  Technikai KO
Szerintem ezek hülyék, meg az anyuka is az volt.  smirksweat
A szülinapos meg ma elég másnaposan jött suliba, úgy hogy szünetbe bement a könyvtárba és elaludt, de úgy hogy 2 órát ki is hagyott és az osztályfőnöknek kellett behoznia mert nem tudott állni a lábán.  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 20, 20:36:34 írta Hellus-chan » Naplózva
Oldalak: 1 ... 225 226 [227] 228 229 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!