24 szep 22, 23:18:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 227 228 [229] 230 231 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1083704 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3420 Dátum: 10 okt 22, 17:30:02 »

Ja.. Tipikus női felfogás! Ismerősöm is üzenőfalon nyavajog, msn-en nyavajog, ráírok megkérdem mi a bajod? Á semmi... Nem fontos... Ha egy fiúra írok rá ugyanígy az megírja kerek perec...
Sok lány ismerősöm kiírja hogy valami gondja/baja van, de mikor bárki rákérdez csak annyit mond hogy semmi (de ez fiúknál is így van, azaz nekem sok fiú ismerösöm is ilyen). És csak azt várják hogy "küzdj-küzdj, ha tényleg érdekel mi a bajom, akkor húzd ki belőlem" Nevet Sokan azt akarják hogy törödjenek velük, és így próbálják a figyelemt magukra terelni. Vagy egyszerűen azért mondják hogy semmi, mert egyszerűen szar napja volt, és gondolta mindenkinek látnia kell, és ha a megfelelő ember fent lesz msn-en skype-on akkor majd vele megosztja.  De ez nem csak a nőkre vonatkozik, ez teljesen ember függő, pasik is próbálják az ilyet, nem midnenki mondja meg kerek-perec hogy mi is a baja, vagy miért írta ki amit írt.

és így eltérve a piától xĐ
Ti beszoktatok öltözni haverokkal /barátokkal stb. hülyülni halloweenkor ?Nevet

Én éveken át kiöltöztem a kis városomban és minidg nagyon jól elvoltunk. Sőt néha be is kopogtunk emberekhez és volt egy-két néni aki nagyon aranyosan adott pogácsát, süteményt vagy bármit, poén volt Nevet De én Halloweenkor és másnap este Halottak napjakor a temetőket szeretem. Gyönyörű szépek este ahogy a gyertyáktól világít minden.

Naplózva


Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #3421 Dátum: 10 okt 22, 17:32:43 »

Apropó, tud valaki jelmezboltot Bp-en?
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Đestri
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 393


Azért a remény hal meg utoljára, mert ő a gyilkos.


WWW
« Válasz #3422 Dátum: 10 okt 22, 18:12:20 »

Miskolci vagyok srry...(az az BAZ megye)
Naplózva

Ami két mondatnál hosszabb, az hazugság.
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3423 Dátum: 10 okt 22, 18:15:13 »

Ohh én imádok beöltözni! Lesz majd a suliba Halloweeni party és belehet öltözni, és mi a barátnőimmel vámpírok leszünk!!! Jackó
Én is elég harcias kislány vagyok, nemszoktam verekedni, eddig nem is nagyon csináltam, de van egy-két bizonyos személy, akit a közeljövőben keményem elfogok intézni. Ördögi Muhahahahaaaa!! ( Pojén ) De most komolyan. Én nem szoktam pofozkodni, ha úgy van, akkor inkább ököllel egy nagyot. Az egyik barátnőmnek akkora a tenyere mint egy 30 éves férfinek, szóval ő inkább pofozkodik (egyszer akkorát adott egy srácnak hogy kishíján beszakadt a háta- megérdemelte a bunkója!!)  >.<#
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Đestri
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 393


Azért a remény hal meg utoljára, mert ő a gyilkos.


WWW
« Válasz #3424 Dátum: 10 okt 22, 18:24:24 »

xĐĐĐ
amm nekünk is lessz suliba én is vámpírnak öltözök sztem ^^
Naplózva

Ami két mondatnál hosszabb, az hazugság.
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3425 Dátum: 10 okt 22, 18:28:41 »

Nem tudod hogy honnan lehetne szerválni vámpírfogsort?? Itt nálunk végigjártam a boltokat, de sehol semmi.  smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Leni-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 272



« Válasz #3426 Dátum: 10 okt 24, 09:44:36 »

Mi szülinapi buli helyett Halloween bulit szoktunk tartani. Jackó Nagyon jók szoktak lenni. Idén lesz harmadjára és az oszt társaim(akik már voltak és most is jönnek) állandóan azt várják hogy menjünk"kéregetni". Bekopogunk a házakba és azt mondjuk hogy "Boldog Hallooweent" vagy valami ilyesmit. Amikor visszaérünk akkorra anya begyújt a kandallóba és a kinti hideg után jól esik a meleg nappali és a sok édesség.^^ Nevet
Naplózva

Pesszimista kisdémon, ki Disney Drakula
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #3427 Dátum: 10 okt 24, 10:33:37 »

Az osztálytársaim a kéregetést szeretik a legjobban Nevet Már kérdezték is egy páran hogy lesz-e Halloween-bulim. mondtam is hogy persze, hogy lesz kacsint Tavaly a kéregetés közben lementünk a faluba is [hegyen lakunk falu legvégén Nevet ] és mivel egy autó sem járkált arrafele, voltak olyan elvetemültek, akik kifeküdtek az út közepérexD és kéregetés közben egy csomó lóvét is kaptunk Ohh My God bár én a csokiknak jobban örültem smirksweat ja és külön a német tanárunknak németül mondtuk a verset kacsint Nevet
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Hellus-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 215


« Válasz #3428 Dátum: 10 okt 24, 10:58:34 »

Nálunk egyáltalán nem lesz halloween buli. (mármint sehol Szomorú )
Csak alsósoknak van, de az nagyon gyér.  Hümm-hümm
Barátnőimmel már gondolkodtunk azon hogy legyen egy halloween buli, de egyiküknek sem engedték meg a szülei, és hát nálunk meg az anime party lesz. Mosolyog
OFF: Destri mióta vagy modi? :o
Naplózva
Leni-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 272



« Válasz #3429 Dátum: 10 okt 24, 11:03:33 »

Húú az anime party is jó lehet Nevet Nálunk egész évben csak a hallooween buli van mert anya nem nagyon szereti a gyerekeket!(kivéve minket mert minket imád Hümm-hümm + a kivételek)
Off: Hellus: Đestri aszthiszem tegnap délután lett naruto-kun.hu-s tag(ugye jól tudom smirksweat)
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 24, 11:06:09 írta Leni-chan » Naplózva

Pesszimista kisdémon, ki Disney Drakula
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3430 Dátum: 10 okt 24, 13:49:14 »

Váhh gyerekek dejó volt tegnap! Nevet A sulink indult a Nagy Vagy-on, és ott voltunk szurkolni, tanárok, szülők, gyerekek és egy csomó barátnőm is volt. Nagyon durva egy forgatás. Megmondják hogy mikor lehet örülni és csöndben maradni. Igaz utolsók lettünk, de egy élmény volt. És kik voltak ott??!! Csak én és a legjobb barátnőm felfedeztünk egy részt a parkban, ahoool ottvolt a megasztáros Bence és Dávid!^^ Fénykép, aláírás, jesszusom még most sem hiszem el Pirul Nevet Élőben mégjobban néznek ki Ohh My God Ma éjjel fél 1 körül értünk haza, egy kiadós alvás után még mindig áradozok Pojén Barátnőm bajban van, a karjára kapta az aláírást...
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #3431 Dátum: 10 okt 24, 14:02:55 »

Az jó lehetett Mosolyog
Hozzánk a Duna TV-től jönnek majd novemberben forgatni ilyen kultúrális filmet. Az lesz a címe, hogy Csodás Csatangolások és rajtunk kívül még 4 falu fog szerepelni benne. És mi diákok fogjuk bemutatni a falunkat és elvileg a TV-nézők is velünk egykorúak lesznek. Szóval kíváncsi vagyok, hogy mi jön majd ki belőle Nevet
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3432 Dátum: 10 okt 24, 14:26:02 »

Az tök karaj lesz! Hozzánk nemhiszem hogy jönnek majd valaha is forgatni, pedig nem csúnya kisváros ez...annyira smirksweat Neeem, helyes falucska igazából. Én meg parázok, mert elég elöl voltam a barátnőimmel, kezemben a sulink nevét tartalmazó táblácskák egyikével és őrjöngtem. Jött a kamera. Mint a puskagolyó. És mit csinált? Hát nem lekamerázott?? De elég sokszor arra járt az operatőr. Félek, biztos nagyon hülyén néztem ki.  Hmm? Mindegy, majd pár hét múlva meglátom.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #3433 Dátum: 10 okt 24, 14:42:39 »

Mikor lesz? Mert akkor megnézem Mosolyog
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3434 Dátum: 10 okt 24, 14:59:22 »

Ööö, ha minden igaz 3-4 hét múlva vasárnap délelőtt. Amint megtudom, írok. És miért olyan későn...
Hát, ezt most nem nagyon tudom elmagyarázni, szóval most ilyen majomfalka-szerűen mesélem el.
Volt 3-4 horda. Azokon belül 6 család. Az első hordában is 6, másodikban is 6 stb... A hordákon belüli csapatok egymással versenyeztek. A többi hordával nem, csak egymás ellen. Mi az utolsó hordában voltunk, azért tartott ilyen sokáig. Reggel 9-re odaértünk, 3 órán át vártunk, majd délben bemehettünk az uszodába szurkolni. Fél óra alatt lezajlott, na akkor aztán 6 órán keresztül el kellett magunkat foglalnunk. 3 óránk elment mozival és evéssel, a maradékot csevegéssel és járkálással töltöttük (ráadásul okt. 23 miatt minden üzlet zárva volt xD) és akkor mentünk aláírásért is  Ámor *.* Aztán kiderült, hogy nem is 7-kor fogunk következni, hanem 9-kor smirksweat Szóval + 2 óra. Addig a büfében néztük az x-faktort. Aztán még fél óra eltolódás, lett 21:30. Na akkor kb. 2 órán át forgatták a szárazföldi részt. Elindultunk fél éjfélkor. Fél egyre hazaértünk. És mi a hála?? Hogy hetekig kell várni, amég láthatjuk magunkat. bow
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 227 228 [229] 230 231 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!