24 szep 23, 13:11:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 214 215 [216] 217 218 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1084163 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Temari-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 384


« Válasz #3225 Dátum: 10 júl 09, 13:11:18 »

Én is úgy vélem, hogy aki szereti kikenni magát, az tegye (nem rossz értelemben gondoltam). Engem csak az idegesít az osztálytársnőimben, hogy mikor kirándulni mentünk a hegyekbe, ahol semmi mást se csináltunk, csak hegyen föl, völgyön le, akkor is azért indultunk később, mert még sminkelték magukat. Megértem, hogy valaki szereti sminkelni magát, de az szerintem még fontosabb, hogy tudnia kellene, mikor alkalmas.
Mikor 2 éve úszni jártunk, akkor is csak állandóan azt hallottam, hogy "Úristen, elfolyt a sminkem!". Most komolyan, a vízbe minek festi ki magát?  >.<#
Persze, ha jól van megcsinálva a smink, és az ember jókor viseli, nagyon széppé (még szebbé) teheti az egyént.
Persze itt is él a mondás, hogy "Egyszerű, de nagyszerű". Szerintem nem attól lesz valaki vonzó, hogy tűzvörös a szája, és tiszta fekete a szeme... Csak meg kell találni a magunkhoz illő stílust, és ez csodákra képes. Mosolyog

Mondjuk, én életemben eddig kábé 3-4 alkalommal voltam sminkelve (2-szer kozmetikus által a ballagási tablókészítésre meg a ballagásra, ezenkívül csak enyhe rúzs ha nagyobb ünnepekre mentünk, konkrétan esküvőre). Én nem vagyok valami nagy sminkmániás, megvagyok én nélküle is. (De persze nem zavar, ha másokon van - de csak ha tényleg van értelme Mosolyog)
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3226 Dátum: 10 júl 21, 22:21:20 »

Engem viszont ki kell mentenie vkinek ha nem a pancsolóba leszünk.  Pirul

Oh, engem is bár kimentett volna valaki...  Hümm-hümm

Hát, én sminkpárti vagyok. Nevet És ne higgyék azt a fiúk, hogy a lányok azért festik magukat, hogy nekik tetszenek. Sokkal inkább, hogy elégedettebbek legyenek magukkal, ezáltal magabiztosan járjanak-keljenek az utcán. Így sokkal jobban érzi magát mindenki. Nevet
A smink meg szerintem majdnem mindenhová alkalmas... Hangsúlyozom, majdnem. Én is kifestettem magam a strandra, első tíz percben belefolyt a szemembe, majd lemosódott. Másnap már nem próbálkoztam vele. Nevet
Ettől függetlenül szerintem sok lánynál ez már ösztönösen magától értetődő. Egyszerűen annyira megszokták, hogy nem tudják elhagyni, szükséges a napi rutinhoz, éppúgy mint az esti fürdés és fogmosás. Nélküle már úgy érzik, hogy kihagytak valami fontosat.... Tudom, mert én is így voltam vele. Mindig kényelmetlenül éreztem magam smink nélkül, mert annyira meg volt szokva. (Egyébként nálam a smink kimerült a szemceruzánál  Pojén ) Aztán egy idő múlva egyre ritkábban festettem ki a szemem, majd teljesen elhagytam. Úgy kellett róla leszokni, mint valami szenvedélybetegségről. Nyelvesít Lehet az is. Nevet
Meg most miért ítélnénk el ezeket? Nevet Pont amikor feszülős gatya és köldökig kivágott felső a természetes? A smink mindig is jelen volt, akkor is, amikor sokkal szigorúbb erkölcsök léteztek. Az ókori Egyiptomban azt ítélték el, aki nem volt kifestve. Egyaránt festette magát nő és férfi. Középkorban szintén.
Szóval szerintem a smink szép dolog, sőt művészet. Nekem inkább a "seggem is kivan belőle" illetve a "kilóg mindenem" öltözködés nem jön be...

Egyébként nyaralás közben gondolkodtam egy kicsit... És eszembe jutott valami.
Lefogadom senki sincs a fórumon, akinek az eddigi összes barátjának a neve ugyanaz volt - rajtam kívül. Ugye? Nevet


----

Hehe, tudtam én, hogy csak egy hsz kell és újra megjelenik két topikban is az élet.. Nevet Hódító hódok, lol. xD
Noe, én egyébként a barátot a természetes jelentésével értettem. Pl az összes legjobb barátnőm neve Anett volt. Hm. Persze oké, fiúkra is érvényes a dolog, de ott más a név...  Hümm-hümm xDDDDD
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 22, 00:32:35 írta Saphira » Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3227 Dátum: 10 júl 21, 23:50:01 »

én eddig változatos névskálával bírok... bár ha csak a 2 hétnél hosszabb kapcsolataimat nézzük akkor nem akkott csak 1 név van... Pirul X"D
nah játszunk olyat ki milyen neveket birtokola hódolók közt XDDDDD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Temari-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 384


« Válasz #3228 Dátum: 10 júl 22, 09:12:59 »

Nevet Pont amikor feszülős gatya és köldökig kivágott felső a természetes?

Nem vagy egyedül, én is utálom az ilyen öltözéket.
Bár, ha jobban belegondolok, lehet, hogy csak azért, mert rajtam nem áll jól (nem vagyok valami karcsú... :S), és ezért máris negatívan nézek azokra, akiken meg igenis jól áll. Vagy csak szimplán irigységnek mondanám. De azért ennek is van határa.
Meg mondjuk azt nem értem, hogy - hamár az öltözködésnél tartunk - miért van, hogy egy igen normális és erős, nagy elvárásokkal teli gimnáziumban minden 3. lány úgy néz ki, mint egy khm, nem írom le.  Szomorú A tanáraink elsőéves korunkban minden osztályban elmondják, hogy konzervatív suli vagyunk (szal no miniszoknya, haspóló, körömfestés, hajfestés/melír  Figyelmeztetés ) Meg miért kell az október 23-i ünnepségre 10 centis szoknyában, semmitse takaró, mély dekoltázsú FEHÉR blúzban és FEKETE melltartóban jönni (jah mellesleg tűsarkú csizma).
Ez olyan, mint a smink. Megértem, ha valaki szeret kirittyenni, de azt nemár egy ilyen ünnepségen tegye. Vagy csak én gondolom rosszul?
Naplózva
Esztii
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 872



« Válasz #3229 Dátum: 10 júl 22, 10:05:58 »

nálunk ezt megoldották, mindenkinek ugyanolyan inge van meg sálja, viszont aki nem tud az inggel kitűnni, az kitűnik a szoknyával meg a cipővel  Gondolkozik

Lefogadom senki sincs a fórumon, akinek az eddigi összes barátjának a neve ugyanaz volt - rajtam kívül. Ugye? Nevet

én például Dórákkal vagyok körülvéve  Nevet  Nevet
Naplózva

Nővérkéim: Nikkie és Sabaku no Temari  Kúl
Édes szüleim: Aemy és G-sama  Szeretet
Sógoraim: Szanisz és Dani
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3230 Dátum: 10 júl 22, 13:00:39 »

Idézet
nah játszunk olyat ki milyen neveket birtokola hódolók közt XDDDDD
Ez a csávó egy hódoló: http://www.wwf.hu/d_img/2007-05-25-hod_Gerhard_1_kis.jpg
Jól jegyezze meg mindenki. A lányok erre vágynak. Nevet
De most komolyan. Úgy megtetszett az ötlet. Nekem is kell egy hód.  Nevet Nevet Nevet
dehülyevagy.. persze jó értelemben... tetszett a poén

a másik amit akartam az pedig az hogy:

És ne higgyék azt a fiúk, hogy a lányok azért festik magukat, hogy nekik tetszenek. Sokkal inkább, hogy elégedettebbek legyenek magukkal, ezáltal magabiztosan járjanak-keljenek az utcán.

Hmm... csak én látok a 2 mondat között "ellentmondást"?
Nincs kifelyezett ellentmondás a 2 mondat közt anélkül hogy "fiura vadásszunk" is vágyhatunk a jó közérzetre... amihez néha hozzásegit ha otthon vacakolunk 1 sort a fürdőszobában.

3. részt
Nevet Pont amikor feszülős gatya és köldökig kivágott felső a természetes?

Nem vagy egyedül, én is utálom az ilyen öltözéket.
Bár, ha jobban belegondolok, lehet, hogy csak azért, mert rajtam nem áll jól (nem vagyok valami karcsú... :S), és ezért máris negatívan nézek azokra, akiken meg igenis jól áll. Vagy csak szimplán irigységnek mondanám. De azért ennek is van határa.
Meg mondjuk azt nem értem, hogy - hamár az öltözködésnél tartunk - miért van, hogy egy igen normális és erős, nagy elvárásokkal teli gimnáziumban minden 3. lány úgy néz ki, mint egy khm, nem írom le.  Szomorú A tanáraink elsőéves korunkban minden osztályban elmondják, hogy konzervatív suli vagyunk (szal no miniszoknya, haspóló, körömfestés, hajfestés/melír  Figyelmeztetés ) Meg miért kell az október 23-i ünnepségre 10 centis szoknyában, semmitse takaró, mély dekoltázsú FEHÉR blúzban és FEKETE melltartóban jönni (jah mellesleg tűsarkú csizma).
Ez olyan, mint a smink. Megértem, ha valaki szeret kirittyenni, de azt nemár egy ilyen ünnepségen tegye. Vagy csak én gondolom rosszul?


a világon mindig isvoltak ilyen lányok és lesznek is ezvan..  az én sulim is hemzseg tőlük...
mondjuk én szeretem a haj és körömfestést mert feldob... mondjuk nevettem 1x igy hajfestésemet kémia tanárnőm dicsérte meg (volt igazgatóhelyettes nő) XDD
de am azt nemértem ha valaki festi a haját meg a körmétsokesetben miért kapja meg a r**anc jelzőt?
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3231 Dátum: 10 júl 22, 13:25:29 »

És ne higgyék azt a fiúk, hogy a lányok azért festik magukat, hogy nekik tetszenek. Sokkal inkább, hogy elégedettebbek legyenek magukkal, ezáltal magabiztosan járjanak-keljenek az utcán.

Hmm... csak én látok a 2 mondat között "ellentmondást"?

Ó, hatalmas zseni! Elég szánalmas csak azért beírni egy hozzászólást, hogy ezt közöld másokkal. Biztos mindenki sokkal gazdagabb lett a te félmondatos hozzászólásodtól.
És úgy látom fogalomzavarban is szenvedsz. Tudod mi a másoknak tetszik és önmagával elégedett fogalom között a különbség? Vagy elmagyarázzam?
De lehet, hogy ez csak az eltérő emberi felfogásból ered. Talán egyik ember ezért, másik ember azért festi magát. Én soha nem azért tettem, hogy számomra teljesen érdektelen embereknek tetszek. Meg gondolom sok ember nem azért nem vesz fel szakadt ruhát, hanem mert inkább önmagát érezné szánalmasnak tőle...
De ha neked ez ellentmondás, akkor oké. Azt gondolod, amit akarsz, csak ezt elég bénán közölted. Mosolyog

Igen Gdat... meg lesz magyarázva... van valami bajod vele?

Nálunk nem ilyen konzervatív a suli. És én szeretem így. Nagyon nem bírnám, ha beleszólnának, hogy befested-e a hajad, vagy hogy mit csinálsz a körmöddel. Semmi közük hozzá.


Fogalomzavarban szenvedek, ezért tettem az ellentmondást idézőjelbe. De úgy látszik, hogy tényleg nincs igazam, hisz nem vetted magadra.

Pontosan.
Ahogy Slane mondaná: fix'd

Majd máskor kiscsillag.

Ez elég gyenge volt... Nevet
 Különben nem vettem magamra, csak ez most jól esett.  kacsint
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 22, 14:07:02 írta Saphira » Naplózva

Temari-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 384


« Válasz #3232 Dátum: 10 júl 22, 18:54:29 »

Valójában nálunk is csak a szájak járnak, mert pl. mit tud csinálni a tanár, ha bemelíroztattam a hajam? Elküld hogy fessem be az egészet? Vagy ha műkörme van vkinek, akkor nekiáll leszedni? Hülyeség az egész. Sztem arra megy ki az egész, hogy azt hangsúlyozzák, hogy itt tanulni kell, vagy legalábbis az fontosabb, mit a többi efféle dolog.
Mondjuk akkor nagyot néztem, mikor az egyik osztálytársnőm lábujjas papucsban jött suliba, mert műtötték a lábujját (cipőt nem tudott felvenni), és az infótanár megjegyezte, hogy "Legközelebb cipőbe gyere. A papucs a strandra való."

Emellett egy másik tanár, (bikosz-kémia) az meg utálja a lányokat. Bár maga is egy nagy paraszt, és ezt ő maga mondta az első órán: "Ne akard játszani a hülyét, mert nálam nagyobb paraszt úgysincsen"  Technikai KO Jah és az osztályomról (valójában a tagozatunkról) a véleménye: "Tudod hova jársz? Az ország 2. legjobb gimnáziumába. Ti egy mocskos, ingyenélő* szennybanda vagytok [így kereken]. Az én adómból tanulhattok itt, meg az anyáméból, meg a szomszédéból. Rátok költöm a pénzem, ahelyett, hogy a beteg anyámat gondozhatnám.". Tehát egy ingyenélő szennybanda vagyunk.

*Megj.: a tagozat, ahová járunk, valójában egy tehetséggondozó program, ami eredetileg a hátrányos helyzetű, de tehetséges (jó tanuló) diákoknak van, akik anyagi körülményeik miatt nem tudnak kibontakozni. És mivel tehetséggondozó, így a tagozatosok a T-sek.
(mellesleg, elég sokmindent ad a program, ami miatt a többi osztály utál minket/irigyek: pl. jogsi, ECDL vizsga, nyelvvizsga ingyen, évente nyáron egy nagykirándulás külföldre annak, aki eleget tesz a feltételeknek, minden évben sítábor (első alkalommal fizetik a bérletet), havonta általában országon belüli hétvégi kirándulás, félévkor és év végén könyutalvány (min. 4,5-ös átlag))
Csak sajna mindenki azt hiszi, ezek mind ingyen vannak. Persze, annak, aki keményen tanul, részt vesz a suli és a kolesz életében, normálisan viselkedik, stb...
Ez most részben kikívánkozott belőlem, totál eltértem a témától, de legalább kicsit reklámoztam a sulit, hátha esetleg valaki kedvet kap hozzá...  Pirul
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 19, 11:34:38 írta Temari-san » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3233 Dátum: 10 júl 22, 18:58:50 »

Csak nem Arany János program? Arról nekem is megvan a véleményem.
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3234 Dátum: 10 júl 22, 19:14:20 »

eltér  a témától de én az eféle programokról hallottam elég rossz dolgot is mmint. nem rosz de igazságtalan xDDDD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Temari-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 384


« Válasz #3235 Dátum: 10 júl 22, 19:33:05 »

Én mondjuk azt nem értem, hogy hamár a T-sség azt foglalja magába, hogy szegény az illető családja (valójában nem így nézik), akkor mért van az, hogy az oszitársnőm a saját nappalijukban lévő bőrfotelban fotózkodik..., egy másiknak meg 15 pár Converse cipője van (ezt ő maga mondta), a többiek meg olyan ruhákat hordanak, amikről mindenki tudja, hogy egy vagyonba kerül. Na szerintem ez a szemétség. (Amikor még én felvételiztem, akkor még olyan idők jártak, hogy mahár 3gyerekes családban élt a gyerek, akkor már plusz pont (nah nekem megvan a saját véleményem a 3 gyerekes családok támogatásáról... ezt most nem boncolgatnám)
Amúgy nekem valahogy nagyon nem jön be a Converse. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy tornacipőben járkáljak Szegeden.  Nevet Nah meg a tűsarkú... huh nah azt aztán a pokolba kívánom... én egyszerűen nem tok benne menni... vagy csak meg kéne tanulni. Mosolyog De nem is rajongok érte, mert úgy tudom, hogy rossz a lábnak.

Csak nem Arany János program?

De igen, az.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3236 Dátum: 10 júl 22, 19:48:17 »

Hú, hogy eltaláltam. Bár biztos voltam benne, hogy az. Mosolyog

Szerintem nem igazságtalan a három gyerekesek támogatása. Csak már akkor esik át a ló másik oldalára, ha a bizonyos családnak csak a támogatás miatt lesz egyre több és több gyereke... Bár ez csak bizonyos kisebbségekre jellemző általában.

Szóval a háromgyerekesek támogatását igazságtalannak tartod, de azt nem, hogy a bizonyos programon résztvevőknek minden ingyen van? Nevet Elgondolkodtató, hogy a többi gyerek miért utálja/irigyek, hogy saját szavaiddal éljek.

Én igazából jó ötletnek tartom az ilyen tehetséggondozó dolgokat. Persze mindig benne van, hogy soha nem azok vannak ott, akik rászorulnának. Például nekem is jár ilyenre egyik ismerősöm. Nem, nem valami szegény. És igen, ott is utálják őket.
A másik amit nem értek, hogy mi köze a tehetséggondozáshoz a gyerekek utaztatása? Ez valóban csak az adófizetők pénzéből történik feleslegesen. Ahelyett, hogy Görögországba cipelnék őket, inkább tényleg a tanításra fordítanák azt az összeget, hogy ezek a diákok igenis jó képzést kapjanak.
Bocsi, ha megbántottalak, de én ezt gondolom.

A converse meg király. Nyelvesít Hm, bár inkább veszek 50 darab sima fekete tornacipőt annyi pénzből... azokat legalább nem sajnálom, amikor tönkremennek. Nyelvesít Errefelé pedig elég gyakori, hogy valaki tornacipőben mászkál. Köztük én is. Nevet

----
Szégyen? Igen, azt szokták írni azok, akik semmi értelmeset nem tudnak mondani... Nevet Nem rád értettem, hogy szánalmas, hanem a hozzászólásodra... Nevet De felőlem te is lehetsz az. Nevet
Je, csak két hozzászólás kellett az áldozat dührohamáig! Ezt rekord! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 23, 23:52:45 írta Saphira » Naplózva

Temari-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 384


« Válasz #3237 Dátum: 10 júl 22, 20:29:33 »

Igen, csak annyi a problémám, hogy nem találkoztam még olyan sokgyermekes családdal, akiknek azért van 3 gyerekük, mert szerettek volna. Ahogy mondod, sokan csak a támogatásra utaznak. És a mi falunkban ez idegesítő, hogy más családok (bőrszíntől függetlenül, de azért túlnyomóan a ..........) mindent ingyen kapnak, mert az önkormányzat így dönt, meg minden (meg hát, 3 gyerek könnyen összejön, egyik alkalommal ikrek, és már meg is van, én inkább 4-5 gyerek után adnék nagyobb támogatást... - bár lehet nem is lenne belőlem politikus, se semmilyen nagyfej így xd)
Mint mondtam, nem igazán ingyen van, mert ha nem tanulsz, akkor nem visznek el sehová Mosolyog (pl. egy csajt most 4 kettessel nem is visznek Ausztriába) És ha nagyon rossz az átlag, akkor el is küldik.
Az utazás meg azért van, mert a "szegény" diákok oda sose jutnak el... mondjuk, részben igazad is van, mert a tehetősebb családok se a görög tengerpartra járnak nyaralni... De valójában én nem azért jelentkeztem ide, mert sok helyre visznek meg minden 'ingyen' van, hanem mert nagyon jól felkészít, ha rendesen tanul az ember. Ha valaki elvégzi a sulit, akkor nagyobb eséllyel mehet fősulira. Na de ez már nagyon sulis téma, szal nem boncolgatom tovább.
És egyébként nem bántottál meg, elmondtad a véleményedet. Mosolyog

Én egyébként jobbszeretem a sportcipőt, de nem azt az állati nagyot, inkább a kecses, nőies változatokat... Mosolyog
Naplózva
Sassy
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 225


« Válasz #3238 Dátum: 10 júl 24, 13:29:47 »

Arany János program: O.O ? Nevet ne haragudj meg, de ha az én középsulimban lett volna ilyen program én is a kiközösítők körébe tartoztam volna. És főleg azért, mert én sem voltam gazdag, sőt! Nem részletezem, de a lényeg az hogy minden .... támogatásról lecsúsztam pár forintal és ráadásul olyan édes jó anyukám van, aki az összes rámáldozott anyagi költségét minden nap felhangoztatta nekem. Marha jól tanultam. Mindenféle felsőfokú vizsga és egyéb nyelvizsga vagy ecdl nélkül felvettek egyetemre mert szó szerint kitűnő átlagom volt, és érdekes módon én nem mehettem el nyaralgatni európa naposabikk felére, kaptam egy könyvet minden év végén azt legyek boldog. Utálom az ilyen programokat... mert a résztvevők 85% nem is szorul rá, aki meg rászorulna az nem kap, mert hoppá nem jo helyre születtél ez van bocs...

 >.<# Na kicsit kirobbantam ikszdé Egyébiránt az egyetemen is ez van. Hála a nemrég bevezetett Bologna rendszernek, ami mellesleg eddig az összes másik európai országban megbukott, hát ezért mi most itt bevezettük. Nem csodás? Nevet

Wá ez nem személyedre irányul, csak utálom a Magyar rendszereket. (az adóztatástól a politikáig, minden amit csak el lehet rontani el van rontva)
Naplózva

UT 2004 <3

"Ön és közveszélyes kocka"

-- Boom lay Boom lay Boom -- Ördögi
vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #3239 Dátum: 10 júl 24, 17:20:42 »

Elore is elnezest nincs ekezetem.
Ami a 3 gyerek utan valo tamogast illeti, eggyet ertek az elottem szolokkal, hogy az a bizonyos kisebbseg azert szuli a gyerekeket, hogy minel tobb penz csikarjanak ki az allamtol, de nekem tobb olyan osztalytarsam is van akik 3-an vannak , a legjobb bnom is ilyen es szntem nekik meg abszolut jogosan jar mert ok nem Ezert vannak 3-an..... Ami engem illet 1 tesom van es a mi eletmondunk teljesen jo, de a szuleim csak ugy adnak meg nekem sokmindent ha leteszek dolgokat az asztalra igy alap hogy jo tanulo vagyok 4.7-es atlaggal, zongora jegyeim is jok es otthon is rendesen segitek, es ilyenek..  amugy tanulni meg penz nelkul is lehet ahogy Sassy mondta.. elovennem a nagymamam akik 7-en voltak testverek ( mamam a legidosebb ) es eleg szegenyek voltak, de elokelo iskolaba tudott jarni mert kituno tanulo volt. Akkoriban semmifele tamogatas nem jart. De akkoriban nem is volt annyi ingyenelo ember mint mostansag......
En szeretem a Converse cipot Nevet nkm van 2 is de mondjuk en a tel kivetelevel mindig abban jarok ikszdé
Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
Oldalak: 1 ... 214 215 [216] 217 218 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!