24 szep 23, 13:08:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 156 157 [158] 159 160 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1696867 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2355 Dátum: 10 júl 05, 23:26:10 »

Amikor ezt megtudtam kiakadtamXD nagyon durva hogy egy ekkora csajozógépet meleg színész játszik.
Barney nagyon király az önbizalomhiány nem számít
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2356 Dátum: 10 júl 05, 23:30:50 »

Persze. Mosolyog
Még óvodában is awesomeság lehetett a jele.
De durva, hogy régebb lúzer volt. És szép lassan összeállt, ahogy átalakult. Nevet
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2357 Dátum: 10 júl 05, 23:36:29 »

Na igen a nők maguknak kreálták a szörnyetegetXD
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #2358 Dátum: 10 júl 06, 15:06:03 »

Nem ugyanolyan segéd eszköz, ezt nem mondhatod komolyan.

Ugyanolyannak számít. Mert ti itt írogatjátok hogy "a lányokat természetesen szeretem, a smink nem kell, stb" de ennyi erővel ők is mondhatják ugyanezt, hogy "ne fújjad magad mert én a természetes illatodat akarom érezni". A barátnőm például elkérte tőlem az izzadt pulcsimat, mert szagolni akarta az illatomat, pedig be sem fújtam magam akkor. (Elég váratlanul ért a dolog. ikszdé) Sőt, azt is mondanák hogy "ne zselézd be a hajadat, ne borotválkozz, mert nekem a természetes valódban tetszel", csakhogy van aki úgy szereti magát. Nyilván titeket is idegesítene, ha beleszólnának az ilyen szokásaitokba. A lányokat is ennyire idegesítheti ha a sminkelési szokásaikat hurrogjátok le. Igenis szép az ha van egy kis smink a lányokon. Ha smink nélkül is ugyan olyan szépnek látjuk őket akkor az már azt jelenti hogy az a lány tényleg szép. Mosolyog De nem árt ha csinosítják a "csomagolást".

(Az pedig uraim, hogy mit gondolunk az nem számít. Nem hiszem ugyanis hogy a bulikon ahová a lányok mennek, olyan alakok járnának mint mi. Oda olyan fiúk mennek, akiknek igenis fontos az hogy egy lány jól nézzen ki. Nem mi, fórumkockák vagyunk a legnagyobb bulizók, ez tény és való.)   
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2359 Dátum: 10 júl 06, 15:38:05 »

De én nem mondtam azt ha  természetest szeretem. MONDTAM xD mindenki irja oda zárójálbe, h kivév REnnin, mert én nem foglaltam állást:D
Naplózva







Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2360 Dátum: 10 júl 22, 00:23:47 »

Idézet
nah játszunk olyat ki milyen neveket birtokola hódolók közt XDDDDD
Ez a csávó egy hódoló: http://www.wwf.hu/d_img/2007-05-25-hod_Gerhard_1_kis.jpg
Jól jegyezze meg mindenki. A lányok erre vágynak. Nevet
De most komolyan. Úgy megtetszett az ötlet. Nekem is kell egy hód.  Nevet Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 22, 00:25:24 írta Gdat88 » Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #2361 Dátum: 10 júl 22, 00:24:43 »

Sok évnyi kudarc okát tudtam meg most. Köszönöm.
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2362 Dátum: 10 júl 22, 00:27:14 »

Csak szerezz egyet és minden csaj a nyomodban lesz. Ha meg elakad a beszédtéma még mindig ott van a hódító hódok. Annál jobb mesét nem is kívánhat az ember. Nevet
Nekem Norbi volt a kedvencem közülük. Mindig megszívatta szegény Dugót.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 22, 00:28:07 írta Gdat88 » Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2363 Dátum: 10 júl 22, 01:38:00 »

És ne higgyék azt a fiúk, hogy a lányok azért festik magukat, hogy nekik tetszenek. Sokkal inkább, hogy elégedettebbek legyenek magukkal, ezáltal magabiztosan járjanak-keljenek az utcán.

Hmm... csak én látok a 2 mondat között "ellentmondást"?
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 22, 01:40:26 írta Stance » Naplózva



Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2364 Dátum: 10 júl 22, 12:59:36 »

Nem. Ez valóban önellentmondás. De úgyis meg lesz magyarázva, hogy miért nem. Nevet
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2365 Dátum: 10 júl 22, 13:55:48 »


Ó, hatalmas zseni! Elég szánalmas csak azért beírni egy hozzászólást, hogy ezt közöld másokkal. Biztos mindenki sokkal gazdagabb lett a te félmondatos hozzászólásodtól.
És úgy látom fogalomzavarban is szenvedsz. Tudod mi a másoknak tetszik és önmagával elégedett fogalom között a különbség? Vagy elmagyarázzam?
De lehet, hogy ez csak az eltérő emberi felfogásból ered. Talán egyik ember ezért, másik ember azért festi magát. Én soha nem azért tettem, hogy számomra teljesen érdektelen embereknek tetszek. Meg gondolom sok ember nem azért nem vesz fel szakadt ruhát, hanem mert inkább önmagát érezné szánalmasnak tőle...
De ha neked ez ellentmondás, akkor oké. Azt gondolod, amit akarsz, csak ezt elég bénán közölted. Mosolyog

Igen Gdat... meg lesz magyarázva... van valami bajod vele?

Nálunk nem ilyen konzervatív a suli. És én szeretem így. Nagyon nem bírnám, ha beleszólnának, hogy befested-e a hajad, vagy hogy mit csinálsz a körmöddel. Semmi közük hozzá.

Fogalomzavarban nem szenvedek, nem hiába tettem az ellentmondást idézőjelbe. De úgy látszik, hogy tényleg igazam van, hisz eléggé magadra vetted.
Majd máskor kiscsillag Mosolyog
Naplózva



Hiei
Vendég
« Válasz #2366 Dátum: 10 júl 22, 15:19:55 »

Senpai én is vele értek egyet:D Soha senki nem tudta nekem megmondani mit vehetek fel és mit nem. A szüleim se. Én életem én élem egy koszvatt idegen még ha tanít is ne szóljon ebbe bele. Nem tetszik rúgjanak ki.
Volt olyan év, hogy 42x küldtek haza átöltözni... a maradék éveimben sose foglalkoztak vele többet. Igazgató megkérdezte, hogy ennyi eszem van, hogy már milliószor haza küldtek a ruhám miatt és még is mindig csak rosszabb lesz. Hidrogén szőke haj.. tetkót nem akarok? Egyáltalán miért csináélom ezt. Miért, ha ennyi eszed van, hogy haza küldesz igazolod az óráimat... ki az a hülye aki ennek ne örülne? Itt nem velem van a bajxDDD
"Eminemes" időszakom után jötzt az "x-zibites" hátra fonott haj aztán rasta lettem. Mai napig az vagyok:D igaz a bőgatyát eldobtam meg mezet se hordok és a raper öltözékből csak a deszkás cipő maradt viszont sose bántam meg azt az időszakomat:D Még, ha tróger voltam akkor sem:D. Sőt kifejezetten élveztem jó volt mikor semmi nem érdekelt semmivel nem kellett foglakozni:D.
Kiéltem magam így most mikor napi 10 órát dolgozom se kell annyira panaszkodnomxD

Az, hogy ki mit gondol rólam sose érdekelt:D Sőt igazából kifejezetten élvezem, ha utálnakxD ezért mondják, hogy engem a gyűlölet táplál:D mert ha valaki gyűlöl akkor én annál valamiben jobb vagyok:D jónak lenni pedig mindig fajaxDDD Vicces Skypeen pont erről beszélek valakivelxDD

u.i. nem ovastam vissza nem tudom miről veszekedtek.
Nagyon nem bírnám, ha beleszólnának, hogy befested-e a hajad, vagy hogy mit csinálsz a körmöddel. Semmi közük hozzá.
Erre reagáltam:D

Stance tegyél már be egy redvás avát azt hittem Gdat írt. El se olvastam volna ezt, ha tudom, hogy nem ő írta.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 22, 15:31:37 írta Hiei the legend » Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2367 Dátum: 10 júl 22, 15:55:45 »

Nah látod, direkt nem fogok betenni, legalább van rá esély, hogy az én hozzászólásaim is elolvasod. ikszdé

Egyébként jókat röhögtem 1-2 mondatodon, meg vannak benne igaz állítások is. Én is szoktam mondogatni embereknek, hogy oltsál csak nyugodtan, ezzel egyre jobban bíztatsz. Mosolyog
Rap korszakom nekem is volt anno általánosba.. combon hordott farmer, rapper sapka, kül mintás underground pólók, mindig zsebretett kéz és fülhallgató a fülben.



szerk:
saphira, meghazuttolod önmagad.. és akkor te neveztél engem szánalmasnak? hmm... ez nem is szánalom, inkább szégyen vagy.  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 22, 19:53:27 írta Stance » Naplózva



Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2368 Dátum: 10 júl 23, 08:36:35 »

szerk:
saphira, meghazuttolod önmagad.. és akkor te neveztél engem szánalmasnak? hmm... ez nem is szánalom, inkább szégyen vagy.  Mosolyog

Nah ez az a szint, aminél tovább nem megyünk. Vitatkozni lehet, de így nem. Személyeskedést nem tűröm. The End!

Moderátor
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2369 Dátum: 10 júl 23, 10:25:27 »

Stance és Saphira, rossz napotok volt? Nevet
Most miért fontos mit írnak rólatok. Szánalmasnak lenni meg fun. Engem bezzeg nem szán senki. Szomorú Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 156 157 [158] 159 160 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!