24 szep 23, 19:16:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 208 209 [210] 211 212 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1084380 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #3135 Dátum: 10 márc 10, 13:41:13 »

Nekem is kelleni fog balerinacipő, csak még mellette kell majd még egy saru is vagy egy szanda, meg egy nyári csizma. (Nem az, amit linkeltem.) Mosolyog Ebből kifolyólag szeretném az első kettőt viszonylag olcsón megúszni, de a Deichmannban is kb. 6000 ft darabja. Technikai KO

Nekem az utolsó tetszett, bár ha nem lenne ott a bokájánál a pánt, akkor még jobb lenne. Nevet

Én tuti, hogy feketét fogok venni. Mosolyog Az megy mindenhez, meg a táskáim is feketék. Nevet Már el is képzeltem, hogy hogy nézzen ki, remélem bevonzom majd, mint a harisnyámat. Kúl
Szanda/saru esetében is valószínűleg maradok a feketénél, bár annál megvan rá az esély, hogy valami (szolíd) vidám színűt vegyek. ^¸^
Naplózva
vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #3136 Dátum: 10 márc 10, 20:05:22 »

Az utolsó cipőő az nekem nagyon tetszik Nevet
Bár én maradok a tornacipőnél és az edző cipellőknél vhogy nem szeretem a balerina cipőket sem a szandált viszont egy sarut szivesen "ki próbálnák" ... Kényelmesek ? Pojén
Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #3137 Dátum: 10 márc 10, 21:41:56 »

A szanda biztosan, de szerintem itt is sok függ a fazontól. Mosolyog
Gondolom a saru is kényelmes. Nevet Lapos a talpa, szóval nem nagyon lehet kényelmetlen, én legalábbis nem igazán tudom elképzelni. Mosolyog
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3138 Dátum: 10 márc 10, 22:29:14 »

én nem szeretem a szandált xD ha akk tangapapucs vagy tornacipő (vagy vmi ahoz hasonló xD)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3139 Dátum: 10 márc 11, 16:46:42 »

Nekem van egy nagyon jó sarum, nagyon szeretem, de valahogy én se nagyon szeretem a Balett cipőket, bár vannak aranyosak.
Naplózva


Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #3140 Dátum: 10 márc 14, 07:43:06 »

Örülök h a nagyrészeteknek az tetszett a legjobban, ami nekem xD egyre jobban arrafele húzok, csak én is olyasmiket szeretek venni, amit bármivel fel lehet venni, így nem kell 25 féle cipő egy szezonra.+ a táska kérdés is ilyen nálam, és fontos h a táskám és cipőm teljes mértékben passzoljon egy máshoz, mert sztem ezek "keretezik" a tested(jobb szót nem találtam xD) és ha jók, akkor kb bármit felvehetsz hozzájuk és nem leszel slampos.(kissé bolond vagyok ruhakérdéseknél XP sajna ebben teljesen nő vagyok xDDDDD)

Az utolsó cipőő az nekem nagyon tetszik Nevet
Bár én maradok a tornacipőnél és az edző cipellőknél vhogy nem szeretem a balerina cipőket sem a szandált viszont egy sarut szivesen "ki próbálnák" ... Kényelmesek ? Pojén


Sztem az a jók a sarukban h annyi félét gyártanak h biztos találsz olyat ami kényelmes és a szemednek is kellemes^-^
Ja és gyártanak egy csomó olyat i, ami átmenet a tornacipő és a balerinacipő között ^^ sztem azok is  jók, csak nem az én stílusom xD ezt a tornacipő-pártiaknak mondom h sztem érdemes lehet megnézni azokat is
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 14, 07:48:42 írta Ayaka » Naplózva
FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #3141 Dátum: 10 márc 14, 12:48:34 »

én ázsiába tegnap vettem egy csizmát, ami félig tornacipő, olyan jól nézett ki... csak be kellett festenem mer ugye végtére is egy cosplayhez vettem Szomorú
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3142 Dátum: 10 márc 15, 19:36:53 »

én mondjuk ha valerina cipő akk ilyen pöttyök vagy ilyesmi kis vidám (mondjuk multkor humanicban gondolkoztam el ezen hogy kéne nyári ruhához, ne folyton papucsba legyek de igyis tom magamról, hogy vaszleg nemfogom megvenni)
Jah szal hogy mit is akartam én? Gondolkozik
Nemugrik be, na mind1. Szeretem a vicces dolgokat, dedede vannak ezek a tornacipőnek álcázott magassarkuk meg csizmák na az sztem valami szánalom ikszdé Nemtom nagyon nem tetszik.
A balerina cipős változat viszont:
egy 3 éve az álmom volt csak nem jött be hogy túl flitteres amit én néztem xD de még igyis majdnem meg lett véve csak csak csak nemvolt a méretembe, pirosba meg nem kellett xD, meg osztálytársnőm be előzött én meg akkortájt nagyon mániáztam h nekem egyedi cuccok kellenek X"DD legalább is ami az osztályt illeti.
Nekem eleve nemtetszik ez az egyenöltözködés néhány "barátnőnél" az vhogy nekem túlzás, ha 2 (vagy több csaj) ilyen egyencuccokban flangáll folyton  xDD legalább szinben legyenek eltérők kérem szépen...
 szerintem
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #3143 Dátum: 10 márc 16, 11:44:23 »

Én se vagyok egy nagy szandál rajongó, de most láttam egyet, amit megmozgatta a fantáziámat.  Nevet Kockás és kis gyöngyök lógnak le a boka pántjáról. *__*
Ezeket a tornacipőnek álcázott cuccokat én sem szeretem. Szerintem bénák.

Nálam változó, hogy a táskám meg a cipőm mennyire passzol. Van amikor olyan kedvem van, hogy minden ruha összeillik meg az ékszerek is máskor meg tök ellentétes cuccokat húzok fel.  Nevet Táskát nekem húgom szokott varrni nyárra.  Nevet
Naplózva


STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3144 Dátum: 10 márc 16, 13:32:19 »

Azon gondolkoztam, kijelentettem-e én ezen a fórumon, hogy férfi vagyok? Mert ha nem, nyugodtan beírhatok ide, a profilomban sem szerepel a nemem, az meg, hogy írtam egyszer a férfi topicba, ki tudja, talán akkor hibáztam, hogy a különböző megnyilvánulásaim alapján mire következtettek, az pedig a ti dolgotok. Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 16, 13:33:09 írta STM » Naplózva
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #3145 Dátum: 10 márc 20, 18:12:33 »

Azokat a magassarkú tornacipőket én sem szeretem, és szintén az egyedi öltözködés mellett vagyok, persze csak egy bizonyos határig. Vannak, akik annyira "egyediek" h az már undorító =/ néha meglepődök mi mindent tudnak magukra aggatni az emberek csak azért h kitűnjenek a tömegből.
Am. ez a táska-cipő dolog ebben a szezonban nálam most annyira módosult h a táskám lesz egy kicsit eltérő, és  a blézeremet egyeztettem a cipőmmel xD csak én vagyok ilyen hülye? xD mmint h ennyi figyelmet fordítok ilyesmikre? xD mondjatok ilyen diliket h ne érezzem magam ilyen hülyének xDDDDDD csajok vagyunk, mindenkinek vannak hasonló dilijei xD
Naplózva
vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #3146 Dátum: 10 márc 20, 21:20:19 »

A tornacipők különböző változatait nembírom szerintem a sima tornacipő király a többi meg nem ikszdé.
A táska és a cipő passzoljon? hmm Nekem kb annyi hogy cipőő meg Itachis tatyó vagy hátizsák vagy övtáska ( kivéve mikor elegáns cipő (magassarkú) mert ahoz vannak külön tatyóim )Nevet
Egyedi öltözködés szerintem okés egy bizonyos mértékig ..teljesen eggyetértek Ayakával Mosolyog
Én mindig figyelek arra hogy ne vegyek meg olyan cuccot amit már valakin láttam az ismerőseim körében.. ^^ja és persze passzoljon az egyéniségemhez  Hümm-hümm
Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #3147 Dátum: 10 márc 21, 20:48:39 »

Először nekem is a hideg futott végig a hátamon, amikor meghallottam, hogy a magassarkú és a sportcipő keveréke lesz a divat. Azt hiszem, a Puma fogott össze valamilyen híres divattervezővel, és adott ki ilyen kollekciót. Élőben láttam egy csajon, és nem nézett ki olyan rosszul, bár az tény, hogy én nem venném fel. Mosolyog


Nekem is van sok rigolyám, csak most egy sem jut az eszembe. Nevet
Öltözködés terén talán az, hogy a gyakran használatos, hosszantartó cuccokból (értsd: kabát, táska, cipő) jobb szeretek feketét venni. Én is szeretem egyébként, ha a cipő és a táska azonos színű, de nem veszem véresen komolyan, mert itt Szegeden a tapasztalat azt mutatja, hogy az emberek nem igazán nézik azt, hogy miben vagy. Ami szerintem tök jó dolog, hogy nem az öltözködésed alapján ítélnek meg, és nem első látásra vonnak le esetleg nem helytálló következtetéseket a személyiségeddel kapcsolatban. Mosolyog
Naplózva
FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #3148 Dátum: 10 márc 22, 22:09:49 »

Nekem eléggé határozott stílusom van, sötét színeket hordok, a cipőim többnyire feketék, táskáim is, meg amúgy az egész ruhatáram, szóval nem is kell külön táskát vennem a cipőimhez, mert úgyis mint illi8k mindhez. A cosplayes cipőm pedig befestettem és olyanjóóóóóóó *-* (Luka leszek meg Hitsu ha ez érdekel bárkit is)
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
MiniFru
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 72

london.


WWW
« Válasz #3149 Dátum: 10 márc 22, 23:03:31 »

itt Szegeden a tapasztalat azt mutatja, hogy az emberek nem igazán nézik azt, hogy miben vagy. Ami szerintem tök jó dolog, hogy nem az öltözködésed alapján ítélnek meg, és nem első látásra vonnak le esetleg nem helytálló következtetéseket a személyiségeddel kapcsolatban. Mosolyog

hát itt Miskolcon minden a külső. engem mindig úgy megbámulnak (persze nem azért mert másképp öltözöm mint mások).
meg oszt. társam ma olyan nadrágot vett fel ami a lába között ilyen bő volt. :S  nah hát az nekem nem tetszett. :O
Naplózva
Oldalak: 1 ... 208 209 [210] 211 212 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!