24 szep 23, 19:28:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 207 208 [209] 210 211 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1084411 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #3120 Dátum: 10 márc 06, 17:21:28 »

Valami zoknis, vagy sprays megoldásra gondoltam én is...  Hümm-hümm
Hiába, Csibi az én tanítványom  Nevet
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #3121 Dátum: 10 márc 06, 17:52:48 »

Jujj nekem is tökre tetszik úgy ahogy van Nevet Bár  a sarka tényleg kicsit magas de szntem kisebb sarokkal nem mutat ilyen jól *.*  Pojén
Én szntem fel is venném ha egy 4-5  évvel idősebb lennék  smirksweat
Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #3122 Dátum: 10 márc 06, 17:58:18 »

Na ugye, hogy ugye? Nevet
Pedig pont Te mondtad, hogy milyen lehet egy nyári csizma. Nevet


Szerintem most is felveheted, csak ne csodálkozz majd, ha lotyónak néznek. smirksweat Bár, ha nem viselkedsz úgy, akkor meg jól vágd szájba azt, aki ezt mondaná, és el van intézve. Vagy lépj a legféltettebb kincsére, azért van a sarok. Nevet
Naplózva
vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #3123 Dátum: 10 márc 06, 18:05:42 »

Jólvan jolvan Nevet Én nem egészen ilyen nyári csizmát képzeltem el Mosolyog
Mondjuk attól függ hogy mivel veszem fel mert egy mini szoknyával tuti nem venném fel mert az kicsit hm...
de  egy világos csőnacival, rövidnadrággal vagy egy ruhával simán el tudnám képzelni .
Viszont én nem nagyon járok olyan helyekre ahova  fel tudnám venni ... úgyhogy ezért nem venném meg most Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 06, 18:20:55 írta vivien.san » Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #3124 Dátum: 10 márc 06, 18:12:53 »

Én tuti miniszoknyával venném fel. ;D De nálam már belefér. Nevet A Te korodban valóban neccesebb a dolog. Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3125 Dátum: 10 márc 06, 18:18:24 »

nekem nemtetszik az a csizma xDD na jo talán egy picit de én túlságossan is tornacipő párti vok (szmájliscipő áj láw jú XDDD alig várom hogy hordhassam *-*)
huuh elvileg anyu jövőhéten küld el kiválasztani a szallagavatós ruhámat *-* várom *-*  a baj csak az hogy jutállok shoppingolni xDDDD meg szegény petimet sajnállom előre mert hogy ő is jön velem XDDDD mondjuk bálicipő vásárlást túlélte XDDD de ez bonyolultabb lesz jóval ikszdé nehéz lesz a nagyőt megtalálni xDDDD hissztis leszek xDDD mondjuk jo hiszti megvolt szerdán is nyelvvizsga befizetés papirleadás alatt is XDDD nehéz volt nagyar címet  keríteni ahova kaphatok levelet amit hama megkapok megérkezése után xD miközbe mindenki suliban volt XDDD
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 06, 18:21:45 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #3126 Dátum: 10 márc 06, 20:57:36 »

Nekem se nagyon tetszik őszintén szólva.  smirksweat Kicsit durva az én ízlésemnek. Én a balettcipőket szeretem. *___* Amik aranyosak, pöttyösek, masnisak stb...
Tornacipőkhöz én már öreg vagyok.  Nevet De tetszenek amúgy.
Naplózva


Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #3127 Dátum: 10 márc 07, 19:06:00 »

Én meg nem is szeretem a focit xD
Am nem olyan jó ha lányok fociznak,mert nekem is van egy olyan osztálytársam,aki ha csak megközelíti a labda elkezd sikoltozni....Kb 90 decibeles hangzavar van amikor kiabálni.....


Hééé! Azért ez nem minden esetben igaz. Unokanővérem focizik, van lánycsapatuk, meg minden, és nagyon jól csinálja. :O Nevet Járnak versenyekre is asszem. :"D Meg volt naptáruk is kiadva - igaz, ez nem tudom, hogy hogy jön a tehetségükhöz, de mindenesetre meg kell jegyeznem, hogy szépek és csinosak is. xD
Naplózva
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #3128 Dátum: 10 márc 08, 12:32:19 »

Nem tom, de a nőknek csak a lovaglás megy mint sport. Ebben az egyben jobbak mint a férfiak Nevet

Ezzel mit akarsz mondani?!   Pojén
Amúgy tényleg jobbak vagyunk.  Nyelvesít

És nem csak a lovaglás megy...  Kúl
Én  pl egészen 18 éves koromig, míg le nem érettségiztem részt vettem pár sportágban, és általában jobb voltam a fiúknál... Ilyen: lovaglás, foci, kosárlabda, ping pong, futás, magasugrás, kajakozás,, röpi, tanultam még karatét, cselgáncsot, birkózást.

Azért mert 'gyengébb nem', még nem jelenti azt, hogy béna... Ezt jól jegyezd meg...  




Renningan:sztem erre fognak válaszolni a női topicban ikszdé
Pontosan...
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 08, 12:33:35 írta Aemy » Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #3129 Dátum: 10 márc 08, 12:43:09 »

Neked is boldog nőnapot Donóka!  Pirul
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #3130 Dátum: 10 márc 08, 13:26:45 »

Köszönjük szépen.  Nevet Amúgy azt hittem, hogy vmi perverz kép lesz.  Kiröhög Úgy látszik rosszul ismerlek.  Ohh My God
Naplózva


Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #3131 Dátum: 10 márc 08, 21:59:59 »

Már nem azért, de ez a csajok topicja. Ide csak p-ncival rendelkező egyének írhatnak. A kommunikáció meg régóta megy a 2 topic között. Eddig tök szépen működött anélkül a dolog, hogy bárki beírkált volna az ellenkező nem topicjába.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3132 Dátum: 10 márc 09, 09:42:34 »

Igen, ide csak csajok írhatnak (meg modik Nyelvesít), és nem is szeretnék többet mást látni itt csajokon kívül.

Moderátor

Ui: sose gondoltam volna, hogy egyszer nekem is lesz itt hszem. ^^
Naplózva
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #3133 Dátum: 10 márc 10, 08:25:01 »

Így utólag beleszólok a cipős témába =D

Nekem se nagyon tetszik őszintén szólva.  smirksweat Kicsit durva az én ízlésemnek. Én a balettcipőket szeretem. *___* Amik aranyosak, pöttyösek, masnisak stb...
Tornacipőkhöz én már öreg vagyok.  Nevet De tetszenek amúgy.

Én is az ilyeneket szeretem *-* meg azokat, amik extrábbak mint a társaik, nem olvadnak bele a környezetbe túlságosan. Elkezdtem nézelődni, mert lassan jön a tavasz és egy pár nagyon tetszett. Az én stílusom valami ilyesmi ^^" :
http://www.deichmann.hu/site/images/1004188_pp.jpg
http://www.deichmann.hu/site/images/994008_pp.jpg
http://www.deichmann.hu/site/images/959391_pp.jpg
http://www.deichmann.hu/site/images/1008801_pp.jpg

Nekem az utolsó tetszett a legjobban, de azokat szeretem, amiket bármivel fel lehet venni, szal valszeg olyan lesz, mint az első xD na ennyi vótam meg egy bambi
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #3134 Dátum: 10 márc 10, 10:41:56 »

Ayaka ezek nagyon szépek. *__* Az első három elég szimpla, de azokat legalább tényleg fel lehet venni bármivel. Nekem tavaly nyárról csak egy balettcipőm maradt, amit nem ment szét és az pl olyan, hogy piros alapon fehér pöttyös és az elején van egy hímzett kislány fej.  Nevet De ezt a cipőt csak kevés cucchoz lehet felhúzni, szóval nekem is vmi olyasmi kéne mint ezek.  Nevet De az utolsó volt szerintem is a legjobb *__* Én egy nagyon hasonlót néztem ki magamnak csak az fehér és a boka körüli rész nem szíjakból áll, hanem rojtos, kicsit indiános. Viszont az a jó, hogy le lehet csatolni és akkor marad egy sima fehér balettcipő, ami bármivel jó.  Nevet
Naplózva


Oldalak: 1 ... 207 208 [209] 210 211 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!