24 szep 24, 05:22:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 197 198 [199] 200 201 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1084953 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2970 Dátum: 09 aug 15, 20:58:24 »

Idézet
Van... ^^ Lehet hogy régebbi verzió, de van... Legalábbis ha a 90-es évek közepe óta nem szerelték le őket... Ez egy egyszerű sorozatvető...

Ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy a "Magyar Honvédség állományából a harcászati rakétákat 1991. február 1-jén kivonták, s később megsemmisítették őket. Ezzel is gesztust téve a szomszédos országok irányában. De mint az a szlovák és cseh hadsereg fegyverzetéből látszik, nem sok sikerrel."

Hmm, jeee, Csajok topic.  Nyelvesít Remélem ezért nem fognak innen kiutálni. xD

---- szerk ----

Na igen mert min mindig gesztust teszünk... Mii a nagy béke szent követői... Oszt a végén mindig rosszul járunk...
Mondjuk a rendszerváltás után az volt az alapfelfogás hogy szét kell verni mindent, higgyétek el az akkori fejesek nagyon jól jártak! Mosolyog

Na igen, pontosan ezen gondolkodtam. Azon, hogy olyan meggondolatlan dolgokat tesz az ország, azt hangoztatva a birkamód bárkit követő népnek, hogy a szent világbéke érdekében tesszük, amit más épeszű kormány sem tenne meg. Így, hogy harcászati rakétáink sincsenek, hadügyileg elég rosszul állunk más országokhoz képest. És még nem is említettem azt a 14 darab MiG-29-es harcirepülőt, ami nekünk kijutott. 14 darab? Hemm? Amcsiknál a legkisebb felderítő csapat is nagyobb... Biztos sok időbe telne leszedni őket.  kacsint Vagy az 58 darab T-72-es harckocsinkat... Ott van Csehország, szintén 10 milliós fős lakosságával (Habár mi, már nem vagyunk annyian az országon belül. Utóbbi 20 évben többen haltak meg, mint ahányan születtek) rendelkezik 541 darab ilyennel. És szintén nem említettem a félezer BTR-t, amivel Cseh barátainknak - és mindenkinek - több van.
Oké, kicsi ország vagyunk (most)
Oké, nem készülünk háborúra.
De egy háború bármikor kitörhet. És ilyen felszereltség mellett már nem is csodálkozom azon, hogy mi valahogy mindig a vesztes oldalon állunk. Sőt, oly sokan hangoztatják, hogy a magyarok mindig a vesztes oldalon állnak... Nos, nem mástól kell elvárni, hogy megnyerje a háborút, hanem úgy kell hozzá állni, hogy nekünk kell megnyernünk azt. (Jó, nem azt mondom, hogy töröljük el a Föld színéről Amerikát. xD ) De már elegem van abból, hogy azzal próbálják palástolni felkészületlenségüket, hogy a szövetségeseik túl gyengék voltak...  Nevet
Ja igen, szóval háború mindig kitörhet. Csak hogy pár példát említsek, Mr. Korea tovább folytatná provokációit, valami olyat tenne, ami nem jön be az amcsiknak, a hős NATO és ENSZ Magyarország meg azonnal ott teremne a 14 darab MiG-29-cel, hogy biztosíthassa az emberi jogok betartását és annak sárba tiprásának megszüntetését. Vagy éppen Izrael keményen összeakaszkodik valakivel, mert szokása. Hős Magyarország úgy is kiállna mellette, mert hát nehogy már felmerüljön a gyanú, hogy mi - pont mi - antiszemiták legyünk, ugye... (Most antiszemita lettem? o.O)

Szóval háború bármikor lehet. (Nostradamus is megjósolta 2010-re.  kacsint ) És hányok a tudattól, hogy mi ilyen felkészültség mellett várjuk az ismeretlent... Ha valaha is lesz egy újabb háború környékünkön - esetleg adjon isten III. vh) akkor azt hiszem minden istennek elimádkozhatjuk, hogy mi ne keveredjünk bele... (Ami már megint lehetetlen, hiszen mi, a Hős Magyarország, minden szín alatt kiáll az emberi jogokért.

Kérdem én, nem rasszizmusból, ha egy bizonyos kisebbségre tudunk évente 30-50 milliárdot költeni, akkor mi az a 1,4 milliárd katonai költségvetés? Rá nyomhatnánk még egy milliárdot, mint a csehek.  kacsint Politikusok fizetése alkalmas is a célra.  Nevet

------- megint szerk --------

Idézetet írta:  Aes
Ami a békekövetést illeti, ha békét akarsz készülj a háborúra! Ha megfelelő fegyverzetű, és méretű magyar hadsereg lenne, akkor az olyan tekintélyt ad, hogy a környéken egész nyugodtan élhetnénk.

Készülj a háborúra?  Pojén Nos, én készülök... Személy szerint nekimennék mindenkinek.  kacsint (Mondjuk ismersz. xD )
A gond csak ott gyökerezik, hogy ilyen felkészültség mellett bárki eltaposna minket.  Pojén Nem hiába voltak mindig is ilyen fontosak a magyaroknak, hogy jó szövetségeseik legyenek... Az a baj, mintha alapból arra hajtanának egyesek, hogy a magyarok minden katonai erejüket elveszítsék. Ráadásul hagyják, hogy bizonyos országok képviselői leszólják az országot, meggyalázzák a magyarságot - és ezt tűrve - elveszítjük minden tekintélyünket. (Ha van még olyan...) Csak hogy példaként említsem, ha egy gyereknek folyamatosan megengeded, hogy visszaszóljon, vagy rosszat mondjon rád, egy idő után tudni fogja, hogy megteheti ezt bármikor, mert te úgysem fogod leállítani. Így egy idő elteltével egy nagy semmi leszel a szemében.
Szóval szerintem mindenki - legalábbis nagyon sokan tisztában vannak azzal, hogy egy ország nagyon fontos alapja a katonai erő. Ha az nincs, akkor tisztelete sincsen más országok szemében. Ha legalább jó hadi erőnk lenne, akkor nem nagyon mernének belénk kötni a környező országok.  Pojén Mert ha egy két atombombát fordítanánk bizonyos városok felé, csak úgy heccből, akkor biztos nem pattognának annyira. xDDDDDDD (Atombomba... álmodik a nyomor.  Hümm-hümm )

Van JAS-39 EBS Gripenünk. xDDD De sok hiányossággal küzd a drága... Itt is az volt a cél, hogy minél olcsóbb legyen. xD 10-11 km-nél messzebb lévő célok leküzdése már nehéz dolog neki.  Pojén És ugye csak AIM-9L Sidewinder, RBS 15F került bele... Közepes hatótávolságú rakéta nincsen. A svédeknek amúgy sincs akkor katonai költségvetésük, hogy olyan könnyen megoldják a finanszírozási dolgokat...  Pojén

Nekem inkább F-22 raptor kéne.  Kúl
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 16, 10:49:24 írta Saphira » Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2971 Dátum: 09 okt 02, 13:41:22 »

Nya csajok nagyon behaltunk pasik minnyá leelőznek kéne ide egy kis élet egy kis érdekes téma
valakinek nem kell valami tanács akármi noémi tanácsot bakar adni kíváncsiskodni pletyizni beszélgetni problémmákat lehet elpanasszolni nyuu akarok témát *______*
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #2972 Dátum: 09 okt 02, 14:58:04 »

noé imádom amikor próbálkozol :'D mesélj valami csajszisat :'DD
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2973 Dátum: 09 okt 02, 15:09:07 »

hát nórikám tudtam hogy te örök hűséges társnak itt maradsz nekem
dedede nemtok kitalálni semmit kérdezzetek én meséllek annyi mesét ikszdé en as sokattapaszalt 16 (3) éves xD
nyah hmm minnyá bújok egy kis bulvárt és hozom a ztémát ha addig nem dobódunk fel
nekem csajtopic kell xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #2974 Dátum: 09 okt 02, 15:14:13 »

Ezazz Noe oszd meg minden bölcsességed velünk... Ideje már hogy valaki felvilágosítson Pontosan
Naplózva
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #2975 Dátum: 09 okt 05, 09:03:44 »

nektek egy kis csajos téma:
ősz van, és totál lehangolt lettem. beteg is vagyok, és ráadásul r*** fáradt...  >.<#
úgy érzem ez komoly dolog lesz, mivel még sosem voltam ilyen pocsékul...
sírórohamok törnek rám, és nem köze sincs a menszeszhez.  Hmm? Ötletek?

Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #2976 Dátum: 09 okt 05, 12:00:59 »

Mmint ötletek arra h mi az oka vagy a megoldásra?
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2977 Dátum: 09 okt 05, 12:03:51 »

szerintem az oka meg a megoldása is
am fogalmam nincs nemértem
uncsitesó be happy *hug*
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #2978 Dátum: 09 okt 05, 15:34:18 »

Ötlet, hogy hogyan tudnám megoldani...  Hümm-hümm
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #2979 Dátum: 09 okt 05, 15:37:17 »

Kedves aemy Nevet Nekem van egy jó ötletem Nevet
Főzöl egy nagy adag gyümölcsteát,kiülsz az erkélyre,és gondolj a szép dolgokra *.* Nálam bevált csak erkély helyett az ablakot választottam >.> nemtudom nálad beválik-e ^^ csak jótanács Nevet
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #2980 Dátum: 09 okt 05, 15:55:33 »

Nekem meg a hangulat változásaimmal vannak problémáim...szóval az egyik pillanatba iszonyat jó kedvem van nevetek meg minden és rá 2 perre már mindenkit elküldök a francba...
Aemy egyszerűen lehet, hogy csak az időjárás az oka. Pl. hogy hirtelen lehűlt  a levegő vagyis nyárhoz képest...
Naplózva

memories last forever. <3
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2981 Dátum: 09 okt 05, 18:18:01 »

Az ősz lehet magyarázat...az idő, meghogy azért minden zsúfoltabb a vársoban is, közlekedni is bonyolultabb a sok iskolástól...
De am ahhoz hoyg sok energiád legyen egyél sok gyümölcsöt...o.főm és egyik ismerősöm mondta azt hogy ők délután 3-ig nem esznek mást csak gyümölcsöt és így tele vannak energiával...egyszer én is kipróbáltam 1 hétre...tényleg igaz...csak túlságosan si húspárti vagyok szal visszatértem a számomra finomabb evési módszerhez...

De amúgy mostanság én is hulla avgyok...ezért nem is nagyon vagyok msn-en és fórumon...egyszerűen nincs erőm hozzá...me volt orvosi vizsgálat...bevettem előtte egy koffein tabit, mert azt hittem következő körben leszek nem most...erre mennyi volt a vérnyomásom 100/60...a béka segge alatt úgy is hogy gyakorlatilag ittam egy kávét...szal így kicsit komplikált a bármire való koncentrálás...
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 05, 18:49:18 írta Morita » Naplózva
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #2982 Dátum: 09 okt 05, 20:10:11 »

Pihiztek ti eleget, lehet, hog yez a problem, pl ha nagy a hajtás, és mindig szorít az idő... v nemtom, nekem szinte egésznap ágyikó kéne, aludnék legalább 20 órát még plusba -_-
Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #2983 Dátum: 09 okt 06, 07:58:50 »

Aemy, ha ez megnyutgat az utóbbi napokban én is ilyen vagyok, minden különösebb ok nélkül...
Azt hittem ez csak az én hülyeségem -.-
Pedig aztán nekem végképp nem szokásom, dehát látod...
Naplózva
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #2984 Dátum: 09 okt 06, 08:47:41 »

Nem örülök ennek hugim. gy néz ki ez családi nyavaja...
Amúgy másik okom a rosszkedvre: a kismacskánk Töpszli (még új) nem akar leszokni egy pisilős dologról. Az alomba csinál, de az ágyunkra is rájár... Miért? Sehova máshova nem, csak az ágyra... Minden nap egyet... Már a f...om kivan vele...
Gábor meg még dühösebb...  Szomorú
Macskaszakértő vagyok, de Töpszli kifog rajtam... Szerintetek mit csináljak vele?  Hmm?
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Oldalak: 1 ... 197 198 [199] 200 201 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!