24 okt 07, 11:15:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1092765 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #675 Dátum: 07 aug 14, 13:36:55 »

Na ebbe nem akarok  belegondolni, akkor már inkább Chuckyval álmodok rémmeséket!!!
De mindenesetre bírom ezeket a közszájon forgó megállapításokat, szegény leányzónak annyi mindenre kell odafigyelni, ha nem akar zsákbamacskát kapni..., fejforma, akkor ezek szerint az orr formája is meghatározó... Nemrég hallottam, h a mutatóujj és a gyűrűsujj hosszának a különbsége is lényeges.. Nincs könnyű dolgunk, kész kis mérőállomással kéne mászkálnunk!! Nevet Nevet
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Amos
Vendég
« Válasz #676 Dátum: 07 aug 14, 13:56:08 »

Az ujjas dolgot még nem hallottam. És ezt hogy kell értelmezni? Ha nagy a különbség, akkor jó nagy? XDD És ha ugyan akkora mind2?  Nevet
Nagyim telemeséli ilyen ökörségekkel a fejem Nevet De akkor is imádom Nevet
Kenshin, megkérdezhetem ki az a Chucky? Persze ha nem gond Mosolyog
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #677 Dátum: 07 aug 14, 14:06:00 »

minél nagyobb, annál jobb... Mint mindig... :-X Nevet Nevet De igazából nem jelentős a különbség általában, szóval tolómérővel kell járni.. Nevet Nevet Úgy rémlik, h vmi komolyabb csatornán láttam (talán Spektrum, vagy Discorvery)
Chucky..én is csak tegnapelőtt tudtam meg, h ez a neve.. Az egyik fóbiám kialakulásáért felelős ősrégi horror..., a baba életre kel és minden mozgót megöl...kb ennyi a történet.  Nevet igazából csak a következményeire emlékszem, azóta nem vagyok hajlandó, ilyen porcelánbabákat megtűrni a közelemben... Nevet Igen tartok tőlük, és nem vagyok hajlandó felnőtt fejjel se megnézni a filmet!! Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 07 aug 14, 16:37:07 írta Kenshin » Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #678 Dátum: 07 aug 14, 14:16:05 »

Az az ujjas dolog - igen spektrum - arról szólt, hogy kiben mennyi ösztrogén vagy épp tesztoszteron van. De már nagyon rég láttam.
A férfiaknál van az, hogy a gyűrűs ujjuk nagyobb - többnyire - míg a nők kezén a középsőujjal ez a helyzet.
De ez előfordulhat fordítva is. Mert van olyan, h feltűnően magas egy nőben a tesztoszteron mennyisége, és ilyenkor nem csak az ujjainál mondjuk, hanem a szőrzetén és a vonásain is jobban meglátszik mindez.
Meg fordítva is blabla...
A csoki nem lesz nyálas :nyelvki: de szerintem jobb néha kiélvezni a csoki ízét és nem csak megrágni, lenyelni.
Nah:D Megint mondtam valami okosat:D Büszke vagyok magamra:D Erről eszembe jut,h tegnap Deidaraként is nagyon az voltamXD még mindig látszik kicsit a tenyeremben a szájacska:D
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Amos
Vendég
« Válasz #679 Dátum: 07 aug 14, 14:21:08 »

Imádom a horrort Nevet Mikor még a nagyinál laktunk, a szekrénysor tetején volt egy nyúl alakú ékszertartó. (lövésem sincs hogy került oda ikszdé) Pont ráláttam a füleire, és mindíg azt képzeltem, h valaki szamárfület mutogat a szekrény tetején, és hogy engem figyel. Azóta útállom a nyulakat. Nevet Főleg a fülüket. De ugyan ez volt a porszívónál is. Nevet Soha sem bírtam megmaradni vele sötétben. Nevet
De már szerencsére kinőttem ezekből. XDD

--
Zemori-san, aaaarrrgghh de megnéztelek volna. Nevet (Ha engem láttál volna Deidara-s fejjel, sztem fetrengtél volna a földön XDD)
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #680 Dátum: 07 aug 14, 14:26:04 »

Üdv mindenkinek!!  Nevet  Nevet  kacsint Na, miről is van szó??   ??? Horror meg nyulak, azok szentem nem nagyon illenek össze.  Nevet ikszdé Meg milyen tesztoszteron???
Naplózva

Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #681 Dátum: 07 aug 14, 15:34:52 »

Egyáltalán nem ide tartozik., de azért megírom. Tökre élvezem a férfi topicot olvasni. Végre találtak valami értelmes témát. És még érdekeseket is tudnak róla írni... :Mosolyog nem bántásból mondtam, de télleg....
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #682 Dátum: 07 aug 14, 15:38:34 »

ja, mostanság én is beleolvasok néha.  Nevet És tényleg legalább értelmes dologról beszélnek. legalábbis ....asszem.  Nevet  Nevet XDXD
Naplózva

Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #683 Dátum: 07 aug 14, 15:40:12 »

A legjobb az egészben h nagyjából egyet is értek velük :-[ Télleg kevés a normális lány. Viszont ez pasikra is érvényes :Mosolyog
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #684 Dátum: 07 aug 14, 15:42:18 »

Igen igen, szóval azért ők se beszéljenek annyira, mert a pasik is ugyanolyanok mint a lányok.  >Nevet
Naplózva

Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #685 Dátum: 07 aug 14, 17:20:38 »

Na visszatértem éves felülvizsgálatok sorozatából..., nem akarok megint orvosi rendelőt látni egy évig!!!
Viszont az egyikben nevettem egy jót, mindig tudtam, h van humora a doki bácsinak... Szóval hitvesem által favorizált rendelőbe tértem be. Mit láttok pont a fejem fölött a plafonra erősítve, mikor felpillantok? Mert ott szerintem senki nem keresi a szemkontaktust..Egy hatalmas képet, na figyelmem teljesen elterelődött ... Nevet Nevet

Zemori-san erről az ízlelgetésről is egyből Az ördög ügyvédje ugrik be, mikor Istenről beszélgetnek, h milyen jól szórakozik rajtunk a pálya széléről.. Kb. vmi ilyesmit mond Al Pacino (hatalmas ebben a filmben), mikor a szabályokról beszél..
Nézd, de ne érintsd meg!... Na jó fogd meg, de ne kóstold meg!  Ízleld, de ne nyeld le!!!!   Nevet Nevet Na így vagy te is ezzel az Oros csokival... kacsint kacsint kacsint

Tudom, h hülye kérdés a babák meg a fülek után , de: Amos mi van a porszívóval?? Kíváncsiságom határtalan!! Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 07 aug 14, 17:21:27 írta Kenshin » Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Amos
Vendég
« Válasz #686 Dátum: 07 aug 14, 17:33:17 »

Ez király Nevet Kiskoromban féltem a porszívótól sötétben XDD Olyan idétlen alakja volt.. Meg feszt pofára estem tőle, mert rendszerint beleakadt a lábam..

Amugy most hogy jobban belegondolok, én olyat is hallottam (természetesen nagyimtól..), h annak a bizonyos dolognak a hosszát abból is meg lehet állapítani, h a mutató ujj, és a hüvelykujj között mekkora a távolság. Ez egy kicsit egyszerűbb, mint az a tesztoszteronos izé. Nevet
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #687 Dátum: 07 aug 14, 17:44:23 »

Nagyid életrevaló tanácsokkal halmoz el..., jó lehet vele beszélgetni!! Nevet Nevet Az enyém pont az ellentéte... Nevet Nekem anyukám hasonlít erre, még a mai napig emlékszem a felvilágosító beszélgetésünkre... :-X Nevet Nevet
De ez a második megoldás is jó szemmértéket igényel ....  Nevet Nevet Haj milyen nehéz dolgunk van...!!! Nevet Nevet

Értem, ez esetben a porszívó teljesen logikus választás, hiszen még fizikailag is bántalmazott!! Nevet
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Amos
Vendég
« Válasz #688 Dátum: 07 aug 14, 19:17:52 »

Tanácsok, na és mivan a történeteivel... Nevet Meg a perverz verseivel ikszdé Nevet Ha gondolod, egyszer mesélek egy-kettőt. Nevet Erre mondják, h ahogy öregszik az ember, úgy hülyül.  Mosolyog (és ezzel most nem hülyéztem le a nagyim ikszdé imádom Nevet)
Egyetértek, a fiúknak sokkal könnyebb.. Csak egy pillantás elöl is, meg hátul is, és már meg is van a vélemény Nevet
Porszívó: LOL ikszdé
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #689 Dátum: 07 aug 14, 19:20:34 »

Ne fossz meg a mosolyoktól!!!  kacsint Idősebb korosztály tanácsaira figyelni kell.... Nevet
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Oldalak: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!