24 szep 25, 03:26:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 174 175 [176] 177 178 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1085641 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2625 Dátum: 09 feb 20, 11:09:47 »

Jajj én mindig kirakom a táskám és csúnyán nézek hogyne üljenek mellém...
Naplózva
katalin017
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #2626 Dátum: 09 feb 20, 14:35:48 »

lehet tetszel nekik

énnekem a mellemet nézik a buszon meg dinek meglökést játszva a mellemet fogdossák én meg rálépek a tűsarkamul a lábára és kész és máris nem bámulnak
Naplózva

anyum:Aysee
szép lányaim: boci 555
                     Dorci
védő angyalom:Gabesz szeretlek Ámor Pirul
Rina
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 462



« Válasz #2627 Dátum: 09 feb 20, 16:21:11 »

Vonaton is ez a helyzet az öreg bácsikák mindig mellém ülnek.
Jaj egyzser volt egy olyan eset hogy a felesége is ott volt a pasi meglát leült a nő meg állt hát a férje helyett én voltam udvarias leültettem a helyemre én meg álltam uhh milyen rondán nézte a férjét ölni lehetne azzal a tekintettel.  Nevet 
Naplózva

Az emberek döntései a kulcs a boldogság kapujához!\\\"

\\\"Küzdj hogy, mind elérd a céljaid\\\"
gaara_fan
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1062


« Válasz #2628 Dátum: 09 feb 20, 17:42:47 »

Jajj én mindig kirakom a táskám és csúnyán nézek hogyne üljenek mellém...
Nekem ez nem jött össze. :'D A múltkor egy öreg néni majdnem ráült a táskámra. Mellém mindig az öreg nénik ülnek le. De az legalább pozitívum, hogy nem büdösek, ugyan is a busz mindig tele van büdös emberekkel és mindig azért könyörgöm, hogy ne az én közelembe üljön le az egyik.  smirksweat
Amúgy ez a táskát a másik ülésre rakom dolog bunkóság, én ezért is szoktam le róla. Meg ha valaki nagyon le akar ülni akkor szól, hogy "elvenné onnan a táskát" vagy "leülhetek" stb.
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2629 Dátum: 09 feb 20, 17:56:46 »

Nálunk mindig mindenki a másik ülésre rakja a táskát. De úgyis odajönnek megkérdezni, hogy szabad-e ez a hely, szóval ez a dolog nem jön be. x"D
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2630 Dátum: 09 feb 21, 15:43:39 »

nálunk is mindig kirakják, de mindig el is veszik ha le akarunk ülni, én is elszoktam...
Nem vagyok az a típus aki nem megy oda senkihez azzal hoyg "Elnézést, Szabad lesz ez a hely?"...nem szeretek állni
Naplózva
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #2631 Dátum: 09 feb 24, 22:17:16 »

Én úgy szoktam pl buszon hogy a külső űlésre ülök.. ha valakinek van kedve, másszon be.. xD
Naplózva
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #2632 Dátum: 09 feb 24, 22:50:29 »

Hujujuj...annyira nem szeretem ha öregek ülnek mellém...komolyan...olyan büdösek tudnak lenni O.o
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2633 Dátum: 09 feb 25, 15:51:59 »

én ált bnĹmmel üllök szal ilyen gondom nincs ikszdé ha meg egyedül utazom akkio meg még a kistáskát is magammellé trakom ha leakarnak ülni elveszem meg mondjuk ha egyedül is vok nem pedig haverokal akk is szeretek hátul 5ösben ülni bebujva ablakmellé ha van rá lehetőség ikszdé


Jaj egyzser volt egy olyan eset hogy a felesége is ott volt a pasi meglát leült a nő meg állt hát a férje helyett én voltam udvarias leültettem a helyemre én meg álltam uhh milyen rondán nézte a férjét ölni lehetne azzal a tekintettel.  Nevet 

ilyen velem is volt már de annyira nem értem ah


jah mikor meg nincs hely és pl pestről mek busszal haza akk én a csuklós részére letelepszek ott még aludni is lehet álva ikszdé

hmm jah meg még amit utállok mikor iksz idegen srác hátam mögött elkezdenek baszogatni buszon pl. :F elég idegesítő ikszdé utánna meg volt hogy már egész jól telt igy buszutam de akkor is ah nem hiszem hogy még valaha látnifogom ikszdé már nem is emlékszek a srácra csak tom h nagyon nagyon tetszett a frizurája olyan jó lett volna beletúrni ikszdé azt szeretem ikszdé pl padtársam hajával is jó játszani xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #2634 Dátum: 09 feb 25, 16:00:13 »

Én csak a lökdösődést utálom, de nagyon. A kedvencem, amikor az öregek lökdösnek, vagy azért h leülhessenek vagy azért h előbb szállhassanak le. Szeretem, amikor állok közel az ajtóhoz, és majd a kövinél leszállok, de persze ilyenkor arrébb löknek, mert sok az a 2 sec, amit várni kellene h letolom a seggem a járműről >.<# szúúúszááá
Nálam ilyen b*szogatós csak olyan volt, h mögöttem ült két srác és tépkedték a hajam >.<# szálanként, mindig megfogtak egyet és pátty, már nem hozzám tartozott  >.<#
Naplózva
katalin017
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #2635 Dátum: 09 feb 25, 20:09:29 »

jaj de szegény ayaka egyesével tépkedik a hajad ezért vér fog folyni        úgy de úgy odaütök tűsarkúval hogy nagyobb lesz a lyuk mint a nagy pofája

én utálok buszozni
Naplózva

anyum:Aysee
szép lányaim: boci 555
                     Dorci
védő angyalom:Gabesz szeretlek Ámor Pirul
Dorci
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 717



« Válasz #2636 Dátum: 09 feb 25, 20:28:05 »

ilyen már velem is volt csak azok lányok voltak és nem tépkedték a hajamat csak célozgattak a külsőmre
de utána elég hangosan leoltottam őket az egész busz rajtuk röhögött és leszálltak rögtön a kövi meg állónál  Nevet Nevet
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2637 Dátum: 09 feb 27, 16:33:15 »

Náunk az volt hogy 3 hát...öhm...etnikum béli "hölgyemény" telón nyomatta a szar mulatós zenét olyan este 8 fele a buszon, ráadásul rugdosták az én és a barátnőm székét, ordibáltak, és a telót a fülünk alá nyomták. Először kedves emberi hangon megkértük őket, hogy legyenek szívesek halkabbra venni, de erre csak még hangosabbra vették. Második alkalommal is kedvesek voltunk, harmadik alkalommal már hátrafordultam és ki akartam venni a telót az egyik kis ribi kezéből...sajna nem tudtam jól megfogni, de erre mások is felbátorodtak a buszon és egyszer vagy hat ember kezdte őket osztani hogy hogy viselkedhetnek így, stb.
Naplózva
vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #2638 Dátum: 09 feb 27, 17:43:53 »

Huh én úgy jártam hogy két ember űlt mögöttünk és elkezdtek veszekedni szép szavakkal és egyre csak durvult aztán a végén elkezdtek dobálozni mindefélével és már a fél busz üvöltött aztán a végén megállt a busz és addig nem indult el míg le nem száltak.. Technikai KO
Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2639 Dátum: 09 márc 01, 19:18:39 »

nyah lányok nemtom ti hogy vagytok vele de engem vhogy kezd idegesíteni a férfi topicban folyó nyafogás sajnállom de ez van xD mindenki életében vannak rossz pillanatok a szerelem meg csak egy ideig jó dolog utámnna nagyon tud fájni de ilyen az élet ez van Mosolyog majd lesz megint jó és szép és rózsaszin a világ...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 174 175 [176] 177 178 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!